Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

skeba 16.03.2011 21:57

Komentator przy każdej akcji Podbeskidzie podnosi głos - nieobiektywny typek

mic 16.03.2011 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065747)
wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!

Już nie komentuje super playmakera international level Garguły

KRETYNEM to sobie kolegow nazywaj, a nie zawodnikow Bialej Gwiazdy

pomijam juz ze piszesz glupoty

sevenheaven 16.03.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065747)
wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!

Już nie komentuje super playmakera international level Garguły

idź walnij baranka w ścianę najlepiej , może przejrzysz na oczy, podanie było super tylko obrońca dobrze przeciął
a Łobo jak na razie zadziwiająco dobrze

Lysy 16.03.2011 22:00

Wilk świetnie w drugiej połowie, zarówno w odbiorze jak i rozgrywaniu piłek.

A Łobodziński ... jak widać pomęczeni rywale z zaplecza ekstraklasy dają się nabierać na jego zwody :rotfl:

Dżołkmen 16.03.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065747)
wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!

Już nie komentuje super playmakera international level Garguły


Ochłoń troszeczke.

vaazon 16.03.2011 22:00

i ...., ....a. A komentator się spuścił. GOOOOL GOOOL.

skeba 16.03.2011 22:01

Gratulacje - faul Jaliensa i gol...
Oszczędzajmy Meliksona i Genkova....

matkur 16.03.2011 22:01

ja jego 2-2

kpn 16.03.2011 22:01

no i 2:2, super. Ruszac dupy i atakowac!

WislaOnly 16.03.2011 22:01

Matko co za drużyna??? Levadia!!!

pawelwislak 16.03.2011 22:01

Baranka to ty sobie możesz ja obiektywnie oceniam miał do zagrania prosta piłkę to musiał kombinować to samo Rios i jest jak jest...

wislak.kw 16.03.2011 22:01

No to ładnia;/ 2:2

vaazon 16.03.2011 22:02

Dwa razy po rzucie wolnym z tej samej strony, żal.

Chrisman 16.03.2011 22:02

jeszcze jeden maaskant pewny po drugiej bramce ,od razu zmiany teraz juz

Devonisch 16.03.2011 22:02

strzelili drugą bramkę i siedli na laurach - skąd my to znamy - tracą gola - dalej to samo............... WISŁA GRAĆ K.... Mać

sevenheaven 16.03.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065759)
Baranka to ty sobie możesz ja obiektywnie oceniam miał do zagrania prosta piłkę to musiał kombinować to samo Rios i jest jak jest...

Twoja obiektywność jest porażająca, rzeczywiscie ..

tak myślałem, że wbiją nam .. szkoda sytuacji Riosa, trener też za wcześnie zdjął Meliksona ..

PANDEM0NIUM 16.03.2011 22:03

Jaliens fatalnie.Cały mecz. Czy to ten sam zawodnik mająca na koncie wystepy na mundialu? Przeciez go robią II ligowcy...

AS82 16.03.2011 22:04

Była kontra na 3-0 ,to zamiast tego jest dramat

maciekmiszcz 16.03.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065759)
Baranka to ty sobie możesz ja obiektywnie oceniam miał do zagrania prosta piłkę to musiał kombinować to samo Rios i jest jak jest...

Nie kompromituj się jeszcze bardziej.

felix 16.03.2011 22:04

prawda jest taka, że Podbeskidzie lepiej wykonuje stałe fragmenty niż my. No ale wierzę żę wpadnie coś jeszcze.

DrunkenBear 16.03.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1065759)
Baranka to ty sobie możesz ja obiektywnie oceniam miał do zagrania prosta piłkę to musiał kombinować to samo Rios i jest jak jest...

Małecki też miał kilka takich piłek do zagrania, ale nie głowa w dół klapki na oczy i pcha się w 3...

rozarian 16.03.2011 22:05

Każde dośrodkowanie z wolnego to potencjalna bramka dla Bielska.Niebywałe!

skeba 16.03.2011 22:05

Teraz się zemściło. Na 3-0 miał Rios - podałaby i byłoby po meczu.
Ale ten komentator mnie w.....a
Łobodzinski - miałeś Riosa...

Lysy 16.03.2011 22:05

Łobo jeszcze powołanie do kadry wywalczy :rotfl:

tofik 16.03.2011 22:05

Te internacjonały Garguła i Łobo na nas pecha ściągają jakiegoś w tym dwumeczu. Jak są na boisku to tragedia się dzieje ;[
Podbeskidzie mi imponuje, solidna, zgrana drużyna, która widac, ze pracuje nad elementami piłkarskiego rzemiosła i dzieki temu są w stanie zagrać na nosie zlepkowi gwiazd :)

Plastman 16.03.2011 22:06

Oglądajcie, oglądajcie, to samo nas czeka w lipcu w pucharach w konfrontacji z wicemistrzem Uzbekistanu

vaazon 16.03.2011 22:07

Zobaczymy czy Żuraw sobie potruchta.

Kluvi 16.03.2011 22:07

a kwa Mały jak mógł zagrać do Sivakowa to już nie pamiętacie tylko Riosa w kółko? Uderzył poprawnie, mógł troszkę mocniej ale trudno... po co później Mały ładował w krótki między obrońcę i bramkarza?? I ta 1 bramka Podbeskidzia dla mnie faul na bramkarzu, ale muszę jeszcze raz zobaczyć powtórkę by się upewnić..

Chrisman 16.03.2011 22:07

sciagnal wilka zamiast sziwiakowa

Blade1x2 16.03.2011 22:08

Łobo szaleje, ale co z tego...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl