![]() |
Komentator przy każdej akcji Podbeskidzie podnosi głos - nieobiektywny typek
|
Cytat:
pomijam juz ze piszesz glupoty |
Cytat:
a Łobo jak na razie zadziwiająco dobrze |
Wilk świetnie w drugiej połowie, zarówno w odbiorze jak i rozgrywaniu piłek.
A Łobodziński ... jak widać pomęczeni rywale z zaplecza ekstraklasy dają się nabierać na jego zwody :rotfl: |
Cytat:
Ochłoń troszeczke. |
i ...., ....a. A komentator się spuścił. GOOOOL GOOOL.
|
Gratulacje - faul Jaliensa i gol...
Oszczędzajmy Meliksona i Genkova.... |
ja jego 2-2
|
no i 2:2, super. Ruszac dupy i atakowac!
|
Matko co za drużyna??? Levadia!!!
|
Baranka to ty sobie możesz ja obiektywnie oceniam miał do zagrania prosta piłkę to musiał kombinować to samo Rios i jest jak jest...
|
No to ładnia;/ 2:2
|
Dwa razy po rzucie wolnym z tej samej strony, żal.
|
jeszcze jeden maaskant pewny po drugiej bramce ,od razu zmiany teraz juz
|
strzelili drugą bramkę i siedli na laurach - skąd my to znamy - tracą gola - dalej to samo............... WISŁA GRAĆ K.... Mać
|
Cytat:
tak myślałem, że wbiją nam .. szkoda sytuacji Riosa, trener też za wcześnie zdjął Meliksona .. |
Jaliens fatalnie.Cały mecz. Czy to ten sam zawodnik mająca na koncie wystepy na mundialu? Przeciez go robią II ligowcy...
|
Była kontra na 3-0 ,to zamiast tego jest dramat
|
Cytat:
|
prawda jest taka, że Podbeskidzie lepiej wykonuje stałe fragmenty niż my. No ale wierzę żę wpadnie coś jeszcze.
|
Cytat:
|
Każde dośrodkowanie z wolnego to potencjalna bramka dla Bielska.Niebywałe!
|
Teraz się zemściło. Na 3-0 miał Rios - podałaby i byłoby po meczu.
Ale ten komentator mnie w.....a Łobodzinski - miałeś Riosa... |
Łobo jeszcze powołanie do kadry wywalczy :rotfl:
|
Te internacjonały Garguła i Łobo na nas pecha ściągają jakiegoś w tym dwumeczu. Jak są na boisku to tragedia się dzieje ;[
Podbeskidzie mi imponuje, solidna, zgrana drużyna, która widac, ze pracuje nad elementami piłkarskiego rzemiosła i dzieki temu są w stanie zagrać na nosie zlepkowi gwiazd :) |
Oglądajcie, oglądajcie, to samo nas czeka w lipcu w pucharach w konfrontacji z wicemistrzem Uzbekistanu
|
Zobaczymy czy Żuraw sobie potruchta.
|
a kwa Mały jak mógł zagrać do Sivakowa to już nie pamiętacie tylko Riosa w kółko? Uderzył poprawnie, mógł troszkę mocniej ale trudno... po co później Mały ładował w krótki między obrońcę i bramkarza?? I ta 1 bramka Podbeskidzia dla mnie faul na bramkarzu, ale muszę jeszcze raz zobaczyć powtórkę by się upewnić..
|
sciagnal wilka zamiast sziwiakowa
|
Łobo szaleje, ale co z tego...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl