Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

WRzŚ 03.12.2009 23:16

Arka dostała kare i za Lechie i za Ślask.w sumie 50 tys i 3 mecze. a robili to co my 2x czyli itu i tu było piro, awantury z ochrona, demolka stadionu, spalili tez dywan i kibic wbiegł na murawe.
wg mnie nieporównywalnie mniej dostali biorac pod uwage ten sam argument ze "kara za poprzedni mecz nic nie nauczyła"

Lechia dostała 5tys za mecz w Gdyni

orzeu 03.12.2009 23:47

A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?

Wojtas 03.12.2009 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 825393)
A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?




Jak to na co idzie kasa

na loze i panienki w czerwcu i lipcu w RPA :)

WRzŚ 03.12.2009 23:50

zgodnie z hasłem z Pewnej oprawy na rozwój młodziezowej piłki

alterego 04.12.2009 00:15

no to chyba za małe kary nakładają ( ;) ) bo postępów nie widać:/

wolfy 04.12.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Isfahan (Post 825335)
A jakim cudem GW nie zauważyła skandalu, jaki wywołali swoją obecnością w Wodzisławiu kibice Wisły? Kibole znaczy się. Przecież też jest zakaz wyjazdowy za tą zbrodnię popełnioną w Kielcach, przez co miejscowi musieli bronić się rzucaniem petard... :-p

Pisanie artykułów za darmo to psucie rynku, a "GW" i tak ostatnio cienko przędzie.

Krissu 04.12.2009 20:48

Co to za fana na sektorze Krecików?
Vikings of South...
Hasło debilne więc w sumie do nich pasuje, ale barwy nie te...

putinm 04.12.2009 21:01

Odra Opole

Krissu 04.12.2009 21:07

Chciałeś powiedzieć Oderka? :lol:

Devonisch 04.12.2009 21:26

Nawiązując do oprawy Korony o mediach: Dziś się komentatorzy C+ zachwycają oprawą meczową w Lubinie, we wtorek pewnie PZPN przywali im karę za piro a gazety napiszą, że chuligani, bydło i swołocz.

Kamson 04.12.2009 21:32

Do tego ITI z GW zgłosi zażalenie, że "kibole z Warszawy" weszli na stadion w Lubinie...

edit; relacja na LegiaLive
Cytat:

Fani gospodarzy wywiesili flagę o treści: "www.koniecITI.pl"
47′ Ochrona zrywa flagę z adresem strony
64′ A na trybunach gospodarzy trwa "zabawa" kibiców z ochroną. Fani wywieszają sporne płótno, a ochrona chce je zdejmować, więc kibice je szybko chowają - i tak w kółko
72′ Znowu użyty został gaz a jeden z kibiców który przekroczył barierkę został wyprowadzony przez ochronę
74′ Transparent zawisł ponownie, a ochrona wyszła ze stadionu, jednak częśc kiiców w młynie opuszcza trybuny
81′ Gaz użyty przez ochroniarzy dotarł aż na trybunę prasową

WislaJKG 04.12.2009 21:50

W Lubinie małe spięcie Zagłębia z ochroną o transparent "www.koniecITI.pl"

wg. strony legialive.pl Legii coś koło 700.

licoo 04.12.2009 22:34

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

matt1906 04.12.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825707)
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

ale solidaryzowanie się z Lechią w walce o transparent o IV rozbiorze to ok? albo solidaryzowanie się z GKS Katowice o Mydlnikach to ok?

Jak to jeden z klubów spiewał:
"Nie dla Legii i Warszawy lecz dla naszej wspólnej sprawy"

licoo 04.12.2009 22:45

matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

ToTylkoJa 04.12.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

masz jakieś racjonalne przesłanki, że nie wspierali by?

Musiek1906 04.12.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825707)
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

A pomysl ze do Wisly przychodzi zarzad, typu ITI i co wtedy? Lipa!

Pamietaj kibic kibicowi zawsze powienien pomagac! Bo nie wiadomo czy my nie bedziemy miec podobnej sytuacji na swym "podworku"(oby nie!).

Kris54 04.12.2009 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

To jest jak najbardziej sprawa kibiców z całej Polski. Popatrz : ITI wygrywa w walce z kibicami Legii, z Legii znikają prawdziwi fanatycy. Gazeta Wyborcza szaleje z radości, zabierają się za następne ekipy. Przeciętny Janusz, właściciel klubu x ze wsi pod Wodzisławiem myśli sobie: "Hej! Skoro u nich wyjebali tych wszystkich kiboli, to u nas tez tak można! Zawsze zostanie te 40 tys. w kieszeni, nie będzie żadnych kar i będzie spokój na stadionie!" I z klubu x znikają fanatycy, zanika ruch kibicowski. Mija jakiś czas i pseudorząd (w jakże szczytnej walce ze stadionową "bandytką") wprowadza kolejną ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych - teraz nie wolno już stać na swoim miejscu, bo inczaej dostajesz zakaz stadionowy! Itd. , itp.

ITI to jeden z wielu raków, które toczą polską piłkę, obok "Gazety" i jej podobnym mediom, policji, PZPNu i polityków, którzy zamiast zająć się konkretnymi sprawami serwują społeczeństwu kolejne bezsensowne ustawy mające na celu uszczęśliwić UEFA i Platiniego i zrobić z Polski Anglię.

Zresztą oni (politycy rządzący i ci co ustąpili) są naprawdę mocno pojebani - czego oni żądają od polskiego kibica? Żeby na krzesełku oglądał jak jakieś kaleki odpierdalają manianę na boisku? Debile powinni zacząc od siebie te zmiany i naprawdę zdrowym okiem popatrzeć na sprawy związane z korupcją i ogólną degrengoladą władzy.

Nie powie mi szmata co nakradła kilkaset tysięcy złotych , że jestem bandytą bo na stadionie odpaliłem racę, jebłem z buta kozaczącego skorpiona czy zwyzywałem rywala.

orzeu 04.12.2009 23:05

licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego.

matt1906 04.12.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

Idąc Twoim rozumowaniem sprawa transparentu "IV rozbiór" to sprawa tylko Lechii (przecież ona dostała kare nie my, co nas to obchodzi?) czy GKS-u (oni dostali wpierdól i ich zamkneli, co nas to obchodzi?)

Pewnie tak samo nie rozumiałeś czemu wychodziliśmy w meczu z Widzewem w sezonie 2007/08.

I idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, po co wpuszczać gości na swój sektor (np. Odra Wodzisław nas czy GKS Bełchatów Legie) skoro to oni dostali kare a nie my.

T-driver 04.12.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 825718)
To jest jak najbardziej sprawa kibiców z całej Polski.

Dokładnie. Dzisiaj Oni, jutro my. Wspierać to nasz interes.

licoo 05.12.2009 00:28

Dzięki Kris54, po twoim poście spojrzałem na to z trochę innej strony i chyba mnie przekonałeś. Masz rację, najpierw oni, potem możemy to być my. Oby nie.

orzeu dlaczego miałbym się nie wypowiadać? właśnie forum jest od tego, i to co tu piszę ,,TO JEST MOJE PRYWANE ZDANIE", jeśli koś ma inne, to może mnie przekonać swoimi argumentami lub nie

matt1906 chyba właśnie nie idziesz moim tokiem rozumowania. Ta kara ugodziła akurat w naszą polskość. I także byłem w 100% jej przeciwny. Bo przecież jakby to chodziło o inny transparent to nikt na żadnym stadionie nie robiłby protesu (czy ktoś zrobił protest za nasz transparent który kazano zdjąć w trakcie naszego ostatniego meczu? no chyba nie).

simone 05.12.2009 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 825721)
licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego.

Lepiej nie apeluj o to zbyt głośno, bo co poniektórzy mogliby by to sobie za bardzo wziąć do serca, może na złe by to nie wyszło, ale mnogość i różnorodność podpisów na forum uległa by znacznemu pogorszeniu, nudno by było poprostu :P

GemHZR 06.12.2009 21:42

Nowa flaga Polonii: http://images36.fotosik.pl/122/7f8ddcab5b674bcemed.jpg
no comment...

Proud 06.12.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 826618)
Pasiasta mobilizacja na mecz ze Slaskiem - wydarzenie kolejki! :lol:

wracałem właśnie wtedy do domu...aż się zdziwiłem że ich tylu jedzie :D

Kamson 06.12.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasiaści
Na moje oko ludzi ok 700, może więcej. Doping - po prostu rewelacja!

Cytat:

ja bym określił ilość ludzi na ok 800 - 900, głośno - doping cały czas, w Sosnowcu pasiasto bez dwóch zdań
Cytat:

Była liczba wyjazdowa 1k, to o 600 więcej, biorąc pod uwagę że nie wszyscy pojechali co byli na Piaście, uważam że było poprawnie w tym temacie.
Ja myśle, że przynajmniej 2,5 koła!

matt1906 06.12.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 826590)

No tak ale "Rachu Ciachu", "Czari Mari" czy "Jeszcze jeden" to w sumie podobne wydarzenia.

GemHZR 06.12.2009 23:44

Jednak myślę, że zadanie sobie trudu zrobienia takiej flagi zasługuje na specjalne wyróżnienie :P

South 07.12.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 826590)


wystarczy że trzymają z żydami ,którzy wspomogli ich na tym meczu w oszałamiającej liczbie 4 sztuk ...

Wojtas 07.12.2009 00:10

Nie no ta nowa przyspiewka Cracovii na melodie Ruchu "naszym klubem HKS"...

ich wielka mobilizacja i podziekawania za derby ,jak i ta przyspiewaka :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl