![]() |
Arka dostała kare i za Lechie i za Ślask.w sumie 50 tys i 3 mecze. a robili to co my 2x czyli itu i tu było piro, awantury z ochrona, demolka stadionu, spalili tez dywan i kibic wbiegł na murawe.
wg mnie nieporównywalnie mniej dostali biorac pod uwage ten sam argument ze "kara za poprzedni mecz nic nie nauczyła" Lechia dostała 5tys za mecz w Gdyni |
A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?
|
Cytat:
Jak to na co idzie kasa na loze i panienki w czerwcu i lipcu w RPA :) |
zgodnie z hasłem z Pewnej oprawy na rozwój młodziezowej piłki
|
no to chyba za małe kary nakładają ( ;) ) bo postępów nie widać:/
|
Cytat:
|
Co to za fana na sektorze Krecików?
Vikings of South... Hasło debilne więc w sumie do nich pasuje, ale barwy nie te... |
Odra Opole
|
Chciałeś powiedzieć Oderka? :lol:
|
Nawiązując do oprawy Korony o mediach: Dziś się komentatorzy C+ zachwycają oprawą meczową w Lubinie, we wtorek pewnie PZPN przywali im karę za piro a gazety napiszą, że chuligani, bydło i swołocz.
|
Do tego ITI z GW zgłosi zażalenie, że "kibole z Warszawy" weszli na stadion w Lubinie...
edit; relacja na LegiaLive Cytat:
|
W Lubinie małe spięcie Zagłębia z ochroną o transparent "www.koniecITI.pl"
wg. strony legialive.pl Legii coś koło 700. |
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.
|
Cytat:
Jak to jeden z klubów spiewał: "Nie dla Legii i Warszawy lecz dla naszej wspólnej sprawy" |
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?
|
Cytat:
|
Cytat:
Pamietaj kibic kibicowi zawsze powienien pomagac! Bo nie wiadomo czy my nie bedziemy miec podobnej sytuacji na swym "podworku"(oby nie!). |
Cytat:
ITI to jeden z wielu raków, które toczą polską piłkę, obok "Gazety" i jej podobnym mediom, policji, PZPNu i polityków, którzy zamiast zająć się konkretnymi sprawami serwują społeczeństwu kolejne bezsensowne ustawy mające na celu uszczęśliwić UEFA i Platiniego i zrobić z Polski Anglię. Zresztą oni (politycy rządzący i ci co ustąpili) są naprawdę mocno pojebani - czego oni żądają od polskiego kibica? Żeby na krzesełku oglądał jak jakieś kaleki odpierdalają manianę na boisku? Debile powinni zacząc od siebie te zmiany i naprawdę zdrowym okiem popatrzeć na sprawy związane z korupcją i ogólną degrengoladą władzy. Nie powie mi szmata co nakradła kilkaset tysięcy złotych , że jestem bandytą bo na stadionie odpaliłem racę, jebłem z buta kozaczącego skorpiona czy zwyzywałem rywala. |
licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego. |
Cytat:
Pewnie tak samo nie rozumiałeś czemu wychodziliśmy w meczu z Widzewem w sezonie 2007/08. I idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, po co wpuszczać gości na swój sektor (np. Odra Wodzisław nas czy GKS Bełchatów Legie) skoro to oni dostali kare a nie my. |
Cytat:
|
Dzięki Kris54, po twoim poście spojrzałem na to z trochę innej strony i chyba mnie przekonałeś. Masz rację, najpierw oni, potem możemy to być my. Oby nie.
orzeu dlaczego miałbym się nie wypowiadać? właśnie forum jest od tego, i to co tu piszę ,,TO JEST MOJE PRYWANE ZDANIE", jeśli koś ma inne, to może mnie przekonać swoimi argumentami lub nie matt1906 chyba właśnie nie idziesz moim tokiem rozumowania. Ta kara ugodziła akurat w naszą polskość. I także byłem w 100% jej przeciwny. Bo przecież jakby to chodziło o inny transparent to nikt na żadnym stadionie nie robiłby protesu (czy ktoś zrobił protest za nasz transparent który kazano zdjąć w trakcie naszego ostatniego meczu? no chyba nie). |
Cytat:
|
Nowa flaga Polonii: http://images36.fotosik.pl/122/7f8ddcab5b674bcemed.jpg
no comment... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Jednak myślę, że zadanie sobie trudu zrobienia takiej flagi zasługuje na specjalne wyróżnienie :P
|
Cytat:
wystarczy że trzymają z żydami ,którzy wspomogli ich na tym meczu w oszałamiającej liczbie 4 sztuk ... |
Nie no ta nowa przyspiewka Cracovii na melodie Ruchu "naszym klubem HKS"...
ich wielka mobilizacja i podziekawania za derby ,jak i ta przyspiewaka :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl