![]() |
Pierwszy tytuł znam, a drugi ?
Zna ktoś ten kawałek. Wiem, że chyba w jednej części American Pie leciał. |
Panie, Panowie...
Posiada ktoś z Was, zdjęcie , przedstawiające Nas, kibiców, najlepiej z fety (racowisko, dużo barw) ewentualnie z jakiegoś innego wydarzenia kibicowskiego (oprawa etc.) w dużej rozdzielczości? Najlepiej 300dpi. Chciałbym sobie powiększyć do wymiarów 30x40. Poratuję ktoś? Może być pw. |
@skeba
O jaki drugi kawałek Ci chodzi? To przecież jest jedna i ta sama piosenka. |
Nie zauważyłem tego, myślałem, że to dwie piosenki...
|
Szukam tapet z serii Wisła-13 Mistrz
|
Poszukuję Bramek, skrótów z meczów Wisły z sezonu 2007/2008
Szczegolnie chodzi mi o spotkania: 17 kol Wisła 2-1 Zagłębie L. 18 kol Korona 1-1 Wisła 25 kol Jagiellonia 1-2 Wisła 26 kol Wisła 2-1 Cracovia 27 kol Legia 2-1 Wisła 28 kol Wisła 5-2 Łks 29 kol ŚP :P Groclin 0-0 Wisła 30 kol Wisła 4-0 Zagłebie S Jeśli ktoś posiada archiwa i będzie miał ochotę się nimi podzielić z góry dziekuje |
Cytat:
|
Wspomnień czar. Jeden z najlepszych sezonów w historii Wisły. Nie wiem dlaczego ten film ma tylko 3 tysiące wyświetleń? Czas najwyższy to zmienić. Bramki i skróty z sezonu 2007/2008 by cahero007:
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=llOhFIGn6RA I ta sportowa złość Clebera w 2:00 coś wspaniałego. |
Wisła - Rapid , oficjalnej
http://www.youtube.com/watch?v=7BiQe...layer_embedded |
|
|
Skonto Ryga v. Wisła Kraków - el. LM 13.07.2011 DVBRip PL XviD
Kod:
Format : AVI at 1090 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PLLinki wymienne - można pobierać na przemian: 1 połowa Kod:
FILESERVE:2 połowa Kod:
FILESERVE: |
|
|
|
|
Trenerzy przed meczem Wisła - Skonto
http://www.youtube.com/watch?v=Ir7LjIP-Kzc |
Foty z meczu ze Skontem Ryga
|
Wisła Kraków v. Skonto Ryga - el. LM 19.07.2011 DVBRip PL XviD
Kod:
Format : AVI at 1090 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PLDOWNLOAD - linki wymienne 1 połowa Kod:
FILESERVE:2 połowa Kod:
FILESERVE: |
|
Dziś o godzinie 20:00 powtórka meczu Wisły ze Skonto na kanele Polsat Sport !!
|
|
|
wrzuciłby ktoś cały mecz na torrenta ? dużo wygodniej by się pobierało :)
|
Zainstaluj sobie program ipla tam można oglądać za darmo cały mecz ile razy się tylko chce, inna sprawa że nie było to jakieś porywające spotkanie, ale co kto lubi ;)
|
Cytat:
|
http://iv.pl/images/48587605575716659140.pnghttp://iv.pl/images/60942607841937528424.png Litex Łowecz - Wisła Kraków 624x352| AVI | HQ |1700 kbps |16:9 | Polski Komentarz http://preview.filesonic.com/img/368521.png http://i46.tinypic.com/6ynp0g_th.jpg 0-1 Lamey Kod:
http://www.multiupload.com/NMZDRLINQEKod:
http://www.multiupload.com/O96JAMV3FKKod:
http://www.multiupload.com/MS8TFDYGT7 |
Litex 1-2 Wisła
http://www.youtube.com/watch?v=el8syhVON98 |
Litex Łowecz v. Wisła Kraków - el. LM 26.07.2011 DVBRip PL XviD
Kod:
Format : AVI at 1090 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PLDOWNLOAD - linki wymienne 1 połowa Kod:
FILESERVE:2 połowa Kod:
FILESERVE: |
Czy w tych linkach jest studion przed i pomeczowe? i komentarze w przerwie?
Jeśli nie to czy ktoś takowe posiada? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl