![]() |
z Iraklisem Saloniki w III rundzie
wcześniej w II z Mattersburgiem |
Cytat:
Mattersburg - II runda eliminacyjna Iraklis - I runda Później jest faza grupowa a po niej następnie III runda. |
a zgadza się, źle nazwałem rundy !
Ale kolejność jest prawidłowa - najpierw mieliśmy dwumecz z Austriakami, potem Grekami, potem grupę (kolejno Blackburn, Nancy, Basel, Feyenoord). Dzięki za sprostowanie |
Wie ktoś ile poszło karnetów??
kądzikowski: na giełdzie powinieneś dostać |
Mam problem z kierownicą do gier. Na nowym kompie nie ma takiego wejścia, aby ją wpiąć. Czy można kupić jakąś "przejściówkę" z USB na to gniazdo albo wmontować takie gniazdo czy raczej kierownica mi się do niczego już nie zda?
|
Szukam taniego noclegu w Krakowie dla jednej- dwóch osób. Prosiłbym o jakieś propozycje, z góry dziękuje:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Cytat:
Tutaj jest artykuł o jotstickach na wikipedii, ale ma obszerny akapit o gameporcie i przejściówkach na USB. |
jest takowa przejściówka ale kosztuje ok 50zl rożne są ceny. pewnie w mm będzie albo w jakimś typu saturn to jest gameport to co masz i na bank są przejścia na usb
Orientuje się ktoś gdzie mogę dobrze przerobić konsole chodzi mi dokładnie o Xbox 360 oczywiście w KRK |
Czyli jak kupię taką przejściowke, to i tak to nie będzie dzialalo tak?
|
Cytat:
Stara płyta główna miała Game Port, teraz weszła technologia USB i właśnie na USB jest coraz więcej akcesoriów. Spróbuj z przejściówką, nie masz nic do stracenia. Jak nie pójdzie, to będziesz musiał zaopatrzyć się w kierownicę pod USB. |
możliwe że paczka z Białegostoku idzie od 26 lipca i jeszcze nie dotarła??
|
Precel z makiem - bardzo możliwe, ja zamówiłem koszulkę przez internet. Idzie 3 tydzień. Poczta po prostu przeszła samą siebie w waleniu w ch**** :[
|
Lublin - Kraków, paczka 400g, szła dokładnie 29dni!
Jeśli możecie, wysyłajcie albo proście sprzedawców o przesyłkę inPostem - można śldzić przesyłkę gdzie jest, a do tego jest tańszy. |
Mam pytanie...
Kupilem dzisiaj bilet na mecz z Barcelona od znajomego, on kupowal na swoj karnet i na tym bilecie widnieje jego nazwisko. Czy np. po przejsciu przez kolowrotek ochroniarz ktory przeszukuje czy ktos inny moze kazac mi sie wylegitymowac i przez to nie wpuscic mnie na mecz ? Z gory dzieki za odpowiedz. |
Nikt nie bedzie cie wylegitymował. Normalnie wchodzisz nikomu nie pokazujesz swoich danych.
|
OK, wielkie dzieki :)
|
wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga
z gory dzieki |
Czym mogę dojechać do Rybnika zamiast PKS-em, w ten piątek [święto]? Kursują może jakieś busy z Krakowa?
|
Cytat:
|
Sprawa jest dość poważna. Mianowicie zalałem laptopa wódką (mniejsza o okoliczności) przestały mi działać obydwa shifty gdy próbuję dać dużą literę dla rzędu z literami "a, s,d, h, j, k, l oraz ze średnikiem.Llitery f i g działają, sprawny jest także - " - cudzysłów. Co najlepsze, gdy mam włączone klawisze trwałe to wszystko działa bez zarzutu. Druga sprawa że laptop nie chce się zahibernować, włączam hibernacje i wyłączy się na moment ale po chwilce włącza sie okno logowania i za każdym razem muszę go wyłączać na amen.
Ktoś wie jak temu zaradzić ? czy wystarczy zwykłe wyczyszczenie środka czy jednak doszło do zwarcia (choć nie powinno bo z tego co pamiętam wóda nie przewodzi prądu :p) ? pozdro |
Jakie są wymiary murawy na Camp Nou?
Cytat:
Cytat:
[qoute]105x71[/quote]http://www.fcbarca.com/main.php?goto=poddzial&action=4 Rożnie piszą, a chciałbym wiedzieć. |
Byłbym przekonany, ze 120x80, ale rzeczywiscie podaja mniejsze wymiary często. Dziwne.
|
Nie wiem na ile to wiarygodne... ale grając w FM'a trzeba dostosować boisko do wymogów europejskich i wymiary boiska nie mogą być 120x80 muszą być mniejsze... więc skłaniałbym się do 105x71
|
Czy jest gdzieś stronka, na której są podane takie informacje jak liczba medali z tej olimiapdy oraz dyscypliny, w których je zdobyto? Tylko tak, żeby to była jakoś razem i przejrzyście?
|
Cytat:
10 znakow |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl