![]() |
Wrócił ktoś z zagranicy i zostało mu Euro? Niech się zgłosi, po co oddawac do banku, jak można Wiślakowi odsprzedac:)
I kupię książkę "Sycylijczyk" M. Puzo |
DELL Inspiron i1525-122b
Naprawde okazja http://www.allegro.pl/item700957652_...2b_okazja.html laptop nie sprzedaje ja lecz znajoma, gorąco polecam !! Świetne parametry za niską cene. |
Kupię Wiślackie plakaty. Proszę o oferty.
|
Sprzedam dwie baterie termostatyczne !!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=706687162 |
|
Sprzedam NOWE (bez opakowania) słuchawki CREATIVE model EP-830
http://i30.tinypic.com/214xc0g.jpg http://www.allegro.pl/item707513128_...0_mp4_mp3.html |
CHĘTNIE SPRZEDAM POZA ALLEGRO ( B.WYSOKIE PROWIZJE )
http://i29.tinypic.com/1zwixqb.jpg http://allegro.pl/item707903943_nowa...real_foto.html |
Sprzedam Sony Ericsson W995, telefon nowy z salonu PLUS GSM. Z wszystkimi dodatkami, które są w zestawie z telefonem. Cena 1200 zł (na allegro telefon kosztuje 1400 zł).
http://www.itechnews.net/wp-content/...kman-phone.jpg Opis telefonu: http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/w995/ |
do usunięcia
|
żeby kupić trzeba mieć za co , jak się sprzeda można kasę wpłacić na konto-polecam Wam stronę , gdzie wnioski we wszystkich sprawach finansowych można składać przez internet.
http://finansedlaciebie.systempartnerski.pl |
|
Ostatnie godziny !!!
http://allegro.pl/item706687162_term...tail_nowe.html |
Sprzedam konto w grze battleknight
http://allegro.pl/item707743196_batt...tac_52lvl.html |
SPRZEDAM SZALE:
Unia Wisła Gdy śmierć zajrzy Ci w oczy... Unia Wisła - niepotrzebne skreślić Wierność - Nowa Huta White Star Power Wisła - Bogowie Trybun ( od Lwów Północy ) TKWM - pierwsza edycja ! Wisła Kraków - Wiślackie Rewiry Wyjazd Rzecz Święta - szal zrobiony specjalnie na mecz amica poznań - Wisła Kraków. ŻADNA REEDYCJA ! Śląsk On Tour === foty na privie mogę dać, a Wy mi swoje propozycje cenowe przedstawcie. pozdrawiam |
Witam!Kupię bilet z LM Wisły kr z Sosnowca.Jan1
|
KOSZULKI PATRIOCI, EDYCJA III Na sprzedaż koszulki z nowej edycji Patriotów, tak jak wcześniej materiał i nadruk bardzo dobry i trwały, wykonane w gramaturze 190. Na przodzie koszulki napis WIELKA POLSKA oraz orzełek, na tyle napis PATRIOCI, również z orłem w środku. Koszulki prezentują się świetnie. DODATKOWO DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADANA BĘDZIE PACZKA VLEPEK ! LINK DO AUKCJI: http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7794449 http://i31.tinypic.com/elcit4.jpg http://i29.tinypic.com/15q6cgl.jpg http://i31.tinypic.com/sc6zvo.jpg http://i25.tinypic.com/30lcac9.jpg |
|
Sprzedam tanio bardzo ciekawą grę komputerową Jak rozpętałem II wojnę światową - Nieznane przygody Franka Dolasa. Dla wiślaków odbiór..."u wiślaków" :)
http://www.allegro.pl/item704731729_...as_pc_bcm.html |
Sprzedam:
http://i29.tinypic.com/ff61c8.jpg koszulka derbowa rozm L 22zł http://i29.tinypic.com/15rgjo1.jpg szalik nowy Wrocławianie 30zł, szalik Lechia Gdańsk mało używany 25zł http://i25.tinypic.com/4kdgp.jpg koszulka Lechia Gdańsk "W stronach północnych" rozmiar xxl cena 15zł |
www.allegro.pl - koszulka Krakowa!!!
Tak, tak, to nie żarty!!! Nie tylko NY i LA moga miec swoje kultowe koszulki. Dołaczyło do nich najmodniejsze miasto świata - Królewski Kraków. I taka własnie jest ta koszulka. Nieważne czy mieszkasz w KRK, czy tylko tu bywasz, czy moze po prostu sympatyzujesz z Krakowem ? ten t-shirt jest dla Ciebie!!! Koszulka jest pierwszej jakości - porównywalna z takmi tuzami odzieżowego lansu jak Prosto czy DYSE ONE. Posiada 2 nadruki. Oczywiscie wszystkie koszulki są nowe, zapakowane w woreczek i ometkowane. Wzornictwo koszulki zawiera nastepujące elementy: Front: Mix najbardziej kultowych miejsc w Królewskim Miescie. Od pereł architektury do industrialnego Szkieletora. http://i27.tinypic.com/hst0es.jpg http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos..._1978817_n.jpg http://allegro.pl/item718680853_t_shirt_krakow_jak_ny_la_firma_prost o_dill_slu.html W dalszym ciagu dostepne równiez czapki Krakowa typu Full Cap. Linkk do aukcji: http://allegro.pl/item718680410_full...hop_skate.html http://i25.tinypic.com/2wf0a68.jpg Info rowniez na priv! |
kupilbym gdyby nie ten szkieletor :P
|
|
Sprzedam drukarke firmy Lexmark. Oferty na priv.
|
SPRZEDAM SZALE:
BENE NATUS WISŁA KRAKÓW - WHITE STAR POWER WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST HENRYK REYMAN ŚLĄSK ON TOUR WISŁA KRAKÓW - WIERNOŚĆ NOWA HUTA ŚLĄSK WISŁA LECHIA - HOOLIGANS GROUP TYLKO WISŁA - ZA GROSZ PRZERZUTY , ANTY KSC. SZAL NOWEJ HUTY TS WISŁA KRAKÓW - patriotyczny " rota " PODAWAJCIE MI PROSZĘ SWOJE CENY NA PW. http://i26.tinypic.com/2mmsbqf.jpg http://photos01.allegroimg.pl/photos...9/20/719592003 ' http://i25.tinypic.com/2z3sz9g.jpg SPRZEDAM: 2 BILETY STAN IDEALNY Z MECZU WISŁA : RUCH `09r Z SOSNOWCA To My Kibice - nr 12 (87) grudzień 2008 r To My Kibice - nr 2 (89) luty 2009 r To My Kibice - nr 3 (90) marzec 2009 r To My Kibice - nr 5 (92) maj 2009 r To My Kibice - nr 6 (93) czerwiec 2009 r |
Chcialbym kupic uzywana, bo nowych juz nigdzie na skladzie nie ma ,przynajmniej tak mi powiedzieli w Wislackim Sklepie ,koszulke Wisły z sezonu gdy było 100 lecie klubu czyli model z Biała Gwiazda na sercu zamiast herbu . Moze ktos ma rozmiar XL do sprzedania ?Jakby byla biala to juz orgazm :D
|
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2338603 i SE K550i sprzedam
|
Sprzedam VW Golf III 1.9 TDI z 1995 r. Kolor czerwony (Wszyscy na czerwono!!!) :-)
Szczegóły, fotki, cena na priv. |
KupiĘ Kominiarke WisŁy !
Gg - 9246284. |
2 bilety 1 dniowe na coke live music festival 2009 - Sobota
jak ktos chetny to priv.=Ari al, |
meczówka Wisły
Kupię TANIO, UZYWANA MECZÓWKE WISŁY -> czerwona, Umbro, model z TeleFonika, rozmiar jak najmniejszy S badz M
Oferty PRIV! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl