![]() |
Na Alei Pokoju chyba już nie ma. Tak mi się ywdaje że widziałem szyld Pumy tam.
|
Sorry za OT. Będe jutro w Krk i chciałem zapytać gdzie jeszcze oprócz KRAKSPORT na al. Pokoju warto jechać żeby coś kupić z markowych ubrań typu Adidas, Nike itp.
Chce w góra dwa miejsca skoczyć. Nie znam Krakowa na tyle... Jedynie na stadion trafie :D |
Hurtownia TIWSPORT ? Za Żaczkiem (po prawej stronie jadąc 3 Maja)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
5 dych podnieśli :D
|
Mam pytanie, czy w Wiślackim Świecie można wyrobić sobie nazwisko na koszulkę ?
|
Cytat:
|
Robią napisy tylko na klubowych koszulkach Wisły czy na innych sportowych też?
|
Czy nadal robią tylko numer oryginalną czcionką a nazwisko inną?
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/pol1.jpg
Wie ktoś, czy można taką bluzę gdzieś kupić? |
|
Dzięki:)
A da się kupić z logo Wisły? |
Cytat:
|
Ja ostatnio kupiłem tutaj oryginalną koszulkę(są 2 kolory) za 180zł replika jest za 110zł
Replika >>>> http://www.bomasport.pl/shop/1482_Ad...a_Wisla_Krakow Oryginał >>>> http://www.bomasport.pl/shop/1333_Ad...a_Wisla_Krakow |
Bartoch3tsw: To nie jest koszulka w ktorej graja
|
mic: Ale M. chodziło o repliki Adidasa a nie oryginały
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Repliki są w Fanatyku.
|
Pytanie do znawców. Czy bluzy bramkarskie Adidasa mamy tylko żółte, czy są inne? Co się stało z tymi fajnymi niebieskimi z meczu z Karabachem?
|
A ja bym zorganizował konkurs na przyszłoroczne stroje pierwszej drużyny, gdzie każdy kibic mógłby zaprojektować strój domowy i wyjazdowy, a najlepszy projekt byłby wybrany na koszulki na nowy sezon. Jak oczywiście spełnią obietnicę odnośnie strojów dedykowanych. Niech zarząd weźmie się za robotę.
|
Cytat:
|
No i nie tylko Biała Gwiazda. Warto byłoby, gdyby nasze koszulki były jeszcze jakoś urozmaicone. Nie mówię tutaj o domowych, ale chociażby o wyjazdowych, by Wisła tworzyła markę w szerokim tego słowa znaczeniu, tak jak chociażby Bayern w Niemczech. Wydaje mi się, że na to zasługujemy.
|
Ja chce kupic koszulka meczowa czerwona z nazwisko Błaszczykowski, i ogladam w wisly sklep ja moge tylko napisac: Błaszczykows
Mój pytanie jest, czy moga byc dodawane Błaszczykowski do koszulka ? (i want to buy t-shirt with name Błaszczykowski, but in the wisla store (http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/) i can add only Błaszczykows and i would like to know if there is any chance to add the complete name Błaszczykowski to the t-shirt ? ) |
Adidas should make a similar bluza dla Wisly Kraków. And add a Biala Gwiazda ;)
http://img06.allegroimg.pl/photos/or.../33/1333393357 |
Cytat:
http://sklep.wisla.krakow.pl/ |
ChinoRios napisał:
Cytat:
|
Wie ktoś może czy na nowy sezon dostaniemy indywidualny projekt od Adidasa czy dalej będziemy pomykać w tym uniwersalu?
Jeśli ma być nowy projekt, to kiedy się go można spodziewać? Ano właśnie wyjątkowa cisza apropo koszulek. Może też nie chcą na razie projektować, bo liczą na "koszulkowego sponsora"? O tym też cicho... |
Od nowego sezonu ma być model zaprojektowany dla Wisły. Przynajmniej tak wynikało ze słów Basałaja podczas konferencji ogłaszającej współpracę z Adidasem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl