Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

KoPer 12.09.2010 20:03

Na Alei Pokoju chyba już nie ma. Tak mi się ywdaje że widziałem szyld Pumy tam.

julo 13.09.2010 19:41

Sorry za OT. Będe jutro w Krk i chciałem zapytać gdzie jeszcze oprócz KRAKSPORT na al. Pokoju warto jechać żeby coś kupić z markowych ubrań typu Adidas, Nike itp.
Chce w góra dwa miejsca skoczyć. Nie znam Krakowa na tyle... Jedynie na stadion trafie :D

KoPer 13.09.2010 19:44

Hurtownia TIWSPORT ? Za Żaczkiem (po prawej stronie jadąc 3 Maja)

crazykaro 13.09.2010 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 979378)
Sorry za OT. Będe jutro w Krk i chciałem zapytać gdzie jeszcze oprócz KRAKSPORT na al. Pokoju warto jechać żeby coś kupić z markowych ubrań typu Adidas, Nike itp.
Chce w góra dwa miejsca skoczyć. Nie znam Krakowa na tyle... Jedynie na stadion trafie :D

Plaza i M1 oba przy al. Pokoju

MatMario 13.09.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 978624)
Kozak ten sklepik, a jest możliwość gdzieś to na żywo przymierzyć czy to tylko sklep internetowy ? Szukam na tej stronie ale nie ma adresu.
Chodzi mi konkretnie o kurte adidasa
http://kraksport.com/634,adidas-cond...el-jacket.html

Widzisz jaką promocję zrobili :)

julo 14.09.2010 08:25

5 dych podnieśli :D

Titto 21.09.2010 20:50

Mam pytanie, czy w Wiślackim Świecie można wyrobić sobie nazwisko na koszulkę ?

Bartoch3tsw 21.09.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 984416)
Mam pytanie, czy w Wiślackim Świecie można wyrobić sobie nazwisko na koszulkę ?

tak, za 1 literę płaci się 1.5zł

simone 25.09.2010 16:53

Robią napisy tylko na klubowych koszulkach Wisły czy na innych sportowych też?

Watts 25.09.2010 16:54

Czy nadal robią tylko numer oryginalną czcionką a nazwisko inną?

murray 30.09.2010 17:55

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/pol1.jpg

Wie ktoś, czy można taką bluzę gdzieś kupić?

pnikonion 30.09.2010 19:09

http://kraksport.com/1240,adidas-sereno-sweat-suit.html

murray 30.09.2010 19:27

Dzięki:)
A da się kupić z logo Wisły?

Bartoch3tsw 15.11.2010 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M. (Post 1012031)
nie orientuje sie ktos, czy sa repliki koszulek meczowych Adidasa? Jesli tak, to w jakiej cenie i gdzie mozna nabyc?

http://allegro.pl/koszulka-replika-w...288484081.html

Abstrakcja 15.11.2010 22:03

Ja ostatnio kupiłem tutaj oryginalną koszulkę(są 2 kolory) za 180zł replika jest za 110zł
Replika >>>> http://www.bomasport.pl/shop/1482_Ad...a_Wisla_Krakow
Oryginał >>>> http://www.bomasport.pl/shop/1333_Ad...a_Wisla_Krakow

mic 15.11.2010 22:03

Bartoch3tsw: To nie jest koszulka w ktorej graja

Bartoch3tsw 15.11.2010 22:30

mic: Ale M. chodziło o repliki Adidasa a nie oryginały

Emilio 19.11.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 989052)
Dzięki:)
A da się kupić z logo Wisły?

Podbijam. Wie ktoś może?

PhantomRanger 19.11.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emilio (Post 1013849)
Podbijam. Wie ktoś może?

Jaki problem kupić tak osobno, a później logo Wisły dokupić i przyszyć ?

ewcia 19.11.2010 23:48

Repliki są w Fanatyku.

dj_ibutti 20.11.2010 00:10

Pytanie do znawców. Czy bluzy bramkarskie Adidasa mamy tylko żółte, czy są inne? Co się stało z tymi fajnymi niebieskimi z meczu z Karabachem?

bonawentura 20.11.2010 01:47

A ja bym zorganizował konkurs na przyszłoroczne stroje pierwszej drużyny, gdzie każdy kibic mógłby zaprojektować strój domowy i wyjazdowy, a najlepszy projekt byłby wybrany na koszulki na nowy sezon. Jak oczywiście spełnią obietnicę odnośnie strojów dedykowanych. Niech zarząd weźmie się za robotę.

falat 20.11.2010 03:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1014180)
A ja bym zorganizował konkurs na przyszłoroczne stroje pierwszej drużyny, gdzie każdy kibic mógłby zaprojektować strój domowy i wyjazdowy, a najlepszy projekt byłby wybrany na koszulki na nowy sezon. Jak oczywiście spełnią obietnicę odnośnie strojów dedykowanych. Niech zarząd weźmie się za robotę.

W sumie dobry pomysł. Tylko myślę że po naszym kochanym zarządzie spłynie jak po ... Dobrze by się stało jakby na koszulki wróciła Biała Gwiazda na piersi :) ale to tylko moje pobożne życzenie :p

bonawentura 20.11.2010 05:09

No i nie tylko Biała Gwiazda. Warto byłoby, gdyby nasze koszulki były jeszcze jakoś urozmaicone. Nie mówię tutaj o domowych, ale chociażby o wyjazdowych, by Wisła tworzyła markę w szerokim tego słowa znaczeniu, tak jak chociażby Bayern w Niemczech. Wydaje mi się, że na to zasługujemy.

ChinoRios 21.11.2010 14:39

Ja chce kupic koszulka meczowa czerwona z nazwisko Błaszczykowski, i ogladam w wisly sklep ja moge tylko napisac: Błaszczykows

Mój pytanie jest, czy moga byc dodawane Błaszczykowski do koszulka ?

(i want to buy t-shirt with name Błaszczykowski, but in the wisla store (http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/) i can add only Błaszczykows and i would like to know if there is any chance to add the complete name Błaszczykowski to the t-shirt ? )

ChinoRios 22.11.2010 03:00

Adidas should make a similar bluza dla Wisly Kraków. And add a Biala Gwiazda ;)

http://img06.allegroimg.pl/photos/or.../33/1333393357

aNouc 07.12.2010 14:54

Cytat:

W sprzedaży pojawiły się również piłki firmy adidas z logo Wisły Kraków, koszulki treningowe poliestrowe z kolekcji pierwszej drużyny oraz wiślackie bluzy z kapturem w rozmiarach zarówno dla starszych jak i młodszych kibiców Białej Gwiazdy.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ackim_swiecie/
http://sklep.wisla.krakow.pl/

SuperDragon 14.12.2010 13:38

ChinoRios napisał:
Cytat:

Adidas should make a similar bluza dla Wisly Kraków. And add a Biala Gwiazda ;)
Coś mi się nie chce wierzyć żeby to zrobili.

masterlag 10.05.2011 23:18

Wie ktoś może czy na nowy sezon dostaniemy indywidualny projekt od Adidasa czy dalej będziemy pomykać w tym uniwersalu?
Jeśli ma być nowy projekt, to kiedy się go można spodziewać?

Ano właśnie wyjątkowa cisza apropo koszulek. Może też nie chcą na razie projektować, bo liczą na "koszulkowego sponsora"? O tym też cicho...

PiotrG 10.05.2011 23:55

Od nowego sezonu ma być model zaprojektowany dla Wisły. Przynajmniej tak wynikało ze słów Basałaja podczas konferencji ogłaszającej współpracę z Adidasem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl