Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

justek 05.07.2009 16:47

moga odpuscic ale tylko wtedy kiedy nastepny kandydat okaze sie nie tylko lepszy od niego ale i od Pawelka.

mam cicha nadzieje, ze ten tydzien przyniesie koniec transferowej karuzeli dot. obsady bramki.

Wojtas 05.07.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 756922)
Odnośnie zachwytu nad Nurkowiciem. Większość piłek, które wyciągnął były na dobrej wysokości dla niego i nie były to jakieś mocne uderzenia. Fakt zachował się we wszystkich sytuacjach dobrze ale nie było to tak trudne jak mogłoby to wyglądać, wiem to z własnego doświadczenia bo sam potrafię się tak rzucać jak mam rękawice i zieloną trawę :).


No niby racja,obejrzalem jeszce raz te strzaly i fakt siła ich sama w sobie mocna nie była,ale Nurek popisal sie refleksem i widac ze jest pewny siebie w tych interwencjach.

Ja bym go bral,nie ma co kombinowac ,mi tam zaimponowal ,bedzie stanowil konkurencje dla Maria.

tylko_na_kilka_dni 05.07.2009 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 756871)
Ahahahha. Przeciez to Skorża, buraki :X.

thank you captain obvious :lol:

---

Nurek rzucal sie z jakby robil to na ocene to fakt, ale i tak uwazam, ze bedzie niego pozytek:). Zapewni dostanie we wtorkowym sparingu 45minut i wtedy podejma ostateczna decyzje.

IncognitoTSW 06.07.2009 10:49

W sumie to oglądając te interwencje to przypomniał mi się Jarosław Tkocz.

waldemar 06.07.2009 12:09

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...u_bez_kibicow/ no to pięknie współpracują z kibicami, szkoda

Zwierze 06.07.2009 12:20

Zapłać za ochronę itd potem pojedź na mecz a na końcu napisz na forum coś mądrego pod warunkiem że wcześniej nie dostaniesz bana. Zresztą to Zagłębie ma coś do powiedzenia a nie Wisła no chyba że o nich pisałeś tylko że zły dział i temat

waldemar 06.07.2009 13:11

jasne, trening zamkniety dla mediow, wiec dalej nie dowiemy sie kto jest tajemnicznym bramkarzem...

IncognitoTSW 06.07.2009 14:42

http://galeria.wislakrakow.com/20090706/rano/06.jpghttp://galeria.wislakrakow.com/20090706/rano/06.jpg

Czyżby kac? ;]

4fan_player 06.07.2009 14:52

To już wody nie można pić?

KacpiTSW 06.07.2009 14:55

Pewnie mu gorąco było i wziął sobie schłodzoną wodę, zdjęcie pewnie było robione tuż przed wyjazdem Rafała do Estonii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 756841)
Zdaje się, że mamy nowego napastnika na zgrupowaniu:)
http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/14140.JPG

To Maciek się jeszcze rusza? :lol:

brylant17 06.07.2009 15:17

KacpiTSW Pan Maciej dopiero ma 37 lat :P więc jeszcze się rusza xDD

waldemar 06.07.2009 16:12

żadnych przecieków kto tam przyjechał na trening i mkto siedzi na trybunach, panowie redaktorzy?

tylko_na_kilka_dni 06.07.2009 16:20

a ktos w ogole przyjechal?

szprotson 06.07.2009 16:35

podobno jakiś mariano italiano

pysio 06.07.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

Toldo jest wolnym bramkarzem... więc kto wie kto wie..

rav 06.07.2009 16:37

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21317
Tutaj parę słów na ten temat...

waldemar 06.07.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

szkoda, że nie jakiś macho :detektyw:

leyzer87 06.07.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

A więc ktoś miał rację, że to jednak Buffon. :-pAle go jeszcze przebadajmy. Kto wie, może jest nie do końca zdrowy!:rotfl:

KuLwIk 06.07.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 757479)
A więc ktoś miał rację, że to jednak Buffon. :-pAle go jeszcze przebadajmy. Kto wie, może jest nie do końca zdrowy!:rotfl:

Że zdrowy, czy niezdrowy. Musi sie p. Kazimierskiemu spodobać..! :rotfl:

eloszyyy98 06.07.2009 17:07

spodobac?;D ale ciekawe w jakim sensie ;DD hehehe

waldemar 06.07.2009 23:05

do czwartku muszą zgłosić skład zespołu na mecze z Levadią. W tej chwili oprócz Pawełka w zespole jest jedynie 18-letni Filip Kurto.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._czwartku.html

pirat.z.karaibow 07.07.2009 17:39

Łobo testowany na prawej stronie bloku defensywnego. Ciekawa alternatywa, ultraofensywne prawe skrzydło.

chudy2001 07.07.2009 17:40

Potrzebujemy graczy którzy swoim zaangażowaniem nawet nadrobią umiejętnosci, dzisiaj pokazuje to Kirm i Jirsak :-)
nawet Łobo sobie dobrze radzi !

w takim składzie mieciemy 1 i 2 runde :D ale wzmocnien trzeba na następne.

Selene 07.07.2009 18:30

Było wiadome. Wystawianie Łoba na obronie może go tylko dokońca zdołować. Przecież chłopak ma zero zdolności obronnych i jest mało zwrotny.

Miejmy nadzieje szybką na Braza..:)

Lukasz TSW 07.07.2009 18:34

Lubie łoba ale Boze co on robi na obronie? to po prostu tragedia

chudy2001 07.07.2009 18:35

przegrywamy, Diaz na srodku obrony :-P słaby ten piłkarz... taki grajek jak Dudka. Ale ogolnie cos nasza obrona nie działa teraz ;P

Selene 07.07.2009 18:36

Zszedł Czekaj i już 2 bramy padły od tego czasu:) Cantoro to lipa.... jak widać nie nadaje się nawet do zmiany.

Heh co tam robi jeszcze ten z brazylijskiej okręgówy?:)

royalmichael 07.07.2009 18:38

Fantastycznie, Łobodziński na prawej obronie, Diaz stoperem, Ćwielong/Vinicius w ataku...
Chyba Skorża coś chce tym pokazać (i słusznie, zresztą nie ma innego wyboru bo i tak nie ma tam kogo wstawić), czas mamy do czwartku

Wizard 07.07.2009 18:42

Myślę, że nic nie chce pokazać, to tylko sparing, w którym wynik jest mało znaczący :P

wislacki 07.07.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 758158)
Chyba Skorża coś chce tym pokazać (i słusznie, zresztą nie ma innego wyboru bo i tak nie ma tam kogo wstawić), czas mamy do czwartku

A ty myślisz, że Skorża jest dzieckiem i będzie przekornie wymuszał transfery na Cupiale i Bednarzu?
Założę się, że trener codziennie rozmawia z Bednarzem na temat wzmocnień i łysy doskonale zna sytuację zespołu, Skorża nic nie musi pokazywać.

Co do meczu to w sumie i porażka będzie dla nas dobra. Nasi nie będą zbyt pewni przed Levadią


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl