![]() |
|
Bardzo bym chciał aby u nas trenerem był Brosz z Gornika
|
Cytat:
No coś podobnego chyba było pod koniec 2006 r. Nie twierdzę, że Okuka był dobrym trenerem bo był słabym, ale jednak to Nawałka go zastąpił. |
Cytat:
Nie wierzę, że dobry trener olewa młodzież jeśli ta nadaje się do gry i nie stanowi osłabienia zespołu. A tylko na takich zawodników jest sens stawiać. |
Co tam u braci Brożków słychać? Potrzebujemy napastnika. Jak Paweł nie da rady to może Piotrek by pobiegał z przodu?
|
Ale to by był come back.
|
Zoran Arsenić ma zostać wypożyczony z Jagi do Rijeki.
|
Cytat:
|
Natomiast Martin Kostal przygodę z nowym klubem zaczyna z bramką.
|
Ondrasek odchodzi z FC Dallas i bedzie grał w Vitorii Pilzno
|
Przydałby się u nas
|
Tak, zwłaszcza przy takim pomyśle na grę jak dziś.
|
Wrócił do zdrowia...ale zapomniał o nas...
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Nie ,ale można tylko...
"Jak informuje "Gazeta Krakowska" koronawirusa stwierdzono u jednego z wysoko postawionych pracowników klubu" + Kuba i Sadlok nie jadą |
Nie bardzo rozumiem to robienie tajemnicy. Niech jasno napisza kto a nie szopke odpierdalaja.
|
Cytat:
Nie śmiem ujmować niczego legendzie. Ale widać różnicę w podejściu Obidzińskiego i Kuby. Co działa na samym boisku (serducho i przeczucie), niekoniecznie musi zadziałać w biznesie. Mimo wszystko podziękowania dla Obiego za pomoc i wsparcie, bo prawdopodobnie bylibyśmy gdzie indziej. Zobaczymy, dokąd dojdziemy pod obecnym przywództwem. Oby jak najdalej i jak najwyżej. |
Obidzinski i jego ego:
Cytat:
Oczywiście nie dowiemy się czy miał rację (wiem, że miało trio zatrudniając Skowronka), ale mnie rozwala sam fakt że Obi sobie coś takiego obliczył. Chciałbym zobaczyć te zapiski, bo to chyba ewenement na skalę światową... Druga rzecz to naprawdę widać, że Obi zaczął gwiazdorzyc i dlatego dostał kopa. Oto bowiem trzech właścicieli, pasjonatów piłki(w tym jeden piłkarz) uznało, że trzeba zmienić trenera bo spadniemy i stracą miliony. A jak Obidzinski - człowiek, który z piłką nigdy wcześniej nic wspólnego nie miał - mówi że się nie zgadza z tą decyzją. Bo sobie tak obliczył... Trzeba było ta opinie podeprzeć gwarancjami finansowymi, wtedy byłaby inna dyskusja. |
Cytat:
Kłopot polega na tym, że na pierwszy rzut oka widać, że ten wywiad jest dopracowany do najmniejszego przecinka. Musiał więc być długo i starannie przygotowywany. Fakt, że został poprzedzony mini wideo wywiadem na profilu PKO pokazuje, że to dobrze przygotowana operacja. A jako taka mógł zostać odpalony w dowolnym momencie - to nie wywiadzik ad hoc spisany na kolanie i wypuszczony do sieci. W tej sytucji opublikowanie tego tuż przed meczem mogącym nas pogrążyć, skompromitować trenera i poważnie zaszkodzić kapitanowi zespołu, jest przemyślaną prowokacją. To widać na pierwszy rzut oka. U mnie to kończy dyskusję. Te dwa dni aktywności Obidzińskiego są prowokacją bijącą nie tylko w bezpośrednich adwersarzy czyli Kubę i Królewskiego, ale z pełną premedytacją uderzającą w klub. A ponieważ to „mój” klub to pan Obidziński wyczyścił sobie u mnie całość pozytywnego wrażenia. PS. Też uważam, że Kuba niepotrzebnie to ruszył. Więcej z tego szkody niż pożytku pomimo tego, że to ciekawe widzieć jak to wyglądało od kuchni. Ale widzę tą „różnicę w podejściu” już teraz. A przede wszystkim rozróżniam to co Kuba powiedział od późniejszych przepychanek na Twitterze. Mam wrażenie, że nie każdy rozróżnia. |
Bez żartów. Wcześniej Jadczak był starannie przygotowywaną operacją, teraz jest nim tłumaczący się Obidziński, który siedział cicho, dopóki na yt nie zaczął besztać go Błaszczykowski.
Nie każda różnica zdań to atak, a nie każdy atak to element wielkiego antywiślackiego spisku. |
Cytat:
Ale Ty oczywiście możesz wierzyć, że wywiad przypadkiem wypadł teraz. Obi tak był zajęty żeglowaniem, że mimo iż ktoś go (wg niego) bardzo skrzywdził to nie znalazł czasu od 6 sierpnia żeby coś skrobnąć. Mimo, że na pewno wszystkie portale to chciały to udało mu się dopiero po 7 tygodniach. Taki jest zarobiony na tym bezrobociu. Zupełnym przypadkiem wypadło to gdy drużyna znalazła się w rozpadzie w dniu ważnego meczu, a on biedaczek nie miał na to żadnego wpływu. Mógł też nie pomyśleć, że to kontrowersyjny moment - wszak p.o. prezesa w klubie sportowym był tylko rok. W to też możesz wierzyć. Możesz nawet wierzyć, że dokładnie taki sam zestaw przypadków spowodował opublikowanie teaserka w formie wideo będącego podprowadzeniem tego wywiadu dokładnie dzień wcześniej na profilu banku z którego wywodzi się jeden z ekspertów naszego „chcącego dobrze dla Wisły” pana Piotra. Przy czym moim skromnym zdaniem to raczej świadczy o Twojej wiedzy na temat otaczającego nas świata (staram się być delikatny) a nie o realności dobrej woli Obidzińskiego przy takim splocie wydarzeń. |
Ale odlot.:rotfl:
|
Ja rozumiem, że Obidziński mógł po znajomości udzielić wywiadu temu, a nie innemu, bo Wisła jest na tapecie. Albo odwrotnie poprosił o życzliwy wywiad znajomych, bo chciał odpowiedzieć na zarzuty Błaszczykowskiego i Królewskiego, przedstawiając sytuację na swoją korzyść.
Nie rozumiem natomiast, o jakiej prowokacji czy spisku mówimy. Banki chcą siłą wywiadów zniszczyć Wisłę, czy też pod naporem argumentów Obidzińskiego na weszło Błaszczykowski ugnie się i zaprosi go z powrotem do zarządu? Czemu służy ta wielka gra? Wytłumacz, proszę. |
Cytat:
1. Tak jak napisałem uważam, że ta dyskusja między wszystkimi Panami jest szkodliwa i niepotrzebnie przez Kubę i Królewskiego rozpoczęta. 2. Obidziński publicznie zaczepiony ma się oczywiście prawo bronić i przedstawić własny punkt widzenia. 3. To, że to robi nie jest niczym dziwnym. 4. Na odpowiedź było mnóstwo czasu (prawie dwa miesiące). Przez ten czas Obidziński odpowiadał zdawkowo sugerując, że on nie chce tego tematu drążyć, jest mu przykro ale trzyma kciuki itp. 5. Po 7 tygodniach, gdy atmosfera wokół klubu jest absolutnie gorąca Obidziński niczym nie sprowokowany zmienia zdanie i przeprowadza dobrze zorganizowaną akcję wypuszczając dzień przed meczem mini wywiad wideo a dzień później bardzo dobrze dopracowany wywiad na Weszło. To oczywiście jest kolejne potwierdzenie, że Obidziński profesjonalnie podchodzi do sprawy. Dokładnie tak to powinno wygłądać. Cios wyprowadza się nie wtedy kiedy przeciwnik strzelił i czeka na odpowiedź tylko wtedy gdy jest najsłabszy. Szacunek. Kłopot dla mnie polega na tym, że Obidziński doskonale wiedział, że szkodzi również drużynie i klubowi. Zastosował powszechną taktykę atakowania w słabszym momencie tuż przed meczem, po którym prawie na pewno dołek się powiększy. Wtedy wystarczy iskierka a kibice robią swoje. To że tym razem nie pykło nie znaczy, że nie było tak pomyślane. A było bo Obidziński to profesjonalista. I dlatego u mnie się pozamiatał i zupełnie mnie interesuje, że większość jego motywacji to chęć wytłumaczenia swoich działań czy dowalenia Kubie i Królewskiemu. Wiedział, że przy okazji zaszkodzi drużynie i zrobił to z pełną premedytacją. I taką mam na ten temat opinię. Nie mam ambicji przekonać do niej całego świata. Kto chce dalej podziwiać pana O niech sobie podziwia. To ma już zresztą coraz mniejsze znaczenie. Wystrzelił co mógł i mam nadzieję, że temat grany przez drugą stronę już nie będzie. A nawet jeśli to dopiero gdy drużyna stanie na nogi (to też powszechna taktyka) więc jakiś pozytyw musi się wcześniej wydarzyć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kiedy by Obidziński nie udzielił tego wywiadu to i tak byłoby źle:
1) przed sezonem - Obidziński zakłóca przygotowania i próbuje siać ferment! 2) po dobrym starcie sezonu - Wisła zaczęła super i jeden człowiek próbuje to zniszczyć! 3) po złym starcie sezonu - Obi próbuje pogrążyć Skowronka w słabszym momencie drużyny! 4).... 5).... Ktoś ma jeszcze ciekawe propozycje? |
Cytat:
|
Jagul.
4) Obi chce zniechecic potencjalnych zawodnikow do przyjscia do Krakowa 5) Obi chce zniechecic potencjalnych trenerow do przyjscia do Krakowa Pomoglem? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl