![]() |
Już teraz na VIPowskich i SkyBoxach jest alkohol :) Ostatnio jak byłem podawali wino :)
A co do murka - nie poprawili. Mało tego, część osób siedzi na vipowskich fotelach a część...na zwykłych składanych, które są bliżej murka! |
|
Było 7 postów wyżej.
|
na RMF mówili o naszych skyboxach w faktach o 20
co ciekawe, jest już 10 chętnych, po 5 dniach od ogłoszenia możliwości kupna także artykuł: http://www.rmf24.pl/sport/news-ekskl...sly,nId,352622 |
będąc dzisiaj na stadionie podczas treningu Liteksu postanowiłem zrobić zdjęcie z pierwszego rzedu. Siedział w miarę oparty o siedzenie mam ok. 177 cm:
http://img41.imageshack.us/img41/3241/pierwszyt.jpg Uploaded with ImageShack.us W zasadzie to nie widać tylko kawałka za linią boczną |
Tam coś wisi na konstrukcji telebimu czy mi się wydaje ?? :P
|
flaga "UEFA" oraz "RESPECT"
|
wisiało już na meczu ze skonto
|
Wiem, że sprawa nijak łączy się z naszym klubem, ale obrazuje jak nieudolną instytucją jest ZIKiT, który prowadzi budowę naszego stadionu:
Cytat:
|
ogladalem w nieidziele rozpoczecie TdPologne i pokazywali ujecia z helikoptera...z calej mojej niecheci i antypatii do Legii , architektonicznie i estetycznie ich stadion prezentuje wysoką jakość. Przestrzenie komponuje sie z miejscem, harmonizuje urbanistycznie otoczenie...z dotychczasowych inwestycji stadionowych w Polsce to taką szanse ma obiekt we Wroclawiu no i moze w Gdansku , Narodowy imponuje tylko skalą...przepraszam za offtop ale Wisly obiekt o olbrzymim potencjale miejsca i przestrzeni niesprostal oczekiwaniom i napewno ogranicza pole biznesowe mocno...ale to malo ważne :)
|
Zmienili oświetlenie na trybunach, bo jakoś nie ma tej "mgły" jak na kamerach C+?
|
nie ma mgły, bo jest sierpień. Na jesieni wroci, nie martw sie.
|
wiadomo coś na temat parkingów?? to jest tragedia..godzine przed meczem nie ma gdzie samochodu zostawić...naj%$*&$ dziadki przed stadionem jednych wpuszczają innych nie..czemu ma służyć ten wielki asfaltowy plac przed C ??
|
Przyzwyczajajcie się do tego, że trzeba będzie parkować dalej i dojeżdżać KM.
Parkingów dla kibiców przy stadionie nie ma i nie będzie. Jedynie dla VIPów zostaną zapewnione. I bardzo dobrze, biorąc pod uwagę przepustowość ulic wokół obiektu. |
Przepustowość tych ulic jest tragiczna i lepiej żeby rzeczywiście nie było parkingów. Przed meczem ze Skonto zaparkowałem zaraz pod halą TS i po meczu w korku stałem prawie godzinę.
A tak przy okazji to w razie awansu do grupy LM będziemy grali na R22? Zaplecze na głównej trybunie chyba zrobione więc mam nadzieje że u siebie zagramy |
Jedyne miejsce rozsądne na przyszły parking to przy muzeum narodowym z wyjazdem/wjazdem bezposrednio na aleje
|
Tak, w razie awansu będziemy grali na Reymonta 22. Nie ma żadnych przeszkód, aby mecze fazy grupowej czy to LE czy to LM odbyły się na obiekcie.
|
Szatnia gospodarzy dalej nie zrobiona. Ciekawe co takiego tam sie wydarzyło że nie moga jej oddać
|
A już hucznie miesiąc temu mówili, że szatnia gospodarzy gotowa i zawodnicy mogą z niej korzystać. Ech... brak słów- ci dranie z polimexu już mają 14 miesięcy opóźnienia i nic sobie z tego nie robią.
|
Orientuje się ktoś dlaczego nie ma albo nie działa nagłośnienie na sektorze G. Nie ma tam podwieszonych głośników jak na innych sektorach. Troszkę denerwujące jeżeli słychać tylko jakiś bełkot spikera.
|
Do końca tego tygodnia ma przyjść pismo z UEFA czy jest zgoda na rozgrywanie meczu przy R22 więc jeszcze nic nie wiadomo!
|
Cytat:
Ta budowa już tak jest prowadzona gdzieś od początku tego roku, raz na dwa miesiące pojawią się pracownicy, coś zrobią i znowu znikają na 2 miesiące. |
Tyle że jakoś szatnie gości zrobili, a nie podejrzewam żeby klub był szczęśliwy że ma szatnie zastępczą. Mam wrażenie że ktoś z czymś konkretnie zawalił
|
a czy przypadkiem nie było już zdjęć z wykończonej szatni gospodarzy?
|
Cytat:
|
Panowie,jako,że ta LM coraz bliżej,a LE pewna to chciałbym,żeby ktoś zorientowany napisał jak to jest z szansami na grę przy 4 trybunach w europejskich pucharach.Z góry dzięki za odp :)
|
Cytat:
5/6 July 2011 - Champions League Qual R1, 2nd leg 12/13 July 2011 - Champions League Qual R2, 1st leg 15 July 2011 - Draw for Champions League R3 19/20 July 2011 - Champions League Qual R2, 2nd leg 26/27 July 2011 - Champions League Qual R3, 1st leg AUGUST 5 August 2011 - Draw for Champions League play-offs 16/17 August 2011 - Champions League play-offs, 1st leg 23/24 August 2011 - Champions League play-offs, 2nd leg 25 August 2011 - Draw for Champions League group stage SEPTEMBER 13/14 September 2011 - Champions League MD1 27/28 September 2011 - Champions League MD2 OCTOBER 18/19 October 2011 - Champions League MD3 NOVEMBER 1/2 November 2011 - Champions League MD4 22/23 November 2011 - Champions League MD5 DECEMBER 6/7 December 2011 - Champions League MD6 16 December 2011 - Draw for Champions League last 16 To jest kalendarz LM, LE dokladnie to samo tylko mecze w Czwartki. Jak widać odpadnie jeden mecz we wrześniu, ale nawet jak będziemy grać 18/19/20 paź mecz u siebie to jest duża szansa, że już wszystkie 4 trybuny będą otwarte. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/ Cytat:
|
Wystartował konkurs na sponsora tytularnego naszego stadionu. Oferty do 15 września.
http://www.bip.krakow.pl/?news_id=46088 |
a ....om z 2 strony Błon takiego konkursu nie zorganizowano - wszystko dogadane z Filipiakiem
|
Czyli kasę za nazwę stadionu zgarnie miasto. W Warszawie władze Legii zrobiły świetny interes na sprzedaniu nazwy:
http://www.weszlo.com/news/7442-Jak_...a_Pepsi_Arenie |
Oby nikt się nie zgłosił, a te tępe biurwy mogły by się zabrać za nadzorowanie inwestycji w Krakowie. Jak nie umiejętność wybudowania stadionu to kompletne spieprzenie rondo Ofiar Katynia. Gdybym miał przed sobą tą Janik to bym jej wygarnął co o niej i o tej całej Cracovskiej administracji myślę.
|
Najdziwniejsze jest to, że w okół Wisły jest w tej chwili dużo szumu, w przypadku awansu do LM byłaby we wszystkich mediach, ogromna promocja w europie dla firmy chcącej wykupić nazwę stadionu..
więc cena powinna byś dość wysoka.. a wszystko zgarnie miasto ? przecież to dzięki nam ta umowa może być warta x milinów, niż powinna, nie wierzę, że Wisła może nie mieć z tego żadnych % ale nauczeni porazką Warszawskich urzędników, pewnie nie popełnią błędów i wszystko zabiorą dla siebie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Są 2 szatnie pod A/B, ale czemu Wisła korzysta z tej na południowej, to nie wiem.
Ona teoretycznie jest skończona. Może klub chce wymusić wykonanie nowej odnowy biologicznej? |
W regulaminie konkursu na nazwę stadionu napisano:
"Obok Stadionu w najbliższym czasie powstanie nowoczesna hala sportowa." Już nawet nie chce mi się silić na żaden złośliwy lub ironiczny komentarz co do tego zapisu... ---- Bardzo ważne: "Nazwa Stadionu w podtytule musi zawierać słowa: im. H.Reymana.". Skoro klub pieniędzy i tak ma z tego nie mieć, to dobrze chociaż, że patrona nie odbiorą. |
Panie i Panowie zmieniamy tapetę na pulpicie:
http://img16.imageshack.us/img16/2722/k4u3765.jpg Z forum skyscrapercity http://www.skyscrapercity.com/showth...4#post82529324 |
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...-mistrzow.html
ciekawe czy Majchrowski się postara jak byśmy awansowali... |
Tą trybunę da się dokończyć w 2 tygodnie, trzeba tylko chcieć.
Przede wszystkim rozchodzi się o udostępnienie studiów TV, w pełni gotowych stanowisk komentatorskich, zaplecza dla mediów - catering, biurka wewnątrz. Oczywiście też nie może zabraknąć też zaplecza dla ludzi UEFY i przedstawicieli drużyny przeciwnej, ale tutaj loża prezydencka i główny skybox na trybunie wschodniej wystarczą, warunkiem jest wyposażenie kuchni głównej i zapewnienie posiłków. Sygnał TV będzie produkowała UEFA, więc tutaj nie ma mowy o "prowizorycznym" stanowisku komentatorskim przed platformą dla kamery, studiu TV pod gołym niebem na tarasie okrąglaka, czy braku zaplecza mediów i VIPów. No i plac przed okrąglakiem, parkingi. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl