Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Sinoos 30.07.2011 16:48

Już teraz na VIPowskich i SkyBoxach jest alkohol :) Ostatnio jak byłem podawali wino :)

A co do murka - nie poprawili. Mało tego, część osób siedzi na vipowskich fotelach a część...na zwykłych składanych, które są bliżej murka!

iiYama 31.07.2011 10:06

Było?

http://www.wisla.krakow.pl/panorama/

Panorama stadionu ze środka boiska :)

milansport 31.07.2011 10:55

Było 7 postów wyżej.

JrQ- 01.08.2011 19:04

na RMF mówili o naszych skyboxach w faktach o 20
co ciekawe, jest już 10 chętnych, po 5 dniach od ogłoszenia możliwości kupna

także artykuł: http://www.rmf24.pl/sport/news-ekskl...sly,nId,352622

KoPer 02.08.2011 21:55

będąc dzisiaj na stadionie podczas treningu Liteksu postanowiłem zrobić zdjęcie z pierwszego rzedu. Siedział w miarę oparty o siedzenie mam ok. 177 cm:

http://img41.imageshack.us/img41/3241/pierwszyt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W zasadzie to nie widać tylko kawałka za linią boczną

tomaslfc14 02.08.2011 22:59

Tam coś wisi na konstrukcji telebimu czy mi się wydaje ?? :P

KoPer 02.08.2011 23:01

flaga "UEFA" oraz "RESPECT"

medyk 02.08.2011 23:41

wisiało już na meczu ze skonto

milansport 03.08.2011 14:22

Wiem, że sprawa nijak łączy się z naszym klubem, ale obrazuje jak nieudolną instytucją jest ZIKiT, który prowadzi budowę naszego stadionu:

Cytat:

Szykują się kolejne opóźnienia na rondzie Ofiar Katynia. Trójpoziomowe skrzyżowanie z tunelem i estakadą na pewno nie będzie gotowe we wrześniu - jak zapowiadali urzędnicy. A to już był trzeci termin zakończenia plac budowlanych wyznaczony przez urzędników miejskich.

Gotowym rondem kierowcy pojadą najwcześniej na przełomie listopada i grudnia. Ale jeśli ulewne deszcze dalej będą wstrzymywać prace, niewykluczone, że i tego terminu nie uda się dotrzymać. Wtedy pojawi się groźba oddania ronda do użytku dopiero w roku 2012. Ta budowa zaczyna powoli przypominać prace nad stadionem Wisły Kraków. Rozpoczęły się w 2004 roku, a zostaną zakończone w zimie 2012.

Nowoczesne rondo pierwotnie miało zostać ukończone dla kierowców już 31 grudnia 2010 roku.
Bardzo podobna sytuacja jak na stadionie Wisły, kolejne opóźnienia, kolejne terminy..

Smyrgu 03.08.2011 17:09

ogladalem w nieidziele rozpoczecie TdPologne i pokazywali ujecia z helikoptera...z calej mojej niecheci i antypatii do Legii , architektonicznie i estetycznie ich stadion prezentuje wysoką jakość. Przestrzenie komponuje sie z miejscem, harmonizuje urbanistycznie otoczenie...z dotychczasowych inwestycji stadionowych w Polsce to taką szanse ma obiekt we Wroclawiu no i moze w Gdansku , Narodowy imponuje tylko skalą...przepraszam za offtop ale Wisly obiekt o olbrzymim potencjale miejsca i przestrzeni niesprostal oczekiwaniom i napewno ogranicza pole biznesowe mocno...ale to malo ważne :)

Antystenes 03.08.2011 21:25

Zmienili oświetlenie na trybunach, bo jakoś nie ma tej "mgły" jak na kamerach C+?

Fuks 03.08.2011 23:07

nie ma mgły, bo jest sierpień. Na jesieni wroci, nie martw sie.

MuLacha 04.08.2011 00:16

wiadomo coś na temat parkingów?? to jest tragedia..godzine przed meczem nie ma gdzie samochodu zostawić...naj%$*&$ dziadki przed stadionem jednych wpuszczają innych nie..czemu ma służyć ten wielki asfaltowy plac przed C ??

PiotrG 04.08.2011 00:22

Przyzwyczajajcie się do tego, że trzeba będzie parkować dalej i dojeżdżać KM.
Parkingów dla kibiców przy stadionie nie ma i nie będzie. Jedynie dla VIPów zostaną zapewnione. I bardzo dobrze, biorąc pod uwagę przepustowość ulic wokół obiektu.

jcts 04.08.2011 00:36

Przepustowość tych ulic jest tragiczna i lepiej żeby rzeczywiście nie było parkingów. Przed meczem ze Skonto zaparkowałem zaraz pod halą TS i po meczu w korku stałem prawie godzinę.

A tak przy okazji to w razie awansu do grupy LM będziemy grali na R22? Zaplecze na głównej trybunie chyba zrobione więc mam nadzieje że u siebie zagramy

medyk 04.08.2011 00:38

Jedyne miejsce rozsądne na przyszły parking to przy muzeum narodowym z wyjazdem/wjazdem bezposrednio na aleje

PiotrG 04.08.2011 00:44

Tak, w razie awansu będziemy grali na Reymonta 22. Nie ma żadnych przeszkód, aby mecze fazy grupowej czy to LE czy to LM odbyły się na obiekcie.

Arapaho 04.08.2011 09:41

Szatnia gospodarzy dalej nie zrobiona. Ciekawe co takiego tam sie wydarzyło że nie moga jej oddać

kornd 04.08.2011 09:49

A już hucznie miesiąc temu mówili, że szatnia gospodarzy gotowa i zawodnicy mogą z niej korzystać. Ech... brak słów- ci dranie z polimexu już mają 14 miesięcy opóźnienia i nic sobie z tego nie robią.

edwin cpc 04.08.2011 09:55

Orientuje się ktoś dlaczego nie ma albo nie działa nagłośnienie na sektorze G. Nie ma tam podwieszonych głośników jak na innych sektorach. Troszkę denerwujące jeżeli słychać tylko jakiś bełkot spikera.

Birsa 04.08.2011 10:07

Do końca tego tygodnia ma przyjść pismo z UEFA czy jest zgoda na rozgrywanie meczu przy R22 więc jeszcze nic nie wiadomo!

PiotrG 04.08.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1139874)
Szatnia gospodarzy dalej nie zrobiona. Ciekawe co takiego tam sie wydarzyło że nie moga jej oddać

Po prostu NIKOGO nie ma na placu budowy, plac przed okrąglakiem też dalej nieruszony.
Ta budowa już tak jest prowadzona gdzieś od początku tego roku, raz na dwa miesiące pojawią się pracownicy, coś zrobią i znowu znikają na 2 miesiące.

Arapaho 04.08.2011 22:32

Tyle że jakoś szatnie gości zrobili, a nie podejrzewam żeby klub był szczęśliwy że ma szatnie zastępczą. Mam wrażenie że ktoś z czymś konkretnie zawalił

medyk 04.08.2011 22:38

a czy przypadkiem nie było już zdjęć z wykończonej szatni gospodarzy?

Arapaho 05.08.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1140508)
a czy przypadkiem nie było już zdjęć z wykończonej szatni gospodarzy?

Jakby była wykończona to by była wykorzystywana

baro1995 05.08.2011 15:41

Panowie,jako,że ta LM coraz bliżej,a LE pewna to chciałbym,żeby ktoś zorientowany napisał jak to jest z szansami na grę przy 4 trybunach w europejskich pucharach.Z góry dzięki za odp :)

WislaFan123 05.08.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1141074)
Panowie,jako,że ta LM coraz bliżej,a LE pewna to chciałbym,żeby ktoś zorientowany napisał jak to jest z szansami na grę przy 4 trybunach w europejskich pucharach.Z góry dzięki za odp :)

JULY

5/6 July 2011 - Champions League Qual R1, 2nd leg

12/13 July 2011 - Champions League Qual R2, 1st leg

15 July 2011 - Draw for Champions League R3

19/20 July 2011 - Champions League Qual R2, 2nd leg

26/27 July 2011 - Champions League Qual R3, 1st leg

AUGUST

5 August 2011 - Draw for Champions League play-offs

16/17 August 2011 - Champions League play-offs, 1st leg

23/24 August 2011 - Champions League play-offs, 2nd leg

25 August 2011 - Draw for Champions League group stage

SEPTEMBER

13/14 September 2011 - Champions League MD1

27/28 September 2011 - Champions League MD2

OCTOBER

18/19 October 2011 - Champions League MD3

NOVEMBER

1/2 November 2011 - Champions League MD4

22/23 November 2011 - Champions League MD5

DECEMBER

6/7 December 2011 - Champions League MD6

16 December 2011 - Draw for Champions League last 16

To jest kalendarz LM, LE dokladnie to samo tylko mecze w Czwartki. Jak widać odpadnie jeden mecz we wrześniu, ale nawet jak będziemy grać 18/19/20 paź mecz u siebie to jest duża szansa, że już wszystkie 4 trybuny będą otwarte.

medyk 05.08.2011 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1141071)
Jakby była wykończona to by była wykorzystywana

nie musisz być uszczypliwy, skąd mam to wiedzieć? odwoływałem się do tego newsa

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/

Cytat:

W trakcie meczu Wisły ze Skonto oba zespoły po raz pierwszy będą przebierały się w szatniach znajdujących się pod trybuną zachodnią. Prace w tych pomieszczeniach już się zakończyły[...]

krkgiba 05.08.2011 17:03

Wystartował konkurs na sponsora tytularnego naszego stadionu. Oferty do 15 września.

http://www.bip.krakow.pl/?news_id=46088

Kuba 05.08.2011 17:05

a ....om z 2 strony Błon takiego konkursu nie zorganizowano - wszystko dogadane z Filipiakiem

kornd 05.08.2011 17:12

Czyli kasę za nazwę stadionu zgarnie miasto. W Warszawie władze Legii zrobiły świetny interes na sprzedaniu nazwy:
http://www.weszlo.com/news/7442-Jak_...a_Pepsi_Arenie

Samuelson 05.08.2011 17:22

Oby nikt się nie zgłosił, a te tępe biurwy mogły by się zabrać za nadzorowanie inwestycji w Krakowie. Jak nie umiejętność wybudowania stadionu to kompletne spieprzenie rondo Ofiar Katynia. Gdybym miał przed sobą tą Janik to bym jej wygarnął co o niej i o tej całej Cracovskiej administracji myślę.

sevenheaven 05.08.2011 18:07

Najdziwniejsze jest to, że w okół Wisły jest w tej chwili dużo szumu, w przypadku awansu do LM byłaby we wszystkich mediach, ogromna promocja w europie dla firmy chcącej wykupić nazwę stadionu..

więc cena powinna byś dość wysoka.. a wszystko zgarnie miasto ? przecież to dzięki nam ta umowa może być warta x milinów, niż powinna, nie wierzę, że Wisła może nie mieć z tego żadnych %

ale nauczeni porazką Warszawskich urzędników, pewnie nie popełnią błędów i wszystko zabiorą dla siebie

piotrek06 05.08.2011 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1141071)
Jakby była wykończona to by była wykorzystywana

może jest, a w przerwie wychodzą z okrąglaka bo w Południowej jest odnowa biologiczna??

Arapaho 05.08.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1141217)
może jest, a w przerwie wychodzą z okrąglaka bo w Południowej jest odnowa biologiczna??

to po co byłaby szatnia pod A/B? Na rozpoczęcie meczu? Bez jaj. Idą na odnowę pod G, a odprawę mają w okrąglaku?. Żart oczywiście. Wiadomo że pod G jest szatnia więc tam siedzą , zresztą dawno,dawno temu było takie info że Obtulowicz tak zaprojektował obiekt że drużyny mialy miec szatnie właśnie pod G i pod A/B. Wtedy myślalem że to żart ale teraz ...

PiotrG 05.08.2011 21:57

Są 2 szatnie pod A/B, ale czemu Wisła korzysta z tej na południowej, to nie wiem.
Ona teoretycznie jest skończona. Może klub chce wymusić wykonanie nowej odnowy biologicznej?

Zdzis 06.08.2011 00:46

W regulaminie konkursu na nazwę stadionu napisano:

"Obok Stadionu w najbliższym czasie powstanie nowoczesna hala sportowa."

Już nawet nie chce mi się silić na żaden złośliwy lub ironiczny komentarz co do tego zapisu...

----
Bardzo ważne: "Nazwa Stadionu w podtytule musi zawierać słowa: im. H.Reymana.". Skoro klub pieniędzy i tak ma z tego nie mieć, to dobrze chociaż, że patrona nie odbiorą.

piter116 06.08.2011 00:55

Panie i Panowie zmieniamy tapetę na pulpicie:
http://img16.imageshack.us/img16/2722/k4u3765.jpg
Z forum skyscrapercity
http://www.skyscrapercity.com/showth...4#post82529324

biziu25 06.08.2011 05:35

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...-mistrzow.html

ciekawe czy Majchrowski się postara jak byśmy awansowali...

PiotrG 06.08.2011 08:07

Tą trybunę da się dokończyć w 2 tygodnie, trzeba tylko chcieć.
Przede wszystkim rozchodzi się o udostępnienie studiów TV, w pełni gotowych stanowisk komentatorskich, zaplecza dla mediów - catering, biurka wewnątrz. Oczywiście też nie może zabraknąć też zaplecza dla ludzi UEFY i przedstawicieli drużyny przeciwnej, ale tutaj loża prezydencka i główny skybox na trybunie wschodniej wystarczą, warunkiem jest wyposażenie kuchni głównej i zapewnienie posiłków.
Sygnał TV będzie produkowała UEFA, więc tutaj nie ma mowy o "prowizorycznym" stanowisku komentatorskim przed platformą dla kamery, studiu TV pod gołym niebem na tarasie okrąglaka, czy braku zaplecza mediów i VIPów.
No i plac przed okrąglakiem, parkingi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl