Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

wazonik1906 29.07.2011 11:04

Na oficjalnej dziś mają dodać obszerna galerię ze skyboxami. Zdjęcia z newslettera są imponujące. Naprawdę wysoki poziom

kornd 29.07.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez normalny 1906 (Post 1136020)
Fotele mieli dać na wyżej by poprawić widoczność.Z tym ścięciem murku i pleksami ,to były jakieś niesprawdzone informacje,które ktoś podawał na forum i były to prawdopodobnie tylko jego wymysły,a w tym temacie takich już było sporo.Nie było to oficjalna informacja podawana przez wykonawcę czy kierującego pracami.

Info jeszcze z listopada ubiegłego roku- oficjalne pismo od tego Majchrowskiego:
http://stadionwisly.info/aktualnosci...zla_widocznosc

Bąbel 29.07.2011 12:35

strona wcześniej ten sam link...

kornd 29.07.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1136163)
strona wcześniej ten sam link...

Gdzie ten link?

Voin 29.07.2011 14:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iero_poczatek/

„Sport to dopiero początek…”

Data publikacji: 29-07-2011 15:29

Wisła Kraków wkracza na nową ścieżkę rozwoju. Z myślą o klientach biznesowych klub przygotował ofertę kupna miejsc VIP i ofertę najmu ekskluzywnych lóż znajdujących się na stadionie im. Henryka Reymana oraz zaprezentował jedną z nich.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9468963734.jpg
Fot. Maks Michalczak

„Sport może być początkiem budowania sukcesu, a sukces w sporcie można także osiągnąć poprzez biznes. Stąd wzięło się nasze hasło promocyjne – ‘Sport to dopiero początek’” – mówi prezes Wisły Kraków, Bogdan Basałaj. „Cieszę się, że Wisła Kraków może zaoferować naszym klientom coś, co łączy te dwa światy – biznesu i sportu. Dlatego w naszej akcji promocyjnej wzięli udział zawodnicy pierwszej drużyny razem z trenerem Robertem Maaskantem, którzy tak samo jak biznesmeni, dążą do osiągnięcia sukcesu i wspięcia się na szczyt” – dodaje prezes klubu.

Na stadionie Wisły mieszczą się 34 loże biznesowe, tzw. skyboxy, znajdujące się w centralnej części trybun wschodniej i zachodniej. Oferta przedstawiona przez klub pozwala na wykorzystywanie przez klientów skyboxów nie tylko w czasie rozgrywanych na stadionie meczów, ale także w inne dni – zarówno do spotkań biznesowych, jak i prywatnych. Z każdej loży można wyjść bezpośrednio na prywatny balkon i siedząc w komfortowych fotelach uczestniczyć w rozgrywającym się na oczach widza spektaklu sportowym.

Same loże to ekskluzywnie urządzone pomieszczenia dedykowane danej firmie. Są one wyposażone w najwyższej jakości meble, klimatyzację oraz w wysokiej klasy telewizory, na których będzie można oglądać na żywo mecze rozgrywane na stadionie. Klient, który wykupi skybox, otrzyma również w pakiecie m.in. catering, dedykowaną obsługę kelnerską, a także miejsca parkingowe. Na stadionie znajduje się trzydzieści lóż 10-osobowych, jedna 9-osobowa, jedna 8-osobowa, jedna na 32 osoby oraz loża, która pomieścić może 127 osób.

„Przez kilka miesięcy pracowaliśmy nad ofertą dla klientów biznesowych. Każdy na naszym obiekcie znajdzie coś dla siebie: lożę biznesową lub miejsce VIP na trybunie. To nowoczesne rozwiązania dla klientów, którzy w atmosferze pełnej emocji, jaka jest obecna tylko na stadionie piłkarskim, chcą prowadzić interesy, ale też spotkać się w gronie biznesowym lub przyjacielskim. To prestiż, zarówno dla klubu, jak i naszych partnerów” – mówi menedżer ds. komercjalizacji stadionu Wisły Kraków, Marta Smoleń.

Loża VIP to ponad 1600 miejsc znajdujących się w centralnej części trybuny zachodniej z doskonałą widocznością na murawę i podzielonych na dwie kategorie: Gold i Silver. Wygodne fotele zapewniają widzom komfort oglądania meczów. Pakiet Gold gwarantuje klientom m.in. miejsce w środkowej części sektora, wykwintny catering, kartę parkingową oraz udział we wszystkich meczach Białej Gwiazdy rozgrywanych na stadionie im. Henryka Reymana. Pakiet Silver dotyczy miejsc po obu stronach sektora Gold. Osoby, które zdecydują się na zakup pakietu Silver, także otrzymają catering czy też możliwość nabycia kart parkingowych. Z myślą o klientach biznesowych klub organizować będzie spotkania z piłkarzami i legendami Wisły Kraków.

„W dzisiejszych czasach biznes chce być obecny w życiu sportowym, co mnie, jako prezesa klubu, bardzo cieszy. Na obecną chwilę mamy już kilkadziesiąt zapytań o możliwość wynajęcia skyboxów na naszym stadionie, co pokazuje, że oferta biznesowa Wisły Kraków cieszy się ogromnym zainteresowaniem” – podkreśla prezes mistrzów Polski, Bogdan Basałaj.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

CH. 29.07.2011 15:05

+ FOTO
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ccy_biznesmeni

Voin 29.07.2011 15:07

Fajne te zdjęcia :D Nasi zawodnicy (i trener) to chyba najlepsi aktorzy z piłkarzy :D

Mario Nh 29.07.2011 15:12

http://tsw.com.pl/1.pdf

joshi 29.07.2011 15:28

wow!
powiało profesjonalizmem

KoPer 29.07.2011 15:34

Prezentacja lóż biznesowych:
W tym cennik ;) 195 tys. :)

http://tsw.com.pl/news/Prezentacja-loz-biznesowych-1184

CH. 29.07.2011 15:41

Filmik
http://www.facebook.com/WislaKrakow/...27800677257740

Gwiaździsty 29.07.2011 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1136268)


Bardzo ładny, profesjonalnie zrobiony filmik. Krótki ale konkretny. Jak na 13-krotnego Mistrza Polski przystało.

arsfan90 29.07.2011 16:00

Pozostaje jeszcze tylko zrobić coś z zaciekami na betonie...

tomek100 29.07.2011 16:04

Jeśli dobrze policzyłem to wynajem skybox'ów + bilety (Gold, Silver) to ok. 15 mln za sezon. Szok :)

joshi 29.07.2011 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 1136280)
Pozostaje jeszcze tylko zrobić coś z zaciekami na betonie...

myślę że nie ma sensu robić o tym filmiku:rotfl:

Voin 29.07.2011 16:06

Kasa za skyboxy i miejsca Vip idzie do klubu czy miasta?

Bąbel 29.07.2011 16:07

Myślicie, że zostaną wykupione wszystkie?

Voin 29.07.2011 16:12

Na razie może firmy odrzucać to, że stadion jest jeszcze w budowie i nie wiadomo kiedy będzie można zasiąść w skyboxach na zachodniej. Ale jak skończy się budowa i Wisła będzie mieć takie wyniki jak teraz, a nawet większe, to większość się rozejdzie.

MDW 29.07.2011 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1136246)

Na podstawie części "Skybox" w tym folderze można wywnioskować kilka kolejnych kroków klubu. Pojawią się ponownie programy na meczach, zostanie rozbudowana strona internetowa itd. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić co oznacza ekspozycja logotypu od strony murawy (gdzie?) ale pewnie już niedługo się dowiemy.
Chyba rzeczywiście dobrze dobrano hasło "to dopiero początek.."

emailowiec 29.07.2011 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1136264)
Prezentacja lóż biznesowych:
W tym cennik ;) 195 tys. :)

http://tsw.com.pl/news/Prezentacja-loz-biznesowych-1184

W którym miejscu jest ten cennik? W pdfach jest tylko metraż(?)


Swoją drogą to fajny ten nowy player do filmików na oficjalnej. Co raz profesjonalniej to wszystko zaczyna wyglądać.

Island 29.07.2011 16:14

Ja chyba jestem slepy - gdzie wy widzicie ceny?

jaszczur90 29.07.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MDW (Post 1136294)
Na podstawie części "Skybox" w tym folderze można wywnioskować kilka kolejnych kroków klubu. Pojawią się ponownie programy na meczach, zostanie rozbudowana strona internetowa itd. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić co oznacza ekspozycja logotypu od strony murawy (gdzie?) ale pewnie już niedługo się dowiemy.
Chyba rzeczywiście dobrze dobrano hasło "to dopiero początek.."

Walną reklamy na tych ścianach co miały niby być zlikwidowane i zamienione na szklane

KoPer 29.07.2011 16:17

dokładnie tutaj prezes Basałaj mówi o cenach:

http://tsw.com.pl/news/Basalaj-Chcem...la-siebie-1185

CH. 29.07.2011 16:18

pewnie w ten sposób
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg

na Legii też mają beton i to zakleili

Voin 29.07.2011 16:22

Skyboxy ma na pewno Legia, Lech i Cracovia. Będą miały także Śląsk i Lechia.
Na Legii najdroższe są za ok. 300tyś, a na Cracovii najtańsze są takie, że użytkownik forum SSC napisał, że ze znajomymi sobie wynajęli i urządzają imprezy podczas meczy. Więcej nie wiem.

cassius31krakow 29.07.2011 16:35

Cennik skyboxow i miejsc VIP jest podany na oficjalnej

Elefant 29.07.2011 16:46

Czy my czasem nie sprzedajemy Inflantów ?

Przecież stadion jest miejski, wykorzystujemy (dzierżawimy) go na podstawie jakieś tymczasowej umowy wynajmu.
Chyba, że o czymś nie wiem(y) albo ta tymczasowa umowa jest tak dobrze skonstruowana, ze prawnie jest to możliwe. Mogłoby to tłumaczyć brak pośpiechu w zawieraniu nowej umowy operatorskiej.

W każdym razie nieboskrzynki całkiem OK

albert02 29.07.2011 17:00

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

tomek100 29.07.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1136333)
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

miejsce VIP Gold 6 tys.
miejsce VIP Silver 4,5 tys.

1q2 29.07.2011 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1136333)
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością ;)

rav 29.07.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1136445)
pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością ;)

Mylisz miejsce VIP z miejscem w skyboksie.

saklak1906 29.07.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1136287)
Kasa za skyboxy i miejsca Vip idzie do klubu czy miasta?

Jak by szla do miasta to chyba miasto zajelo by sie promocja bo co klub mial by z tego?
Nie wiemy co jest w umowie, ale to chyba Wisla wylozyla kase na wykonczenie bo nie wierze ze miasto by sie tak postaralo patrzac na caloksztalt

1q2 29.07.2011 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1136579)
Mylisz miejsce VIP z miejscem w skyboksie.

Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol:>?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.

piter116 29.07.2011 22:04

http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Mam nadzieję, że po wprowadzeniu sprzedaży biletów przez internet pojawi się podobna panorama, gdzie będzie można zobaczyć jak z danej perspektywy wygląda widok na murawę.

Swoją drogą to poprawiliby ten beton w skyboxach...

domin_czyzyny 29.07.2011 22:14

oczywiście, że będą mogli .... takie praw ViP-ów :), nie po to płacą 200 tyś. zł - aby jeszcze ktoś im patrzył co mają w szklance ...

PhantomRanger 29.07.2011 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1136637)
Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol:>?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.

Jeśli wynajmą skyboxy to te miejsca przestana być miejscem publicznym :) Na Vipowskich także alkohol będzie. :) Kto wie może i mnie za jakieś 10 czy 15 lat będzie stać, aby kupić opcję silver

W klubie coraz bardziej Europą powiewa i oby tylko piłkarze pochwycili ten wiatr.

WiernyWiśle 29.07.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1136303)
pewnie w ten sposób
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg

na Legii też mają beton i to zakleili

Ja u nas chciałbym zobaczyć gwiazdki z LM a nie sponsorów :D

PhantomRanger 29.07.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiernyWiśle (Post 1136710)
Ja u nas chciałbym zobaczyć gwiazdki z LM a nie sponsorów :D

Krótko mówiąc - Amen

PiotrG 30.07.2011 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1136668)
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Mam nadzieję, że po wprowadzeniu sprzedaży biletów przez internet pojawi się podobna panorama, gdzie będzie można zobaczyć jak z danej perspektywy wygląda widok na murawę.

Swoją drogą to poprawiliby ten beton w skyboxach...

Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...

picasso 30.07.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1136746)
Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...

jeżeli przyjąć,ze druga wojna śwatowa jest historią,to ten beton przypominający bunkry dobrze wpisuje się w historyczny wlaśnie klimat naszego miasta.kto wie może taki był zamysł projektantów,wykonawców i inwestorów?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl