Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

impreza 22.11.2010 16:23

Panowie potrzebuje zakupić płytę główną do stacjonarnego komputera, najlepiej z procesorem, coś w rodzaju Pentium 1,4 - 2,0 GHz. Znacie jakieś sklepy z używanym sprzętem tego typu?

MatMario 22.11.2010 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1015713)
mój kumpel stoi i obsługuje takie stoisko w Galerii krakowskiej przy saturnie właśnie, codziennie chyba od 17 do 20 a w weekendy od 12 coś takiego, przez prawie 2 tyg. jeszcze

Super dzięki za odpowiedz

dawidTS 22.11.2010 16:39

Witam,
mam prosbę do kogoś dobrze władajacego językiem angielskim.
proszę o przetłumaczenie poniższego zdania z pl na eng:

"Chcieliśmy powitać Cię według staropolskiej tradycji chlebem i solą"

Ja_Kibic 22.11.2010 16:39

Gdzie znajde takie butki w Krakowie :

http://image.ceneo.pl/data/products/8096659/product.jpg

??

kangurekm 22.11.2010 16:39

Dzięki wielkie wszystkim za rzeczową pomoc :)
Pozdrawiam

Luk_Biala_Gwiazda 22.11.2010 17:39

panowie, gdzie w Krakowie najlepsza i najtansza shoarma z dowozem? :)

michu-k 22.11.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1015760)
Witam,
mam prosbę do kogoś dobrze władajacego językiem angielskim.
proszę o przetłumaczenie poniższego zdania z pl na eng:

"Chcieliśmy powitać Cię według staropolskiej tradycji chlebem i solą"

We would like to greet you with bread and salt by old polish tradition.

RecordAble 22.11.2010 17:58

Ma ktoś dyskografię TSA na innym serwerze niż rapidshare?

Jot 22.11.2010 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 1015802)
panowie, gdzie w Krakowie najlepsza i najtansza shoarma z dowozem? :)

Czy najlepsza to kwestia gustu, czy najtańsza można by polemizować - osobiście polecam shoarmę z Banolli z Centrum B, smaczna jest. Dowóz na pewno mają :)

siekierski 22.11.2010 19:40

Pytanie do ludzi obeznanych w temacie prawa jazdy. Obeznanych! a nie, że gdzieś tam słyszałem/am i coś mi świta.

Jak jest z prawem jazdy kat. B od nowego roku? Doszły mnie słuchy, że jest reforma i ma być więcej godzin do wyjeżdżenia no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?

piotrek1325 22.11.2010 19:45

Orientuje się ktoś czy można w necie znaleźć aktualny odcinek detektywów(TVN) do obejrzenia nawet jeśli płatnie:)
Dzisiejszy odcinek mi pilnie potrzebny tytuł "Wybuch" z góry dzięki za pomoc

maciekmiszcz 22.11.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 1015871)
Orientuje się ktoś czy można w necie znaleźć aktualny odcinek detektywów(TVN) do obejrzenia nawet jeśli płatnie:)
Dzisiejszy odcinek mi pilnie potrzebny tytuł "Wybuch" z góry dzięki za pomoc

Jutro o 13.20 powtórka :)

Coglin 22.11.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 1015867)
...no i cena ma pójść w górę? Jak to jest?

http://www.motofakty.pl/artykul/droz...awo_jazdy.html
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/2...wiadomosc.html

czyli cena kursow na pewno wzrosnie.
nie wiadomo co z egzaminem, bo raz pisze ze podrozeje raz, ze nic sie nie zmieni.

piotrek1325 22.11.2010 20:15

maciek to wiem ale chciałem taką wersję którą mógłbym odtwarzać do woli a nagrać tego nie mam jak jutro

anka1906 22.11.2010 20:36

wie ktoś kiedy i na jakim programie jest powtórka meczu Wisły z Zagłębiem?

dzieki Szymek :)

SZYMEK_TSW 22.11.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1015901)
wie ktoś kiedy i na jakim programie jest powtórka meczu Wisły z Zagłębiem?

Czwartek 0:45 Canal plus sport

siekierski 22.11.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1015876)
http://www.motofakty.pl/artykul/droz...awo_jazdy.html
http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/2...wiadomosc.html

czyli cena kursow na pewno wzrosnie.
nie wiadomo co z egzaminem, bo raz pisze ze podrozeje raz, ze nic sie nie zmieni.

To, że z VAT'em pójdzie w górę to się domyślałem, ale czy nie bd jakiejś osobnej reformy?

I jeszcze pytanie, bo kurs można zacząć bodajże 3 miesiące przed 18 i mi to wypada na wakacje, ale czy jest taka opcja, żeby wpłacić i zamówić w przed grudniem z połrocznym wyprzedzeniem?

Nowohucianin^^ 22.11.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 1015871)
Orientuje się ktoś czy można w necie znaleźć aktualny odcinek detektywów(TVN) do obejrzenia nawet jeśli płatnie:)
Dzisiejszy odcinek mi pilnie potrzebny tytuł "Wybuch" z góry dzięki za pomoc

http://vod.onet.pl/detektywi,2330,serial.html

Pewnie wrzucą lada dzień :)

piotrek1325 22.11.2010 21:47

tylko tam 619 najnowszy :)) a teraz jest 747 :D

LuKaS TSW 22.11.2010 22:02

Dwa pytania:
1.Czy jest gdzieś w necie sklep internetowy gdzie można kupić szal Wielki Śląsk?
2.Czy w kantorze można normalnie wymienić banknoty 500 euro? Bo słyszałem że nie chcą przyjmować

maciekmiszcz 22.11.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 1015887)
maciek to wiem ale chciałem taką wersję którą mógłbym odtwarzać do woli a nagrać tego nie mam jak jutro

mogę spróbować nagrać i po południu wrzucić na jakiś serwer.


E:
ustawiłem nagrywanie na komputerze (tuner PC).

Wie ktoś czy filmy nagrane przez dekoder z UPC można jakoś zgrać?

Syn Kangura z 1984 22.11.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekmiszcz (Post 1015971)

Wie ktoś czy filmy nagrane przez dekoder z UPC można jakoś zgrać?

Chyba nie da rady...

Marszałek 23.11.2010 00:08

Ile się czeka na prawo jazdy,o wydanie kwitka mi chodzi?

tomo 23.11.2010 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1016031)
Ile się czeka na prawo jazdy,o wydanie kwitka mi chodzi?

10 do 14 dni

Prezydentowa 23.11.2010 10:02

Jakiego kwitka?
Sam dokument mi wydali po niecałym tygodniu (w zeszłym tygodniu). Tylko, że to było "duplikat", nowe prawo jazdy

Donson 23.11.2010 10:21

Jakiego trackera torrentowego używać teraz najlepiej, chodzi mi o dostępność źródeł?
Lub ewentualnie jaka inna metoda?

PZDR

tsw maniek 23.11.2010 13:04

Witam Gdzie w Krakowie najlepiej poślizgac sie na łyżwach??Które lodowisko polecacie??Z góry dzieki za odpowiedz



Dzieki za odpowiedz wybiore sie na ul. Eisenberga.

Fuks 23.11.2010 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1016031)
Ile się czeka na prawo jazdy,o wydanie kwitka mi chodzi?

kwitka?

Miesiąc temu czekałem równe 10 dni od zdanego egzaminu.

Kamil_mchw 23.11.2010 13:10

Jak nazywa się grzyb rozwijający się w klimatyzacji domowej??

Jot 23.11.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw maniek (Post 1016163)
Witam Gdzie w Krakowie najlepiej poślizgac sie na łyżwach??Które lodowisko polecacie??Z góry dzieki za odpowiedz

Jest kilka opcji:
-lodowisko na Siedleckiego (gdzie grają koleżanki z kałuży w hokeja)
-lodowisko przy Plivie, ul. Eisenberga
-przy M1 (wiem, że było ale nie wiem czy funkcjonuje i jak tam jest)
Jakościowo i wielkościowo najlepsze na parchach, kilkanaście razy tam byłem. Musisz wziąć poprawkę na jeżdżących w barwach obrzezańców nabuzowanych i napompowanych jak kobieta przy okresie. Bardzo dużo ludzi zwłaszcza przy wieczornych ślizgawkach.
Drugie miejsce na Eisenberga, spokojnie, pod namiotem no ale i dużo mniejsze.

Kibic z Grodu Kraka 23.11.2010 14:15

Czy wiecie gdzie można sciągnąć darmowe audiobooki po polsku najlepiej czytane przez profesjonalistów

madenn 23.11.2010 15:16

Kibic z Grodu Kraka poszlo na Pw

michu-k 23.11.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1016175)
Jest kilka opcji:
-lodowisko na Siedleckiego (gdzie grają koleżanki z kałuży w hokeja)
-lodowisko przy Plivie, ul. Eisenberga
-przy M1 (wiem, że było ale nie wiem czy funkcjonuje i jak tam jest)
Jakościowo i wielkościowo najlepsze na parchach, kilkanaście razy tam byłem. Musisz wziąć poprawkę na jeżdżących w barwach obrzezańców nabuzowanych i napompowanych jak kobieta przy okresie. Bardzo dużo ludzi zwłaszcza przy wieczornych ślizgawkach.
Drugie miejsce na Eisenberga, spokojnie, pod namiotem no ale i dużo mniejsze.

Pod M1 nieczynne od ponad roku/dwóch lat. Było to lodowisko sztuczne.

W porze zimowej otwierają lodowisko na Błoniach.

Arkas 23.11.2010 16:02

Mam bardzo dziwną sytuację. Do domu przyszło mi z psiarni coś takiego :
http://www.policja.pl/portal/pol/159/5275/
Tyle że ja nie mam pojęcia o co chodzi. Tak z dupy zostało mi to przysłane. Wie ktoś o co może chodzić?

Dean 23.11.2010 16:08

Ktoś może mi podać adres strony "Forum Zbymaka i Maci0sa" :D bo zapomniałem jak to szło ; )

Marcin_fan 23.11.2010 19:17

śmiga Wam gadu ??

piotrek1325 23.11.2010 19:28

mi tak :)

Panowie potrzebuje dla kuzynki SIMS pierwszą część ściągnąć z neta...nie mogę znaleźć jakoś po za torrentami, gdyby ktoś wiedział skąd można bez dodatkowych programów ściągnąć proszę o link

piotrek1906 23.11.2010 19:34

Pasuje mi ściągnąć film Skrzydlate Świnie :) Podajcie jakieś linki :)

Pozdro:)

Pawel.Busko 23.11.2010 19:43

Gdzie kupie tani, ale dobrej jakości sprzęt typu ochraniacze na szczękę, bandaże, rękawice?

Donson 23.11.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1016230)
Mam bardzo dziwną sytuację. Do domu przyszło mi z psiarni coś takiego :
http://www.policja.pl/portal/pol/159/5275/
Tyle że ja nie mam pojęcia o co chodzi. Tak z dupy zostało mi to przysłane. Wie ktoś o co może chodzić?

Jeżeli byłeś przesłuchiwany w charakterze świadka lub pokrzywdzonego to mają ustawowy obowiązek poinformować Cię o Twoich prawach. Dziwne że nie dostałeś tego na przesłuchaniu. Widocznie zapomnieli...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl