![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Póżniej prawie urwał mu nogę gówniarz z Legii, a wychodzącego w końcu na piłkarza Boguskiego zastąpił Boguski wycofany, który bał się kontaktu i który wyglądał jakby głową często nie dojeżdżał. Ale wciąż tenże drugo czy trzecio-planowy Boguski rozegrał trzecią największą liczbę spotkań w koszulce Wisły w Ekstraklasie i był tu na dobre i na złe, zawsze dając z siebie sporo serca [nawet z połową nogi w pewnym momencie]. Jakoś nie sądzę, że zostanie zapomniany 'b.szybko'. |
heh i jeszcze chyba Gargułe wyciął ? Ostatnio myslalem, wlasnie o tym ległoniscie, ktory urwał noge Boguskiemu a tu teraz wpis :D
|
Otóż to. Boguski jaki jest, każdy widzi. To nie Messi, ale gra i robi swoje - od lat. Może w świecie, gdzie wszystko musi być moje/twoje, dobre/złe, zajebiste/beznadziejne, online/martwe trudno to pojąć.
|
tu polecam filmik ze skillami Bogusia, jakieś 10 lat temu:
https://www.youtube.com/watch?v=lDHrdIwokcA |
Cytat:
Boguski przed kontuzją nie tyle nie był hejtowany przez kibiców, ale co więcej był naszym ulubieńcem, reprezentantem Polski. Choć tak naprawdę trwało to dość krótko, bo niespełna 2 sezony, ale to od niego rozpoczynało się ustalanie skladu. Po tym był już to całkowicie inny zawodnik, o czym nawet nie trzeba nikogo przekonywać. Niemniej sezony 15/16 i 16/17 były naprawdę świetne w jego wykonaniu. Niemniej nic nie może wiecznie trwać, przygoda Boguskiego z Wisłą również.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kacper Chorążka podpisał dwuletni kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec.
|
Powodzenia. Jestem ciekaw, co z niego będzie.
Pod okiem Małeckiego ma szansę wyrosnąć na prawdziwego sportowca! |
a właśnie , co tam u naszego "charakterniaka" ?
|
Najwyraźniej nie cieszy się taką sympatią kibiców, jak na Wiśle:
https://www.sport.pl/pilka/7,65044,2...wyladowac.html Ale gra i strzela! http://polskieligi.net/chojniczanka-...adla-do-2-ligi Tutaj statystki: https://pilkanozna.pl/index.php/1313...howPlayer.html |
[QUOTE=czaro;1554628]Najwyraźniej nie cieszy się taką sympatią kibiców, jak na Wiśle:
https://www.sport.pl/pilka/7,65044,2...wyladowac.html No przecież to nasz wychowanek a nie Sosnowca! Trudno żeby go tam jakoś specjalnie kochali. Zresztą wygwizdali wszystkich swoich kopaczy. |
Trochę żartowałem, a trochę nie, przeczytałem ten tekst na cytowanej stronie.
|
https://www.youtube.com/watch?v=EQM09LR_Fss
bardzo ciekawy wywiad z Peszkin , swoja droga Sarara , też tam w jakiś sposób Wiślak |
Wyjadlowski podpisał kontrakt z Jagiellonia, dość zaskakujący ruch. Nie przypuszczałem że taki klub po niego sięgnie.
|
jak idzie wychowankom w ekstraklapie?
Uryga został kapitanem w Wiśle Płock prowadzonej przez Sobola. Chrapek szuka klubu. Nalepa pewny plac w Lechii. Kuba Bartosz wrócił do żywych w Stali. [edit: ale już na liście transferowej] Handzlik młodzieżowcem w Warcie. |
Bartosza już nie ma w Stali
|
Według Ćwiąkały (via twitter) Osman Chaves chce zostać prezydentem Hondurasu w 2030 roku :D
|
Chavez to naprawdę nieprzeciętny, charakterny gosć: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...vez-ludzie-pla
Można mu życzyć tylko powodzenia. |
Chrapek to jak gral w ostatnich latach? Cos z niego jeszcze jest?
|
Cytat:
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=ZR1b1qAmMg8 |
i trzecia , nie wiedzialem ze taki fajny gosc ze Sławka , a i te wywiady u Sararki bardoz fajne
https://www.youtube.com/watch?v=uybCPxVvjhw dużo chetniej bym tam zobaczył Kube niż w tym dzbaniarskim foottrucku |
W jaki sposób niby z niego Wiślak?
|
no jak każdy były piłkarz , chyba o to chodzi w tym topicu nie ?
|
Chodzi mi o Sarare akurat.
|
napisałem "w jakiś sposób" co stawia pewien cudzysłów , a trzymając sie literalnie nazwy tematu , to jak wiesz (?) trenował on sekcje sportów walki w TS (czyli pracownik Wisły)
|
Marcelo melduje się w półfinale ligi mistrzów :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl