Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

zawsze0statniii 19.11.2010 23:17

masz na pw.

crazykaro 19.11.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bloger (Post 1013857)
Hej, to mój pierwszy post na forum. Witam serdecznie wszystkich fascynatów Białej Gwiazdy. Interesuje się internetem i blogowaniem :) Zacząłem nawet coś tam pisać ale tekst to nie to samo co zdjęcia. Dlatego mam pytanie do wszystkich zorientowanych - czy wrzucając na swoją stronę zdjęcia z oficjalnej strony Wisły robię to zgodnie z prawem?

Na pewno musisz napisac skąd zdjęcia pobrane. A jesli jest to użyte w celach komercyjnych to na pewno potrzebna jest zgoda ale poczytaj sobie
http://forum.pcformat.pl/Uzycie-tego-szkicu-plagiat-t
wujek google nie bije wiec pytaj go :P

bloger 19.11.2010 23:36

Ok dzięki Pany!. A tak generalnie co myślicie o blogu? Co prawda nie aktualizowany był bo miałem problemy z netem ale mam zamiar pisać na bierząco.

mastahkillah 20.11.2010 15:23

Pamięta ktoś może filmik na yt mianowicie występ takiego meksykanina bodajże który prowadzi monolog na temat spraw damsko męskich, za nic nie mogę sobie przypomniec jak to się nazywało, był to filmik z napisami.
Jeśli ktoś kojarzy i pomoże poszukać będę wdzięczny ;)

Watts 20.11.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 1014365)
Pamięta ktoś może filmik na yt mianowicie występ takiego meksykanina bodajże który prowadzi monolog na temat spraw damsko męskich, za nic nie mogę sobie przypomniec jak to się nazywało, był to filmik z napisami.
Jeśli ktoś kojarzy i pomoże poszukać będę wdzięczny ;)

Carlos Mencia - Cała prawda o kobietach

rafil 20.11.2010 15:56

Jak dokładnie sprawdzić prędkość internetu? Zrobiłem kilka testów na różnych stronach i o ile prędkość wysyłania za każdym razem wychodziła podobna (ok. 1,5 Mb/s), o tyle prędkość pobierania wahała się od ok. 6,5 Mb/s do prawie 19 Mb/s! Teoretycznie powinienem mieć 25 Mb/s, ale wiadomo, że prędkość nigdy nie jest tak wysoka jak powinna, więc nie martwi mnie to, że nie mam właśnie takiej prędkości, ale martwią mnie ta 3 krotna różnica w wynikach.

FajQ 20.11.2010 17:32

Wie ktoś czy w Krakowie jest jakiś sklep z akcesoriami do wspinaczki np uchwyty,buty itp.Potrzebuję zakupić chwytotablicę.

Lupo 20.11.2010 17:52

Gdzie najlepiej kupić funty? Znacie jakiś kantor z dobrymi, korzystnymi kursami?

Sakro 20.11.2010 18:01

poleci ktoś jakieś sportowe/piłkarskie puby w Krakowie?

fifi1906 20.11.2010 18:18

Na orange sport reklamowali kiedyś gale "it's showtime". Jak sie nazywa nuta która leciała w tle?

Donki 20.11.2010 20:55

Czy majac karnet na sektor G3 moge wejsc bramką którą wchodzi sie np. na G1 ?

WislakWiDoK 20.11.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1014550)
Czy majac karnet na sektor G3 moge wejsc bramką którą wchodzi sie np. na G1 ?

Tak (10 znaków)

19dafi06 20.11.2010 21:45

dzisiaj w godzinach przed południowych zgubiłem prawdopodobnie w skawinie portfel z dokumentami, żeby było smiesznie portfel był ABG: d ale nie o to mi chodzi. Pytanie moje to czy mogę równocześnie wyrobić dowód i prawo jazdy czy musze mieć najpierw dodwód aby złożyć wniosek o prawko, bo nie pamietam juz jak to bylo;/
PS: i ile to czasu zajmię

WISŁAZWE 20.11.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1013313)
Po podłączeniu telefonu do ładowarki wibracje i dźwięki w aplikacjach są niedostępne ( tzn. brak wibracji i dźwięku) chociaż w ustawieniach zaznaczone są jako włączone, problem pojawił się na dniach przedtem nie było takiego problemu ktoś wie co może być przyczyną ?? Telefon nokia5130. Jeżeli to ma pomóc w rozwiązaniu zagadki.

p.s jak dzwoni albo przychodzi sms wszystko gra :)


Na nową stronę :)



p.s
19dafi06

Wg. mnie najpierw do UM ta gdzie wyrabiałeś dowód zgłaszasz wypełniasz, dostajesz papierek o zagubieniu ważny do dnia otrzymania nowego dowodu, potem wydział komunikacji zgłaszasz zaginięcie prawa jazdy i składasz wniosek o nowe. Tam też chyba wydają jakieś zaświadczenie :)

Rond 20.11.2010 23:50

Na youtubie był filmik o tirowcu, który "wymuszał" pierwszeństwo pistoletem. Bodajże na Niemcu. Podrzuci ktoś linkiem?

Kaan 20.11.2010 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 1014593)
dzisiaj w godzinach przed południowych zgubiłem prawdopodobnie w skawinie portfel z dokumentami, żeby było smiesznie portfel był ABG: d ale nie o to mi chodzi. Pytanie moje to czy mogę równocześnie wyrobić dowód i prawo jazdy czy musze mieć najpierw dodwód aby złożyć wniosek o prawko, bo nie pamietam juz jak to bylo;/
PS: i ile to czasu zajmię

W Urządzie załatwiasz wszystko za jednym zamachem. Najpierw idzisz złożyć wniosek o dowód, dostajesz tam papierek ze swoimi danymi i z nim idziesz na odpowiednie piętro wydziału kominikacji i składasz następny wniosek o PJ ale na podstawie danych z "papierka".
Załatwianie to zależy ile ludzi bedzie, ale przdpołudnie/popołudnie sobie zarezerwuj. Na DO czekasz miesiąc, na PJ 2 tygodnie.
Jest marna szansa, że się znajdzie, tzn. "uczciwy znalaca" po potrąceniu sobie "10...0%" znaleźnego wyśle pocztą na znany adres. Taki przypadek miał kolega :)

LanceTS 21.11.2010 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 1014640)
Na youtubie był filmik o tirowcu, który "wymuszał" pierwszeństwo pistoletem. Bodajże na Niemcu. Podrzuci ktoś linkiem?

http://www.youtube.com/watch?v=GYyNhSu0yDQ

Rond 21.11.2010 00:19

Dzięki, o to chodziło.

wieczor 21.11.2010 08:19

W jakiej cenie będą te plakaty ?
http://......../news/show/5929_plaka..._na_sektorze_e

wislak.kw 21.11.2010 09:25

Format plakatu to a2, cena
to jedyne 5 PLN.

Syn Kangura z 1984 21.11.2010 12:18

Moi rodzice chcą w wyborach głosować na pewnego psychopatę. Znacie jakieś sposoby na powstrzymanie ich?! :(

LeszekABG 21.11.2010 12:23

Mnie udało się odwieźć od tego pomysłu mamę jedynie, a na tate nie pomogły nawet groźby, że wyrzuce go z domu (w żartach oczywiście). :evil:

Jeden 21.11.2010 12:51

Może ktoś wkleić czołówke strzelców z pucharu uefa z dwoch sezonów kiedy Kulawik i Żurawski byli w czołowce strzelców? z góry dziękuję.

nbp 21.11.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1014756)
Moi rodzice chcą w wyborach głosować na pewnego psychopatę. Znacie jakieś sposoby na powstrzymanie ich?! :(

schowaj im dowody osobiste

StelmiOriginal 21.11.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1014774)
schowaj im dowody osobiste

Lepiej od razu caly portfel: prawko, dowodzik... i paszporcik :)

Syn Kangura z 1984 21.11.2010 13:57

Uff... udało się. Mama dość szybko się zreflektowała i pod groźbą mojego samowysadzenia zdecydowała się głosować przeciwko kłamczuszkowi. Na Ojca nic nie działało, poszedłem z nim na otwartą wymianę ciosów, ale żadne argumenty go nie przekonały. Próbowałem zgodnie z waszymi radami pomóc zgubić się jego dokumentom, ale spryciula trzymała portfel przy sobie. Nie pozostało mi nic innego jak ugoda - po kilkunastu minutach udało mi się przekonać tatusia że przecież to banda złodziei jest i w efekcie zrezygnował z głosowania.

P.S. Wy też bądźcie bohaterami swojego domu!!

kangurekm 21.11.2010 20:05

Witam!
Czy orientuje się ktoś jakimi kablami połączyć laptopo z telewizorem LED ? Zaznaczę że oba produkty firmy samsung oraz , że laptop ma wyjście hdmi ;)
z góry wielkie dzięki

snyrting 21.11.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1015152)
Witam!
Czy orientuje się ktoś jakimi kablami połączyć laptopo z telewizorem LED ? Zaznaczę że oba produkty firmy samsung oraz , że laptop ma wyjście hdmi ;)
z góry wielkie dzięki

To sprawdz sobie jakie jeszcze ma wyjście telewizor i będziesz miał odpowiedź :)

kangurekm 21.11.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1015155)
To sprawdz sobie jakie jeszcze ma wyjście telewizor i będziesz miał odpowiedź :)

No też ma wyjście hdmi :) czyli zwykły kabel hdmi wystarczy? Nie trzeba nic więcej kombinować? :p

dj_ibutti 22.11.2010 01:12

Jak chcesz dźwięk też, to kabel jack-jack powinien być w porządku.

crazykaro 22.11.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1015152)
Witam!
Czy orientuje się ktoś jakimi kablami połączyć laptopo z telewizorem LED ? Zaznaczę że oba produkty firmy samsung oraz , że laptop ma wyjście hdmi ;)
z góry wielkie dzięki

Zalezy od wejść w TV i laptopie. Nalepiej HDMI al może być też VGA+jack jesli laptop lub tv nie ma hdmi

Kolumbus 22.11.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1015152)
Witam!
Czy orientuje się ktoś jakimi kablami połączyć laptopo z telewizorem LED ? Zaznaczę że oba produkty firmy samsung oraz , że laptop ma wyjście hdmi ;)
z góry wielkie dzięki

wystarczy kabel HDMI, jest nim transmitowany obraz i dzwięk

MatMario 22.11.2010 12:25

Widział ktoś z was gdzieś w Krakowie Kinecta do Xboxa? Tak żeby można było się pobawić chwilę, sprawdzić? Jakiś MM Saturn?

eryk_cartman 22.11.2010 13:50

W reklamie mbanku wystepuje pies, jaka to rasa :)??

David. 22.11.2010 14:25

MatMario wczoraj w Galerii Krakowskiej, było stoisko, między ING a Erą, chyba poziom -1. Można było wejść zagrać w kręgle... A czy dziś jest to nie wiem.

Misiek_Qn 22.11.2010 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 1015670)
W reklamie mbanku wystepuje pies, jaka to rasa :)??

Jeżeli chodzi o pieska Arnolda z reklamy kredytu przez neta, to jest to mops :)

MatMario 22.11.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 1015686)
MatMario wczoraj w Galerii Krakowskiej, było stoisko, między ING a Erą, chyba poziom -1. Można było wejść zagrać w kręgle... A czy dziś jest to nie wiem.

Dzięki za info.

Garbaż1906 22.11.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1015635)
Widział ktoś z was gdzieś w Krakowie Kinecta do Xboxa? Tak żeby można było się pobawić chwilę, sprawdzić? Jakiś MM Saturn?

mój kumpel stoi i obsługuje takie stoisko w Galerii krakowskiej przy saturnie właśnie, codziennie chyba od 17 do 20 a w weekendy od 12 coś takiego, przez prawie 2 tyg. jeszcze

Nitrox 22.11.2010 15:41

Macie może zdjęcie szalika "poszukiwacze zaginionej arki" Lechii wydanego z okazji derbów z Arka ??

LuKaS TSW 22.11.2010 16:12

http://i53.tinypic.com/2lase1d.jpg tu jest ten szal


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl