![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przecież wiadomo, że Pietrzak jest kibicem Wisły. Nie byłby w Socios i łożył na nią z prywatnych pieniędzy, gdyby było inaczej. Widocznie dostał dobrą ofertę z Lechii, a Wisła mogła być niezainteresowana.
Rafał w wywiadzie odpowiedział na pytanie o ofertę z Legii, że taką dostał i że obecnie nie jest zainteresowany grą w innym klubie w Ekstraklasie niż Wisła, bo chce spróbować sił za granicą. Ja tam nie widzę żadnej deklaracji, że nigdy nie zagra w innym klubie niż Wisła. Co do Veleza to wcale bym się nie zdziwił, jakby to nasz zarząd go namawiał na bajeczkę, żeby przykryć swoje problemy finansowe. Chociaż osobiście obstawiam, że to jednak sam Velez zachował się jak świnia. |
Przeciez wyciekly rozmowy z komunikatora, gdzie Velez mowi, ze zostal zmuszony przez zarzad do puszczenia tej ckliwej historyjki o chorej corce, zeby przykryc ich nieudolnosc..
|
Stolar w U-19. Powodzenia!
|
Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).
|
Cytat:
|
Cytat:
Jedyna opcja innego rozwiązania kontraktu to wypłacenie trenerowi jego części (uzgodnionej) w ratach. Skoro kontrakt obowiązywał to znaczy że dogadali się inaczej. Nie wiadomo nawet czy cokolwiek Stolarczykowi płacili. Słaby to jest Twój post i rozumienie życia. |
wolfy
No właśnie nie wiemy, równie dobrze mógł doić klub przez ostatnie parę miesięcy, a teraz rozwiązać z ratalnymi pieniędzmi do końca kontraktu, więc różnie może być. Oczywistym jest że ma do tego prawo, kontrakt, to kontrakt, ja po prostu myślałem, że on jest kimś więcej niż tylko trenerem jak Skowronek czy inny Kiko, już nie chce mówić, że nawet taki szmaciarz Probierz odszedł nie wymagając żadnych pieniędzy, także tego.... |
No wiadomo, powinien był jeszcze klubowi zapłacić, skoro taki wiślak!
|
Cytat:
Szczegółów nie znasz i nie poznasz, więc cały wywód bez sensu szczerze mówiąc. W skali długów Wisły to raczej grosze. Jak dorośniesz, będziesz mial rodzinę na utrzymaniu będziemy mogli porozmawiać czy można wymagać od kogoś żeby rezygnował z należnych pieniędzy. Ty myślałeś że miłością do Wisły dzieci nakarmi, za 10 lat pomyślisz inaczej. Jeżeli nie, to znaczyłoby że zatrzymałeś się w rozwoju. |
wolfy
Co do pracy w Wiśle, a nie w Pogonii to akurat gruby strzał w stopę z twojej strony, bo Stolarczyk przecież przyszedł do Wisły nie dlatego, że marzył żeby tu pracować, tylko marzył o byciu trenerem, tylko Wisła mu złożyła taką ofertę, wiec przyszedł i tyle żadna łaska z jego strony. Ja nie mam do niego pretensji, nie twierdze że się zachował jak jakiś Wdowczyk, tylko więcej się po nim spodziewałem, bo wiadomo że kontrakt to kontrakt, ale Stolarczyk to przecież były piłkarz, trener dyr. Sportowy, to przecież nie jest tak, że musiał siedzieć na kontrakcie trenera teraz bo "inaczej rodziny nie wyżywi" bez jaj. Skoro Probierza było stać taki ruch, to się spodziewałem tego samego po Stolarczyku i tyle. |
Nie znamy żadnych szczegółów rozstania ale jakby Stolarczyk zrobił cokolwiek niewłaściwego to by się z nim teraz Obidzinski nie przytulał do zdjęcia usmiechniety od ucha do ucha a cała drużyna z Kubą i Brozkiem na czele nie zapraszała go na kolacje
|
ogolnie dywagacje , nie znajac szczegolow są słabe
|
czyli Maciej Stolarczyk znika nam z listy płac?
kogo jeszcze mamy? Kiko Ramirez i Joan Carillo? |
Carillo jeszcze płacimy normalnie chyba, co do Ramireza to z nim było jakieś porozumienie.
|
a Wdowczyka spłaciliśmy już w całości?
|
Z Wdowczykiem to się dopiero zaczyna, bo ostatnio "przegraliśmy" starą sprawę sądową.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ysokie/sbdypey |
Mógłby odpuścić jako pokutę za korupcję
|
Ta gość, który brał w łapę zrzeknie się pieniędzy.
|
No, chyba raczej nie brał, skoro Korona kupowała, a nie sprzedawała.
Dlaczego miałby się czegokolwiek zrzec? Kibice (?) tego klubu nie mieli problemu z tym, żeby (pomimo taaakiej miłości) go okradać, a trener, który przyszedł tu tylko wykonywać pracę, miałby się zrzec przysługujących mu pieniędzy? |
Cytat:
|
Cytat:
W listopadzie Obidziński mówił, że te zaległości to około 1 mln. rozłożone na raty. Całe szczęście, że udało się podpisać ugodę, bo sprawa była w sądzie. |
Cytat:
|
Kontrakt Carrillo obowiązywał do końca sezonu 18/19.
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...=Joan_Carrillo |
Cytat:
|
@up
"Po odbyciu kary zawieszenia, 20 marca 2013 powrócił na ławkę trenerską w Pogoni Szczecin.(...)21 października 2014 po porażce 0:5 i spadku na 10 miejsce, Wdowczyk został zwolniony z klubu za porozumieniem stron.(...)Od 13 marca do 10 listopada 2016 był trenerem Wisły Kraków" Więc nie do końca tak, jak postulujesz :p |
Cytat:
+ W Wiśle Wdowczyk pracował. Nie widzę powodu, dla którego Wisła miałaby mu nie płacić albo ostatecznie nie zapłacić. Ja nie kibicuję klubowi złodziejskiemu ani żebraczemu. Kibicuje klubowi, który jest uczciwy i dotrzymuje zobowiązań. |
Erik Čikoš piłkarzem Puszczy Niepołomice. Z włosami go nie poznałem :)
http://www.90minut.pl/news/302/news3...w-Puszczy.html |
O cholera! aż taki zjazd zaliczył ? Widzę,że nawet grał w ŠK Slovan Bratysława B
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl