Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 23.02.2020 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepsaj (Post 1550433)
A jakie sprawy miał Velez?

Chora córka z tego co pamiętam

LucjuszWielki 23.02.2020 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepsaj (Post 1550433)
A jakie sprawy miał Velez?

Sprawy pokroju Frankowskiego tj. słoneczna Hiszpania bo dzieciom słońce służy :rotfl:

s1mone 24.02.2020 12:27

Przecież wiadomo, że Pietrzak jest kibicem Wisły. Nie byłby w Socios i łożył na nią z prywatnych pieniędzy, gdyby było inaczej. Widocznie dostał dobrą ofertę z Lechii, a Wisła mogła być niezainteresowana.

Rafał w wywiadzie odpowiedział na pytanie o ofertę z Legii, że taką dostał i że obecnie nie jest zainteresowany grą w innym klubie w Ekstraklasie niż Wisła, bo chce spróbować sił za granicą. Ja tam nie widzę żadnej deklaracji, że nigdy nie zagra w innym klubie niż Wisła.

Co do Veleza to wcale bym się nie zdziwił, jakby to nasz zarząd go namawiał na bajeczkę, żeby przykryć swoje problemy finansowe. Chociaż osobiście obstawiam, że to jednak sam Velez zachował się jak świnia.

rafalek 24.02.2020 12:34

Przeciez wyciekly rozmowy z komunikatora, gdzie Velez mowi, ze zostal zmuszony przez zarzad do puszczenia tej ckliwej historyjki o chorej corce, zeby przykryc ich nieudolnosc..

Levis88 25.02.2020 15:04

Stolar w U-19. Powodzenia!

Matios98 25.02.2020 15:30

Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).

Blaszczu16 25.02.2020 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matios98 (Post 1550571)
Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).

Żyć też trzeba za coś. Zresztą to częsta praktyka zwolnionych trenerów, że chcą swoich pieniędzy. W ostatnich latach, tylko dwóch trenerów Wisły zrzekło się swoich wynagrodzeń do końca kontraktu. Obaj pracują w ekstraklasie.

wolfy 25.02.2020 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matios98 (Post 1550571)
Ja myślałem ze my ze Stolarczykiem rozwiązaliśmy za porozumieniem stron jak go odsunęli od 1 drużyny, ale nie podawali szczegółów itd. a tu się okazuje ze pomimo sytuacji klubu sobie doił kasę przez parę miesięcy (jak na zwolnionego trenera normalne, jak na podobno Wiślaka słabe).

Dostawał pieniądze jakie mu się należały. Ludzie dorośli, z rodzinami ma utrzymaniu doskonale to rozumieją.

Jedyna opcja innego rozwiązania kontraktu to wypłacenie trenerowi jego części (uzgodnionej) w ratach. Skoro kontrakt obowiązywał to znaczy że dogadali się inaczej. Nie wiadomo nawet czy cokolwiek Stolarczykowi płacili.

Słaby to jest Twój post i rozumienie życia.

Matios98 25.02.2020 21:44

wolfy

No właśnie nie wiemy, równie dobrze mógł doić klub przez ostatnie parę miesięcy, a teraz rozwiązać z ratalnymi pieniędzmi do końca kontraktu, więc różnie może być. Oczywistym jest że ma do tego prawo, kontrakt, to kontrakt, ja po prostu myślałem, że on jest kimś więcej niż tylko trenerem jak Skowronek czy inny Kiko, już nie chce mówić, że nawet taki szmaciarz Probierz odszedł nie wymagając żadnych pieniędzy, także tego....

czaro 25.02.2020 23:27

No wiadomo, powinien był jeszcze klubowi zapłacić, skoro taki wiślak!

wolfy 25.02.2020 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matios98 (Post 1550582)
wolfy

No właśnie nie wiemy, równie dobrze mógł doić klub przez ostatnie parę miesięcy, a teraz rozwiązać z ratalnymi pieniędzmi do końca kontraktu, więc różnie może być. Oczywistym jest że ma do tego prawo, kontrakt, to kontrakt, ja po prostu myślałem, że on jest kimś więcej niż tylko trenerem jak Skowronek czy inny Kiko, już nie chce mówić, że nawet taki szmaciarz Probierz odszedł nie wymagając żadnych pieniędzy, także tego....

Nikogo nie doił, tylko dostawał należne pieniądze, jeśli już. Żeby poprowadzić Wisłę zrezygnował z posady w Pogoni, po to jest kontrakt żeby zabezpieczał obie strony. Stolarczyk ze swojej się wywiązał.
Szczegółów nie znasz i nie poznasz, więc cały wywód bez sensu szczerze mówiąc. W skali długów Wisły to raczej grosze.

Jak dorośniesz, będziesz mial rodzinę na utrzymaniu będziemy mogli porozmawiać czy można wymagać od kogoś żeby rezygnował z należnych pieniędzy. Ty myślałeś że miłością do Wisły dzieci nakarmi, za 10 lat pomyślisz inaczej. Jeżeli nie, to znaczyłoby że zatrzymałeś się w rozwoju.

Matios98 25.02.2020 23:55

wolfy

Co do pracy w Wiśle, a nie w Pogonii to akurat gruby strzał w stopę z twojej strony, bo Stolarczyk przecież przyszedł do Wisły nie dlatego, że marzył żeby tu pracować, tylko marzył o byciu trenerem, tylko Wisła mu złożyła taką ofertę, wiec przyszedł i tyle żadna łaska z jego strony. Ja nie mam do niego pretensji, nie twierdze że się zachował jak jakiś Wdowczyk, tylko więcej się po nim spodziewałem, bo wiadomo że kontrakt to kontrakt, ale Stolarczyk to przecież były piłkarz, trener dyr. Sportowy, to przecież nie jest tak, że musiał siedzieć na kontrakcie trenera teraz bo "inaczej rodziny nie wyżywi" bez jaj. Skoro Probierza było stać taki ruch, to się spodziewałem tego samego po Stolarczyku i tyle.

Gunner1906 26.02.2020 00:22

Nie znamy żadnych szczegółów rozstania ale jakby Stolarczyk zrobił cokolwiek niewłaściwego to by się z nim teraz Obidzinski nie przytulał do zdjęcia usmiechniety od ucha do ucha a cała drużyna z Kubą i Brozkiem na czele nie zapraszała go na kolacje

Arkadiusz.Czerepach 26.02.2020 08:00

ogolnie dywagacje , nie znajac szczegolow są słabe

Szneka 26.02.2020 08:39

czyli Maciej Stolarczyk znika nam z listy płac?
kogo jeszcze mamy? Kiko Ramirez i Joan Carillo?

maciekkk 26.02.2020 08:51

Carillo jeszcze płacimy normalnie chyba, co do Ramireza to z nim było jakieś porozumienie.

Coglin 26.02.2020 08:58

a Wdowczyka spłaciliśmy już w całości?

maciekkk 26.02.2020 09:04

Z Wdowczykiem to się dopiero zaczyna, bo ostatnio "przegraliśmy" starą sprawę sądową.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ysokie/sbdypey

Maine_Coon 26.02.2020 09:25

Mógłby odpuścić jako pokutę za korupcję

master17 26.02.2020 11:51

Ta gość, który brał w łapę zrzeknie się pieniędzy.

czaro 26.02.2020 14:31

No, chyba raczej nie brał, skoro Korona kupowała, a nie sprzedawała.

Dlaczego miałby się czegokolwiek zrzec? Kibice (?) tego klubu nie mieli problemu z tym, żeby (pomimo taaakiej miłości) go okradać, a trener, który przyszedł tu tylko wykonywać pracę, miałby się zrzec przysługujących mu pieniędzy?

mr_kwolf 27.02.2020 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1550592)
Carillo jeszcze płacimy normalnie chyba, co do Ramireza to z nim było jakieś porozumienie.

Carillo trenuje teraz MOL Vidi na Węgrzech, dlatego najprawdopodobniej płacimy mu tylko część pensji. To co zarabiał u nas - to co zarabia teraz na Węgrzech.

Aalcman 27.02.2020 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1550620)
Carillo trenuje teraz MOL Vidi na Węgrzech, dlatego najprawdopodobniej płacimy mu tylko część pensji. To co zarabiał u nas - to co zarabia teraz na Węgrzech.

Carillo płacimy zaległe wynagrodzenia. Jego odejście było spowodowane tym, że cycata i taksówkarz w ogóle nie płacili Carillo i jego dwóm asystentom.

W listopadzie Obidziński mówił, że te zaległości to około 1 mln. rozłożone na raty. Całe szczęście, że udało się podpisać ugodę, bo sprawa była w sądzie.

mr_kwolf 27.02.2020 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1550629)
Carillo płacimy zaległe wynagrodzenia. Jego odejście było spowodowane tym, że cycata i taksówkarz w ogóle nie płacili Carillo i jego dwóm asystentom.

W listopadzie Obidziński mówił, że te zaległości to około 1 mln. rozłożone na raty. Całe szczęście, że udało się podpisać ugodę, bo sprawa była w sądzie.

Jeżeli płacimy tylko zaległe wynagrodzenie to faktycznie, podjęcie przez niego pracy na Węgrzech nie ma tu nic do tego. Pytanie do kiedy Carillo miał ten kontrakt i czy już się skończył czy nie.

R33 27.02.2020 14:57

Kontrakt Carrillo obowiązywał do końca sezonu 18/19.

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...=Joan_Carrillo

TommyTSW 28.02.2020 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1550606)
No, chyba raczej nie brał, skoro Korona kupowała, a nie sprzedawała.

Dlaczego miałby się czegokolwiek zrzec? Kibice (?) tego klubu nie mieli problemu z tym, żeby (pomimo taaakiej miłości) go okradać, a trener, który przyszedł tu tylko wykonywać pracę, miałby się zrzec przysługujących mu pieniędzy?

on u nas dostał drugie życie po swoich występkach bo nikt go nie chciał zatrudnić, niestety w..ał nas kakało a teraz w d..e ma nawet trenerkę bo kosi kapuchę jako eksperto w poslacie.Gdyby nie praca w Wiśle do dzisiaj szukałby pracy w pośredniaku.

JudasPriest 28.02.2020 14:13

@up
"Po odbyciu kary zawieszenia, 20 marca 2013 powrócił na ławkę trenerską w Pogoni Szczecin.(...)21 października 2014 po porażce 0:5 i spadku na 10 miejsce, Wdowczyk został zwolniony z klubu za porozumieniem stron.(...)Od 13 marca do 10 listopada 2016 był trenerem Wisły Kraków"

Więc nie do końca tak, jak postulujesz :p

czaro 28.02.2020 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1550648)
on u nas dostał drugie życie po swoich występkach bo nikt go nie chciał zatrudnić, niestety w..ał nas kakało a teraz w d..e ma nawet trenerkę bo kosi kapuchę jako eksperto w poslacie.Gdyby nie praca w Wiśle do dzisiaj szukałby pracy w pośredniaku.

JW
+
W Wiśle Wdowczyk pracował. Nie widzę powodu, dla którego Wisła miałaby mu nie płacić albo ostatecznie nie zapłacić.

Ja nie kibicuję klubowi złodziejskiemu ani żebraczemu. Kibicuje klubowi, który jest uczciwy i dotrzymuje zobowiązań.

majkelson777 02.03.2020 13:18

Erik Čikoš piłkarzem Puszczy Niepołomice. Z włosami go nie poznałem :)

http://www.90minut.pl/news/302/news3...w-Puszczy.html

brylant17 07.03.2020 20:00

O cholera! aż taki zjazd zaliczył ? Widzę,że nawet grał w ŠK Slovan Bratysława B


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl