Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

BlurgH 18.07.2011 15:38

BTW - "kubełki" na ławce rezerwowych mogłyby podejść pod temat "motoryzacja/samochody/spalanie". Ale by moim kumplom koparki opadły, jakbym do swojego rzęcha wsadził takie siedzenia :)

Angmir 18.07.2011 15:40

To ostatnie zdjęcie to groteska po prostu - Herb na tle obszczanego betonu ;/

Najgorsze jest to że chyba nic z tym robione nie będzie, I tak mamy nowy stadion który z bliska wygląda jak stary ...

niby nie ma co narzekać, ale naprawdę czy koszty jakiejś emulsji były by takie duze w porównaniu do kosztu stadionu ??

Kon®ado 18.07.2011 15:45

niestety koszmarnie to wyglada ten beton, dziwie sie naszym ze sie jaraja tym ze herb przywiesili gloszac kolejny bum, gdy ja patrzac na to zdjecie widze glownie tylko beton i to w jakim stanie to widac ;p najpierw dograliby szczegoly a herb to akurat mozna na samym koncu powiesic ehh ;P no ale nie ma co marudzic ;p

rafil 18.07.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1128730)
Jasne ... proponuję wstawić jacuzzi, saunę, sprzęt HI-FI, Wi-Fi z 18 komputerami, konsolę do gier, kilka plazm, jakiś wypoczynek i będzie "z pomysłem" czego brakuje Fuksowi. Aha. Jeszcze sprzęt do popcornu, jakiś automat do coli.

Narzekanie dla samego narzekania ... No Panowie, wszystko jeszcze przed Wami bo trybuna zachodnia napewno ma dużo niedociągnięć :)

W szatni gości Barcelony jest automat :D (pytanie tylko czy jest tam tylko dla zwiedzających czy dla piłkarzy gości podczas sezonu też).

http://tinypic.pl/i/00107/m0pfohz88s1v_t.jpg

http://tinypic.pl/i/00107/9u8uj76y52fc_t.jpg

Tak wygląda ta szatnia. Poza telewizorami nad szafkami to nie wygląda jakoś specjalnie. Szatnia Barcelony to inna bajka, ale generalnie rzecz biorąc, to nasze szatnie nie są złe.

kriswisla 18.07.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1128793)
niestety koszmarnie to wyglada ten beton, dziwie sie naszym ze sie jaraja tym ze herb przywiesili gloszac kolejny bum, gdy ja patrzac na to zdjecie widze glownie tylko beton i to w jakim stanie to widac ;p najpierw dograliby szczegoly a herb to akurat mozna na samym koncu powiesic ehh ;P no ale nie ma co marudzic ;p

....a wpuscic kilku chłopakow z farbami i oni juz by wiedzieli jak zagospodarowac i zatuszowac te faktycznie obszczane sciany:-/:-/

Kon®ado 18.07.2011 16:20

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9822777654.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/eugen-pola...72277503a7.jpg
podobne do naszych foteli ;P taki lekki OT ;P

Fuks 18.07.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1128765)
Teraz mi łaskawie wytłumacz co tam jest takie wyjątkowego czego u nas nie ma? Szatnia jak każda inna. Megalomania Jankesów daje znać. Teraz prostota jest w modzie. Jeśli zajdzie potrzeba można dołoży kilka rzeczy.

Wyjątkowy to tam jest pomysł w realizacji. U nas jakiegokolwiek pomysłu brak. Szatnia totalnie bez wyrazu, jak kazda inna - i o to mi chodzi.

Co do ławek, mogli te tylne fotele dac odrobine wyzej niz przednie, chociaz wtedy pewnie i dach musialby byc wyzej, i kolejne rzedy trybuny z gorszą widocznoscia.

Adasss 18.07.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1128855)
Wyjątkowy to tam jest pomysł w realizacji. U nas jakiegokolwiek pomysłu brak. Szatnia totalnie bez wyrazu, jak kazda inna - i o to mi chodzi.
...

A możesz zdradzić kto miałby pokryć koszty takiej "wyjątkowej" szatni?
Klub? Szczerze mówiąc jest parę rzeczy ważniejszych, na które wolałbym by klub przeznaczył te pieniądze.
Miasto? Jasne, napisz maila do Majchrowskiego (swoją drogą gdybym miał wybierać, to też by się znalazło parę rzeczy na stadionie, na które te pieniądze bardziej by się przydały).

Więc może z łaski swojej przestałbyś przynudzać w tym temacie.

serek.c2 18.07.2011 18:22

Ja już wszystko przeboleję, ale niech zrobią coś z tym zasranym betonem - już nie mówię o zewnętrznej elewacji, ale żeby na tle takiego "gówna" umieszczać logo klubu...

cozymodo 18.07.2011 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1128907)
Ja już wszystko przeboleję, ale niech zrobią coś z tym zasranym betonem - już nie mówię o zewnętrznej elewacji, ale żeby na tle takiego "gówna" umieszczać logo klubu...

tak dla ścisłości to Herb a nie logo :-) ....

serek.c2 18.07.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cozymodo (Post 1128926)
tak dla ścisłości to Herb a nie logo :-) ....

Może dla Ciebie to herb, dla mnie logo spółki.

Topson 18.07.2011 18:59

Jeśli ktoś będzie jeszcze wybierać się po bilety, polecam zwrócić uwagę na beton znajdujący się tuż nad wejściem do strefy kibica. Wystarczy stojąc tuż przed drzwiami spojrzeć do góry, żeby zobaczyć jak sprawne wykończenie całości mogłoby zmienić ogólny wygląd stadionu.
Dziwne, że nie postarali się o coś takiego przy wejściu na murawę... ale w sumie czy to może dziwić?

PiotrG 18.07.2011 19:12

Załapać kogoś z Polimexu za łeb, do jutra to się da zrobić. Trochę tynku jak w wypadku fos i będzie wyglądać przyzwoicie.

WislaFan123 18.07.2011 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Topson (Post 1128933)
Jeśli ktoś będzie jeszcze wybierać się po bilety, polecam zwrócić uwagę na beton znajdujący się tuż nad wejściem do strefy kibica. Wystarczy stojąc tuż przed drzwiami spojrzeć do góry, żeby zobaczyć jak sprawne wykończenie całości mogłoby zmienić ogólny wygląd stadionu.
Dziwne, że nie postarali się o coś takiego przy wejściu na murawę... ale w sumie czy to może dziwić?

Jaki beton? to steropiname wykonczone... jak zwykly blok, tez fatalnie wyglada...

Dla mnie oprocz tych wszystkich rzeczy, to smieszne dla mnie sa studzienki kanalizacyjne w srodku przy kasach, i to do tego takie masywneeeee... ktos niezle sie musial zjarac zeby tak to zaplanowac :)

A kto kolwiek wymyslil z tym BUM - to ma nasrane powinien sie 2x zastanowic, jeszcze zeby to bylo BUM, ale przy stadionie i kilku innych informacjach, naprawde zalosne..

Antystenes 18.07.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1128701)
mysle ze gdyby od poczatku ten stadion robiono z dbaloscia o szczegoly to i wygladalby lepiej ;) ale to sie jeszcze da jakos naprawic wystarcza checi i .. kasa

Jakie chęci, jakia kasa?:-D
Wystarczy nie odebrać tego bubla od wykonawcy. Nie można pozwolić, aby taka fuszerka przeszła. Ma to wykończyć/naprawić jak się należy wykonawca za swoje pieniądze. Albo sąd!
Inna sprawa to czy odbiorca stadionu nie przyjmie "korzyści majątkowej" od wykonawcy:> Tylko wówczas taka fuszerka przejdzie. Wtedy do akcji powinna wkroczyć Wisła i kibice. Akcje nagłośnić w mediach..bedzie smród, ale suma sumarum stadion będzie lśnił. Pytanie czy Mostostal chce problemów, czy wykończy stadion bez smrodu jak przystało na kase, którą zgarnął..

Ale ławki rezerwowych zajebiste. Zaskoczyli mnie pozytywnie.

picasso 18.07.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1128958)
Jakie chęci, jakia kasa?:-D
Wystarczy nie odebrać tego bubla od wykonawcy. Nie można pozwolić, aby taka fuszerka przeszła. Ma to wykończyć/naprawić jak się należy wykonawca za swoje pieniądze. Albo sąd!
Inna sprawa to czy odbiorca stadionu nie przyjmie "korzyści majątkowej" od wykonawcy:> Tylko wówczas taka fuszerka przejdzie. Wtedy do akcji powinna wkroczyć Wisła i kibice. Akcje nagłośnić w mediach..bedzie smród, ale suma sumarum stadion będzie lśnił. Pytanie czy Mostostal chce problemów, czy wykończy stadion bez smrodu jak przystało na kase, którą zgarnął..

Ale ławki rezerwowych zajebiste. Zaskoczyli mnie pozytywnie.

a grać będziemy na SS?

serek.c2 18.07.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1128974)
a grać będziemy na SS?

A tam od razu na SS - w Sosnowcu zagramy! :D

wislak1995 18.07.2011 20:14

dla porownania:
http://legia.com/www/index.php?akt=23887 - szatnia legii
http://www.lechpoznan.pl/galeria/mod...ionu_20100928# - szatnie lecha
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...enie.html?i=21 - szatnie lechii
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=6715 - szatnie zaglebia

PiotrG 18.07.2011 20:42

Na PGE Arenie zamontowano chyba najlepiej wykonane meble, świetnie się prezentuje te drewno. Te na Lechu są aż za bardzo przekozaczone. Na Legii meble mają całkiem fajny styl, są też dobrze wykonane, chociaż podobnie jak u nas to też sklejka. Na Zagłębiu meble to podobna klasa co nasze, tylko tamto to inna klasa finansowania stadionu...
Za to zarówno Legia, Lech i Lechia mają zdecydowanie lepszą odnowę biologiczną. U nas na trybunie zachodniej nie wykonano nowej, trzeba będzie korzystać z tej już przestarzałej i biednej bazy na trybunie południowej.

Korbit 18.07.2011 20:53

http://galeria.wislakrakow.com/20110718/md/13.JPG Ochyda.............

kornd 18.07.2011 20:53

Padłem :rotfl::
http://img9.imageshack.us/img9/9236/54324666.jpg

Przynajmniej wykazali sie pomysłowością, zapomnieli zrobić schodki to położyli 3 betonowe płyty i jest git.

wujekWojtek 18.07.2011 20:54

Szatnia Lecha podobna do naszej tylko podświetlenie daje fajny klimat ;)

Zagłębie takie jakieś upchnięte w schowku jakby, Lechia ładna, Legia nie wyróżnia się niczym.

A są gdzies zdjęcia ławek rezerwowych? Tylko Lecha znalazłem

snikki_(konto-usuniete) 18.07.2011 21:01

Wy tam o szatniach a tu jest wykończeniowa porażka na skalę przynajmniej krajową. Jak już wspomniano;

http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0006.jpg

i

http://img9.imageshack.us/img9/9236/54324666.jpg

Gdybym mógł to bym pobiegł jutro z rana i zagipsował to ładnie. Drugie (schody) mam nadzieję że późnym popołudniem wyrównali :(

Chyba że zbierze się kibicowska brać i coś podziałamy przed meczem. Wiem...marzenia...

Na plus ławki.

Clanowy 18.07.2011 21:58

Odnośnie ławek, to nie ma się czym jarać bo po pierwszym meczu będą do wyjeb... w kosmos.

1. Po strzeleniu gola zawodnik rezerwowy zajmujący miejsce na ławce wyskoczywszy z fotela w górę z radości:
a) mający więcej niż 1,75 cm wzrostu rozwali łeb o dach ławki
b) mający mniej niż 1,75 cm wzrostu połamie ręce wznoszone w geście triumfu
c) trener Maaskant lepiej żeby nawet nie wstawał

2. Wychodząc z fosy i mając więcej niż 1,65 cm wzrostu potrzebne będą szwy na czole po zderzeniu z dachem.

wujekWojtek 18.07.2011 21:59

To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię?? :D

snikki_(konto-usuniete) 18.07.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1129093)
To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię?? :D

Jakby nie patrzeć, napis na tabliczce jest w dwóch językach :shock:

I akurat odczucia i emocjonalia czerwonego Jacusia są tu najmniej ważne.

Więc jak nie my - kibice, to kto? To kiedy?

WislaFan123 18.07.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1129093)
To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię?? :D

Ale to akurat by dla nas bylo swietne ! Moze jakby byl obciach to by szybciej z tym zrobili

PS. O jakim swiecie mowisz, Łotewskim? Jesli bysmy grali np w 4 rundzie z Kopenhaga czy BATE to ok, ale z ilu dziennikarzy z Rygi przyjedzie? Pewnie tyle co ich kibicow - 8 !

Antystenes 18.07.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1129032)
Padłem :rotfl::
http://img9.imageshack.us/img9/9236/54324666.jpg

Przynajmniej wykazali sie pomysłowością, zapomnieli zrobić schodki to położyli 3 betonowe płyty i jest git.

A czego ty się spodziewałeś za 500mln?:rotfl:

tomaslfc14 18.07.2011 22:27

http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0012.jpg - nie wiedziałem, że dzisiaj szczytem nowoczesności są drewniane barierki na stadionie wartym przeszło pół miliarda... :/

CH. 18.07.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clanowy (Post 1129090)
Odnośnie ławek, to nie ma się czym jarać bo po pierwszym meczu będą do wyjeb... w kosmos.

1. Po strzeleniu gola zawodnik rezerwowy zajmujący miejsce na ławce wyskoczywszy z fotela w górę z radości:
a) mający więcej niż 1,75 cm wzrostu rozwali łeb o dach ławki
b) mający mniej niż 1,75 cm wzrostu połamie ręce wznoszone w geście triumfu
c) trener Maaskant lepiej żeby nawet nie wstawał

2. Wychodząc z fosy i mając więcej niż 1,65 cm wzrostu potrzebne będą szwy na czole po zderzeniu z dachem.

od podłoża do dachu odległość wynosi 220 cm.. (?)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaslfc14 (Post 1129129)
http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0012.jpg - nie wiedziałem, że dzisiaj szczytem nowoczesności są drewniane barierki na stadionie wartym przeszło pół miliarda... :/


A może poczekasz aż z tym skończą? czy jednak myślisz że to tak zostanie ? :lol:

po co ten płacz o rzeczy typu schodki dla dziennikarzy czy jak wyżej.. to są rzeczy które będą zrobione. mankamenty są gdzie indziej, a nie tam. to wszystko będzie ukończone. pierdołami się zajmujecie typu deska (która wymienić na barierkę można w 5 minut) czy schodki

Matejas_ 18.07.2011 22:33

http://galeria.wislakrakow.com/20110718/md/10.JPG

Powiało Europą :)

ps. Mam nadzieje że te stoliki tymczasowe i tylko na mecz ze Skonto :)

kriswisla 18.07.2011 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaslfc14 (Post 1129129)
http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0012.jpg - nie wiedziałem, że dzisiaj szczytem nowoczesności są drewniane barierki na stadionie wartym przeszło pół miliarda... :/

to taki nowy modernistyczny styl dopiero co wprowadzany na stadiony,a my jestemy jego prekursorami jak i te fantastyczne schodki "do nieba"dla dziennikarzy:D:D polska nowa mysl architektoniczna,a pomysły to chyba sam diabeł razem z naszym śp.architektem nam podsyłają

kornd 18.07.2011 22:41

Kolejny kwiatek , chyba za krótki ten daszek:
http://img14.imageshack.us/img14/6531/14908610.jpg

Ivory1906 18.07.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1129143)
Kolejny kwiatek , chyba za krótki ten daszek:
http://img14.imageshack.us/img14/6531/14908610.jpg

Oprocz tych jakze nowoczesnych schodow dla dziennikarzy " Strejt from Jurop " to swoja droga ciekawe czy nic sie nie stanie ze skora na tych fotelach jak woda na niej zalega :rotfl: Trzeba miec nadzieje ze zrobia te nasze kwiatki...

Rybka1928 18.07.2011 22:50

Stoliczki raczej nie tymczasowe ;)

kriswisla 18.07.2011 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 1129146)
Oprocz tych jakze nowoczesnych schodow dla dziennikarzy " Strejt from Jurop " to swoja droga ciekawe czy nic sie nie stanie ze skora na tych fotelach jak woda na niej zalega :rotfl: Trzeba miec nadzieje ze zrobia te nasze kwiatki...

przecież to ze skaju szmatka sie przetrze i będzie git:rotfl::rotfl::rotfl:

wujekWojtek 19.07.2011 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1129122)
Ale to akurat by dla nas bylo swietne ! Moze jakby byl obciach to by szybciej z tym zrobili

PS. O jakim swiecie mowisz, Łotewskim? Jesli bysmy grali np w 4 rundzie z Kopenhaga czy BATE to ok, ale z ilu dziennikarzy z Rygi przyjedzie? Pewnie tyle co ich kibicow - 8 !


Raczej już tak ogólnoprzyszłościiowo patrzyłem, jakiś mecz w pucharach z angolami albo hiszpanami, albo mecz kadry. W ogole może jakby kadra miała grać to by się sprężyli jak przed Australią???

No ale za 500 milionów to cudów nie oczekujmy nie :rotfl:

1Marek1 19.07.2011 07:17

Wjazd do środka trybuny dla autokaru piłkarzy chyba jeszcze nie gotowy? Czyli wejście z buta z parkingu przed trybuną?

Semper Fidelis 1985 19.07.2011 09:59

2 telebim już działa!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_dzialaja/

Grantar 19.07.2011 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1129242)
2 telebim już działa!

Czy ktoś wie co z tymi "boczkami" ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl