![]() |
BTW - "kubełki" na ławce rezerwowych mogłyby podejść pod temat "motoryzacja/samochody/spalanie". Ale by moim kumplom koparki opadły, jakbym do swojego rzęcha wsadził takie siedzenia :)
|
To ostatnie zdjęcie to groteska po prostu - Herb na tle obszczanego betonu ;/
Najgorsze jest to że chyba nic z tym robione nie będzie, I tak mamy nowy stadion który z bliska wygląda jak stary ... niby nie ma co narzekać, ale naprawdę czy koszty jakiejś emulsji były by takie duze w porównaniu do kosztu stadionu ?? |
niestety koszmarnie to wyglada ten beton, dziwie sie naszym ze sie jaraja tym ze herb przywiesili gloszac kolejny bum, gdy ja patrzac na to zdjecie widze glownie tylko beton i to w jakim stanie to widac ;p najpierw dograliby szczegoly a herb to akurat mozna na samym koncu powiesic ehh ;P no ale nie ma co marudzic ;p
|
Cytat:
http://tinypic.pl/i/00107/m0pfohz88s1v_t.jpg http://tinypic.pl/i/00107/9u8uj76y52fc_t.jpg Tak wygląda ta szatnia. Poza telewizorami nad szafkami to nie wygląda jakoś specjalnie. Szatnia Barcelony to inna bajka, ale generalnie rzecz biorąc, to nasze szatnie nie są złe. |
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9822777654.jpg
http://files.gadu-gadu.pl/eugen-pola...72277503a7.jpg podobne do naszych foteli ;P taki lekki OT ;P |
Cytat:
Co do ławek, mogli te tylne fotele dac odrobine wyzej niz przednie, chociaz wtedy pewnie i dach musialby byc wyzej, i kolejne rzedy trybuny z gorszą widocznoscia. |
Cytat:
Klub? Szczerze mówiąc jest parę rzeczy ważniejszych, na które wolałbym by klub przeznaczył te pieniądze. Miasto? Jasne, napisz maila do Majchrowskiego (swoją drogą gdybym miał wybierać, to też by się znalazło parę rzeczy na stadionie, na które te pieniądze bardziej by się przydały). Więc może z łaski swojej przestałbyś przynudzać w tym temacie. |
Ja już wszystko przeboleję, ale niech zrobią coś z tym zasranym betonem - już nie mówię o zewnętrznej elewacji, ale żeby na tle takiego "gówna" umieszczać logo klubu...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś będzie jeszcze wybierać się po bilety, polecam zwrócić uwagę na beton znajdujący się tuż nad wejściem do strefy kibica. Wystarczy stojąc tuż przed drzwiami spojrzeć do góry, żeby zobaczyć jak sprawne wykończenie całości mogłoby zmienić ogólny wygląd stadionu.
Dziwne, że nie postarali się o coś takiego przy wejściu na murawę... ale w sumie czy to może dziwić? |
Załapać kogoś z Polimexu za łeb, do jutra to się da zrobić. Trochę tynku jak w wypadku fos i będzie wyglądać przyzwoicie.
|
Cytat:
Dla mnie oprocz tych wszystkich rzeczy, to smieszne dla mnie sa studzienki kanalizacyjne w srodku przy kasach, i to do tego takie masywneeeee... ktos niezle sie musial zjarac zeby tak to zaplanowac :) A kto kolwiek wymyslil z tym BUM - to ma nasrane powinien sie 2x zastanowic, jeszcze zeby to bylo BUM, ale przy stadionie i kilku innych informacjach, naprawde zalosne.. |
Cytat:
Wystarczy nie odebrać tego bubla od wykonawcy. Nie można pozwolić, aby taka fuszerka przeszła. Ma to wykończyć/naprawić jak się należy wykonawca za swoje pieniądze. Albo sąd! Inna sprawa to czy odbiorca stadionu nie przyjmie "korzyści majątkowej" od wykonawcy:> Tylko wówczas taka fuszerka przejdzie. Wtedy do akcji powinna wkroczyć Wisła i kibice. Akcje nagłośnić w mediach..bedzie smród, ale suma sumarum stadion będzie lśnił. Pytanie czy Mostostal chce problemów, czy wykończy stadion bez smrodu jak przystało na kase, którą zgarnął.. Ale ławki rezerwowych zajebiste. Zaskoczyli mnie pozytywnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
dla porownania:
http://legia.com/www/index.php?akt=23887 - szatnia legii http://www.lechpoznan.pl/galeria/mod...ionu_20100928# - szatnie lecha http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...enie.html?i=21 - szatnie lechii http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=6715 - szatnie zaglebia |
Na PGE Arenie zamontowano chyba najlepiej wykonane meble, świetnie się prezentuje te drewno. Te na Lechu są aż za bardzo przekozaczone. Na Legii meble mają całkiem fajny styl, są też dobrze wykonane, chociaż podobnie jak u nas to też sklejka. Na Zagłębiu meble to podobna klasa co nasze, tylko tamto to inna klasa finansowania stadionu...
Za to zarówno Legia, Lech i Lechia mają zdecydowanie lepszą odnowę biologiczną. U nas na trybunie zachodniej nie wykonano nowej, trzeba będzie korzystać z tej już przestarzałej i biednej bazy na trybunie południowej. |
http://galeria.wislakrakow.com/20110718/md/13.JPG Ochyda.............
|
Padłem :rotfl::
http://img9.imageshack.us/img9/9236/54324666.jpg Przynajmniej wykazali sie pomysłowością, zapomnieli zrobić schodki to położyli 3 betonowe płyty i jest git. |
Szatnia Lecha podobna do naszej tylko podświetlenie daje fajny klimat ;)
Zagłębie takie jakieś upchnięte w schowku jakby, Lechia ładna, Legia nie wyróżnia się niczym. A są gdzies zdjęcia ławek rezerwowych? Tylko Lecha znalazłem |
Wy tam o szatniach a tu jest wykończeniowa porażka na skalę przynajmniej krajową. Jak już wspomniano;
http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0006.jpg i http://img9.imageshack.us/img9/9236/54324666.jpg Gdybym mógł to bym pobiegł jutro z rana i zagipsował to ładnie. Drugie (schody) mam nadzieję że późnym popołudniem wyrównali :( Chyba że zbierze się kibicowska brać i coś podziałamy przed meczem. Wiem...marzenia... Na plus ławki. |
Odnośnie ławek, to nie ma się czym jarać bo po pierwszym meczu będą do wyjeb... w kosmos.
1. Po strzeleniu gola zawodnik rezerwowy zajmujący miejsce na ławce wyskoczywszy z fotela w górę z radości: a) mający więcej niż 1,75 cm wzrostu rozwali łeb o dach ławki b) mający mniej niż 1,75 cm wzrostu połamie ręce wznoszone w geście triumfu c) trener Maaskant lepiej żeby nawet nie wstawał 2. Wychodząc z fosy i mając więcej niż 1,65 cm wzrostu potrzebne będą szwy na czole po zderzeniu z dachem. |
To jest wejście dla zagranicznych dziennikarzy ja rozumiem? Żeby na cały świat poszło jak niedorobiony jest stadion? Żeby Majchrowski się wstydził od Japonii, aż po Portugalię?? :D
|
Cytat:
I akurat odczucia i emocjonalia czerwonego Jacusia są tu najmniej ważne. Więc jak nie my - kibice, to kto? To kiedy? |
Cytat:
PS. O jakim swiecie mowisz, Łotewskim? Jesli bysmy grali np w 4 rundzie z Kopenhaga czy BATE to ok, ale z ilu dziennikarzy z Rygi przyjedzie? Pewnie tyle co ich kibicow - 8 ! |
Cytat:
|
http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0012.jpg - nie wiedziałem, że dzisiaj szczytem nowoczesności są drewniane barierki na stadionie wartym przeszło pół miliarda... :/
|
Cytat:
Cytat:
A może poczekasz aż z tym skończą? czy jednak myślisz że to tak zostanie ? :lol: po co ten płacz o rzeczy typu schodki dla dziennikarzy czy jak wyżej.. to są rzeczy które będą zrobione. mankamenty są gdzie indziej, a nie tam. to wszystko będzie ukończone. pierdołami się zajmujecie typu deska (która wymienić na barierkę można w 5 minut) czy schodki |
http://galeria.wislakrakow.com/20110718/md/10.JPG
Powiało Europą :) ps. Mam nadzieje że te stoliki tymczasowe i tylko na mecz ze Skonto :) |
Cytat:
|
Kolejny kwiatek , chyba za krótki ten daszek:
http://img14.imageshack.us/img14/6531/14908610.jpg |
Cytat:
|
Stoliczki raczej nie tymczasowe ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Raczej już tak ogólnoprzyszłościiowo patrzyłem, jakiś mecz w pucharach z angolami albo hiszpanami, albo mecz kadry. W ogole może jakby kadra miała grać to by się sprężyli jak przed Australią??? No ale za 500 milionów to cudów nie oczekujmy nie :rotfl: |
Wjazd do środka trybuny dla autokaru piłkarzy chyba jeszcze nie gotowy? Czyli wejście z buta z parkingu przed trybuną?
|
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl