![]() |
Witam,
gdzie w Zakopcu można obejrzeć dzisiejszy mecz Wisła-Legia? W miarę możliwości proszę o podanie konkretnego miejsca. |
Sprawa jest taka, 1 października zamówiłem w sklepie internetowym pewną rzecz na wartość 215 złotych. Zero kontaktu ze sklepem, zarówno poprzez email jak i telefon. Olałem sprawę i zamówiłem to samo u konkurencji. Wszystko przebiegło sprawnie, po dwóch dniach paczka była w domu. Jakie było moje zdziwienie gdy dzisiaj do drzwi zapukał kurier z paczką z tego pierwszego sklepu!!! Oczywiście odmówiłem przyjęcia paczki. Teraz powiedzcie mi czy może to dalej jakoś się przeciągnąć (tzn. na pewno będę miał z tą sprawą styczność) ale jak może ona się rozstrzygnąć ? próbowałem się dodzwonić do nich, nikt nie odbierał więc ich olałem. Miał ktoś podobną sytuację?
E: Dzięki Donson |
Cytat:
Nie martw się. Nie Twój problem. |
Witam, gdzie jutro (rynek, okolice) mozna zobaczyc mecz Juve-Roma ?
|
Na jakiej stronie sprawdzę pogodę wstecz ?? :)
Zapomniałem dodać, że to nie chodzi o dzień lub dwa tylko miesiące wstecz konkretnie czerwiec 2010:) |
Cytat:
Ale pamiętam jak tam byłem parę lat temu to gdzieś na Krupówkach jakiś mały Telebim był i puszczali mecz Pucharu Narodów Afryki , a w jakimś lokalu też te mecze leciały. Radzę się jeszcze pokręcić po tejże ulicy i na pewno myślę coś znajdziesz |
Cytat:
|
@ KaSzTaN - dzięki. Pomogło.
Czy ja coś przeoczyłem , zakład bukmacherski Fortuna nie prowadzi w ogóle w swojej ofercie meczy ekstraklasy polskiej ? Mają I ligę, II zachód i wschód, ale ekstraklasy coś nie widzę. Wiem, że oficjalnie jest wprowadzona ustawa antyhazardowa ale...STS na przykład ma mecze w ofercie takie |
ma ktoś coś takiego jak książka "Problemy współczesnej patologii społecznej" autor Urban B. ?
ebook, skan, pdf, cokolwiek. Byłbym wdzięczny :) |
Cytat:
Mogę wiedzieć w którym punkcie na terenie Krakowa są przyjmowane takie zakłady na ekstraklasę w STS ?? Z głównej strony sts.pl Cytat:
|
a to ciekawe, bo wejdź na www.sts.pl i po prawej stronie zobacz jakie mecze masz. Co prawda to wyniki na żywo, ale jakaś dziwna sytuacja jest.
Bo jeszcze z miesiąc temu mogłem obstawiać polską ekstraklasę na tomasza w sts-ie. Tylko że te mecze nie były w rubryce PIŁKA NOŻNA -> EKSTRKALASA, tylko jakiś MECZE EXTRA , czy jakaś taka inna nazwa. |
Cytat:
'' na jakich zakładach firma (zagraniczna nazwa, nie pamiętam ) przegra ze swoim klientami'' - i tu były wypisane mecze ekstraklasy, STS znalazł sposób za pewne chwilowy, żeby obejść chore stawki jakich żądała Ekstraklasa S.A. Mówię chwilowy bo w tej rundzie nie jest to kontynuowane i mecze ekstraklasy zostały wycofane u bukmacherów, nie mówię o zakładach internetowych tylko naziemnych. |
Witam.
Wczoraj będąc na meczu robiłem zdjęcia oprawy, po dwóch zdjęciach na telefonie wyskoczył mi napis ,,błąd zapisu, ponów próbę''. Dzisiaj chciałem obejrzeć zdjęcia a na telefonie mam jedno ze stu paru. Telefon to Nokia 5230. Miał ktoś taki problem i czy zdjęcia da się jakoś odzyskać? |
Najpierw wyciagnij karte sim z telefonu, a poem go wylacz. wloz karte i wlacz teleon.
|
Jak się nazywa nuta z tego filmiku?
http://www.youtube.com/watch?v=Koq-Q4lJHMI |
1)
Co było dokładnie napisane na transparencie powieszonym na płocie Parku Jordana, między stadionem a parkiem ? Coś w stylu : "Panie prezydencie, sprawdzony prezydencie, panujący nam na tronie ... Dziękujemy za mecz na skończonym stadionie" 2) Można gdzieś w ogóle nabyć kurtkę taką jak ma Kiro na tym zdjęciu http://legionisci.com/photos11j/11wisla1_f7.jpg |
potrzebowalbym zdj z pierwszych derbów na Kaluzy po dlugiej przerwie mianowicie chodzi mi o transparent "nigdy nie ufaj żydówce" z góry dziękować :)
|
Cytat:
Pierwszych słów nie jestem pewien do końca. |
Znacie może jakieś dobre serwisy z ogłoszeniami typu gumtree?
|
Wzięło mnie na sentymenty i ściągnąłem starego dobrego Quake III Arena. Sprawa jest taka że w 3 plikach .rar po rozpakowaniu znajdują się takie oto pliki:
http://img585.imageshack.us/i/screen...113131621.jpg/ oraz jako crack tylko to: http://img219.imageshack.us/i/screen...113131653.jpg/ Próbowałem te pliki z pierwszego screena połączyć hjspitem. Nic to nie dało kompletnie. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić ? |
Jak ustawić sterowanie w Fifie 2011 na klawiaturze żeby było W, A , S, D, E ?
dzięki za pomoc |
123456
nieaktualne |
Cytat:
dziękujemy za pierwszy mecz, na skończonym stadionie !" http://www.sk../gallery/supporters/705/IMG_4725.JPG |
@.:MEDALIK:.: Carry albo Reserved.
|
Orientuje się ktoś czy może korty Wawelu są jeszcze czynne ? (w sensie czy nie zamknęli już na zimę)
|
Ma ktoś namiary na sklep (najlepiej internetowy) który zajmuje się sprzedażą strojów dla drużyn piłkarskich? Potrzebuję coś na amatorski turniej. Nie chodzi o jakieś Nike czy Addidas, ale o coś w rozsądnej cenie. Przeglądałem Allegro, ale może ktoś z was już coś takiego kupował?
|
czy w carefour czyzyny jest jakis sklep zoologiczny ?
|
Odwiedź Kraksport. Pomogą Ci :)
Hrabia - jest. Wejście od Jyska. |
Cytat:
|
Mam gorącą prośbę - czy mógłby ktoś wskazać mi knajpę w Warszawie, gdzie w miarę bezpiecznie można obejrzeć mecz Wisły? Kobita wymyśliła sobie wycieczkę akurat za tydzień :/
|
Jak wyłączyć auto-zapis w FIFIE 11??
I którtm przyciskiem się przełącza zawodników w czasie meczu??(może byc podany przycisk na padzie) |
Ja mam pytanie dotyczace Chaveza. Jak wyglada jego umowa jest wypozyczony na rok z opcja przedluzenia?
|
Na jakim materiale sa pisane spreyem transparenty np te co byly przed stadione wywieszone w piatek na meczu z Legia??
|
Pytanie z dziedziny informatyki , a konkretnie z Worda
jak wstawić odstęp między liniami w całym tekście ?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie, przyznaje bez bicia - temat szampanów jest mi obcy.
Chciałem sobie na Sylwestra kupić jakiś konkretny szampan (nie syf z marketu za 20 złotych :p) Co możecie polecić? z jakich nazw szukać? Mile widziane nazwy szampanów "markowych" (tak jak w świecie ciuchów jest adidas, nike, puma, reebok, umbro irp.) Z góry dziękuje :-) |
Cytat:
Te pierwsze za 20 zł to nie szampany tylko Wina musujące ;) Szampany są tylko z Szampanii ;) I są bardzo drogie ;P Nie lepiej kupić "szampana" z ruską etykietką ? :P Będzie taniej |
Nie polecił by ktoś sauny, czy też łaźni gdzieś w Krakowie? Ważne, żeby cena nie była jakaś odstraszająca i żeby była "sprawdzona".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl