Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

ToTylkoJa 17.12.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 643876)
oby się utrzymał remis w meczu Deportivo :D

0-0 nic nie daje, musi być bramkowy, aby Lech nie awansował (przy wygranej 1-0 Kolejorza)

jaszczur90 17.12.2008 21:15

Lech już 1-0 :-P

grzesiek632 17.12.2008 21:17

no to teraz sie bede podniecac ci kibice amiki;P

sergio 17.12.2008 21:17

Czy ktos widział co pisze na płótnie wiszącym obok sektora gości po polsku?

element 17.12.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 643863)
po co oni wożą ze sobą przekreśloną gwiazdę? Nie rozumiem ich



Zgody Lecha też na mecz pojechały.


Ten Feye jest cienki jak dupa węża :shock: , wiedziałem że mają kryzys.. ale żeby aż taki, jeśli Lech tego nie wygra z 3-0 to lekko się zdziwie.

Elendil 17.12.2008 21:21

no, Kuchenki idą dalej jak nic. A kij im w oko.

Pan Jotka 17.12.2008 21:22

Czyli jednak przerwa pomogła Amice. Póki co podobny mecz co Wisły z Schalke. Jezeli "ukłują" jeszcze raz to Feyenoord przegra.

harthausen 17.12.2008 21:23

mało prawdopodobne, by Feyenoord cokolwiek dzisiaj pokazał. Technikę mają, umiejętności też, ale tylko sporadycznie dziś coś tam zagrywają.
W sumie nic dziwnego, jakikolwiek wynik im nie daje nic. Muszą tylko jakieś nie-kompromitujące alibi przez te 90 minut zagrać i do domku.

Elendil 17.12.2008 21:31

przecież ten Feye gra gorzej niż Cracovia Oo Nawet stroje od nich pożyczyli.

gromaders 17.12.2008 21:32

no strasznie są słabi grają na poziomie kurde Jagiellonii gdzieś, tyle że widać trochę lepszą technikę

dynek.pl 17.12.2008 21:35

W sumie juz moglo byc pozamiatane ale jest dobrze. W Feyenoordzie wiekszosc jakis no name'ow gra.
Ladnie kibice Lecha dopinguja - ciekawe co wyborcza napisze.

djjamajczyk 17.12.2008 21:39

widzę napinka trwa w najlepsze...
z 1 połowy wyniosłem kilka aspektów-> całkiem ładna bramkę , frajerstwo w zachowaniu Lecha jak cofnęli się po strzeleniu gola i bardzo mierny poziom komentatora wg. którego transfermartk to jest dobre źródło inf.
a co do Holendrów widzę że większość forumowiczów myśli że Wisła by tam przyjechała i wygrała 5:0 ?? jest to dość żałosne bo nam prędzej do poziomu Jagielloni ...
Lech gra wg. mnie na 3+ (+ za gola ) i ma szanse na awans i kilka pkt. dla nas

maTyS. 17.12.2008 21:46

Fey. słaby jak flaki z olejem,zero konstruktywnych akcji murzyny latają jak głupie tracąc bezsensowne piłki no i zero praktycznie zagrożenia z ich strony.jednym słowem Lech to niesamowici farciarze,chociaż mam nadzieję,że im się nie uda wejść.

Aro1234 17.12.2008 21:47

Bo co? Bo prawdę pisze? :| ech... napinacie się, ni to z zazdrości, ni to z wrogości. Ciężko określić... Zresztą nieważne. Wyrażajcie poglądy jak chcecie.

Feyenoord gra piach, ale bez przesady. Lech też nie zachwyca. Wynik w pełni oddaje boiskowe wydarzenia. My zapewne byśmy się tam ostro pocili, żeby coś konkretnego wywieźć. Myślę, że Lech awansuje, drugi gol zdobyty przeciw temu słabemu Feyenoordowi to raczej mimo wszystko nie będzie wielki sukces. Jeśli mieć do kogokolwiek pretensje o ewentualny awans Lecha do 1/16 to raczej powinniście się zwrócić do pana bramkarza Nancy, bo o ile z CSKA każdy dostał w......., o tyle z Feye również wygrywa każdy, co wyraźnie pokazuje rozkład sił w tej grupie.

To nie jest drogi Matysie fart. Drużyny pokroju Deportivo, Feyenoordu, CSKA i Nancy na papierze są dużo, dużo mocniejsze niż Lech. Po prostu pyrki pokazały, że obecnie są najlepsi w Polsce, no i te dwa remisy to raczej nie do końca przypadek. A i niezły wynik w Moskwie mimo wszystko. Prawdę mówiąc, jakby nie człowiek o nazwisku Arranzubia, to dzisiejsze zwycięstwo Lecha dawałoby drugie miejsce, 5 punktów za CSKA...

Nie mniej - podziwiam nadal Makaaya. Facet grubo po 30. a przyspieszenie nadal ma zajebiste...

Aha i taka jeszcze jedna mała uwaga. Kibice Lecha - fajna liczba, ale zachowanie fatalne. Pół połówki "JAZDA Z ****AMI" , "STRZELCIE ****OM GOLA!" ech.. słabo słabo...

jabadabaryba 17.12.2008 21:48

szkoda ze Feyenoord nie gral tak jak my bylismy z nimi w grupie, no ale nie wracajmy do tego ;p

http://www.awanslecha.pl/ ale sobie stronke interesujaca zrobili ;D

dynek.pl 17.12.2008 21:49

Goraco musialo byc w szatni jak murawski wyszedl z krwawiacym lukiem :)

djjamajczyk 17.12.2008 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 643903)
Żałosny to Ty jesteś pisząc takie teksty. Won.

won to sobie w domu mów jak tak imasz zwyczaj .
ale abstrahując to dość głupio porównywać Feyenoord do polskiego teamu pisząc "troszkę lepsza technika" bez jaj trochę obiektywizmu .
nas tam nie ma oni są i nie trzeba maxymalnie deprecjonować Amici .

sergio 17.12.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 643881)
Czy ktos widział co pisze na płótnie wiszącym obok sektora gości po polsku?

Podbijam pytanie widział ktoś ten transparent?

vote-for-mikey 17.12.2008 22:04

Bordeaux, Werder, Szachtar, Marsylia, Aalborg, Fiorentina, Zenit
czyli na kogo mogą wpaść po ew. przejściu grupy. Znając słynny na cały świat Wroniecki fart, będzie Aalborg z Saganem, lub bez niego.
Wie ktoś, czy po drugim wiosennym meczu są dwa, czy cztery tygodnie przerwy do ligi?

edit

tylko dwa dni przed ligą jest drugi mecz Lecha. Jeśli awansują, może być krucho, jeśli Franz ich gdzieś w górach nie pomorduje :D

donPedro23 17.12.2008 22:07

Będą się jarać, bo przecież nie po to się Wiara napinała i robiła super-selekcję na wyjazd, żeby teraz dać dupy.

Wasiu 17.12.2008 22:09

A nie jest tak, ze druzyna ktora zajmie 3. miejsce w grupie gra z druzyna ktora zajmie pierwsze?
Na obecna chwile Lech jest 3. i boje sie ze tak zostanie.
Przy calym braku sympatii do nich to trzeba obiektywnie powiedziec, ze wynik przy Reymonta we wrezsniu nie byl przypadkiem. Jesli tych 3 porzadnych ofensywnych graczy nie sprowadzimy to ciezko bedzie.

Pan Jotka 17.12.2008 22:16

Nie badzcie juz zalosni.Lech gra swoje,Feyenoord nienajwyzsza forma, ale texty w stylu : A niech połamią nogi są nie na miejscu.To nie forum koszernych zeby siare siać.

pan Dudi 17.12.2008 22:17

Dlaczego komentator ciągle powtarza, że przy takich wynikach to kuchenkorz wychodzi z grupy?! Coś mi świta, że było mówione, że przy remisie w La Corunii muszą wygrać z Feye różnicą 2 bramek..

Kamson 17.12.2008 22:17

W Rotterdamie to kibice zawsze tak cichutko siedzą czy to jakaś specjalna sytuacja? I kto sie tam z kim napieprzał pod koniec 1. połowy?

Feyenoord nic nie pokazuje, Lech gra swoje. W drugiej połowie tempo spadło.

edytka; Deportivo - Nancy 1:0

jachting 17.12.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 643915)
ale abstrahując to dość głupio porównywać Feyenoord do polskiego teamu pisząc "troszkę lepsza technika" bez jaj trochę obiektywizmu .
nas tam nie ma oni są i nie trzeba maxymalnie deprecjonować Amici .

Duża część kibiców zawsze tak robi ,niezależnie czy Wisła czy ktoś inny gra w puchar deprecjonuje się jakoś te mecze .Więc nic nowego, choć też Fey nie pokazuje nic szczególnego .

sq 17.12.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 643925)
hehe jak narazie to amika jeszcze nie wyszła z grupy;P
i sie na to nie zanosi...

PS: fajnie bedzie jak Janota cos strzeli

jak narazie to Amica nie wyszła ale Lech jak na stan obecny jest dalej
Deportivo prowadzi 1:0 ale również mogłoby remisować 1:1 i tak Lech z wynikiem 1:0 awansowałby dalej.
Znawco.

http://www.awanslecha.pl/
obliczaj sobie

vote-for-mikey 17.12.2008 22:20

nie pamiętam szczerze mówiąc z kim ;)
jeśli z 1 miejscem z uefy to:
Manchester City / Twente Enschede,
Galatasaray Stambuł / Metalist Charków,
Standard Liege,
Udinese Calcio / Tottetenham,
Wolfsburg / AC Milan,
Hamburger SV / Aston Villa / Ajax Amsterdam,
St. Etienne / Valencia CF,
to już większe szanse na przejście byłyby z drużyną z Ligi Mistrzów, z tych tutaj większość kończy rok w niezłej formie, a takich 100% słabiaków nie ma, ktoś mógłby pomyśleć o Standardzie Liege, ale widziałem mecze z Evertonem i Liverpoolem, i ta drużyna prezetowała poziom czołówki Premier League. Jedyna cieniująca drużyna to St Etienne.

Kamson 17.12.2008 22:21

Jeśli Lech wygra 1:0, a Deportivo z Nancy zremisuje 1:1 to...

Kod:

2.        AS Nancy-Lorraine        4        1        2        1        9        7        5
3.        Lech Poznań                4        1        2        1        5        5        5
4.        Deportivo la Coruna        4        1        2        1        5        5        5

Lech i Deportivo mają tyle samo punktów i bramek, od czego zalezy kto awansuje?

harthausen 17.12.2008 22:22

z zasad awansu

Cytat:

Jeśli Lech wygra 1:0, a spotkanie Deportivo - Nancy zakończy się remisem 1:1, Polacy i Hiszpanie będą mieli tyle samo punktów (5) oraz bramek strzelonych i straconych (5-5). W takiej sytuacji o awansie zadecyduje większa liczba bramek strzelonych na wyjeździe. Tych więcej będzie miał Lech.
2-2 w La Corunie nie padnie, cuda tylko w naszej lidze :D

4fan_player 17.12.2008 22:24

No i znowu im się udało :/

Old Town 17.12.2008 22:32

wg wszystkich znakow mamy polska druzyne w kolejnej rundzie p uefa

gratulacje

bigi333 17.12.2008 22:32

Widzieliście Wilka? Chciał przyszpanować trickiem a'la Roger a wybił piłke na aut...:lol:

vote-for-mikey 17.12.2008 22:35

dlaczego komentator mówi "kolejorz" ? nie czaję człowieka o.O

a sędzia jest ślepy, i gwiżdże to czego nie ma.

to pana na dole, chodzi o Feye. Po prostu ich lubię ;)

a do pana jeszcze niżej, najlepiej gdyby nie mówił :D

pirat.z.karaibow 17.12.2008 22:35

Widzę że grę Lecha przeżywacie bardziej jak mrówka okres.

Czy oni tak bardzo Was interesują?

Slayer666 17.12.2008 22:39

vote-for-mikey - a jak ma mówić? E: I wszystko jasne :D Pozdro.

Przeszli. I ch*j.

E: Kiedy losowanie?

LuKiTS89 17.12.2008 22:39

Kuchenki grają dalej;d haha;d

gromaders 17.12.2008 22:40

słaby ten Feyenoord, szkoda że potrafili zremisować...

lalalala nie ma lecha....

hoho 17.12.2008 22:41

Z takim Feyenoordem,to sadze ze jakby sie spieła Polonia Bytom to by mogla wygrac :lol: Lech awansuje dalej , i zobaczymy czy Lech kupi nowych pilkarzy w zwiazku z tym.

Elendil 17.12.2008 22:43

no dobra, bez napinki. Lech był najlepszą polską drużyną na jesień i mimo wielu fuksów w UEFA są dalej.

South 17.12.2008 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 643914)
Goraco musialo byc w szatni jak murawski wyszedl z krwawiacym lukiem :)


Smuda też coś poobijany :lol:

czekam na Lech Poznań FC Kraków :lol:
chociaż nie oni już tu maja FC i to całkiem niezły bo liczący około 1500 ludzi...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl