![]() |
Cytat:
|
Lech już 1-0 :-P
|
no to teraz sie bede podniecac ci kibice amiki;P
|
Czy ktos widział co pisze na płótnie wiszącym obok sektora gości po polsku?
|
Cytat:
Zgody Lecha też na mecz pojechały. Ten Feye jest cienki jak dupa węża :shock: , wiedziałem że mają kryzys.. ale żeby aż taki, jeśli Lech tego nie wygra z 3-0 to lekko się zdziwie. |
no, Kuchenki idą dalej jak nic. A kij im w oko.
|
Czyli jednak przerwa pomogła Amice. Póki co podobny mecz co Wisły z Schalke. Jezeli "ukłują" jeszcze raz to Feyenoord przegra.
|
mało prawdopodobne, by Feyenoord cokolwiek dzisiaj pokazał. Technikę mają, umiejętności też, ale tylko sporadycznie dziś coś tam zagrywają.
W sumie nic dziwnego, jakikolwiek wynik im nie daje nic. Muszą tylko jakieś nie-kompromitujące alibi przez te 90 minut zagrać i do domku. |
przecież ten Feye gra gorzej niż Cracovia Oo Nawet stroje od nich pożyczyli.
|
no strasznie są słabi grają na poziomie kurde Jagiellonii gdzieś, tyle że widać trochę lepszą technikę
|
W sumie juz moglo byc pozamiatane ale jest dobrze. W Feyenoordzie wiekszosc jakis no name'ow gra.
Ladnie kibice Lecha dopinguja - ciekawe co wyborcza napisze. |
widzę napinka trwa w najlepsze...
z 1 połowy wyniosłem kilka aspektów-> całkiem ładna bramkę , frajerstwo w zachowaniu Lecha jak cofnęli się po strzeleniu gola i bardzo mierny poziom komentatora wg. którego transfermartk to jest dobre źródło inf. a co do Holendrów widzę że większość forumowiczów myśli że Wisła by tam przyjechała i wygrała 5:0 ?? jest to dość żałosne bo nam prędzej do poziomu Jagielloni ... Lech gra wg. mnie na 3+ (+ za gola ) i ma szanse na awans i kilka pkt. dla nas |
Fey. słaby jak flaki z olejem,zero konstruktywnych akcji murzyny latają jak głupie tracąc bezsensowne piłki no i zero praktycznie zagrożenia z ich strony.jednym słowem Lech to niesamowici farciarze,chociaż mam nadzieję,że im się nie uda wejść.
|
Bo co? Bo prawdę pisze? :| ech... napinacie się, ni to z zazdrości, ni to z wrogości. Ciężko określić... Zresztą nieważne. Wyrażajcie poglądy jak chcecie.
Feyenoord gra piach, ale bez przesady. Lech też nie zachwyca. Wynik w pełni oddaje boiskowe wydarzenia. My zapewne byśmy się tam ostro pocili, żeby coś konkretnego wywieźć. Myślę, że Lech awansuje, drugi gol zdobyty przeciw temu słabemu Feyenoordowi to raczej mimo wszystko nie będzie wielki sukces. Jeśli mieć do kogokolwiek pretensje o ewentualny awans Lecha do 1/16 to raczej powinniście się zwrócić do pana bramkarza Nancy, bo o ile z CSKA każdy dostał w......., o tyle z Feye również wygrywa każdy, co wyraźnie pokazuje rozkład sił w tej grupie. To nie jest drogi Matysie fart. Drużyny pokroju Deportivo, Feyenoordu, CSKA i Nancy na papierze są dużo, dużo mocniejsze niż Lech. Po prostu pyrki pokazały, że obecnie są najlepsi w Polsce, no i te dwa remisy to raczej nie do końca przypadek. A i niezły wynik w Moskwie mimo wszystko. Prawdę mówiąc, jakby nie człowiek o nazwisku Arranzubia, to dzisiejsze zwycięstwo Lecha dawałoby drugie miejsce, 5 punktów za CSKA... Nie mniej - podziwiam nadal Makaaya. Facet grubo po 30. a przyspieszenie nadal ma zajebiste... Aha i taka jeszcze jedna mała uwaga. Kibice Lecha - fajna liczba, ale zachowanie fatalne. Pół połówki "JAZDA Z ****AMI" , "STRZELCIE ****OM GOLA!" ech.. słabo słabo... |
szkoda ze Feyenoord nie gral tak jak my bylismy z nimi w grupie, no ale nie wracajmy do tego ;p
http://www.awanslecha.pl/ ale sobie stronke interesujaca zrobili ;D |
Goraco musialo byc w szatni jak murawski wyszedl z krwawiacym lukiem :)
|
Cytat:
ale abstrahując to dość głupio porównywać Feyenoord do polskiego teamu pisząc "troszkę lepsza technika" bez jaj trochę obiektywizmu . nas tam nie ma oni są i nie trzeba maxymalnie deprecjonować Amici . |
Cytat:
|
Bordeaux, Werder, Szachtar, Marsylia, Aalborg, Fiorentina, Zenit
czyli na kogo mogą wpaść po ew. przejściu grupy. Znając słynny na cały świat Wroniecki fart, będzie Aalborg z Saganem, lub bez niego. Wie ktoś, czy po drugim wiosennym meczu są dwa, czy cztery tygodnie przerwy do ligi? edit tylko dwa dni przed ligą jest drugi mecz Lecha. Jeśli awansują, może być krucho, jeśli Franz ich gdzieś w górach nie pomorduje :D |
Będą się jarać, bo przecież nie po to się Wiara napinała i robiła super-selekcję na wyjazd, żeby teraz dać dupy.
|
A nie jest tak, ze druzyna ktora zajmie 3. miejsce w grupie gra z druzyna ktora zajmie pierwsze?
Na obecna chwile Lech jest 3. i boje sie ze tak zostanie. Przy calym braku sympatii do nich to trzeba obiektywnie powiedziec, ze wynik przy Reymonta we wrezsniu nie byl przypadkiem. Jesli tych 3 porzadnych ofensywnych graczy nie sprowadzimy to ciezko bedzie. |
Nie badzcie juz zalosni.Lech gra swoje,Feyenoord nienajwyzsza forma, ale texty w stylu : A niech połamią nogi są nie na miejscu.To nie forum koszernych zeby siare siać.
|
Dlaczego komentator ciągle powtarza, że przy takich wynikach to kuchenkorz wychodzi z grupy?! Coś mi świta, że było mówione, że przy remisie w La Corunii muszą wygrać z Feye różnicą 2 bramek..
|
W Rotterdamie to kibice zawsze tak cichutko siedzą czy to jakaś specjalna sytuacja? I kto sie tam z kim napieprzał pod koniec 1. połowy?
Feyenoord nic nie pokazuje, Lech gra swoje. W drugiej połowie tempo spadło. edytka; Deportivo - Nancy 1:0 |
Cytat:
|
Cytat:
Deportivo prowadzi 1:0 ale również mogłoby remisować 1:1 i tak Lech z wynikiem 1:0 awansowałby dalej. Znawco. http://www.awanslecha.pl/ obliczaj sobie |
nie pamiętam szczerze mówiąc z kim ;)
jeśli z 1 miejscem z uefy to: Manchester City / Twente Enschede, Galatasaray Stambuł / Metalist Charków, Standard Liege, Udinese Calcio / Tottetenham, Wolfsburg / AC Milan, Hamburger SV / Aston Villa / Ajax Amsterdam, St. Etienne / Valencia CF, to już większe szanse na przejście byłyby z drużyną z Ligi Mistrzów, z tych tutaj większość kończy rok w niezłej formie, a takich 100% słabiaków nie ma, ktoś mógłby pomyśleć o Standardzie Liege, ale widziałem mecze z Evertonem i Liverpoolem, i ta drużyna prezetowała poziom czołówki Premier League. Jedyna cieniująca drużyna to St Etienne. |
Jeśli Lech wygra 1:0, a Deportivo z Nancy zremisuje 1:1 to...
Kod:
2. AS Nancy-Lorraine 4 1 2 1 9 7 5 |
z zasad awansu
Cytat:
|
No i znowu im się udało :/
|
wg wszystkich znakow mamy polska druzyne w kolejnej rundzie p uefa
gratulacje |
Widzieliście Wilka? Chciał przyszpanować trickiem a'la Roger a wybił piłke na aut...:lol:
|
dlaczego komentator mówi "kolejorz" ? nie czaję człowieka o.O
a sędzia jest ślepy, i gwiżdże to czego nie ma. to pana na dole, chodzi o Feye. Po prostu ich lubię ;) a do pana jeszcze niżej, najlepiej gdyby nie mówił :D |
Widzę że grę Lecha przeżywacie bardziej jak mrówka okres.
Czy oni tak bardzo Was interesują? |
vote-for-mikey - a jak ma mówić? E: I wszystko jasne :D Pozdro.
Przeszli. I ch*j. E: Kiedy losowanie? |
Kuchenki grają dalej;d haha;d
|
słaby ten Feyenoord, szkoda że potrafili zremisować...
lalalala nie ma lecha.... |
Z takim Feyenoordem,to sadze ze jakby sie spieła Polonia Bytom to by mogla wygrac :lol: Lech awansuje dalej , i zobaczymy czy Lech kupi nowych pilkarzy w zwiazku z tym.
|
no dobra, bez napinki. Lech był najlepszą polską drużyną na jesień i mimo wielu fuksów w UEFA są dalej.
|
Cytat:
Smuda też coś poobijany :lol: czekam na Lech Poznań FC Kraków :lol: chociaż nie oni już tu maja FC i to całkiem niezły bo liczący około 1500 ludzi... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl