Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Ogryzek 23.09.2017 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wester (Post 1483757)
Nie wiem czy jest jakiś klub w naszej lidze, który przeszedł przez ostatnie dwa okienka taka rewolucje kadrową jak Wisła. Myślę że nie ma.

Korona, parchy, Amica...

Kurz 23.09.2017 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1483748)
Szatnia się nie zgrała? Cóż nie do wykluczenia.

Tworzycie na siłę dziwne teoria zamiast napisać: Na tym etapie piłkarze, których sprowadziliśmy są po prostu słabi. Być może za słabi na ekstraklasę, ale to jeszcze się okaże. A jedynych dwóch, którzy oddzielali Wisłę od przeciętności już tutaj nie ma. To oni trzymali w ryzach środek pola, to oni walczyli i kreowali.

czaro 23.09.2017 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483754)
....

Naprawdę nie wiem, jak Ci odpowiedzieć i o czym pisać. Mi się wydaje, że ja napisałem +/- to, co Ty.

wyar 23.09.2017 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483758)
Korona, parchy, Amica...

Wybacz,ale to chyba we wszystkich przypadkach jednak inne finanse,moze Korona tylko podobna,ale tam przeciez tez trener zagraniczny,to nie ma prawa wypalic ;-)

Ogryzek 23.09.2017 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1483759)
Tworzycie na siłę dziwne teoria zamiast napisać: Na tym etapie piłkarze, których sprowadziliśmy są po prostu słabi. Być może za słabi na ekstraklasę, ale to jeszcze się okaże. A jedynych dwóch, którzy oddzielali Wisłę od przeciętności już tutaj nie ma. To oni trzymali w ryzach środek pola, to oni walczyli i kreowali.

W takim razie tacy Żubrowski, Cebula czy Cijanovic z Korony są więcej niż diamentami. Przerastali naś środek pola o klasę. Że też Junco nam takich perełek nie znalazł...

Ogryzek 23.09.2017 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1483761)
Wybacz,ale to chyba we wszystkich przypadkach jednak inne finanse,moze Korona tylko podobna,ale tam przeciez tez trener zagraniczny,to nie ma prawa wypalic ;-)

Nie chodzi że zagraniczny. Chodzi jaki. Lettieri każe im biegać i walczyć poza grą i wymianą piłek. Nie chciał dyscypliny Hiszpan Palanca który robił w koronie za gwiazdę, to go wyjebał. Wszyscy w koronie mają walczyć.

Nasz Kikuś zapewne jest jak dobry tatuś dla synków Latynosków. A w tej lidze trzeba poza gra jeszcze walczyć. Zespół z koroną nie walczył i to było widać. Dlaczego? Może Kikus sobie nie radzi z synkami?

pepe72 23.09.2017 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1483659)
...
Niestety po przerwie letniej coś się pochrzaniło, i tak jak wspomniałem wcześniej, to nie tylko wina nowych zawodników i braku zgrania, bo i poszczególni piłkarze, będący w klubie od dawna, wyglądają gorzej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Niech zgadnę Wisła sprzedała zawodników, którzy dawali jakość w środku pola. Taki np. Mączyński. A dziś jeszcze leżała obrona. Pytanie jaki na to wpływ miała kontuzja Głowy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1483693)
...
Gdy Polski piłkarz odchodzi, to w zagranicznym klubie musi być lepszy od tamtejszego gracza.

W Ekstraklasie jest tak, że typowy obcokrajowiec jest kilka razy gorszy, ale i tak będzie grał.
....

Wygoogluj wywiad z Junco nt. żądań polskich zawodników i ich agentów. Chyba latem był.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1483700)
Z całym szacunkiem ale amator Dukat z amatorką Sarpatą zatrudniali Panów Junco i Ramireza, Przecież to tak musiało się skończyć. Ci sponsorzy biją drzwiami i oknami, w zimie pewnie znów wszystko stanie na głowie włącznie ze zmianą właściciela.

Jeszcze można kilka ciekawostek poczytać wątku Wisła w mediach oraz coś bym napisał ale ostatnim razem miałem za "wtręty historyczne" rocznego bana. Powiedzmy, że część szych wiślackich nie daje wartości dodanej dla potencjału marketingowego.

Kurz 23.09.2017 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483762)
W takim razie tacy Żubrowski, Cebula czy Cijanovic z Korony są więcej niż diamentami. Przerastali naś środek pola o klasę. Że też Junco nam takich perełek nie znalazł...

Napisałem na tym etapie. I tak, sprowadzeni przez Junco pomocnicy byli słabsi od Cebuli i Żubrowskiego.
A Cvijanović to akurat były reprezentant Słowenii, który w przeszłości regularnie grał w europejskich pucharach. Żaden z naszych nabytków prawdę mówiąc nie wytrzymuje porównania, przynajmniej, jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe.

Jam55 23.09.2017 23:51

Nasz Kikuś zapewne jest jak dobry tatuś dla synków Latynosków. A w tej lidze trzeba poza gra jeszcze walczyć. Zespół z koroną nie walczył i to było widać. Dlaczego? Może Kikus sobie nie radzi z synkami?[/QUOTE]

I tu się zgodzę w 100%. Oprócz nieporadnosci która waliła po oczach nie było żadnego zaangażowania. Zero jeżdżenia na dupach zero agresji i to najbardziej boli.

Kurz 24.09.2017 00:05

Przede wszystkim różni piłkarze mają różne predyspozycje. I tak Stilić nigdy nie zostanie Jodłowcem, a Jodłowiec Stiliciem. Każdy ma jakąś rolę do odegrania na boisku. Nowi zawodnicy to albo typowe przecinaki (jak Velez), które dadzą nam niewiele w kreowaniu akcji albo zawodnicy w stylu Stilica, "nieźli" z piłką przy nodze, ale fatalni, gdy trzeba za nią biegać. Do niedawna mieliśmy 2 takich, którzy radzili sobie i z jednym i z drugim, ale ich tutaj nie ma. Niestety, obawiam się, że niemożność połączenia obu żywiołów będzie przynajmniej do zimy naszym problemem i ogromną słabością.

pepe72 24.09.2017 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483706)
W jakim sensie nie stać. Kiko ma kontrakt na rok i nie zarabia wagonów złota. Raczej jest kwestia czy warto teraz zmieniać trenera, czy też poczekać do zimy z decyzją. A jeśli zmieniać - to czy jest ciekawy kandydat w naszym zasięgu?

Z tego co pamiętam co pół roku zespół musi się wyspowiadać z posiadanych długów, w szczególności względem zawodników i trenera. Jak ma to może nie dostać licencji. W sytuacji Wisły każde dodatkowe obciążenie może być kłopotem. Więc w naszym zasięgu nie ma żadnego innego trenera (chyba, że dopłaci). Poza tym w Kielcach to chyba nie wygraliśmy od 2013.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1483741)
Dopiero w lecie to my z taką grą możemy znaleźć się w 1 lidze i wtedy to dopiero będziemy stawiać wymagania.

Jak budżet nie będzie się zgadzał to może nawet w drugiej. Nie ma wujka Cupiała z kasą to nie ma na szaleństwa.

Kurz 24.09.2017 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1483767)
I tu się zgodzę w 100%. Oprócz nieporadnosci która waliła po oczach nie było żadnego zaangażowania. Zero jeżdżenia na dupach zero agresji i to najbardziej boli.

Przede wszystkim różni piłkarze mają różne predyspozycje. I tak Stilić nigdy nie zostanie Jodłowcem, a Jodłowiec Stiliciem. Każdy ma jakąś rolę do odegrania na boisku. Nowi zawodnicy to albo typowe przecinaki (jak Velez), które dadzą nam niewiele w kreowaniu akcji albo zawodnicy w stylu Stilica, "nieźli" z piłką przy nodze, ale fatalni, gdy trzeba za nią biegać. Do niedawna mieliśmy 2 takich, którzy radzili sobie i z jednym i z drugim, ale ich tutaj nie ma. Niestety, obawiam się, że niemożność połączenia obu żywiołów będzie przynajmniej do zimy naszym problemem i ogromną słabością.

Ogryzek 24.09.2017 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1483769)
Z tego co pamiętam co pół roku zespół musi się wyspowiadać z posiadanych długów, w szczególności względem zawodników i trenera. Jak ma to może nie dostać licencji. W sytuacji Wisły każde dodatkowe obciążenie może być kłopotem. Więc w naszym zasięgu nie ma żadnego innego trenera (chyba, że dopłaci). Poza tym w Kielcach to chyba nie wygraliśmy od 2013.

Nie przesadzajmy. mamy wciąż długi, ale nie poszukujemy Mourunho czy Guardioli. Taki Lettieri kokosów nie zarabia. Kiko tez nie. Jak stać nas na 30 piłkarzy w kadrze, to stać nas na wypłacenie odprawy Ramirezowi. To nie kwestia pieniędzy tylko tego czy należy zmienić trenera. A jeśli tak, to na kogo. Aż tacy biedni nie jesteśmy po sprzedaniu Brleka .


btw
Jak zespół zajmie 12 miejsce zamiast 6 będą sporo większe straty niż kontrakty dla 2 trenerów równocześnie. Choćby od C+ czy od sponsorów.

pepe72 24.09.2017 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1483749)
Co, zdaniem trenera, miało znaczący wpływ na końcowy rezultat meczu?
â€Nie chciałbym w żaden sposób umniejszać roli trenera Korony, bo na pewno wykonał dobrą pracę. Myślę, że dobrze na zawodników z Kielc wpłynął doping kibiców, którzy dopingowali ich przez całe spotkanie€ - dodał.


:haha: to co powiedzial przekracza ludzkie pojecie, nie mam pytan :haha:

A co miał powiedzieć? Nie ma obrony (Głowa wyleciał w ostatniej chwili), nie ma pomocy, atak sam zrobił 1 gola.
Takie coś mówi się na dzień przed rozwiązaniem umowy.

pepe72 24.09.2017 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483758)
Korona, parchy, Amica...

Noż kur**
Korona -2 do nas i dwa miejsca poniżej, w każdym razie do meczów Jagi i Sandecji,
parchy absolutnie czerwona latarnia z szansą na 15 miejsce.
Amica +2 punkty.

Wszystkie trzy mają stabilną sytuację finansową, a zwłaszcza Craxa.

Edit:
Sprawdziłem: parchy od Korony 4-2, od Amicy 0-2 i od nas 2-1.
Chciałbyś się z nimi zamienić?

http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483772)
Nie przesadzajmy. mamy wciąż długi, ale nie poszukujemy Mourunho czy Guardioli. Taki Lettieri kokosów nie zarabia. Kiko tez nie. Jak stać nas na 30 piłkarzy w kadrze, to stać nas na wypłacenie odprawy Ramirezowi. To nie kwestia pieniędzy tylko tego czy należy zmienić trenera. A jeśli tak, to na kogo. Aż tacy biedni nie jesteśmy po sprzedaniu Brleka .


btw
Jak zespół zajmie 12 miejsce zamiast 6 będą sporo większe straty niż kontrakty dla 2 trenerów równocześnie. Choćby od C+ czy od sponsorów.

Nie wiem co robi Letteri ale Korona na 4 mecze na wyjeździe zdobył dwa punkty i strzeliła JEDNEGO gola. Wisła na 5 meczów strzeliła 6 goli (w tym liderowi dwa) i zdobyła 6 punktów.

Dariook 24.09.2017 00:26

No to na poprawe humoru..
I love Poland kvrwa much !!!! https://www.youtube.com/watch?v=1EPlFdNa1bQ
:D

jova 24.09.2017 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wester
Nie wiem czy jest jakiś klub w naszej lidze, który przeszedł przez ostatnie dwa okienka taka rewolucje kadrową jak Wisła. Myślę że nie ma.

zdziwiłbyś się.
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=89&runda=2

http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=91&runda=1

KOMINEK 24.09.2017 00:32

Każdy widzi że gramy tragicznie, ale wyrzuceni Kiko dziś jutro czy za tydzień to byłby strzał w kolano.
Kiko aut i co Sobol z Kmiecikiem to już przerabialiśmy w tamtym roku i nie skończyło się to dobrze . A innego trenera z łapanki nie chce bo może będzie dobrze jeden dwa mecze może 6 i znowu dól i znowu szukamy.

Gramy totalny piach, czy możemy grać lepiej wbrew wszystkim sadzę że tak z tym składem i z tym trenerem.

Jedyne co mnie naprawdę martwi to czy Kiko ma szatnie pod kontrolą, czy umie wyprowadzić zespól z kryzysu ?

Jak wygląda szatnia jak wyglądają relacje pomiędzy tymi którzy często grają a tymi co dotychczas byli zawsze w pierwszym składzie ?

Myślę że tu jest przyczyna naszych problemów i pytanie czy Kiko ale również Sobol poradzą sobie z tym

daniel123 24.09.2017 00:58

Gdyby to była tylko taktyka...
za dużo innych błędów popełnił aby z tego coś jeszcze było, nikt za niego umierać nie będzie i wcale mnie to nie dziwi bo sam do tego doprowadził dając plac gry kompletnie za NIC - balaniuk , ze manuel.

Uważam ze lepiej zmieniać obecnie gdy nie ma dramatu w tabeli niż czekać i brać następnie "strażaka" z ogromnymi wymaganiami finansowymi bo będziemy w czarnej dup..

Chciałbym Kazia Moskala z Sobolewskim, poprzednim razem gra była dobra problemem była rażąca nieskuteczność co Carlitos by rozwiązał,
co w naszej sytuacji ważne Kaziu nie pociąga ze sobą innych roszad! typu zmiana asystenta itp, a o jego KLASIE i tym ze Wisła dla niego to jak dom wiemy wszyscy.

Na papierze mamy idealnych piłkarzy do gry piłka, po krakowsku z czego zawsze słynęliśmy , nie porzucajmy tego!
tym bardziej ze obecna sytuacja zmusza nas do promowania i sprzedawania co najłatwiej uczynić grając ładnie dla oka.

Kurz 24.09.2017 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1483777)
Każdy widzi że gramy tragicznie, ale wyrzuceni Kiko dziś jutro czy za tydzień to byłby strzał w kolano.
Kiko aut i co Sobol z Kmiecikiem to już przerabialiśmy w tamtym roku i nie skończyło się to dobrze . A innego trenera z łapanki nie chce bo może będzie dobrze jeden dwa mecze może 6 i znowu dól i znowu szukamy.

Gramy totalny piach, czy możemy grać lepiej wbrew wszystkim sadzę że tak z tym składem i z tym trenerem.

Jedyne co mnie naprawdę martwi to czy Kiko ma szatnie pod kontrolą, czy umie wyprowadzić zespól z kryzysu ?

Jak wygląda szatnia jak wyglądają relacje pomiędzy tymi którzy często grają a tymi co dotychczas byli zawsze w pierwszym składzie ?

Myślę że tu jest przyczyna naszych problemów i pytanie czy Kiko ale również Sobol poradzą sobie z tym

Dorabiasz dziwne teorie do prostej sytuacji. Rozumiem mechanizm, bo tonący brzytwy się chwyta. I teoria o złej atmosferze w szatni daje przynajmniej nadzieję na łatwe wyjście z dołka. Ale tak naprawdę wszystko sprowadza się do jednego. Nasi nowi piłkarze zawodzą (poza Carlitosem i Velezem, którego od jakiegoś czasu nie ma), a starzy są w słabszej formie niż w rundzie wiosennej. I tu rodzą się pytania, czy zawodzą z powodu Kiko? A może dlatego, że są za słabi, żeby grać w ekstraklasie i wobec tego źle ze swojej roboty wywiązał się Junco? Jest jeszcze inna możliwość. Są bez formy i bez względu na to, kto prowadziłby ich w tym momencie, trzeba przejść przez piekło, żeby ostatecznie zakończyć sezon w dobrych humorach. Dla mnie trzy powyższe hipotezy są równie prawdopodobne, być może też każda ma jakiś wpływ na sytuację.

wolfy 24.09.2017 01:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1483764)
Nie chodzi że zagraniczny. Chodzi jaki. Lettieri każe im biegać i walczyć poza grą i wymianą piłek. Nie chciał dyscypliny Hiszpan Palanca który robił w koronie za gwiazdę, to go wyjebał. Wszyscy w koronie mają walczyć.

Nasz Kikuś zapewne jest jak dobry tatuś dla synków Latynosków. A w tej lidze trzeba poza gra jeszcze walczyć. Zespół z koroną nie walczył i to było widać. Dlaczego? Może Kikus sobie nie radzi z synkami?

Ty to jesteś naprawdę pojebany z tymi porównywaniami polski-zagraniczny. Powalone teorie o złych Hiszpanach zabierających pracę naszym piłkarzom - serio?
Ale OK, którzy to Ci prześladowani? Wojtkowski? Chuja grał i do tego kryminał w obronie. Brożek, Boguski bez formy, nie zagrali od początku sezonu dobrego meczu. Bartkowski wszedł i gówno pokazał.

Rozumiem krytykowanie ustawienia, ale tworzenie jakichś teorii spiskowych o złych Hiszpanach i tłamszonych talentach z Polski to kpina.

Kurz 24.09.2017 01:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483782)

Rozumiem krytykowanie ustawienia, ale tworzenie jakichś teorii spiskowych o złych Hiszpanach i tłamszonych talentach z polski to kpina.

Ale świetnie wpisuje się w trendy ogólnonarodowe :).

Dariook 24.09.2017 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483782)
Ty to jesteś naprawdę pojebany z tymi porównywaniami polski-zagraniczny. Powalone teorie o złych Hiszpanach zabierających pracę naszym piłkarzom - serio?
Ale OK, którzy to Ci prześladowani? Wojtkowski? Chuja grał i do tego kryminał w obronie. Brożek, Boguski bez formy, nie zagrali od początku sezonu dobrego meczu. Bartkowski wszedł i gówno pokazał.

Rozumiem krytykowanie ustawienia, ale tworzenie jakichś teorii spiskowych o złych Hiszpanach i tłamszonych talentach z polski to kpina.

Dla mnie Wojtokowski to taka sama padaka jak Ze manuel

wolfy 24.09.2017 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1483783)
Ale świetnie wpisuje się w trendy ogólnonarodowe :).

Nie, po prostu mentalni gówniarze szukają sposobów na odreagowanie porażki. Nic więcej.Na szczęście tyle mogą.

Nie wiem w sumie czego się spodziewali, ale realnie to my możemy walczyć o pierwszą ósemkę.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1483784)
Dla mnie Wojtokowski to taka sama padaka jak Ze manuel

Wojtkowski ma przebłyski, ale momentami zachowuje się jak trampkarz. Przez to również tracimy gole.
Na tym polega ogrywanie młodego zawodnika, że ten wiele rzeczy s.......i zanim się nauczy, co czasami w ostatecznym rozrachunku kosztuje punkty. Miejscowi debile myślą że młody zawodnik będzie na ambicji lepiej grał niż Ci którzy im się już opatrzyli bo "ma talent".
Po chłopaku widać że go ma, ale netto na chwilę obecną daje tyle samo co Ze Manuel. Może nawet mniej, bo częściej daje dupy w obronie. Oby szybko się uczył...

silver03 24.09.2017 01:21

Zespół nie biega, nie walczy. Moim zdaniem nowe nabytki są zbyt szybko wprowadzane do pierwszej jedenastki kosztem poprzednich graczy, w dodatku nowi są nie przygotowani fizycznie. Kosowski bardzo mądrze wypowiadał się na ten temat podczas meczu. W czym obecnie Balaniuk jest lepszy od Brożka, żeby od kopa wchodzić do pierwszej jedenastki? Ukrainiec był kompletnie nie widoczny, Brożek nawet kompletnie bez formy potrafił mimo wszystko zastawić piłkę, odegrać, zagrać pod faul, Balaniku w dzisiejszym meczu nie potrafił nawet tego. Imaz i Perez może są dobrymi graczami, ale po raz kolejny kompletnie nie biegają i nie walczą co sugeruje, że albo są mega ch.ujowi albo nie przygotowani fizycznie. Kosowski również zwrócił na to uwagę wypowiadając się o Bashy - "wygląda na dobrego, solidnego piłkarza, gra z głową na spokojnie, ale widać po nim braki kondycyjne".

- nowi są nie przygotowani fizycznie oraz taktycznie
- Kiko forsując ich zachwiał hierarchia w zespole
- trener kompletnie nie trafia ze zmianami/ustawieniem
- piłkarze nie wiedzą co i kiedy grać, wielokrotnie dublują swoją pozycję

I albo trener odkreśli grubą kreską obecna hierarchie wyborów (nawet jeśli Imaz i Perez to niewiarygodnie świetni piłkarze) i wróci do "starej gwardii" Brożek, Boguski, Bartosz, Wojtkowski, a nowe nabytki będzie wprowadzał stopniowo albo to są ostatnie mecze trenera, bo coraz mniej wierze że ten zespół "ruszy".

Dariook 24.09.2017 01:25

Niestety ewidentnie brak konkretnego rozgrywajacego. Same balony omijajace nasza pomoc na Carlitosa.
A naprawde niewiele trzeba aby obroncow w lidze wozic jak kvrwy po pigalaku. Pokazl to Carlitos w derbach czy pokazal to dzisiaj Pan Cebula. Z naszej strony zery pojedynkow 1vs1, doslownie zero! Wiec jak mozna mowic o rozmontowaniu czyjejs obrony?

wolfy 24.09.2017 01:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1483787)
I albo trener odkreśli grubą kreską obecna hierarchie wyborów (nawet jeśli Imaz i Perez to niewiarygodnie świetni piłkarze) i wróci do "starej gwardii" Brożek, Boguski, Bartosz, Wojtkowski, a nowe nabytki będzie wprowadzał stopniowo albo to są ostatnie mecze trenera, bo coraz mniej wierze że ten zespół "ruszy".

Wojtkowski to już stara gwardia:rotfl:

Grał Brożek? Grał. Grał słabo.
Boguski grał? Grał - od pierwszej minuty w PP. Grał beznadziejnie.
Wojtkowski i Bartosz też grali. Również słabo.

Nie wiem od kiedy obowiązuje starszeństwo w kolejce do składu. Chyba tylko teraz, bo trzeba jakoś się do wyborów personalnych trenera dojebać.
Napisz wprost: Boguski, Brożek, Wojtkowski i Bartosz są w świetnej formie, z nimi w składzie na pewno byśmy ten mecz wygrali. Nie jakieś pierdoły o "hierarchii" które jakiś debil wyciągnął z dupy żeby pasowało do krytyki. Ja nigdy o żadnej hierarchii nie słyszałem, za to wiele razy widziałem piłkarzy odstawianych bo się zestarzeli, są bez formy albo trener ma inną koncepcję. To jest norma, a nie jakieś "hierarchie".

Barti 24.09.2017 02:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1483745)
Bo problem niekoniecznie musi leżeć w osobie Ramireza. Na efekt wykonywanej przez niego pracy składa się wiele czynników, w tym przebudowa składu, kontuzje, atmosfera w szatni, wypadki losowe. (...)

Mam do Ciebie prośbę...podaj mi skład swoich marzeń, bazując na aktualnej kadrze Wisły....

forthy 24.09.2017 02:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1483787)
Zespół nie biega, nie walczy. Moim zdaniem nowe nabytki są zbyt szybko wprowadzane do pierwszej jedenastki kosztem poprzednich graczy, w dodatku nowi są nie przygotowani fizycznie. Kosowski bardzo mądrze wypowiadał się na ten temat podczas meczu. W czym obecnie Balaniuk jest lepszy od Brożka, żeby od kopa wchodzić do pierwszej jedenastki? Ukrainiec był kompletnie nie widoczny, Brożek nawet kompletnie bez formy potrafił mimo wszystko zastawić piłkę, odegrać, zagrać pod faul, Balaniku w dzisiejszym meczu nie potrafił nawet tego,



Bzdura. Brożek nie potrafi w tym sezonie odegrać.
On i Boguski grają jak najgorsze dziady, taka prawda.

Zresztą wszyscy ofensywni grają jak dziady pod względem decyzji, samolubstwai i techniki użytkowej.*
Dlatego z przodu nic nie potrafią zagrać zespołowo.

*Carlitos jest wybitną jednoosobową armią. Zespołowo też fajnie nie wygląda.

Dariook 24.09.2017 02:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1483798)
*Carlitos jest wybitną jednoosobową armią. Zespołowo też fajnie nie wygląda.


Koncertowo zjebal kontre z Wojtkowskim i chcia kvrwal lobowac oraz mie wylozyl patelni jakaa mielismy po kontrze w 2 polowie.

fansorina 24.09.2017 06:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483782)
Bartkowski wszedł i gówno pokazał.

Rozumiem krytykowanie ustawienia, ale tworzenie jakichś teorii spiskowych o złych Hiszpanach i tłamszonych talentach z Polski to kpina.

Dobrze wiedzieć, że Bartkowski wczoraj zagrał, a to że nie widzisz że nowi (Perez, Imaz, Ze Manuel, Bałaniuk - on zagrał trzy miesiące temu ostatni mecz i problemy z trenowaniem w Dnipro, kto normalny wystawia takiego gracze?) są forowani to twój problem.

Luu... 24.09.2017 07:03

Gramy fatalnie, ok przebudowa drużyny tylko, że w wyjściowej 11 wczoraj było tylko dwóch zawodników Basha oraz Bałaniuk, którzy dołączyli ostatnio do drużyny.
Wiec jak to jest, że my nie mamy pomysłu na grę ? wypracowanych schematów ? co oni robili w okresie przygotowawczym ? w przerwie na kadrę czy na treningach ?
Co robi gościu, który nie grał w piłkę od 3 miesięcy na boisku w tak ważnym meczu jak PP ?

Markus 24.09.2017 07:36

Napiszę krótko - obecne problemy Wisły biorą się przede wszystkim z braku komunikacji na boisku i zgrania. Stąd jest chaos i wiara jedynie w indywidualne zrywy Carlitosa. Piłkarze dopiero się siebie uczą i tej ligi, trwa to dłużej niż w innych klubach , bo większość z nich pochodzi z zagranicy, gdzie styl lig jest diametralnie odmienny od naszej ekstraklasy. Dodatkowo cześć piłkarzy jest źle przygotowana fizycznie, niezaaklimatyzowana i słaba. Więc nie nadrobią tego od razu umiejętnościami.

To minie z czasem, o ile nagle nie pogłębi się tych problemów bezmyślną nerwowością i rewolucją w klubie. Pisanie o zastępowaniu Kiko tak beznadziejnymi trenerami jak Moskal czy Sobolewski to jawny sabotaż. A głosy o zwalnianiu Junco to już wprost nawoływanie do samobójstwa.

KOMINEK 24.09.2017 08:22

Tylko jedno pytanie czy Kiko potrafi zapanować teraz nad szatnią z serią złych meczów z powszechną krytyką z dużą ilością zawodników z mieszanką narodowości z brakiem 2 zespołu i pucharów.

bódyń 24.09.2017 08:22

Ramirez nie ma pomyslu. Taktyka kopnij do przodu na Carlitosa to nie jest taktyka. Zaden pilkarz nie robi postepu. Na razie nie ma co go zwalniac bo to bez sensu. Niech do zimy popracuje ale raczej nic z tego nie bedzie.
Czemu zwalnianie Junco to samobostwo?? Przyszlo kilku dobrych grajkow ale wiekszosc jest slabych. Ratuje go to, ze potrafi tak ulozyc kontrakty, ze slabi szybko wylatuja(np w lecie kilku odeszlo)
Teraz trudniejsze mecze przed nami czyli zapewne spadniemy nizej.

dynek.pl 24.09.2017 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1483747)
Tam jest wg. mnie jakiś duży problem w szatni. Nie wiem czy we wzajemnych relacjach zawodników czy relacjach z trenerem czy w obu przypadkach. Tak to przynajmniej wygląda z zewnątrz - jakby nie było w ogóle komunikacji pomiędzy nimi samymi i sztabem szkoleniowym, indywidualnie piłkarsko nie wyglądają źle, ale stanowią zlepek, zbieraninę, brak team spirit, poczucia tożsamości i jedności, wspólnego celu. Jakby ktoś ich wrzucił na boisko i kazał grać, nie mówiąc po co i gdzie się znaleźli.

Pytanie zasadnicze czy Kiko będzie w stanie to poprawić. Moim zdaniem on wyciąga poprawne wnioski i oczekuje zgoła innej gry, ale zupełnie nie potrafi trafić do zespołu. Co dziwne, bo zawsze przedstawiał jako swoją najmocniejszą stronę zarządzanie szatnią i sferę mentalną.

Ja się nie dziwię, że jest problem w szatni jak "znajomi" Kiko prosto z samolotu wskakują do pierwszego składu kosztem gości, którzy przepracowali cały okres przygotowawczy i jeszcze dostają w .... szans bo bardzo chcą strzelić gola.

Fugiel 24.09.2017 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483791)
Wojtkowski to już stara gwardia:rotfl:

Grał Brożek? Grał. Grał słabo.
Boguski grał? Grał - od pierwszej minuty w PP. Grał beznadziejnie.
Wojtkowski i Bartosz też grali. Również słabo.

Nie wiem od kiedy obowiązuje starszeństwo w kolejce do składu. Chyba tylko teraz, bo trzeba jakoś się do wyborów personalnych trenera dojebać.
Napisz wprost: Boguski, Brożek, Wojtkowski i Bartosz są w świetnej formie, z nimi w składzie na pewno byśmy ten mecz wygrali. Nie jakieś pierdoły o "hierarchii" które jakiś debil wyciągnął z dupy żeby pasowało do krytyki. Ja nigdy o żadnej hierarchii nie słyszałem, za to wiele razy widziałem piłkarzy odstawianych bo się zestarzeli, są bez formy albo trener ma inną koncepcję. To jest norma, a nie jakieś "hierarchie".

Nie wolfy, ta druzyna nie ma formy, nie nic nie gra. Pamietacie jak grali na poczatku jego pracy ? Bylo widac jakies schematy, przerzuty Ivana. Teraz jest totalna mizeria, dzida do przodu i moze cos Carlitos powalczy (patrz wczorajsza bramka)

Rozumiem, ze jest druzyna w budowie, ze przyszlo > 10 nowych, Ale wlasnie od tego jest trener aby to poustawiac tak jak ma byc.

Zgadzam sie, ze bez znaczenia czy wyjdzie Brozek czy Bogus (ziewajacy ... WTF ......... ) czy Stilic ktorego pamietamy. Za to rowniez odpowiada Ramirez. Od kilku miesiecy gramy pyte nieziemska i tylko fart i umiejetnosci Carlitosa zaciemnaja ten obraz.


Inna sprawa co tam sie dzieje w szatni, ale rzeczywiscie sklaniam sie do tego, ze jest jakis konflikt. Juz Szymkowiak o tym mowil kilka kolejek temu, wiec chyba cos jest na rzeczy.

dynek.pl 24.09.2017 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483791)
Nie wiem od kiedy obowiązuje starszeństwo w kolejce do składu. Chyba tylko teraz, bo trzeba jakoś się do wyborów personalnych trenera dojebać.
Napisz wprost: Boguski, Brożek, Wojtkowski i Bartosz są w świetnej formie, z nimi w składzie na pewno byśmy ten mecz wygrali. Nie jakieś pierdoły o "hierarchii" które jakiś debil wyciągnął z dupy żeby pasowało do krytyki. Ja nigdy o żadnej hierarchii nie słyszałem, za to wiele razy widziałem piłkarzy odstawianych bo się zestarzeli, są bez formy albo trener ma inną koncepcję. To jest norma, a nie jakieś "hierarchie".

A ja nie znam drugiej takiej drużyny gdzie goście z samolotu, którzy nigdzie nie grali od tygodni wskakują do pierwszej jedenastki.
To po co byłby cały okres przygotowawczy ? sparingi, ćwiczenie taktyki, zgrywanie zespołu?

brylant17 24.09.2017 08:30

Cholera mam jeb...ne deja vu jakby to już było, tak wiem! Holendrzy chociaż tutaj nie ma kominów płacowych?!? Jutro pewnie Kiko wyleci

dynek.pl 24.09.2017 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1483815)
Cholera mam jeb...ne deja vu jakby to już było, tak wiem! Holendrzy chociaż tutaj nie ma kominów płacowych?!? Jutro pewnie Kiko wyleci

Dokładnie, znowu ktoś przesadził i zaburzono proporcje.
Na wiosnę przecież jeszcze to wyglądało jak tako.

Co do Kiko to myślę, że nie poleci. Raczej nielogiczne by było po 10 kolejkach zdzwaniać trenera drużyny, która jest na 6 miejscu ze stratą trzech punktów do lidera.
Naszym celem była pierwsza ósemka więc można powiedzieć, że Kiko cel realizuje.
Także ma czas na poprawę, a teraz czekają nas mecze z czołowymi drużynami więc będzie dobra weryfikacja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl