Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Lukasz 10.08.2016 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1447542)
To nie ma nic wspolnego z moim pytaniem...sorki.
Ponawiam, skad wiesz, ze JM przedstawil mityczne gwarancje bankowe?

Trzeba założyć że przedstawił.
Jak chcesz możesz oczywiscie trzymać się tezy że ich nie ma, ale wtedy powinieneś umieć rozsądnie wytłumaczyć dlaczego Cupiał miałby okłamać Mięte-Mikołajewicza, lub Mięta miałby kłamać w udzielonym wywiadzie.

Cytat:

- Bogusławem Cupiał zapewnił Pana, że Jakub Meresiński będzie miał pieniądze na utrzymanie klubu? - Zapewnił mnie, że Jakub Meresiński przedstawił gwarancje bankowe, które wystarczą na utrzymanie ośrodka treningowego w Myślenicach oraz na utrzymanie klubu. Przedstawił też listy intencyjne sponsorów, którzy mają do Wisły wejść.

Dariook 10.08.2016 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1447546)
Trzeba założyć że przedstawił.
Jak chcesz możesz oczywiscie trzymać się tezy że ich nie ma, ale wtedy powinieneś umieć rozsądnie wytłumaczyć dlaczego Cupiał miałby okłamać Mięte-Mikołajewicza, lub Mięta miałby kłamać w udzielonym wywiadzie.

Bo ktos tam dał dupy i kvrwa zaczyna sie wybielanie...!

domin_czyzyny 10.08.2016 22:38

My spuszczamy klub czy "własciciel" niedojeb, który kupował maturę??!! Oraz potencjalnie oszukiwał na VAT!!! Człowiek nikt.

Kolejne informacje o sprzedaży naszego klubu:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/

wierny 10.08.2016 22:40

Miał kasę na pierwszą transzę, zobaczymy jaka reklama na koszulkach w meczu z Ruchem. Chociaż pewnie będą "gołe"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/

master777 10.08.2016 22:41

Zamknijmy temat, nic tu nie wskóramy.

Lukasz 10.08.2016 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1447552)
Bo ktos tam dał dupy i kvrwa zaczyna sie wybielanie...!

To jest biznes, gwarancje musiały być bo Meresiński nic nie ma i nie ma powodu żeby Cupiał dawał mu Wisłę za darmo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1447555)
Miał kasę na pierwszą transzę, zobaczymy jaka reklama na koszulkach w meczu z Ruchem. Chociaż pewnie będą "gołe"

Ale jaja - kupiła nas spółka z o.o. o kapitale założycielskim podniesionym z 0.005 miliona do 0.05 miliona złotych w roku 2013. Ja śnię.

PSYCHOLTSW 10.08.2016 22:53

jak się to czyta to przerażenie bierze. .......i zarówno strona przeciwna Meresińskiemu jak i tak która go popiera. jestem bardziej zwolennikiem Meresińskiego i nie będę tego ukrywał ale radzę Wam wszystkim, nie róbcie domysłów i nie piszcie farmazonów, bo to nic nie daje. poczekajmy na rozwój sytuacji, bo za mało wiemy żeby tu pisać swoje mądrości. naprawdę.

PSYCHOLTSW 10.08.2016 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1447555)
Miał kasę na pierwszą transzę, zobaczymy jaka reklama na koszulkach w meczu z Ruchem. Chociaż pewnie będą "gołe"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/

TF będzie na koszulkach, bo tak ma być do końca sezonu a przynajmniej na początku tak było podane. chociaż teraz GK twierdzi inaczej.

piotek 10.08.2016 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1447559)
TF będzie na koszulkach, bo tak ma być do końca sezonu.

Wg artykułu z linku umowa o sponsoringu została rozwiązana pod koniec lipca. W PP graliśmy jeszcze w starych, bo nie zdążyliśmy zrobić nowych.

Robek 10.08.2016 23:07

ha ha to TF sie skonczylo a nowego nie bedzie to teraz szybko ogloszenie w prasie dla maturzystow
Grut to dobre zarzadzanie :)

Pero 10.08.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1447559)
TF będzie na koszulkach, bo tak ma być do końca sezonu a przynajmniej na początku tak było podane. chociaż teraz GK twierdzi inaczej.

Kawa ma raczej dobre info bo jego informatorem jest J. Kozioł.

No to może na koszulkach "projekt-gmina" ?:rotfl::haha::rotfl::haha:

picasso 10.08.2016 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1447562)
Kawa ma raczej dobre info bo jego informatorem jest J. Kozioł.

No to może na koszulkach "projekt-gmina" ?:rotfl::haha::rotfl::haha:

raczej reklama jakiegos liceum dla dorosłych

wolfy 10.08.2016 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1447555)
Miał kasę na pierwszą transzę, zobaczymy jaka reklama na koszulkach w meczu z Ruchem. Chociaż pewnie będą "gołe"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/

Powiem wam szczerze - po przeczytaniu tego fragmentu brechtnąłem:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez GK
Mieliśmy nadzieję, że wszystkie szczegóły dotyczące transakcji Jakub Meresiński i wspierający go menedżer piłkarski Marek Citko wyjaśnią podczas czwartkowej konferencji prasowej. Niestety, po ujawnieniu informacji, że sąd w Częstochowie skazał Meresińskiego za posługiwanie się sfałszowanymi świadectwami dojrzałości i ukończenia liceum, została ona odwołana.

To nie dzieje się naprawdę. Nie może...

Delgado 10.08.2016 23:24

Ja też jestem za zamknięciem i natychmiastowym wypierd.oleniem wszystkich walących czosnkiem typu Orinar. Co wy myślicie, że jak Meresiński nagle zrezygnuje i przejmie nas TS, to będzie lepiej? Gdyby tak miało być to Boguś nie sprzedawałby klubu Meresińskiemu i Citce!

czaro 10.08.2016 23:26

Zamknijmy forum na zawsze. Albo wszystkie fora. Niech już nigdy nie pojawi się z tej strony zagrożenie dla klubu. Never again.

Robek 10.08.2016 23:28

A teraz jest fajnie i przyjemnie a prze TS przynajmniej wsrod swoich

yarow 10.08.2016 23:34

Czyli co ... Właścicielem nie jest pan Meresiński ale Projekt-Gmina.PL. Przypominam, że w spółce z .o.o., wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki (wobec wierzycieli).

Ponieważ specjalnością spółki Projekt-Gmina.PL jest sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, to można by nawet założyć, że opchną nas szybko, sprawnie i hurtem bo jak wiadomo tym ostatnim, jest taniej :D ;)
Żartuję ;) Liczę na odkręcenie kurka z kasą ale i wykopanie elementu, który generuje fetor.

----------------
Kto sypnął groszem a w założeniach pana Meresińskiego (również chyba tego chcemy) nadal będzie to robił? KRISPOL + DRUTEX (brzmi wg mnie, z nazwy licho, ale pecunia non olet) + jakiś broker?

yarow 10.08.2016 23:55

A propos podejścia firm gigantów z branży stolarki okiennej. Na pytanie, dlaczego nie wspierają tutejszych klubów a sponsorują Inter i Borussię: -

"- Wizerunek polskich klubów jest fatalny - uważa Mikołaj Placek, prezes Oknoplastu [...]".

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Inter__A.html

Stąd wnoszę, że np. Oknoplast należy wykluczyć z listy sponsorskiej Wisły. Nasz wizerunek jest bowiem i niestety, fatalny.


---

(Sorry za post pod postem. Chciałem, żeby było bardziej czytelnie).

El'kabat 11.08.2016 00:13

Chyuj z tym gogusiem. Zdzisek zostaje !! :alleluja: :alleluja: :alleluja:

"za wyjątkiem Zdzisława Kapki, który otrzymał propozycję dalszej pracy w Wiśle. "

nesta 11.08.2016 00:16

Plus z tego artykułu jest taki, ze te firmy, które maja podjąć sie sponsoringu / inwestycji w Wisle to nie jedynie ziomkowie JM. Pytanie tylko najważniejsze czy dalej chcą... Ale tez sie nie dajmy zwiariować. Wisła to potężna marka w regionie, nośnik reklamy. Wielu ludzi patrzy na nią, a nie na sternika.

yarow 11.08.2016 00:41

Sternik zostanie zmieniony. Zwyczajnie jest musik. Pomijając kwestie etyczne czy wizerunkowe, pan Meresiński nie tylko nie może pełnić funkcji zarządczych w Wiśle (Spółce Akcyjnej) ale i nie może ich pełnić w swojej dotychczasowej spółce hurtowni.
--

Edit: rozwiązanie alternatywne. Pan Meresiński, stanie się prokurentem samoistnym. Prawda panie Jakubie, że myśli pan o takim salomonowym wyjściu? Jeśli nie, to w przypadku skorzystania z tejże porady proszę zrozumieć, że istnieją ludzie mądrzejsi. Takim (nie mojej osobie) proszę przekazać swój prezesowski fotel.

bódyń 11.08.2016 05:59

jak wyglada sprawa kupna Wisly opis transakcji itd.
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...alej,10503080/

"I na koniec – otóż okazuje się, że nabywcą akcji Wisły SA nie jest Jakub Meresiński jako osoba prywatna, ale należąca do niego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt-Gmina.PL. Z wpisu do KRS dokonanego w 2013 roku wynikało, że kapitał założycielski zarejestrowanej w Warszawie spółki został podniesiony z 5 tys. zł do 50 tys. zł. Meresiński miał 970 udziałów o łącznej wartości 48 500 zł."

Patrzac na KRS projekt-gmina.pl wyniak ze Meresinski jest w zarzadzie a jak wczoraj wyszlo nie moze zasiadac w zarzadach. Widze, ze problemów coraz więcej. Zmiany w zarzadzie Wisly i społki ktora jest jej wlascicielem

Virusman 11.08.2016 06:34

Wybaczcie wykonanie

http://files.tinypic.pl/i/00811/ovbm3k5dn131.jpg

lukaszsz86 11.08.2016 07:14

Wielkich sponsorów to chyba nie ma się co spodziewać. Tą firmą brokerską o której ktoś pisał może być G8 Brokers, ale nawet nie będę pisał kto jest jej prezesem :)

1q2 11.08.2016 07:18

....a ruch tu jak w burdelach w Rio:)
Niestety ale wygląda na to że liczenie że z tych gołodupców coś pożytecznego będzie to mi przypomina jak nijaki Plichta czy jak mu było, zwołał konferencje że cała powierzona kasa będzie zwrócona a potem zamknął biznes w .... a na końcu jego zamknęli albo krul złoty i jego przelewy z Wiednia.

Na czuja - dobrze się stało że ten żigolak się skompromitował nim postawił nogę na R22

i tak na marginesie.Co by nie myśleć o Stanowskim to uwierzcie mi, on słabiej Wisły/ naszego upadku nie chce.Intuicja podpowiada mu że to jeden wielki wał odchodzi, więc napierdala

Pan Jotka 11.08.2016 07:39

Sąd w Częstochowie potwierdził, ze wyrok został doręczony prawidłowo. Zatem jest prawomocny. A JM na to: wyrok został doręczony formalnie, ale nie faktycznie. :D
Czyli co? JM sobie nie otworzył koperty i wyroku nie ma? Koleś jest niepoważny.

M@Terac 11.08.2016 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1447581)
Sąd w Częstochowie potwierdził, ze wyrok został doręczony prawidłowo. Zatem jest prawomocny. A JM na to: wyrok został doręczony formalnie, ale nie faktycznie. :D
Czyli co? JM sobie nie otworzył koperty i wyroku nie ma? Koleś jest niepoważny.

Wg. mnie wygląda to następująco:
Listonosz zostawił awizo(JM mógł odmówić przyjęcia listu lub po prostu nie było go wówczas pod adresem doręczenia listu poleconego z Sądu). JM nie odebrał listu w ciągu 2 tygodni, a sądy i inne urzędy traktują taki list jako doręczony, mimo, że fizycznie nie został odebrany.

Vinci 11.08.2016 07:46

Paradoksalnie artykuł o wpłacie pierwszej transzy coś tam pozytywnego wniósł. Jakieś pieniądze gość ma :)

Jeżeli do tego, potwierdzi się news, że zostanie Pan Zdzichu Kapka w klubie (powinien książkę napisać, jak nie dać się zepchnąć ze świecznika), to może jednak apokalipsy nie będzie. O stylu i powadze sytuacji nie piszę. Wiadomo, jak jest:)

Pan Jotka 11.08.2016 07:50

M@terac ! Nie tłumacz mi co to jest doręczenie, fikcja doręczenia itd. Z racji wykonywanego zawodu doskonale to wiem http://emotikona.pl/emotikony/pic/0acute.gif

Tyle, że jego adwokat mówi przedwczoraj, że wyrok nie został doręczony prawidłowo, a JM wczoraj mówi, że wyrok został doręczony formalnie (czyli jednak DORĘCZONY), ale nie faktycznie. Po prostu jest niepoważny. Lepiej jakby już nic nie mówił.

zim zum 11.08.2016 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszsz86 (Post 1447579)
Wielkich sponsorów to chyba nie ma się co spodziewać. Tą firmą brokerską o której ktoś pisał może być G8 Brokers, ale nawet nie będę pisał kto jest jej prezesem :)

A dziwisz się ? Żadna poważna firma nie dołączy się do tego bałaganu.

Marcinkrakwoj 11.08.2016 08:07

nie sądziłem że moja branża może się tu przydać, ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do właściciela.
G8Brokers.
45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH .

Nawet nie wiecie jak łatwo zrobić przekręt na VAT i to na duże pieniądze.

Powiem tak - od początku roku jest zajebiste ciśnienie na to, mamy co chwilę kontrole US, wystarczy brak jednego głupiego papierka by być udupionym.

I najciekawszy fakt na koniec - najbardziej cisną na to w Kielcach i Częstochowie.

ABGwislakABG 11.08.2016 08:07

" (...) za wyjątkiem Zdzisława Kapki, który otrzymał propozycję pracy w Wiśle (...)"


Rob_Zombie 11.08.2016 08:52

Ja jeszcze się tak ogólnie wypowiem że choć cala sytuacja nie ma z tzw. warszawką niczego wspólnego to już sposób informowania o tym, ośmieszanie nas na weszło itp. walenie jak w bęben jest już typowym warszawkowym działaniem na szkodę naszego klubu. Wiadomo że sam Meresiński dał ku temu pretekst, ale... Tak jak swego czasu Stanowski pisał o nowym, Bonkowym PZPNie odpierając zarzut że nic nie robi tylko PRowo błyszczy. Właśnie o ten PR chodzi, bo dzięki niemu nagle do PZPNu zaczęli sponsorzy walić drzwiami i oknami, a to daje rekordowe przychody a później i możliwość inwestycji zarobionej kasy.
Innymi słowy weszło ośmieszając nas, robiąc nam czarny PR i szydząc ponad miarę odstraszają potencjalnych sponsorów, i robią to w pełni swiadomie, nawet się nie łudźcie że tak nie jest. Jak w Legii był burdel i odpadli w kabaretowym stylu z Celtikiem to zamiast kręcić bekę (bo lepszej okazji trudno szukać) zrobili akcję 'Fuck UEFA'. Nie martwcie się, oni dobrze wiedzą co robią i że mają właśnie swoje 5 minut by pogrzebać nas medialnie/wizerunkowo a co za tym idzie przyczynić się do bankructwa i upadku klubu.
Założę się że Meresiński miał plan i dogadanych sponsorów, wszystko się jednak posypało wskutek takiego a nie innego PRu.

crux.a 11.08.2016 09:07

@Rob_Zombie, też nie lubię tego konsorcjum sportowo-działączowsko-medialnego. Tegoroczny tytuł dla Legii czy sprawa Cierzniaka to są skandale, ale nie przesadzaj. Dziennikarze są od tego, żeby węszyć i wywlekać brudy. Weszło zachowuje się w naszej sprawie jak normalny portal. Legię traktują ulgowo? To jest nie ok, ale kto zabronił dziennikarzom z Krakowa czy Poznania pogrzebać w finansach Leśnego, wejść na instagrama jego kobity, sprawdzić jego maturę i podatki?

silver03 11.08.2016 09:08

Za ten PR odpowiada tylko i wyłącznie Meresiński. Przerzucanie winy na innych jest irracjonalne.

ddii 11.08.2016 09:09

Kurde nawet w zwiastunie najnowszego pitbulla wspominają o Meresińskim ( 1:32 - 1:49) ;):)

https://www.youtube.com/watch?v=gV6q9lwGj8M

7 kotów 11.08.2016 09:15

Do jutra Wisla ma przedstawic dokumenty odnosnie tych dwoch pajacow w PZPN. Moze sie tak zdarzyc, i zapewne sie zdarzy, ze tych dokumentow jednak nie dostarcza.
Powstaje pytanie; co wtedy ?

Cos czuje ze dopiero prawdziwy cyrk przed nami. I pierwszy akord juz w niedziele z 3:0 dla Ruchu za walkower, bo podejrzewam ze w tym burdelu nie bylo komu zorganizowac meczu.

Zamiast wyzywac Knure lepiej mu podziekujcie ze to wyszlo teraz, gdy moze sa jakies szanse na przepedzenie tych .......onych blaznow.

silver03 11.08.2016 09:17

Za niedostarczenie dokumentów grozi podobno odebranie licencji. Tak któryś z pismaków informował.

Tak się spieszą z dokumentami, że przypadkowo zaje.bali oficjalną stronę.

edit
https://twitter.com/and_klemba/statu...50704753958912

Nawet Kapka nerwowo nie wytrzymał.

Vinci 11.08.2016 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1447605)

edit
https://twitter.com/and_klemba/statu...50704753958912

Nawet Kapka nerwowo nie wytrzymał.

Do odebrania 150 dni :D:D:D jak się PiPa dowie, to będziemy mieli w klubie następną kontrolę za niedotrzymanie praw pracowniczych i przysługującego mu urlopu :D:D:D

tommiyacht 11.08.2016 09:25

http://i.imgur.com/jpUcE8f.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl