![]() |
Cytat:
Jak chcesz możesz oczywiscie trzymać się tezy że ich nie ma, ale wtedy powinieneś umieć rozsądnie wytłumaczyć dlaczego Cupiał miałby okłamać Mięte-Mikołajewicza, lub Mięta miałby kłamać w udzielonym wywiadzie. Cytat:
|
Cytat:
|
My spuszczamy klub czy "własciciel" niedojeb, który kupował maturę??!! Oraz potencjalnie oszukiwał na VAT!!! Człowiek nikt.
Kolejne informacje o sprzedaży naszego klubu: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/ |
Miał kasę na pierwszą transzę, zobaczymy jaka reklama na koszulkach w meczu z Ruchem. Chociaż pewnie będą "gołe"
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...alej,10503080/ |
Zamknijmy temat, nic tu nie wskóramy.
|
Cytat:
Cytat:
|
jak się to czyta to przerażenie bierze. .......i zarówno strona przeciwna Meresińskiemu jak i tak która go popiera. jestem bardziej zwolennikiem Meresińskiego i nie będę tego ukrywał ale radzę Wam wszystkim, nie róbcie domysłów i nie piszcie farmazonów, bo to nic nie daje. poczekajmy na rozwój sytuacji, bo za mało wiemy żeby tu pisać swoje mądrości. naprawdę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ha ha to TF sie skonczylo a nowego nie bedzie to teraz szybko ogloszenie w prasie dla maturzystow
Grut to dobre zarzadzanie :) |
Cytat:
No to może na koszulkach "projekt-gmina" ?:rotfl::haha::rotfl::haha: |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Ja też jestem za zamknięciem i natychmiastowym wypierd.oleniem wszystkich walących czosnkiem typu Orinar. Co wy myślicie, że jak Meresiński nagle zrezygnuje i przejmie nas TS, to będzie lepiej? Gdyby tak miało być to Boguś nie sprzedawałby klubu Meresińskiemu i Citce!
|
Zamknijmy forum na zawsze. Albo wszystkie fora. Niech już nigdy nie pojawi się z tej strony zagrożenie dla klubu. Never again.
|
A teraz jest fajnie i przyjemnie a prze TS przynajmniej wsrod swoich
|
Czyli co ... Właścicielem nie jest pan Meresiński ale Projekt-Gmina.PL. Przypominam, że w spółce z .o.o., wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki (wobec wierzycieli).
Ponieważ specjalnością spółki Projekt-Gmina.PL jest sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana, to można by nawet założyć, że opchną nas szybko, sprawnie i hurtem bo jak wiadomo tym ostatnim, jest taniej :D ;) Żartuję ;) Liczę na odkręcenie kurka z kasą ale i wykopanie elementu, który generuje fetor. ---------------- Kto sypnął groszem a w założeniach pana Meresińskiego (również chyba tego chcemy) nadal będzie to robił? KRISPOL + DRUTEX (brzmi wg mnie, z nazwy licho, ale pecunia non olet) + jakiś broker? |
A propos podejścia firm gigantów z branży stolarki okiennej. Na pytanie, dlaczego nie wspierają tutejszych klubów a sponsorują Inter i Borussię: -
"- Wizerunek polskich klubów jest fatalny - uważa Mikołaj Placek, prezes Oknoplastu [...]". http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Inter__A.html Stąd wnoszę, że np. Oknoplast należy wykluczyć z listy sponsorskiej Wisły. Nasz wizerunek jest bowiem i niestety, fatalny. --- (Sorry za post pod postem. Chciałem, żeby było bardziej czytelnie). |
Chyuj z tym gogusiem. Zdzisek zostaje !! :alleluja: :alleluja: :alleluja:
"za wyjątkiem Zdzisława Kapki, który otrzymał propozycję dalszej pracy w Wiśle. " |
Plus z tego artykułu jest taki, ze te firmy, które maja podjąć sie sponsoringu / inwestycji w Wisle to nie jedynie ziomkowie JM. Pytanie tylko najważniejsze czy dalej chcą... Ale tez sie nie dajmy zwiariować. Wisła to potężna marka w regionie, nośnik reklamy. Wielu ludzi patrzy na nią, a nie na sternika.
|
Sternik zostanie zmieniony. Zwyczajnie jest musik. Pomijając kwestie etyczne czy wizerunkowe, pan Meresiński nie tylko nie może pełnić funkcji zarządczych w Wiśle (Spółce Akcyjnej) ale i nie może ich pełnić w swojej dotychczasowej spółce hurtowni.
-- Edit: rozwiązanie alternatywne. Pan Meresiński, stanie się prokurentem samoistnym. Prawda panie Jakubie, że myśli pan o takim salomonowym wyjściu? Jeśli nie, to w przypadku skorzystania z tejże porady proszę zrozumieć, że istnieją ludzie mądrzejsi. Takim (nie mojej osobie) proszę przekazać swój prezesowski fotel. |
jak wyglada sprawa kupna Wisly opis transakcji itd.
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...alej,10503080/ "I na koniec – otóż okazuje się, że nabywcą akcji Wisły SA nie jest Jakub Meresiński jako osoba prywatna, ale należąca do niego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Projekt-Gmina.PL. Z wpisu do KRS dokonanego w 2013 roku wynikało, że kapitał założycielski zarejestrowanej w Warszawie spółki został podniesiony z 5 tys. zł do 50 tys. zł. Meresiński miał 970 udziałów o łącznej wartości 48 500 zł." Patrzac na KRS projekt-gmina.pl wyniak ze Meresinski jest w zarzadzie a jak wczoraj wyszlo nie moze zasiadac w zarzadach. Widze, ze problemów coraz więcej. Zmiany w zarzadzie Wisly i społki ktora jest jej wlascicielem |
|
Wielkich sponsorów to chyba nie ma się co spodziewać. Tą firmą brokerską o której ktoś pisał może być G8 Brokers, ale nawet nie będę pisał kto jest jej prezesem :)
|
....a ruch tu jak w burdelach w Rio:)
Niestety ale wygląda na to że liczenie że z tych gołodupców coś pożytecznego będzie to mi przypomina jak nijaki Plichta czy jak mu było, zwołał konferencje że cała powierzona kasa będzie zwrócona a potem zamknął biznes w .... a na końcu jego zamknęli albo krul złoty i jego przelewy z Wiednia. Na czuja - dobrze się stało że ten żigolak się skompromitował nim postawił nogę na R22 i tak na marginesie.Co by nie myśleć o Stanowskim to uwierzcie mi, on słabiej Wisły/ naszego upadku nie chce.Intuicja podpowiada mu że to jeden wielki wał odchodzi, więc napierdala |
Sąd w Częstochowie potwierdził, ze wyrok został doręczony prawidłowo. Zatem jest prawomocny. A JM na to: wyrok został doręczony formalnie, ale nie faktycznie. :D
Czyli co? JM sobie nie otworzył koperty i wyroku nie ma? Koleś jest niepoważny. |
Cytat:
Listonosz zostawił awizo(JM mógł odmówić przyjęcia listu lub po prostu nie było go wówczas pod adresem doręczenia listu poleconego z Sądu). JM nie odebrał listu w ciągu 2 tygodni, a sądy i inne urzędy traktują taki list jako doręczony, mimo, że fizycznie nie został odebrany. |
Paradoksalnie artykuł o wpłacie pierwszej transzy coś tam pozytywnego wniósł. Jakieś pieniądze gość ma :)
Jeżeli do tego, potwierdzi się news, że zostanie Pan Zdzichu Kapka w klubie (powinien książkę napisać, jak nie dać się zepchnąć ze świecznika), to może jednak apokalipsy nie będzie. O stylu i powadze sytuacji nie piszę. Wiadomo, jak jest:) |
M@terac ! Nie tłumacz mi co to jest doręczenie, fikcja doręczenia itd. Z racji wykonywanego zawodu doskonale to wiem http://emotikona.pl/emotikony/pic/0acute.gif
Tyle, że jego adwokat mówi przedwczoraj, że wyrok nie został doręczony prawidłowo, a JM wczoraj mówi, że wyrok został doręczony formalnie (czyli jednak DORĘCZONY), ale nie faktycznie. Po prostu jest niepoważny. Lepiej jakby już nic nie mówił. |
Cytat:
|
nie sądziłem że moja branża może się tu przydać, ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do właściciela.
G8Brokers. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH . Nawet nie wiecie jak łatwo zrobić przekręt na VAT i to na duże pieniądze. Powiem tak - od początku roku jest zajebiste ciśnienie na to, mamy co chwilę kontrole US, wystarczy brak jednego głupiego papierka by być udupionym. I najciekawszy fakt na koniec - najbardziej cisną na to w Kielcach i Częstochowie. |
" (...) za wyjątkiem Zdzisława Kapki, który otrzymał propozycję pracy w Wiśle (...)"
|
Ja jeszcze się tak ogólnie wypowiem że choć cala sytuacja nie ma z tzw. warszawką niczego wspólnego to już sposób informowania o tym, ośmieszanie nas na weszło itp. walenie jak w bęben jest już typowym warszawkowym działaniem na szkodę naszego klubu. Wiadomo że sam Meresiński dał ku temu pretekst, ale... Tak jak swego czasu Stanowski pisał o nowym, Bonkowym PZPNie odpierając zarzut że nic nie robi tylko PRowo błyszczy. Właśnie o ten PR chodzi, bo dzięki niemu nagle do PZPNu zaczęli sponsorzy walić drzwiami i oknami, a to daje rekordowe przychody a później i możliwość inwestycji zarobionej kasy.
Innymi słowy weszło ośmieszając nas, robiąc nam czarny PR i szydząc ponad miarę odstraszają potencjalnych sponsorów, i robią to w pełni swiadomie, nawet się nie łudźcie że tak nie jest. Jak w Legii był burdel i odpadli w kabaretowym stylu z Celtikiem to zamiast kręcić bekę (bo lepszej okazji trudno szukać) zrobili akcję 'Fuck UEFA'. Nie martwcie się, oni dobrze wiedzą co robią i że mają właśnie swoje 5 minut by pogrzebać nas medialnie/wizerunkowo a co za tym idzie przyczynić się do bankructwa i upadku klubu. Założę się że Meresiński miał plan i dogadanych sponsorów, wszystko się jednak posypało wskutek takiego a nie innego PRu. |
@Rob_Zombie, też nie lubię tego konsorcjum sportowo-działączowsko-medialnego. Tegoroczny tytuł dla Legii czy sprawa Cierzniaka to są skandale, ale nie przesadzaj. Dziennikarze są od tego, żeby węszyć i wywlekać brudy. Weszło zachowuje się w naszej sprawie jak normalny portal. Legię traktują ulgowo? To jest nie ok, ale kto zabronił dziennikarzom z Krakowa czy Poznania pogrzebać w finansach Leśnego, wejść na instagrama jego kobity, sprawdzić jego maturę i podatki?
|
Za ten PR odpowiada tylko i wyłącznie Meresiński. Przerzucanie winy na innych jest irracjonalne.
|
Kurde nawet w zwiastunie najnowszego pitbulla wspominają o Meresińskim ( 1:32 - 1:49) ;):)
https://www.youtube.com/watch?v=gV6q9lwGj8M |
Do jutra Wisla ma przedstawic dokumenty odnosnie tych dwoch pajacow w PZPN. Moze sie tak zdarzyc, i zapewne sie zdarzy, ze tych dokumentow jednak nie dostarcza.
Powstaje pytanie; co wtedy ? Cos czuje ze dopiero prawdziwy cyrk przed nami. I pierwszy akord juz w niedziele z 3:0 dla Ruchu za walkower, bo podejrzewam ze w tym burdelu nie bylo komu zorganizowac meczu. Zamiast wyzywac Knure lepiej mu podziekujcie ze to wyszlo teraz, gdy moze sa jakies szanse na przepedzenie tych .......onych blaznow. |
Za niedostarczenie dokumentów grozi podobno odebranie licencji. Tak któryś z pismaków informował.
Tak się spieszą z dokumentami, że przypadkowo zaje.bali oficjalną stronę. edit https://twitter.com/and_klemba/statu...50704753958912 Nawet Kapka nerwowo nie wytrzymał. |
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl