Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

maciekmiszcz 16.07.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1127688)
* Za Jaliensa gra Jovanic

No nie wiem czy nasz bramkarz da rade w polu.

WislaOnly 16.07.2011 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1127694)
:rotfl::rotfl::rotfl:

No i co z tego że maja podobne parametry fizyczne? Styl gry zawodnika to nie tylko parametry fizyczne.

:rotfl::rotfl::rotfl:
No tak, nie znajdziesz dwóch piłkarzy którzy grają tak samo, to jak z odciskami palców. Ale powiedz, czy z Dudu będzie Frankowski? A Brożek? czy może Żurawski, czy może raczej bliżej mu do Genkowa? :> Nie zrobisz z Dudu lisa pola karnego, bo jest za wielki, szybkościowca? Nie, za ciężki. Może być podobnym do Żurawia jedynie, ale w grze na 1 napastnika nie potrzebny nam jest cofający się napastnik.

Kibic1928 16.07.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1127699)
:rotfl::rotfl::rotfl:
No tak, nie znajdziesz dwóch piłkarzy którzy grają tak samo, to jak z odciskami palców. Ale powiedz, czy z Dudu będzie Frankowski? A Brożek? czy może Żurawski, czy może raczej bliżej mu do Genkowa? :>

Bitonowi bliżej do Brożka niż do Genkova:-) cofnie sie rozegra, minie rywala, uderzy zza pola karnego. Genkov to typowy wysuniety napastnik coś w stylu Croucha ( mimo róznicy wzrostu ), przyjmie, zastawi sie, odegra głowa czy odda nia strzał, nie potrafi kiwnąć ( mówiąc ogólnie, bo coś jednak potrafi ), nie odda strzału z daleka, nie cofnie się.

Czujesz różnice?

Birsa 16.07.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1127688)
Jeżeli chodzi o skład na mecz rewanżowe ze Skonto to tak:
* Małecki nie gra w ogóle, bo to po prostu kpina co pokazał w 1-wszym meczu. Niech on lepiej przygotuje swoją forme na kolejne mecze, a teraz dać mu wolne.
* gramy 2-ma napastnikami
* Za Jaliensa gra Jovanic
* Dać 90 minut Jirsakow
* Dać 90 minut Diaz'owi ( jeżeli może grać - nie wiem został wpisany do składu na II runde )
* Melikson niech gra MAX 70 minut ( przy dobrym wyniku ), bo szkoda, aby doznał urazu z takim zespołem. Jest nam potrzebny na kolejne mecze.

Pozdrawiam.

Fajnie, że nasz bramkarz bęzie grał na stoperze...
Do 2 rundy zamiast Diaza z nowych zgłosili Nuneza, Bitona i Jovanovicia
Po jakiego mamy grać dwoma napastnikami? Nowi byli kupowani pod 4-5-1, 4-2-3-1. Ja bym dał zamiast Genkova do ataku na cały mecz Bitona, niech pokarze co umie...

WislaOnly 16.07.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1127702)
Bitonowi bliżej do Brożka niż do Genkova:-) cofnie sie rozegra, minie rywala, uderzy zza pola karnego. Genkov to typowy wysuniety napastnik coś w stylu Croucha ( mimo róznicy wzrostu ), przyjmie, zastawi sie, odegra głowa czy odda nia strzał, nie potrafi kiwnąć ( mówiąc ogólnie, bo coś jednak potrafi ), nie odda strzału z daleka, nie cofnie się.

Czujesz różnice?

Obyś miał rację! :)

Fugiel 16.07.2011 12:01

Taki maly off top :) ale my tutaj rozmawiamy o europie ;) a wczoraj bylem kupic bilety na skonto i okazalo sie ze na wisle panuja zwyczaje takie jak w PRL :) godzina 19:30 zamykamy drzwi... boze z czym do ludzi ... przepychanki z "ochroniarzem" ... eh ...

mitmichael 16.07.2011 12:44

Litex mi pasuje na 3 runde - przynajmniej wiadomo jak grali w sparingu i czego mozna od nich oczekiwac. Na razie jednak jest Skonto

Gordian 16.07.2011 14:48

Posmialiście się, że ktoś pomylił zawodników i ok, ale wydaje mi się, że to nie jest śmieszne a tragiczne. Wielcy kibice urwa mać, a zawodników własnej drużyny nie rozpoznają...

FraMat 16.07.2011 14:54

zwłaszcza, że niektorzy zawodnicy sa w klubie od kilkunastu dni, a młodzi rzadko się pokazują. Nie bądź taki fachowiec....:P

qbx126 16.07.2011 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1127638)
racja, ale w Polsce dość długo trwa aklimatyzacja piłkarzy zza granicy.
Zanim obcokrajowiec nauczy sie naszego języka troche czasu minie.

Z tego co zauważyłem, to jakoś Melikson nie potrzebował. Iliev też wygląda po pierwszym meczu, jakby już mniej więcej wiedział o co chodzi. Liczy się klasa piłkarza, a nie gadanie że aklimatyzacja itd...

crux.a 16.07.2011 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 1127669)
Z całym szacunkiem.Małecki wygląda jak kotlet,bądź wątroba gęsia z tuczu na foie gras.Dawno nie widziałem zawodowego piłkarza,biegającego po boisku o takich gabarytach...
Mam nadzieje że Maaskant widzi że coś jest nie halo.
Jak dla mnie to Małecki na dzień dzisiejszy nadaje sie jedynie do roli...gniazdowego :D

A cały ten Litex jest do zrobienia bez żadnego problemu.Tylko trzeba grac ...Jak sie mamy bać jakichś bułgarów,to dajmy sobie spokój , grajmy o Puchar Wójta gminy Kłaj i bedzie gitara...

Chodzi Ci o Patryka Małeckiego? Skrzydłowego Wisły, jednego z autorów naszego ostatniego mistrzostwa? To o naszym piłkarzu piszesz "kotlet" i "wątroba gęsia"?

A co do Bułgarów, to są tak samo "jacyś", jak i my. A jeszcze zapomniałeś o "jakichś" Łotyszach.

Trudno żeby nas szanowano, jak nie szanujemy ani sebie, ani przeciwników.

radek2323 16.07.2011 15:37

"Z całym szacunkiem.Małecki wygląda jak kotlet,bądź wątroba gęsia z tuczu na foie gras.Dawno nie widziałem zawodowego piłkarza,biegającego po boisku o takich gabarytach...
Mam nadzieje że Maaskant widzi że coś jest nie halo.
Jak dla mnie to Małecki na dzień dzisiejszy nadaje sie jedynie do roli...gniazdowego :D"


Rada dla Ciebie: ROZBIEG I PIER.DO.L.NIJ W DRZEWO.
Brak słów...........

Heero 16.07.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1127852)
"Z całym szacunkiem.Małecki wygląda jak kotlet,bądź wątroba gęsia z tuczu na foie gras.Dawno nie widziałem zawodowego piłkarza,biegającego po boisku o takich gabarytach...
Mam nadzieje że Maaskant widzi że coś jest nie halo.
Jak dla mnie to Małecki na dzień dzisiejszy nadaje sie jedynie do roli...gniazdowego :D"


Rada dla Ciebie: ROZBIEG I PIER.DO.L.NIJ W DRZEWO.
Brak słów...........

Nie rozumiem tego oburzenia. Kolega w mocnych słowach napisał prawdę o Małeckim, który zdecydowanie przesadził z treningiem siłowym, przez zatracił swój największy atut, czyli szybkość.

radek2323 16.07.2011 16:03

A skad wiesz ze przesadził???? jestes ekspertem??? Co napiszecie jak Małecki złapie swiezosc i bedzie zapier.... za trzech??? Ludzie to jest zawodnik najbardziej zwiazany z Wisłą sory ale szlak mnie trafia jak widze takie posty.Krytyka owszem ale nie w taki sposób.

Karherop 16.07.2011 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1127856)
Nie rozumiem tego oburzenia. Kolega w mocnych słowach napisał prawdę o Małeckim, który zdecydowanie przesadził z treningiem siłowym, przez zatracił swój największy atut, czyli szybkość.

trening siłowy jaki stosuje Małecki ( przynajmniej na to wygląda ) wcale nie zabierze mu szybkości , ale jak już to zwrotność!

poza tym już wiosną Patryk wyglądał na ostro przypakowanego , ale że strzelał bramki i miał asysty to nikomu nie przeszkadzało , teraz mu jeden mecz nie wyszedł i od razu pomsty na niego . Obiektywnie ocenić można kogos po rundzie , ale nie po jednym meczu .

fcb4 16.07.2011 16:07

Spokojnie Małeckiemu wróci świeżość to i szybkość odzyska nie panikujcie.

Na papierze to my mamy owiele lepszych piłkarzy niż Litex więc powinniśmy sobie z nimi poradzić jak nie będziemy robić głupich błędów jak podkoniec meczu ze Skonto ale to raczej wynikało ze zlekceważenia przez Jaliensa.

Jeżeli w zeszłym roku Żlilina sobie z nimi poradziła to my tym bardziej.

Karherop 16.07.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcb4 (Post 1127865)
Jeżeli w zeszłym roku Żlilina sobie z nimi poradziła to my tym bardziej.

najlepsze jest to jakich argumentów używają kibice Litexu

"skoro rok temu poradził sobie z nimi Karabach , a 2 lata temu Levadia to i my sobie poradzimy " :P

nie ważne z kim rok temu odpadł litex , liczy się to co jest tu i teraz

HEDu 16.07.2011 16:23

niektorzy sa jak cale to skwk. czlowiek najbardziej zwiazany z Wisla nie moze byc krytykowany, nie mozna mu nic zlego zarzucic, bo on jest zwiazany z Wisla! Tak samo pamietam jak mowili ze wszystkim Polakom powinien sie nalezyc podstawowy plac gry, bo to Polacy (przyklad Piotrka Brozka). To wlasnie ci ludzie powinni sie rozpedzic i walnac o sciane. Malecki jest zbity rzeczywiscie jak kotlet, stal sie duzo wolniejszy, mniej sprytny a nadal holuje piłke i leci z nią na pałe tracąc ją lub źle dośrodkowując/podając, podejmuje złe wybory jak wczesniej. Na polska lige starczy.

A co do Bitona. Wyglada ze jest innym typem napastnika niz Genkov. Gienek jest jakby malo wszechstronny, niby wysoki, a jednak bardziej lis pola karnego bo nawet jak wroci sie po pilke to ja straci i slabo rozegra, wcale nie wygrywa az tak wiele pojedynkow glowkowych, a tym lisem to tez niezbyt poniewaz pilka go nie szuka i powiedzmy sobie szczerze, predzej sie wywraca i szuka karnych. Wykonczenie tez mocno srednie. Genkov jednak jest silny i bardzo przydaje sie przy rzutach roznych. Moze jeszcze malo go widzialem w akcjach bo to tylko pół sezonu, ale jemu trzeba wylozyc patelnie a i nie zawsze co musi to strzeli. Moim zdaniem potrzebny Genkovowi partner w ataku, bardziej cofnięty i bardziej kreatywny. Ale to nie ten system gry, wiec czyż dwóch środkowych pomocników nie ma wbiegać w pole karne by mu pomóc? Sam nic nie zrobi, to nie jest kompletny napastnik.

Kurz 16.07.2011 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1127863)
trening siłowy jaki stosuje Małecki ( przynajmniej na to wygląda ) wcale nie zabierze mu szybkości , ale jak już to zwrotność!

poza tym już wiosną Patryk wyglądał na ostro przypakowanego , ale że strzelał bramki i miał asysty to nikomu nie przeszkadzało , teraz mu jeden mecz nie wyszedł i od razu pomsty na niego . Obiektywnie ocenić można kogos po rundzie , ale nie po jednym meczu .

Mamy być może lepszych piłkarzy, ale niekoniecznie lepszą drużynę, a to różnica. O naszych zwycięstwach wiosną decydowały indywidualne przebłyski, a nie świetna gra zespołowa i to jest spory problem. W Liteksie nie doszło do takiej rewolucji jak u nas, drużyna ma wypracowane schematy, każdy zawodnik wie co robić na boisku itp. U nas gra zespołowa ciągle szwankuje i pewnie to się szybko nie zmieni, bo być może w następnym okienku znowu będzie sporo zmian i w kolejnym i jeszcze następnym. Problem polega na tym, że to co robi Maaskant (nie ma innego wyjścia) to praca od podstaw, a nie ewolucja czy nawet rewolucja.

Naszą największą bolączką jest ciągle obrona i gra całego zespołu w defensywie. Oczywiście osiągnęliśmy jakąś poprawę w tym aspekcie. Niestety nie dzięki lepszemu zgraniu piłkarzy, poprawieniu jakości ich gry i zespołu, ale poprzez zmianę ustawienia i taktyki drużyny. Jednak coś za coś. Wilk w środku obok Sobola i Maora, to mniejsza siła ognia i większa nieporadność z przodu.

Paradoksalnie być może ustawienie to lepiej się sprawdzi z drużyną mocniejszą, jak Litex, która chce atakować i się odsłania, bo w przypadku gry z zespołami, które atakować nie chcą oglądamy piłkarskie potworki.

Karherop 16.07.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1127872)
niektorzy sa jak cale to skwk. czlowiek najbardziej zwiazany z Wisla nie moze byc krytykowany, nie mozna mu nic zlego zarzucic, bo on jest zwiazany z Wisla! Tak samo pamietam jak mowili ze wszystkim Polakom powinien sie nalezyc podstawowy plac gry, bo to Polacy (przyklad Piotrka Brozka). To wlasnie ci ludzie powinni sie rozpedzic i walnac o sciane. Malecki jest zbity rzeczywiscie jak kotlet, stal sie duzo wolniejszy, mniej sprytny a nadal holuje piłke i leci z nią na pałe tracąc ją lub źle dośrodkowując/podając, podejmuje złe wybory jak wczesniej. Na polska lige starczy.

http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_3402.jpg

faktycznie , przypakowany że ledwo będzie biegał , że o sprintach to już wogóle nie ma mowy :rotfl:

najm 16.07.2011 17:00

każdy chyba Wiślak ceni Małego za to kim jest i jak wierny jest klubowi, ale nie popadajmy w skrajność że nie można go już przez to krytykować. Ewidentnie przesadził z siłownią i przez to stracił szybkość, ale spokojnie - to okres przygotowawczy. Myślę że Wisła ma specjalistów, którzy o to zadbają.

Ogryzek 16.07.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1127890)
faktycznie , przypakowany że ledwo będzie biegał , że o sprintach to już wogóle nie ma mowy :rotfl:

Karherop,

Jeśli ktoś ma w awatarze Jirsaka to chyba nie spodziewasz się poważnych argumentów:)
(Tak żartem)

Małecki poprzedni sezon też zaczął bez błysku jak pamiętam a później już było dużo lepiej. Jak widać po meczu w Rydze większość naszych piłkarzy ma problemy z bieganiem tylko jedni większe a inni mniejsze. Nie minie kilka tygodni i wszystko wróci do normy.

CH. 16.07.2011 17:12

Spójrzcie na sprinterów i ich masę mięśniową

A już w ogóle śmiesznie jest gdy ktoś pisze że stał się wolniejszy.. po jednym meczu. Wy oglądaliście innych piłkarzy? każdy był wolny, ociężały, statyczny i ślamazarny, nawet Melikson nie dawał rady.
Więc jasnym jest że to skutki przygotowań, nie piszę że stało się żle , wręcz przeciwnie, ale na to potrzeba czasu , za nim przygotowania w nich wejdą w całości i odnajdą świeżośc..

i niech dojdzie do Was że Małecki nie jest kupą tłuszczu tylko mięśni, zresztą on wcale nie jest nie wiaodmo jak ubity, po prostu reszta odstaje do niego, a Boguski to móglby raz do czasu wypić gorzałę bo jak go słyszę a nie widzę to mam wrażenie że wypowiada się kobieta.

felipe 16.07.2011 17:12

Hehe, no też w szoku bylem gdy czytałem lamenty nt rzekomego przykoksowania Małego :) Przecież chłop ma po prostu mięśnie, jak wielu piłkarzy. Wiem, że w naszej śmiesznej lidze to swego rodzaju ewenement, no ale bez przesady...

Inna inszość, że umiejętności piłkarskie lekko nie te moim zdaniem, by grać w wyjściowej jedenastce. Piłkarski egoizm, a co za tym idzie ilość strat w jego wykonaniu przeraża. I tak od dawien dawna, zero progresu. Głowa w dół i jazda z piłką na trzech rywali - ot streściłem 90% jego warsztatu. Mało.

palikot 16.07.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1127872)
niektorzy sa jak cale to skwk

A kto to jest skwk? Nie znam takiego :rotfl:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1127899)
Spójrzcie na sprinterów i ich masę mięśniową

A już w ogóle śmiesznie jest gdy ktoś pisze że stał się wolniejszy.. po jednym meczu. Wy oglądaliście innych piłkarzy? każdy był wolny, ociężały, statyczny i ślamazarny, nawet Melikson nie dawał rady.
Więc jasnym jest że to skutki przygotowań, nie piszę że stało się żle , wręcz przeciwnie, ale na to potrzeba czasu , za nim przygotowania w nich wejdą w całości i odnajdą świeżośc..

Siłownia dzieli się na dwie grupy: MASA(im wiecej podniosę tym lepszy ze mnie kozak) i siła(im szybszytym silniejszy)
Nie wierzę, że profesjonalny piłkarz w profesjonalnym klubie robi to pierwsze... piłkarze, ogolnie sportowcy robią to drugie... zwiekszają siłe ale nie kosztem powiekszenia masy, bo stają sie ocięzali. Robią mniejsze obciąznia np 40% tego co mogą podniesć i robią to jak najszybciej potrafią przez jakiś okres czasu np 20 sekund po parę serii. Wtedy nie spada im szybkość zwieksza sie siła, a przyrost masy jest mniejszy, przez co poprawia sie budowa ciała i sportowiec nie ygląda jak klocek. Sprawa nieświeżosci wiekszości piłkarzy w tym Małeckiego głownie wynika z ciezkiego okresu przygotowań... Przejdzie za 3 tygodnie.

ps. Jak ktoś ocenia piłkarza po jednym meczu tym bardziej po długim i ciezkim okresie przygotowań... to on sie powinien rozpędzić i .......nać w ściane, a nie ktoś o pseudonimie skwk :lol:

Wojtas 16.07.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1127871)
najlepsze jest to jakich argumentów używają kibice Litexu

"skoro rok temu poradził sobie z nimi Karabach , a 2 lata temu Levadia to i my sobie poradzimy " :P

nie ważne z kim rok temu odpadł litex , liczy się to co jest tu i teraz



Dobrze ,dobrze niech tak myślą :)

Nam to na ręke ,przeciwnik z góry zaklada ze skoro odpadlismy z jakimis inwalidami rok czy dwa lata temu ,to i w tym jestesmy skazani z nimi na porażke.

dobra zaslona dymna ,na którą niejako "zapracowalismy".

martin_6 16.07.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1127871)
najlepsze jest to jakich argumentów używają kibice Litexu

"skoro rok temu poradził sobie z nimi Karabach , a 2 lata temu Levadia to i my sobie poradzimy " :P

nie ważne z kim rok temu odpadł litex , liczy się to co jest tu i teraz

A tak uczciwie mówiąc:
My czasem podobnie nie patrzymy na rywali? :P

qqq_b 16.07.2011 17:50

http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_3415.jpg

Na tym zdjeciu doskonale widać. Udo Małeckiego jest 2x większe niż Boguskiego ... Małecki przesadził ze sterydami chyba :shock:

pikey 16.07.2011 17:53

Za taką ,,zasłonę dymną" można też uznać mecz ze Skonto:) My już wiemy do czego może doprowadzić zlekceważenie rywala i to nam nie grozi. Świadczy o tym asekuracyjne ustawienie w Rydze.

Liczę na to, że forma z czasem będzie rosła i już na Litex będziemy na sto procent gotowi. Sparing z nimi wygraliśmy, ale grali częściowo rezerwowym składem. Zresztą ja nie sugeruję się nigdy nadmiernie wynikami sparingów.

Jeśli na wyjeździe nie zawalimy niczego- a będzie pewnie takie ustawienie jak w Rydze, co nie ułatwi rywalom rozwinięcia skrzydeł, to w rewanżu w Krakowie będziemy faworytem.

Glazik 16.07.2011 17:54

gdzie ty widzisz udo Wilka na tym zdjeciu???

qqq_b 16.07.2011 17:56

Pomyliło mi sie z Boguskim. ZMienione.

Kibic1928 16.07.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1127909)
Dobrze ,dobrze niech tak myślą :)

Nam to na ręke ,przeciwnik z góry zaklada ze skoro odpadlismy z jakimis inwalidami rok czy dwa lata temu ,to i w tym jestesmy skazani z nimi na porażke.

dobra zaslona dymna ,na którą niejako "zapracowalismy".

A co to piłkarze Wisły będą grać z kibicami Litexu?

pikey 16.07.2011 18:00

Irytuje mnie to najeżdżanie na Małeckiego części Forumowiczów. Co najmniej jakby miał kilkanaście kilo nadwagi i brzuszek piwny...

Popracował nad mięśniami i siłą, to teraz skoncentruje się na szybkości. Skoro my widzimy, że mu jej brakuje, to tym bardziej widzi to on i sztab szkoleniowy.

blanco 16.07.2011 18:12

Co tam Boguski , porównajcie sobie uda Patryka do ud Maora .
Edit: Jeśli chodzi o łapę to Jarosław Krzoska bije wszystkich , zresztą udem pewnie też :)

StarBuzz 16.07.2011 18:18

Ale jesli chodzi o lape to Maskant bije Maleckiego pod tym wzgledem :P

Dzimi 16.07.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 1127926)
Irytuje mnie to najeżdżanie na Małeckiego części Forumowiczów. Co najmniej jakby miał kilkanaście kilo nadwagi i brzuszek piwny...

A wg. mnie są to trafne uwagi. Patryk zawsze opierał się na szybkości i dynamice. Był mały, lekki, zwinny, zwrotny i to dawało mu przewagę. Wystarczy zobaczyć zdjęcia lub filmiki jak wyglądał jeszcze rok, dwa lata temu: http://www.sports.pl/m/Repozytorium....1006439240.jpg

Teraz nabrał bardzo dużo masy i należy się zastanowić co będzie dalej? Podzieli los Boukhairiego? Bo Hartsonem (tym co gral w Celticu z Żurawiem) ze względu na wzrost nigdy nie będzie.

Hartson był ciężki, wielki i gruby, ale za to wysoki, skoczny i świetnie grający głową, przez co obrońcy sie od niego odbijali a on pakował gol za golem z główki. Małecki ostatnio robi się taką kulką jak Hartson, ale z racji wzrostu aby grać na dobrym poziomie musi być zwinny, lekki i szybki. Inaczej przepadnie.

szprotson 16.07.2011 18:39

http://www.myquestions.co.za/wp-cont...s-silly-03.jpg

prosze.

Jakby stanął przy każdym z Naszych wyglądałby niczym pudzian wśród sarenek.
Co za głupia teoria że mały przypakował i przez to źle gra.

idźmy dalej : przypakował na siłowni i stracił szybkośc.Zrozumiałbym jakby ktoś napisał gibkośc, ale szybkośc ? I do tego jeszcze teksty o tym że ma większe udo.
Jak masz mocniejsze dwójki/czwórki nie dośc ze trudniej u ciebie o kontuzje to do tego ....tak własnie robi sie szybkość. (żeby nie było dam na dowód kolejne zdjęcie kolejnego znakomitego sportowca : http://1.bp.blogspot.com/_0BBkFoHaz6...usain_bolt.jpg)
Spójrzmy na jego uda. Hmm przypakowane...
Piłkarz powinien mieć uda ze stali, najlepszym przykładem był Daniel Dubicki, który dzięki temu że miał stalowe mięśnie mógł grać w piłke nie mając więzadła krzyżowego.

Ale że Mały zagrał słabo jak na NASZE oczekiwania, to już "znawcy" znaleźli powód jego słabszej dyspozycji.
Wytrzymajcie chwile, bo organizm Patryka nie był przygotowywany na spotkanie ze Skonto Ryga tylko na cały sezon. Jak złapie świeżość jestem pewien że będzie grał lepiej niż w w/w spotkaniu.

Kibic1928 16.07.2011 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1127932)
A wg. mnie są to trafne uwagi. Patryk zawsze opierał się na szybkości i dynamice. Był mały, lekki, zwinny, zwrotny i to dawało mu przewagę. Wystarczy zobaczyć zdjęcia lub filmiki jak wyglądał jeszcze rok, dwa lata temu: http://www.sports.pl/m/Repozytorium....1006439240.jpg

Teraz nabrał bardzo dużo masy i należy się zastanowić co będzie dalej? Podzieli los Boukhairiego? Bo Hartsonem (tym co gral w Celticu z Żurawiem) ze względu na wzrost nigdy nie będzie.

Hartson był ciężki, wielki i gruby, ale za to wysoki, skoczny i świetnie grający głową, przez co obrońcy sie od niego odbijali a on pakował gol za golem z główki. Małecki ostatnio robi się taką kulką jak Hartson, ale z racji wzrostu aby grać na dobrym poziomie musi być zwinny, lekki i szybki. Inaczej przepadnie.

Odróżniasz masę mięśniową od tłuszczowej czy nie bardzo?

westersyl 16.07.2011 18:49

To, że Patryk wyglądał słabiej motorycznie w jednym meczu to nie znaczy, że to już jest regułą. Przypominam, że te jego uda dawały nam już bramki. Chociażby akcja z Ruchem Chorzów w minionej rundzie gdzie Bronwicki się praktycznie na nim uwiesił i nie mógł go powalić.
Dla przypomnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=1e2-_kvCPs4
Kwestia jest tego rodzaju czy ława czy on potrzebuje meczów, miejmy nadzieję, że z Litexem będziemy oglądać Patryka w znaczniej lepszej dyspozycji. Przede wszystkim chciałbym żeby szybciej oddawał piłkę i wdawał się się w drybling w odpowiednim miejscu i czasie.

crazykaro 16.07.2011 18:54

O Małeckim sobie piszcie w innym temacie. To jest temat o Wiśle w pucharach a nie o udach czy łapach. Małecki ostatnio grał piach i nie powinien wykonywać żadnych rzutów wolnych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl