Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

gianbuffon 17.03.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1066545)
A teraz dopisz do tego faul na naszym bramkarzu przy 1 bramce.
Nie pisze, że przegraliśmy tylko przez sędziego, ale on też miał w tym udział niemały.

A był faul? Ja pewności nie mam, bo transmisja pozostawia wiele do życzenia, ale wydaje mi się, że Pareiko nie miał piłki w rękach.
Może sędzia miał udział, ale wg mnie mały. To nie były podyktowane karne, czy wolne z 20m, jakie my mieliśmy w 1 połowie. Przy takiej bierności obrony w stałych fragmentach gry, to my w pucharach możemy powalczyć co najwyżej z Levadią.

enzo 17.03.2011 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1066553)
Przy takiej bierności obrony w stałych fragmentach gry, to my w pucharach możemy powalczyć co najwyżej z Levadią.

bardzo śmieszne... :foch:

Jaapowy 18.03.2011 00:12

jest powtórka ostatniego meczu teraz na tvp sport, właśnie zakończyła się pierwsza połowa

aNouc 18.03.2011 00:25

http://i55.tinypic.com/2zp49w8.jpg

crazykaro 18.03.2011 00:37

Na Riosa zwalajcie a nie na błędy sędziego. Sędzia akurat mnie zdziwił i sędziował dobrze

Wojtas 18.03.2011 01:02

Tak to jest nie dobilismy ich na 3 do jajka to sie zemściło.

No coz nie zgodze sie z ich trenerem ze byli lepsi sportowo,mysmy mogli spokojnie awans wywalczyc ale jak zwykle w PP dajemy dupy.
Musimy zmienic podejscie ,bo nie ma juz tak ze zespoly grajac na R22 chca stracic jak najmniej bramek.Teraz chca sie pokazac i atakują (!) wiem ,wiem-to nie do pomyslenia :D :D :D

moze za rok......

WislaFan123 18.03.2011 02:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1066567)

Tez sie nad tym zastanawialem, mi sie wydawalo ze Pareiko mial juz pilke w rekach i juz w rak mu wybil, a nie jak mowili w transmisji ze wyplul. Choc to mozna zobaczyc po ogladniejciu kilku powtorek, a ze bylo to tak szybkie i duze zamieszanie, to ciezko bylo sedziemu to zobaczyc...

arti 18.03.2011 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pabloo (Post 1065017)
a każdy remis awans daje nam:) 1-1 obstawiam

Jak obiecywałem pojawiam się aby Ci pogratulować.
Życzę awansu do E-klasy i wygrania PP... a co mi tam.

A my... w zasadzie jak zwykle w tego typu sytuacjach.
Tym razem także niestety oczywisty błąd trenera (zmiany).

JrQ- 18.03.2011 11:22

czemu błąd trenera?
przecież nie wpuścił żadnych ogórów, tylko zawodników, którzy ocierają się o pierwszy skład...
miał Genkowa i Meliksona trzymać do samego końca

śmieszna teza!

Podbeskidzie nic nie grało, tylko wykorzystało dwa stałe fragmenty gry
tyle o meczu, nie róbcie z niego tragedii, było minęło

arti 18.03.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1066648)
czemu błąd trenera?
przecież nie wpuścił żadnych ogórów, tylko zawodników, którzy ocierają się o pierwszy skład...
miał Genkowa i Meliksona trzymać do samego końca
śmieszna teza!
Podbeskidzie nic nie grało, tylko wykorzystało dwa stałe fragmenty gry
tyle o meczu, nie róbcie z niego tragedii, było minęło

Jak życie pokazało trzeba było trzymać pierwszy skład do momentu ostatecznego skasowania PBB.
Nie ogóry mówisz? Żuraw i Garguła to w tej chwili tylko nazwiska.
Łobo raduje nas swoją obecnością w Wiśle już całe 3 lata (!) i co z tego (choć akurat nie mówię o tym konkretnym meczu)?
Oczywiście że nie ma tragedii... Tragedie to są w Japonii czy w Libii, my po prostu po raz kolejny dostaliśmy w dupsko od teoretycznie słabszego rywala, ale to już norma.

Kluvi 18.03.2011 12:39

Ale panowie tak na spokojne w pucharach krajowych tak jest. Nie tylko my tak odpadamy.. z rok temu to było jak Real odpadł z 3 ligowcem w pucharze Króla? Było minęło.. I tak wg mnie najwięcej pretensji trzeba mieć o 1 mecz bo to było na NASZYM stadionie na NASZYM R22. Tam się nie przegrywa z nikim :) I myślę że warto by było wspomnieć naszym grajkom jaką serię meczów bez porażki mieliśmy nie tak dawno na R22 <chyba to była 2 w Europie. po Chelsea passa meczów bez porażki>

crazykaro 18.03.2011 12:43

Całe 5 lat w rozgrywkach ligowych :!:

Kluvi 18.03.2011 13:14

a tu na rozluźnienie dla tych co tak jadą po Riosie:

http://www.youtube.com/watch?v=ZSLi8...layer_embedded


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl