![]() |
Przeceniasz amibcje polskich dziennikarzy sportowych.
|
No wlasnie o tym pisalem str lub 2 wczesniej...
|
Może dziennikarze w oparciu o swoje wcześniejsze niecelne strzały w sprawie zakupionych zawodników przez Wisłę teraz czekają na jakieś naprawdę wiarygodne źródło.
|
Cytat:
|
Nie wiem czy się poczuwają wiem jedno. Obecna Wisła, to nie jest jakiś super temat, na który się można rozpisywać tak jak miało to miejsce parę lat temu.
|
Cytat:
|
dla nich się liczy ile osób kupiło gazetę albo ile wejść było na daną strone
|
Właśnie wydaje mi się, że teraz Wisła jest tematem, który przyciąga. Wszyscy chcą się dowiedzieć co? jak? dlaczego?
Wcześniej w PS pisali, że wygraliśmy. Bla bla bla ... Wisła idzie na mistrza :). Kto naprawi, kto jest winny. Czy będzie kasa na transfery żeby sezon nie był zmarnowany. Teraz piszą, że wszystko się wali. Ludzie to czytają (Polska mentalność :( ) Szczególnie temat nowego trenera jak sami widzimy jest mega elektryzujący. Choć faktem jest, że ostatnimi dniami mniej słyszymy na ten temat w gazetach, internecie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jimenez wg mnie jesli cos podpisze to wie gdzie sie ładuje i napewno orientowal sie jak ostatnio wypadla Wisla w Europie.
Wg takiech zalozen nie ma bata ze gosc wpada do klubu i nagle Lobo i Kowalski staja sie gwiazdami tej ligi. Wie o Karabachu i widzial popisy naszych panienek.Pakujac sie do tak grząskiego bagna musi miec jakies gwaaranty ze bedzie kasa na wzmocenia + to co zalatwi z mlodych z Sewilli. To moze byc jakis ratunek dla tonacego okretu jakim na dzis jest Wisla.Kogos takiego w Polsce chybba nie bylo od lat Z tym ze to moze byc plotka z jutro trenrem Wisly zostanie Orest Lenczyk :lol: |
W PPP na N sport mowili dzis o Jimenezie jakby bylo juz przesadzone ze bedzie trenerem...zobaczymy oby ta informacja sie sprawdzila bo przy calej mojej sympatii do Dana uwazam ze bledem byloby sprowadzenie go tu jeszcze raz
1. nie powinno sie dwa razy wchodzic do tej samej rzeki ( patrz Heniu) 2.Wisla za kadencj Petrescu grala obrzydliwy futbol ok w miare efektywny ale na pewno nie efektowny , a przeciez kazdy z nas przyzwyczail sie do pieknej ofensywnej atrakcyjnej gry 3. W druzynie sa dalej pilkarze ( grajki) ktorzy plakali do prezesa ze ledwo zyja po treningach z nim a to na pewno nie zcementuje druzyny Pozdrawiam |
Cytat:
Chyba każdy zawodnik/trener, który dostaje propozycje od Wisły poświęci te 5 minut na sprawdzenie naszych 'osiągnieć' w pucharach i jeśli jest w miarę rozgarnięty dojdzie jasnego jak słońce wniosku, że przyjdzie mu pracować w składzie drewna i papy. A na Jimeneza czekam z niecierpliwością i niedowierzaniem, oby to była prawda i oby pewien wypalony dyrektor sportowy, znający hiszpański język nie przyszedł nikomu z miłościwie nam panujących działaczy do głowy... Osobiście obstawiam jednak BOBO K. - zna realia i ma fajną czapkę. |
Cytat:
|
Sam Jimenez (jesli przyjdzie) to za malo. Tu trzeba zaczac w koncu szkolic mlodziez, a co za tym idzie stworzyc baze z prawdziwego zdarzenia. Watpie zeby Cupial sypnal na to kasa bo z tego co czytalem w polskich mediach TF przezywa ostatino problemy finansowe. Nie ma co liczyc na to, ze hiszpan zmieni Lobodzinskiego w wirtuoza futbolu, ale juz taki Rado dobrze poprowadzony przez fachowca ma szanse stac sie podpora Wisly na dlugie lata. Wszedzie pisza o tym, ze Jimenez jest juz jedna noga w Wisle, ale nikt nie podaje, czy razem z nim przyjdzie caly jego sztab.
Zachacze jeszcze o Kulawika. Jest legenda naszego klubu i chyba kazdy zgodzi sie, ze zadna z niego nadzieja trenerska pierwszej druzyny, ale moim zdaniem czlowiek ten nie nadaje sie nawet do prowadzenia mlodzikow. Dlaczego? Ano dlatego, ze potrzeba nam trenera o silnym charakterze, ktory dla chlopakow bedzie autorytetem a profesjonalizm wszczepiac im bedzie gdy dopiero zaczynaja swa kariere. Odnosze wrazenie, ze Kulawik jest niestety dla nich kumplem. Zabrzmi to pewnie smiesznie, ale ktos taki jak Petrescu bylby idealnym szkoleniowcem w mlodej ekstraklasie. Zapedzilby chlopakow do roboty i pojezdzil do fabryki pokazac jak wyglada zycie szarego czlowieka. Czym skorupka za mlodu... |
Cytując klasyka na wstępie chciałbym wszystkich przeprosić za tak późną porę wypowiedzi :D
Jimenez powinien dostać taką władzę jak Dan w Unirei(tak to się odmienia?). On zanim osiągnął sukces z tym klubem to wymienił cały skład. U nas trzeba zrobić to samo. Ciszę się, że "wielkie nazwisko" o które walczył dział marketingu to trener a nie rozkapryszony, strzelający fochy 35. letni piłkarz który wchodziłby na boisko najwcześniej w 85min. Trener ma tu rządzić i to twardą ręką. W zimie trzeba się będzie pozbyć wszystkich słabych ogniw i niech nam Jimenez sprowadzi paru młodych grajków z których zrobi gwiazdy tak jak w Sevilli. @Tak, jestem optymistą ;) A to dlatego, że jeżeli faktycznie przyjdzie Jimenez to musi być lepiej bo on by nie przychodził do polskiej ligi jakby nie miał pewności, że klub się będzie rozwijał. |
Ja z kolei piszę bardzo wczesną porą(co prawda dla mnie to jest jeszcze bardzo późno ale niech tam). Generalnie a nowego trenera zapatruję się bardzo pozytywnie. Ano na podstawie takiej że jakby spojżeć na naszych 3 ostatnich trenerów to było tak:
-dobry wujek Skorża - w Polsce w miarę git w Europie całkiem kit -dobry dziadzio Kaspercza - no tłumaczyć nikomu nie muszę... -dobry kolega Kulawik - no jaki tymczasowy trener zmienia całkiem ustawienie na 2 MECZE!!! to już nie lepiej wpuścić ich tak jak trenowali całe lato skoro, jak powtarzam, mieli do rozegrania 2 MECZE!!! Może nowy coach(Jimenez,Petrescu,Majewski;P) będzie ponad to wszystko i nie będzie w końcu w naszym klubie "rodzinnych" relacji między zawodnikami a trenerem. |
Cytat:
I pewnie Doktor dostanie cos takiego jak Polska B:) |
Cytat:
Chcialbym jeszcze zauwazyc jedna rzecz. Ciesze sie ze zarzad zamiast "pilkarza z nazwiskiem" postawil na "trenera z nazwiskiem". Milion razy wole widziec na lawce Jimeneza niz Makinwe na boisku. Licze tutaj na kontakty Hiszpana; oczywiscie nie spodziewam sie zawodnikow pierwszego skladu Sevilli FC ale zawodnikow bedacych bezposrednim zapleczem pierwszego zespolu juz tak. Oby. PS 2. Kulawik nie powinien prowadzic w Wisle zadnego zespolu; to co on pokazuje i wygaduje w meczach transmitowanych na cala Polske kaze zapytac co naprawde dzieje sie w mlodziezowce Wisly. Tez sa uklady i dziwne promowanie niektorych zawodnikow? Najezdzanie na jednych kosztem swoich pupili? To nie jest trener - wychowawca. To byly - sredniej klasy - zawodnik Wisly (nie mylic z wybitnymi jacy grali w koszulkach Bialej Gwiazdy) ktory wydaje sie ze prace w klubie dostal za zaslugi. Powinien dostac kwiaty, szampana i odejsc do innego klubu. Trenerki to moze on sie z czasem nauczy (pewnego poziomu nie przeskoczy - sredniak Orange Ekstraklasy) ale czlowiekiem zostanie takim jakim jest. Hmm... malym. |
A ja liczę że wreszcie oprócz słów będą czyny. Od lat gadamy że wreszcie się coś zmieni, że zaczniemy działać przynajmniej organizacyjnie na poziomie klubów np ligi czeskiej. Jeśli Pan C nie pogoni towarzystwa i nadal będziemy krążyć wciąż wokoło tych samych nazwisk to nawet Jose ni pomoże. Polska to jak każdy widzi bardzo dziwna kraj i nie sadzę by ktokolwiek powyżej trzydziestki pomógł zorganizować nasza piłkę. Pewne pokolenie musi odejść dać spokój a wtedy może coś za parę lat..... Ale już sam nie bardzo w to wierze
|
Fajnie byłoby z nowym trenerem podpisać kontrakt typu Mourinho - Real, że po każdym z sezonów można zrezygnować z usług. Moim zdanie też powinien to być trener z nazwiskiem jak Jimenez, mam nadzieję, że wreszcie zrobi porządek z naszym cud bramkarzem.
|
RAF średniej klasy zawodnik? cłhopie wiesz co piszesz??!! 11 lat w Wiśle wieloletni KAPITAN tej drużyny.. Jako jeden z niewielu został w nowej Wiśle Cupiała a Ty piszesz że koleś średni jest?
Widzę kolejnego znafcę na tym forum.. szkoda słów.. |
Cytat:
Moja świnka morska też ma pewne podłoże w klatce co by to kupek na plastik nie robiła. A poważnie, to proszę Was piszcie tu o tym co pewne a nie o tym co się komuś przyśniło/wydaje/przypuszcza bo miał głos od Boga |
Cytat:
A Jimenez będzie - tylko, że ni Manuel a Curro; NIe trenował FC Sevilla - ale część odcinków serialu kręcili w Sevilii; NIgdy nie trenował piłkarzy - ale 500 tys euro rocznie nawet bez premii mu się przyda, A tak naprawdę nie nazywa się Curro Jimenez tylko Sancho Garcia Panowie tworzycie prawdziwe Radio Erewań. pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Już nie mówiąć o rajdzie Dubickiego i jego wieńczącej sukces bramce. Tyle że moje wspomnienia bliższe są sezonu 2002/2003 i wtedy Wisła robiła na mnie lepsze wrażenie ;-) |
Z tym Larssonem to oczywiscie zart jakis. Od niecalego roku jest trenerem. To jakies niepowazne
|
czesc, na stronie tsw.com.pl wyczytałem, że konferencja prasowa, na której ma byc zaprezentowany nowy trener (Jimenez?), ma się odbyc dziś pomiędzy 14 a 16. Mam w związku z tym pytanie do redakcji - czy możecie to Państwo potwierdzic, czy to tylko dziennikarska kaczka?
|
Cytat:
|
Oby nie, bardzo chcę, żeby to właśnie ten trener pokierował naszą "drużyną"
|
zaraz powinien być trener...
|
Cytat:
Wracając do tematu. Nie przyszło Wam do głowy, że może ten cały Jimenez nie zostanie trenerem tylko nad-trenerem? Kimś pomiędzy dyrektorem sportowym, a koordynatorem wszystkich drużyn. Jak słynny Monchi w Sevilli (miałby się Manolo na kim wzorować). Jego wpływ na funkcjonowanie Wisełki byłby wtedy całkiem inny, zdecydowanie bardziej kompleksowy, a i komfort pracy - jak się zdaje - większy. Wątpię, by tak się stało, ale mam wrażenie, iż nikt nie wziął tego pod uwagę. Ktoś powie, że może zostać menedżerem w stylu brytyjskim, mającym wpływ na wszystko w klubie. Nie wydaje mi się, aby coś takiego przyjęło się w polskich warunkach, zwłaszcza pod egidą Bogusława Cupiała. Było, nie było - fajne to oczekiwanie w napięciu na nowego trenera :) Jak słusznie ktoś tutaj zauważył, przydałyby się jeszcze jakieś transfery - najlepiej młodych walczaków. I - do jasnej cholery - niechże wreszcie zaproszą akademię piłkarską Frankowskiego i Szymkowiaka do stałej współpracy! Nawet w polskiej lidze rywale już nam odjeżdżają pod względem szkolenia własnego piłkarskiego narybku (Lech, Legia - choć ta ostatnia, na szczęście dla nas, największe talenty oddaje za bezcen innym). Organizacja - to jest największy problem Wisły Kraków. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
artykulik o naszym bagienku i o śwince utytłanej w błocie (ostatnie zdania artykułu). |
Nieważne kto. Ważne żeby był to sadysta. Żeby po pierwszym treningu piłkarze ustawili sie w kolejce do Cupiała ze skargami że nowy trener katuje ich pracą, a Cupiał aby trzasnął im drzwiami przed nosem a trenera pochwalił :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl