![]() |
ktoś pare stron wstecz napisał że jakby Cleber grał to by to i tak nic nie zmieniło, nie zgodzę się.
Może akurat on by podszedł do karnego.. Zawsze wykonywał je bezbłędnie.. ale dzisiaj? Magic chciał przypodobać się jeszcze bardziej ( i usłyszeć 'żuraw żuraw.. ) no cóż.. nie wyszło |
Widzicie a tak wołacie o tych Sadloków frajerów itp Wisła potrzebuje piłkarzy klasowych a nie zapchajdziur
Pozsotaje wiara że Henio coś zrobi w tych dniach i ogramy tych leszczy bo to prawda ci Azerowie są ciency bronili się całym zespołem przez 70 minut, po golu zaczęli coś grać |
A miała być pewna wygrana, tymczasem to Azerowie mają zaliczkę a my będziemy się pocić w Baku (dosłownie i w przenośni). Niestety oglądając ten występ na myśl przychodzą mecze z Valerengą czy z Levadią. Nie chciałbym aby Karabach wywoływał negatywne skojarzenia tak jak ma się to w przypadku Valerengi, Dinama Tibilisi, Levadii, ale z taką grą jak dotychczas jest to wysoce prawdopodobne.
Mieliśmy dużo szęścia, bo to Karabach miał więcej "setek", co do karnego to Maciek jako doświadczony zawodnik powinen go strzelić z zamkniętymi oczami. Co może cieszyć w tym meczu to dobre zmiany Małeckiego oraz Kirma. Trener na pewno wyciągnie wnioski z tego spotkania i odpowiednio przemebluje skład na rewanżowy mecz. Potrzeba też więcej ruchu w grze i strzałów z dystansu. P.S. Niech zawodnicy oglądają taśmy z karnymi wykonywanymi przez Clebera:-D |
-Damy radę ?
-Tak, damy radę !!!!!!!! Słowa Boba Budowniczego niech dodadzą nam choć trochę otuchy :D |
Cytat:
|
Pierwszy za ten wynik powinien odpowiedziec Basalaj, bo to on odpowiada za polityke transferowa...sprzedal najlepszych pilkarzy, a nowi przyszli za pozno i w dodatku sa o przynajmniej klase gorsi od swoich poprzednikow.
Co do rewanzu, to bedzie formalnoscia dla Azerow. Zagramy przy ponad 40C upale! Naszym nie chcialo sie biegac przy idealnej pogodzie, a co dopiero tam. Pewnie wynik bedzie wyszy dla Karabachu. |
Będziemy musieli zareagować pozytywnie na dzisiejszy wynik.
Jeszcze raz to powie to mnie szlak jasny trafi |
Skąd my to znamy?
W sumie to powinniśmy się przyzwyczaić - praktycznie co sezon mamy jakąś Valerengę czy inny Karabach. Praktycznie ilość odpadnięć z pucharów z frajerami przewyższa liczbę, w miarę honorowych pożegnań z tymi rozgrywkami. To staje się regułą a nie wypadkiem przy pracy. "pocieszeniem" jest fakt, że to nie tylko nas problem a wszystkich zespołów z naszej lig, czy też generalnie polskich piłkarzy (reprezentacja tez)i - po prostu w lecie nie potrafimy grać. Co do samego meczu... po raz kolejny nasze gwiazdki zostały odpowiednio uspokojone przed meczem, że wystarczy wyjść na boisko i mecz sam się wygra. Bo przecież nam się należy: - rok temu zawaliliśmy więc teraz na pewno drugi raz to się nie powtórzy - w bet-at-home mamy lepsze stawki niz Juventus, spoko luz - roznieslismy ogórkow z Litwy, wiec jestesmy w super formie - jest taka wielka rywalizacja w zespole wiec graja tylko najlepsi (Boguski, Zurawski, Brozek) a ci w słabej formie (Gargula) badz sprawiajacy problemy (Malecki) siedza na lawce - nie moze byc inaczej jak wysoka wygrana Martwi mnie ze opieramy sile zespołu na słabnących z kazdym dniem Sobolewskim, Zurawski i Cleberze, którzy lepsi, szybsi i silniejsi juz nie beda. Owszem, fajnie ze sa w druzynie, ich doswiadczenie sie przypda mołodszym graczom ale z pierwszego składu powinni byc juz powoli usuwani. Cikos jakis taki drewniany, nie mowie o technice ale o samym poruszaniu sie, koordynacji. Palic? Nic rewelacyjnego. Nie bedzie niestety nowym Kosowskim. Mowilismy, ze mamy taki potencjal w ofensywie a tu Boguski bez formy, Brozek to samo... można tylko ręce załamac nad nimi i ich zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Śpieszmy się oglądać polskie drużyny w pucharach - tak szybko odpadają[*] pzdr Michal |
Będziemy musieli zareagować pozytywnie na dzisiejszy wynik.
No ****............ |
Sprawiedliwy wynik 1-3, mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu,
drużyna z Azejberdzanu jest dużo lepszą drużyną od naszej pod każdym względem. To nie te czasy kiedy ładowaliśmy ogórów, te ogóry nauczyły się taktyki, nauczyły trenować, suma sumarum przerosły polskie druzyny co było już widać w mecz z Amica (awans w karnycg czyli loteria, tak jak w totku). Niesamowity presing, niesamowita agresja i mądrość w grze. Po stracie bramki powinniśmy się na nich rzucić, a tego nie zrobiliśmy z prostych względów, BRAK UMIEJETNOŚCI! Kiedyś byliśmy ŚREDNIAKAMI (naciąganymi w Europie) teraz jesteśmy kelnerami. Średniakiem jest PSV, który wykupuje naszego najlepszego obrońce i sadza go na ławę. |
jaga mimo ze przegrywa to gra z jajem walczy do ostatniej minuty a nasi kopacze?Wyzsze kontrakty im dac!
|
Nie ma co się obrażać i odwracać plecami od zespołu jak panienki.
Dzisiaj zabrakło zgrania. Było to aż nadto widoczne w naszej obronie. Mam nadzieję że jutro w sparingu Kasperczak będzie zgrywał obronę na mecz rewanżowy. Bunoza i Paljić według mnie nie mieli okazji żeby się zgrać z zespołem, stąd taka ich gra a nie inna. Wypada mieć nadzieję że Honduranin nam nie zwieje do egzotycznego Azerbejdżanu razem z umową. Jose Murinho po przyjściu do Interu i teraz do Realu Madryt powiedział, że na zbudowanie silnego zespołu będzie potrzebował 2 sezonów. Kto wygrał wszystkie trofea w minionym sezonie?? Wiem, że Wisła to nie Inter, a 'Henry' to nie Murinho, ale musimy pamiętać że budowa drużyny trwa trochę dłużej niż miesiąc. Przed meczem pisałem, że wygramy gładko, łatwo i przyjemnie jak za czasów Parmy i Schalke. Dzisiaj nie wygraliśmy, ale pamiętajmy że z Schalke u siebie też przegraliśmy. A jak się ten dwumecz skończył?? Wszyscy wiemy. Szczególnie kibice sukcesu. Panowie i Panie więcej wiary. ps. a kto nie ma w sercu tej ślepej miłości do Wisły i wyrytego na nim hasła 'wierność' temu 3-- w dupe! |
Cytat:
|
Aha
Jakby kto pytał to juz na oficjanej są przeprosiny dla kibiców Ja nie wiem, po Levadii to byłe w****... strasznie A dzisiaj, to tak mam wrażenie, że jest po prostu ...hmmm .... zwyczajnie |
Cytat:
Cytat:
|
od 1-10
Jovanić 8 (gdyby nie on to by było z 3/4 -0, na poczatku pare błędów) Cikos 5 (poprawnie, za mało rajdów, pare razy sie udało przedrzeć) Kowalski 6 (dobra gra) Bunoza 3 (słabo raczej, moze trema, ale za duzo błedów i czerwien) Piotr Brożek 3 (słabo jak na niego, i bramka jego mało walki) Boguski 2 (dno) (46' Małecki) 7 (walka walka, i o dziwo sie udawało) Sobolewski 5 (nic poza przecietnoscią) Jirsak 2 (żenada, ten chłop nigdy nie zagra dobrze na presji) Paljić 3 (coś tam próbował, ale słaby) (67' Kirm) 3 (nic...) Paweł Brożek 2 (nic a nic) (75' Łobodziński) 1 (nic nic nic) Żurawski 2 (to ten Żurawski? ten z Parmy i Shalke? lata robią swoje;/ - WIDAĆ) |
Problem jest mentalność "starych" zawodników Wisły- brak presji na wygrywanie. Brozio nie ma ochoty na grę, Boguski to ja nie wiem co On robił na murawie, Żuraw "to już nic nie musi udowadniać" i to widać :( Tomas niby chciał, ale mu nie wychodziło, Sobol już nie daje rady, Mateusz i Łobo w sumie zagrali swoje i wszyscy wymienieni myśleli, że Marcelo coś strzeli... No samo się nie zrobiło. Oj ciężko będzie mial Henry, oj ciężko...
|
Jak obrona mogła dobrze pracować, skoro kierować miał nią grający swój czwarty poważny mecz w Wiśle Kowalski? Widać było od samego początku rażącą nieskuteczność podań i to było kluczem do przegranej w tym spotkaniu. Przez całe 90 minut nie skonstruowano ani jednej akcji, która mogła się zakończyć golem. Winnym porażki można uznać Kasperczaka za postawienie na niezgrany skład, co doprowadziło do ww. nieskuteczności.
Daleki jednak jestem od pisania nt. polityki transferowej z tego powodu, że trudno jest cokolwiek mówić po jednym spotkaniu. Basałaj przychodząc do Wisły miał mnóstwo pożarów do ugaszenia, ze stadionem na czele. W ostatnim wywiadzie mówił, że nie jest zadowolony z trybu w jakim ściągano zawodników, co po części zahacza o to, o czym pisze Wolfy. Oczywistym też jest, że priorytetem w klubie jest mistrzostwo, więc raczej po ewentualnym odpadnięciu nie polecą głowy, polityka klubu będzie kontynuowana. Zimowa ofensywa transferowa, o której mówił Smuda i tak nastąpi, bo Basałaj ma zaufanie u Bossa. |
Brak słów normalnie..
Co TO było?! Po straconej bramce straciłem nadzieję na zwycięstwo, a gdy Mały wywalczył rzut karny pomyślałem "niee.. to jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe ". No i było.. Pozostaje mieć nadzieję, że za tydzień zobaczymy "inną" Wisłę. |
Doprawy nie wiem czego się spodziewaliście?Wybiegany,solidny techniczne zespół przyjechał do Krakowa rozegrać mecz. I tylko tyle. Świat idzie naprzód,Azerowie ładują kasę w szkolenie i mają efekty. Za kilka lat będą nas jechać rezerwami,o ile będa z tego poziomu startować. Organizacyjnie przewyższali nas w każdym elemencie. Rok,dwa i sprowadzą sobie jakiegoś zorientowanego Brazylijczyka,który będzie ciut skuteczniejszy od Śiwego Azera:). Pieniądze mają,to dla nich nie problem. Wtedy będą nas jechali z 3-0. Bo tyle powinno dzisiaj być. My tymczasem będziemy skupować z Balkanów piłkarzy za 300 tysięc i będzie to się nazywało ofensywą transferową:). Jakoś żadnych rzeczy nie obiecywałem sobie po tej rywalizacji. Wiedzialem jedno,że jak stracimy to polegniemu w dwu meczu. I chyba taki tego będzie finał. Ale na zaistnienie w Europie nie liczyłem ani przez sekundę. No way. Jesteśmy słabi,piłkarsko i organizacyjnie. Skład mamy na nasza przaśną,nic nie znaczącą ligę ok. Tutaj możemy się emocjonować,ale nic poza to. Celem samym w sobie jest zdobycie MP. Puchary to dla nas za duże wyzwanie. Kiedyś jak będziemy szkolić mlodzież,będziemy kupować piłkarzy a nie chłopców z wsi Bałkańskich,to może coś kiedyś ugramy,ot do rozgrywek grupowych LE wejdziemy. Ale to melodia przyszlości, dziś póki co padamy pokonani w każdym kto umie piłkę kopnąć i wie co to spalony.
|
I prawdopodobnie na jubileuszowym 90 spotkaniu w Pucharach nasza przygoda się zakończy...
Wstyd ! |
Panowie i Panie mecz dramatyczny gdyby nie bramkarz było by co najmniej 0-3 najsłabsi na boisku Bunoza bez komentarza, Sobol dzisiaj dramatyczny mecz potykał sie chyba nie zagrał żadnej dobrej piłki, mnóstwo strat, Boguski dramat. Reszta niestety na swoim poziomie czyli słabo drużyna jest w budowie nie nie ma co oczekiwać cudów jednak ja liczyłem że będzie ambicja i znów sie zawiodłem. Najlepszy na boisku zdecydowanie Cikos i Małecki. Niestety, ale na wyjeździe może być pogrom jeśli zagrają nasi tak jak dzisiaj.
|
Jovanić - tj pisałeś kilka nie pewnych i interwencji np. ta z wypuszczeniem piłki z rąk a piłkę blokował któryś stoper
Cikos - - próbował kiwać ale w 1 połowie z Boguskim za dużo nie narobił Kowalski - szkoda nie wykorzystanych sytuacji Bunoza - -aż dziwne chłopak ponad 190 cm a do piłek skakać nie umie P.Brożek cały czas wysunięty obrońca próbował ... Sobolewski - przeważnie faulował w odbiorze Boguski - 0 Żurawski - 1 Małecki - 4 nie dość że karny wywalczył to jeszcze ten strzał gdyby wszedł ... Kirm - ...0 zgadzam się zupełnie nie wkomponował się w zespół może jeden mecz z Odrą 2 bramki aż się dziwie czemu go powołuje Kek do repry. A podanie prostopadłe do Żurawia w rewanżu z Szawle dało temu odpowiedź . Nie wiem czy on kogoś nie lubi każdy widział fotę ze zgrupowania Słowenii przed MŚ jaka atmosfera tam panowała a tu podanie za silne i od razu Żuraw wyraził swoje nie zadowolenie nie cenzuralnymi słowami. Łobo - Bożydar mówi ( nie jednokrotnie już) .O szykuje się zmiana w zespole Białej Gwiazdy czyżby Wojciech Łobodziński miałby być tym zbawcą... na pewno za te pieniądze :foch: I tak jak w meczu Ruchu los się zemścił na Wiśle nie wykorzystane sytuację. Początek nie najgorszy ale potem oddane pole gry. |
|
Szkoda, wielka szkoda, że Wisła zawodzi nas co roku w walce o puchary. To jest rutyna i powinni coś z tym zrobić, skompletować drużynę przez sezon, ulepszać ją, a nie co wakacje wymieniać pół składu i rzucać niezgranych piłkarzy na pożarcie nieznanym klubom. Oby odrobili za tydzień stratę ale jest to raczej marzenie ściętej głowy, biorąc pod uwagę dzisiejszy przebieg spotkania.
|
Panowie, spokojnie.
Będzie tylko lepiej, potrzeba tylko zgrania i 'nieco' większego ruchu z przodu... PS: nie wiem czy to dostrzegliście, ale Sobol to już chyba długo nie pociągnie. Co chwila stawał i łapał oddech. Owszem, miał parę dobrych akcji, ale szczególnie w końcówce - okropna była dziura w środku, za co Radka należy winić najbardziej. Kasperczak ma niezły ból głowy - wstawić Wilka i tym samym grać połową nowego składu? eh, mam nadzieję, że nasi 'zareagują pozytywnie'... |
Alleluja i do przodu. Pewnie większość uzna mnie za *******niętego, ale ja wierzę w rewanż.
Czy wygrywasz czy nie...! |
Cytat:
|
Szkoda, że clebera nie było, ustwił by dobrze obrone i pewnie by karnego szczelił. Cieżko przed rewanżem, ale wierze, że odrobimy:(
|
A jak pisałem " nie rozpędzajcie się tak" to mnie wyśmialiście :-)
Wychodzi wszystko po trochu, osłabienia składu, zakup nowych piłkarzy "za 5 dwunasta", gra na WYGNANIU i wiele wiele innych. Polska liga to dno i musicie się z tym pogodzić. Ja po dzisiejszym meczu nie mam nic sobie do zarzucenia. Idę spać bo za 6 godzin pobudka. Szkoda, że Wojciech, Paweł i Patryczek jutro za mnie nie wstaną... |
Cytat:
|
nie mówię, że grali dobrze, mówię, że zagrali mądrze i rozważnie, to jest różnica.
|
a kto pamięta Real Saragossa - Wisła jaką stratę odrobiliśmy... ? wiem to zupełnie inne drużyny... ale damy radę ! Prawdziwi kibice się nie odsuną... wiadomo popsioczy się po takim meczu... ale damy radę ! Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !
|
Piłkarzyki bez ambicji może by oddali kase dla tych 5 tys. widzów którzy wierzyli w zwiycięstwo naszych gwiazdeczek, oni sobie teraz pójdą na odnowe biologiczną, posiedzą w saunach a potem BMWicami pojadą to swoich domów. Ale i tak przyjde na kolejny mecz! I wiele osób pewnie tak zrobi. BO WISŁA TO MY.
|
Wcale mnie to wszystko nie dziwi.Miałem w głowie ten początek meczu z Litwinami,gdzie do czasu czerwonej kartki nasi z trudnością wąchali piłkę.Litwini tylko szybko biegali,nic więcej.Zero dynamiki u Wiślaków.To się nazywa gnuśny futbol!Wczoraj patrzyłem na mecz Partizana i od razu rzuca się w oczy tempo gry i agresja.A dziś tylko takie zwykłe,leserskie opierdalanie się.
|
- 1:0 dla Karabachu to najnizszy wymiar kary i niestety juz wszystkie media trąbią o kolejnej kompromitacji Wisly
- europejskie puchary to nie jest miejsce na zgrywanie zespolu - od tego jest okres przygotowawczy i sparingi - ale kasa jest za GLowe i Marcelo więc bilans sie powinien tym razem zgadzac - lepiej kupowac na jakosc, a nie na ilosc (Bunoza to bedzie chyba taki nasz Wasiluk) - przynajmniej nie trzeba spieszyc sie ze stadionem - nikogo nowego nie zachecimy do przychodzenia na mecze, a dla wiernych fanow starczy stadion Hutnika (przynajmniej bede mial blisko :) - mimo wszystko benzadziejne zestawienie skladu (Brozek dobrze grajacy na lewym skrzydle tym razem na obronie, chyba mogl tam kto inny wejsc chocby Diaz ? czemu nie gral Gargula skoro dobrze wypadl z Szawle ? Boguski to Boguski - wiadomo) - Chavez to chyba jutro cos przysymuluje na tych badaniach byle jak najszybciej stąd spier....ć - w koncu okienko w Europie jeszcze otwarte dlugo, moze sie trafi jakas lepsze propozycja z Kaukazu na przyklad |
nie mówię, że grali dobrze, mówię, że zagrali mądrze i rozważnie, to jest różnica.
|
Cytat:
|
Przynajmniej będe mógł sobie spokojnie kupić bilet na nowy stadion.
Jak będzie chodzić 15 000 to będzie b. dobrze. |
Ludzie spokojnie, pesymistom przypomnę tylko dwumecz z Iraklisem. Wróci Cleber, chłopaki się ogarnął i wierze że będzie dobrze. Płacze nic tu nie dadzą, tylko mobilizacja i jeszcze raz mobilizacja. Po takich meczach forum powinno być zamykane do rana bo niektóre wpisy w tym temacie są bardziej żenujące od występu Boguskiego.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl