![]() |
Cytat:
Widziałeś mecz w ogóle czy tylko legialive daje ci obraz gry? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zawsze mnie zabija jak kibice klubu X chca wykartkowac graczy klubu Y :) Borysiuk,Vrdoljak - Oni graja na pograniczu faulu, fauluja taktycznie, nie odstawiaja nogi - Tak sie gra dzisiaj w pilke. Rozroznijmy brutali boiskowych w stylu Lokietka, od grajacych twardo defensywnych pomocnikow. Chlopak jest mlody, gra na pozycji, na ktorej trzeba od samego poczatku grac ostro i przynajmniej to robi.
|
Cytat:
|
Masz racje, ale takich fauli jest multum. Jeden na dziesiec jest w sytuacji gdy przeciwnik ma klarowna akcje sam na sam. W wiekszosci albo jest to blisko srodka boiska przy stracie i wyjsciu kontry, albo gdy idzie kontra ale jeszcze przed bramkarzem jest jeden obronca. Takie faule sa odgwizdywane i najczesciej nie upomina sie kartka, co innego gdy jest sam na sam blisko pola karnego. Tak sie wlasnie dzisiaj gra w pilke i widac to w kazdej lidze swiata :) Faule taktyczne rozne maja oblicza i sa stosowane w prawie kazdym meczu.
|
Vrodijak gra fajnie, lubię taką ostro grę, ale Borysiuk gra jak ostatni pajac. On nawet nie tyle jest brutalny co po prostu nieodpowiedzialny. Coś w rodzaju łokietka tylko że ten wali umyślnie a ten idzie w nogi na nic nie patrząc, czasem takie zachowaniu u nas ma Diaz. Faule taktyczne powinni karać bo to jest po prostu najbardziej chamskie gdy brak umiejętności to cie wytnie.
|
Co do Borysiuka zgoda - Rafał Boguski mógłby coś na ten temat powiedzieć.
Ogólnie Legia gra tak sobie,ae na pewno lepiej niż wiosną. Jak już czasami zerkam na grę tego klubu najbardziej ciekawi mnie gra Chinyamy-zazwyczaj można się mocno pośmiać i tym razem było tak samo:) Liga nam się spłaszczyła,ale wbrew temu co wielu pisze, walka o mistrza wg mnie rozegra się tradycyjnie między Nami a Legią. Amici nie liczę, ten tytuł długo będą jescze pamiętać. |
Cytat:
Ogólnie - mecze z udziałem Diaza i Clebera powinny mieć czerwony kwadracik i być puszczane po 22:> |
Obejrzyjcie sobie karnego w meczu Arka-Górnik, niezła komedia...
|
Cytat:
|
patrzcie patrzcie ledwo sie liga zaczela 3 mecze za nami ,nic jeszcze nie wiadomo a ten tu juz pewny swojej Polonii...
troche pokory i szacunku dla prawdziwych "polskich firm" |
Cytat:
walka 2 druzyn o mistrza = jedna jest mistrzem, druga wice walka 2 druzyn o wicemistrza = jedna jest wice, druga mistrzem. |
Cytat:
|
Cytat:
Powiedz mi gdzie oni moga hasac jak nie na forach? Chowaja sie po kanalach jak szczury wiec na necie moga swoja "wielkosc" pokazac. Ja rozumiem to ze nawet taki Lech moze sie napinac, w koncu zdobyli to mistrzostwo, Wisla i Legia to w koncu solidne firmy, a taka Polonia? Wygrali 3 mecze i juz wiedza ze beda mistrzami :) Naprawde pokora to cos bardzo waznego w zyciu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
do PoloniaDumaStolicy
Po 1: jaka w ogóle Polonia? Po 2: sami kibice sukcesu, nie było wyników na meczach was była garstka, teraz wielcy kibice. Po 3: niech już bedzie ta "Polonia" nie ma własnego forum Po 4: wiem że masz dziecko jeszcze wakacje ale zamiast iść sie spokojnie wyspać to ty chwalisz sie po 3 kolejkach że Polonia prowadzi.. |
Cytat:
Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?:lol: Kilkanaście* lat czyli ile? 19 lat to też kilkanaście a więc: 1994,1995, 2002, 2006. Coś słabo u Ciebie z matmą, skoro uważasz, że 4-1=1. A do tego pryszcz w postaci 1/4 LM w 96r i 1/2 PZP w 91r(tak, ten rok łapie się pod kilkanaście). Rzeczywiście, niesolidna ta firma. O pucharach Polski w tych kilkunastu latachjuż nie będę wspominał, żeby cię nie zawstydzić. * wyjaśnienie specjalnie dla ciebie- kilkanaście: liczby od 11 do 19. |
Cytat:
|
Odopowiem bo widze trzeba Cie edukowac jak wiekszosc kibicow Polonii.
1) W ostatnich kilkunastu latach Legia zdobyla 4 MP Polonia 1 - Jesli dla Ciebie to jest jeden wiecej to skoncz wreszcie podstawowa szkole i dopiero sie udzielaj. 2) Kto sie uklada z okupantem? Wiesz kto i czemu tak nazwal ITI? Wiesz o co walczyli kibice Legii z ITI? Wiesz co osiagneli? Nie wiesz widze wiec po cholere sie odzywasz ? 3) Jesli nawet bysmy sie ukladali, to ja wole sie ukladac z ITI niz dac sobie wcisnac druzyne z Grodziska i udawac ze to moja druzyna. 4) Na temat gniazdowego nawet sie nie wypowiadaj bo kazdy kto ma mozg wie o co poszlo, a skoro Ty go nie posiadasz to po cholere sie udzielasz? 5) Legia jest solidna firma, Wisla jest solidna firma bo to zespoly ktore rok w rok walcza o najwyzsze cele. W tamtym roku miejsce 4 ale powiedz mi gdzie ten Twoj nedzny klubik byl przez ostatnie 10 lat? Przy Legii i Wisle to jest malo znaczacy dobrze rozpoczynajacy lige klubik, nic wiecej. To byl pierwszy i ostatni raz kiedy napisalem dluzszy post do kogos kto i tak pewnie g*** z tego zrozumie. Osmieszyles sie juz wystarczajaco wiec jesli cokolwiek do mnie jeszcze napiszesz, to znaczy ze jestes zbyt ograniczony by rozumiec slowo pisane i wyciagac wnioski. Widzisz, wpadles tutaj i zaczales na maxa sie napinac, zaczales klamac i prowokowac, skompromitowales sie ostatnim wypisem i mam nadzieje ze masz na tyle oleju w glowie by juz nie brnac w tej zalosnej gadce. To by bylo na tyle. O Pogoni nie wspominaj bo oni spadli bardzo nisko a Wy wzieliscie z pocalowaniem dupy pilkarzy i miejsce w lidze. Starucha tez zostaw w spokoju bo mimo tego co zrobil wiecej znaczy dla ruchu kibicowskiego niz wszyscy kibice Polonii razem wzieci. Zakaz sadowy...mowi Tobie to cos ? Kto pierwszy uzyl stwierdzenia " przez kilkanascie lat " ? Jestes niereformowalny. Liczyc nie umiesz, o sprawach kibicowskich nie wiesz wiele a wypowiadasz sie - Daruj sobie bo wypunktowal Cie tutaj kazdy. Szkoda czasu na Ciebie. Prosze reszte kolegow z Warszawy o nie odpisywanie temu czlowieczkowi bo moze admin sie wkur*** i polecimy wszyscy ;) Wyszumi sie chlopak. Skompromitowal sie, pisze o czyms o czym nie ma pojecia - jego sprawa. Z napinka przesadzi, admin go wysadzi z siodla i bedzie spokojniej. Pod nickiem jest opcja ignoruj i klikamy na nia :) Ja juz tak uczynilem, bedzie spokojniej :P Wracajac juz do tematu ekstraklasy. Ktos mi wyjasni z jakiej paki Arka dostala karnego ? To moim zdaniem najbardziej kuriozalna decyzja w tym sezonie. |
Cytat:
Pogoń nauczyła się na błędach i już więcej takiego nie popełnią. Zaczeli wszystko od podstaw i efekty już są. I co do Pogoni, to czy Pogoń zajeła miejsce Piotrcovii w lidze? No nie wydaje mi się. A wy weszliście tylnimi drzwiami do ekstraklasy i udajecie niewiadomo kogo. Poza tym Cytat:
|
1) Człowieku. Ty podpinasz tytuły zdobyte w latach 90-tych? No napisz jeszcze o Lidze Mistrzów. Zapewne już nigdy nie będziesz miał okazji obejrzeć tam swojego klubu.
2) Wiem co osiągnęli. To, że Walter ma Was jak na smyczy. Najlepszym przykładem są ostatnie derby, gdzie nie poszliście, bo dobrze wiedzieliście, że Wasza patologia zrobiłaby syf. Wytłumaczysz w jak jeden dzien można przejść od nienwiści do tolerowania ITI? 3) No to dopinguj sonie Iwańskiego, co Wam pokazuje wała. 4) Gdzie jest Staruch? Drugi raz wsyatwiliście go do wiatru. 5) Chłopcze, zapominasz kto tę ligę zakładał. Tak, Polonia też zakładała. A co do tej wielkości Legii, kilka lat temu może tak. Piłkarze jechali na Legię, to już przed meczem srali pod siebie, że grają z Legią. A przez ostatnie lata? Drużynka do golenia. Pogoń - zapomniałeś jak była Pogoń brazylijska? Pierwszy mecz i około 16 tysięcy osób w Szczecinie. ToTylkoJa. Nie bądź śmieszny z tym oświadczeniem Starucha. Każdy wie, że są osoby. które mają więcej do gadania na Legii i poświęciły go w imię porozumienia. |
Ja .......ę. Znowu to samo. Załóżcie se temat na forum testowym i tam se bluzgajcie.
A w kwestii dzisiejszych meczów - wałek w meczu Arka-Górnik, że aż śledziem zaśmierdziało. Ważne zwycięstwo naszych gwiazd, dużo goli w Bełchatowie. Zacieśnia się coraz bardziej, zanosi się na najbardziej wyrównany sezon od wielu lat. kreseq - sędzia w tym spotkaniu na siłę próbował przebić tego z meczu Legii z Cracovią, ale i tak na razie daleko mu do tego :P |
PoloniaDumaStolicy przecież sam użyłeś słowa 'kilkanaście':lol: a kilkanaście to liczby od 11 do 19. 2010-19- 1991. Prosta matematyka:) Wyżej ci już to wyjasniłem, ale widzę, że nadal nie dociera, jak grochem o ścianę:rotfl:
S. jako jedyny ma ZAKAZ SĄDOWY a nie klubowy.Pozostali mają zdjęte, ale były to zakazy klubowe. Chcesz, żeby kibice mieli wpływ na decyzje sądów? Chory jestes czy jak? Jeszcze raz napiszę, jak do dziecka- PRZECZYTAJ ze ZROZUMIENIEM oświadczenie S.. I tak pewnie nic z niego nie załapiesz, ale to już nie moja wina. Ta druzynka do golenia od 'x' lat jest wyżej w tabeli od twojej sprzedanej Polonii. A to, że na brazylijską Pogoń przychodziło po 16 tys to było wiadome, że tka będzie- piknik lubi sukces, ale grupy kibicowskie były niezadowolone. A u was były szczęśliwe. W końcu kibice sukcesu, ot co. Nikt nie kocha iti, wywalczyliśmy to co chcieliśmy i jest porozumienie. Złamią zasady to wróci konflikt. I tyle. Wy nie macie u siebie tak dobrze, jak my teraz na trybunie Ultras :) Wiślaków przepraszam i już więcej nie odpisuję kibicowi Groclinu. Ale działa on na mnie tak, jak na was fan Cracovii. Nie zdziwię się, jak dostanę bana, bo trochę się zagalopowałem w gościach. Pozdro. |
Tak jak przez długi czas modne było popieranie Legii w proteście, tak teraz widzę że modne jest krytykowanie za skończenie tego protestu;)Coponiektórym nie pasuje że jedna z większych ekip wchodzi do gry.Chcieli by chyba wariantu talibskiego czyli walka dla samej walki.
A co do ligi - Polonia/Groclin na razie ciśnie ale to jeszcze nie jest zespół mogący zmonopolizować rynek w tym sezonie. Legia - 1 tak na prawdę robiący różnicę zawodnik w pomocy to za mało - pewnie będą się rozkręcać ale to melodia przyszłości by to się wszystko zazębiło My - tak topornej gry to ja sobie nie przypominam a daleko sięgam pamięcią.Jak najmniej strat o zimy Lecha/Amica - klasa lepiej od nas, co nie znaczy że dobrze.Też nie wygląda to ta by mieli komukolwiek odskoczyć. Tak mi się w ogóle widzi że tegoroczne rozgrywki będą strasznie wyrównane.Jedyny kandydat do odskoczenia reszcie to Groclin ale ja dziś tego nie widzę, natomiast środek stawki jest w miarę mocny(jeśli porównać to do tzw liderów) - Tak więc można liczyć na wiele zaskakujących wyników. |
Temat kibicowski kończę, ale wklejam oświadczenie Starucha. Jak zwykle legijna propaganda, tylko Staruch napisał co innego...
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Czekam na walke Adamka i mi sie nudzi :P |
Cytat:
Dokładnie, kolejny fatalny mecz Sadloka, od początku byłem przekonany, że robienie z niego gwiazdora i podstawowego reprezentanta jest z grubsza przesadzone. Gość ma dobrą technikę, potrafi podać co do nogi na 50 metrów, uderzyć z dystansu, ale nijak ma się to do pozycji, na której się na niego ostatnimi czasy stawia. Cały trud, który Niebiescy włożyli w 2 połowie (82 minuta 2:2) został zniweczony przez jego gapiostwo. Cieszy to, że Bronowicki zaczyna wracać do formy,no i 'nowy Sobiech' Jankowski strzela w debiucie. |
Cytat:
Fakt, protest zakończony - kibice Legii kupili "truskawki" od ITI i są szczęśliwi i na tym mam nadzieje zostaną zakończone te "warszawskie" dyskusje:) |
Obejrzałem sobie tę sytuację, po której Arka dostała karnego. Ale przekręt:shock:
Ktoś wie jak sędzia to uzasadnił? W ogóle odezwał się po meczu? |
Fajnie się czyta posty Warszawiaków.Te intrygi i itp......:)
Liczę na dalszą rozmowę.:D |
Ale faktycznie albo mi się zdaje albo coś więcej kibiców Polonii pojawia się na meczach :D
|
Cytat:
Nie, żebym widział w tym coś złego - drużyna gra dobrze, to i ludzie chcą ją oglądać. Nie pisałbym jednak o kibicach, bo o identyfikacji z barwami klubowymi trudno tutaj w ogóle mówić. Pomijam już, że kibice Polonii dopingujący Groclin... |
Póki co Lech po mało przekonującej grze prowadzi u siebie 1-0 z Cracovią.
Goście byli tak uprzejmi, że nawet sami strzelili sobie bramkę. Raczej ciężko mówić o stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych przez Lecha. To Cracovia im je prezentuje. Dnipro w rewanżu na pewno nie będzie tak uprzejme :) |
Już 3:0. Lech zaczyna grać jak człowiek.
|
Raczej jak kuchenka elektryczna. Proszę nie stosować na tym forum reklamy sprzętu AGD !
Mnie cieszy forma pejsów - idealna na wylot z hukiem :) |
Rudnevs robi swoje, jak zresztą przewidywałem przed sezonem. Tylko przyklasnąc takim transferom - zakup króla strzelców ligi bądź co bądź lepszej niż nasza robi wrażenie. A Łotysz już sie spłaca.
Imponuje czytaniem gry, wychodzeniem na pozycję. Instynkt snajpera, coś jak Frankowski z gry. No i główki (w Łodzi i dziś) najwyższej klasy, nie wiem czy któryś z naszych ligowców tak panuje w powietrzu nad piłką. Lech już czwórka. Cracovia strasznie słaba, no ale pewnie i tak się koniec końców utrzymają :( |
Hahaha, Cabaj im gola od siebie dorzucił :hura::hura::hura:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl