Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

MatMario 21.08.2010 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MareckiTS (Post 965613)
Że co ....a?
Jaki Borysiuk , jaka żółta, jaka czerwona?

http://live2.legialive.pl/
http://legia.com/www/index.php?rel=242

Aż musiałem się zalogować czego normalnie nie czynię ale z głupotą trzeba walczyć.

Borysiuk nawet żółtej nie dostał a ty .......isz , że na C+ nawet się tym zajęli ? :D :rotfl:

Hahaha zbulwersowałem cię tak mocno że musiałeś przyjść Borysiuka bronić... Mój błąd wydawało mi się że dostał jedną pod koniec pierwszej połowy przy linii bocznej. Ale głupio nie dyskutuj bo Sartre nawet ze swej perspektywy potrafi zauważyć kartę dla niego. Tobie trudno, ok.

Widziałeś mecz w ogóle czy tylko legialive daje ci obraz gry?

Buziek_LG 21.08.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 965695)
Po żółtej z kapelusza dostali (...) Wawrzyniak

To fauli taktycznych już się nie kara żółtą ?

63624 21.08.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 965723)

No to wyjaśniło się. Siedziałem niedaleko waszego sektora, ale widziałem już tylko moment przeskoku i najazdu kibiców na ogrodzenie, w końcu w trakcie meczu już to było (początek drugiej połowy jak mnie pamięć nie myli) to moja uwaga była skupiona gdzie indziej. :D

kreseq 21.08.2010 17:36

Zawsze mnie zabija jak kibice klubu X chca wykartkowac graczy klubu Y :) Borysiuk,Vrdoljak - Oni graja na pograniczu faulu, fauluja taktycznie, nie odstawiaja nogi - Tak sie gra dzisiaj w pilke. Rozroznijmy brutali boiskowych w stylu Lokietka, od grajacych twardo defensywnych pomocnikow. Chlopak jest mlody, gra na pozycji, na ktorej trzeba od samego poczatku grac ostro i przynajmniej to robi.

Buziek_LG 21.08.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 966170)
(...) fauluja taktycznie, nie odstawiaja nogi - Tak sie gra dzisiaj w pilke. Rozroznijmy brutali boiskowych w stylu Lokietka, od grajacych twardo defensywnych pomocnikow. Chlopak jest mlody, gra na pozycji, na ktorej trzeba od samego poczatku grac ostro i przynajmniej to robi.

Z tego co ja się orientuje to faule taktyczne są najmocniej karane. Gdy zawodnik wychodzi na czystą pozycję czerwoną kartką zaś gdy zawodnik inicjuje akcje mogącą doprowadzić do bramki(np kontrę) żółtą. I oglądając "kilka" meczy nie widziałem by i tu cytat "Tak się grało dzisiaj w piłkę"

kreseq 21.08.2010 17:51

Masz racje, ale takich fauli jest multum. Jeden na dziesiec jest w sytuacji gdy przeciwnik ma klarowna akcje sam na sam. W wiekszosci albo jest to blisko srodka boiska przy stracie i wyjsciu kontry, albo gdy idzie kontra ale jeszcze przed bramkarzem jest jeden obronca. Takie faule sa odgwizdywane i najczesciej nie upomina sie kartka, co innego gdy jest sam na sam blisko pola karnego. Tak sie wlasnie dzisiaj gra w pilke i widac to w kazdej lidze swiata :) Faule taktyczne rozne maja oblicza i sa stosowane w prawie kazdym meczu.

MatMario 21.08.2010 18:56

Vrodijak gra fajnie, lubię taką ostro grę, ale Borysiuk gra jak ostatni pajac. On nawet nie tyle jest brutalny co po prostu nieodpowiedzialny. Coś w rodzaju łokietka tylko że ten wali umyślnie a ten idzie w nogi na nic nie patrząc, czasem takie zachowaniu u nas ma Diaz. Faule taktyczne powinni karać bo to jest po prostu najbardziej chamskie gdy brak umiejętności to cie wytnie.

yoda79 21.08.2010 20:37

Co do Borysiuka zgoda - Rafał Boguski mógłby coś na ten temat powiedzieć.
Ogólnie Legia gra tak sobie,ae na pewno lepiej niż wiosną. Jak już czasami zerkam na grę tego klubu najbardziej ciekawi mnie gra Chinyamy-zazwyczaj można się mocno pośmiać i tym razem było tak samo:)
Liga nam się spłaszczyła,ale wbrew temu co wielu pisze, walka o mistrza wg mnie rozegra się tradycyjnie między Nami a Legią. Amici nie liczę, ten tytuł długo będą jescze pamiętać.

wolfy 21.08.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 966214)
Coś w rodzaju łokietka tylko że ten wali umyślnie a ten idzie w nogi na nic nie patrząc, czasem takie zachowaniu u nas ma Diaz.

O nie mój drogi, Diaz to jest już wyższa szkoła jazdy:D Dziś wyrzucił dwóch graczy Widzewa w powietrze, jednego tak na oko na dwa metry ( niezły mu wózek zrobił ), a i tak wyglądało to jakby on był poszkodowany.

Ogólnie - mecze z udziałem Diaza i Clebera powinny mieć czerwony kwadracik i być puszczane po 22:>

Baala 21.08.2010 21:26

Obejrzyjcie sobie karnego w meczu Arka-Górnik, niezła komedia...

PoloniaDumaStolicy 21.08.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 966257)
Co do Borysiuka zgoda - Rafał Boguski mógłby coś na ten temat powiedzieć.
Ogólnie Legia gra tak sobie,ae na pewno lepiej niż wiosną. Jak już czasami zerkam na grę tego klubu najbardziej ciekawi mnie gra Chinyamy-zazwyczaj można się mocno pośmiać i tym razem było tak samo:)
Liga nam się spłaszczyła,ale wbrew temu co wielu pisze, walka o mistrza wg mnie rozegra się tradycyjnie między Nami a Legią. Amici nie liczę, ten tytuł długo będą jescze pamiętać.

O wicemistrza chciałeś napisać :-)

matti220 21.08.2010 22:55

patrzcie patrzcie ledwo sie liga zaczela 3 mecze za nami ,nic jeszcze nie wiadomo a ten tu juz pewny swojej Polonii...
troche pokory i szacunku dla prawdziwych "polskich firm"

Fuks 21.08.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966315)
O wicemistrza chciałeś napisać :-)

nazywaj to jak chcesz,

walka 2 druzyn o mistrza = jedna jest mistrzem, druga wice
walka 2 druzyn o wicemistrza = jedna jest wice, druga mistrzem.

Syn Kangura z 1984 21.08.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966315)
O wicemistrza chciałeś napisać :-)

To mi przypomina napinke Amiki pare sezonów temu :lol: Swoją drogą dziwi mnie że moderatorzy banują za wyrazy typu "legła" a tacy prowokatorzy jak tan hools dyskopolo hasają sobie po forum w najlepsze...:p

kreseq 21.08.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 966320)
To mi przypomina napinke Amiki pare sezonów temu :lol: Swoją drogą dziwi mnie że moderatorzy banują za wyrazy typu "legła" a tacy prowokatorzy jak tan hools dyskopolo hasają sobie po forum w najlepsze...:p


Powiedz mi gdzie oni moga hasac jak nie na forach? Chowaja sie po kanalach jak szczury wiec na necie moga swoja "wielkosc" pokazac. Ja rozumiem to ze nawet taki Lech moze sie napinac, w koncu zdobyli to mistrzostwo, Wisla i Legia to w koncu solidne firmy, a taka Polonia? Wygrali 3 mecze i juz wiedza ze beda mistrzami :) Naprawde pokora to cos bardzo waznego w zyciu.

Watts 21.08.2010 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966315)
O wicemistrza chciałeś napisać :-)

Gościnność ma swoje granice, dlaczego ten chory schizofrenik jeszcze tutaj pisze? Ciekawe ptaszku, gdzie byłeś jak toczyliście karkołomne boje z ŁKS-em Łomża w ówczesnej drugiej lidze. :lol:

PoloniaDumaStolicy 21.08.2010 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 966326)
Powiedz mi gdzie oni moga hasac jak nie na forach? Chowaja sie po kanalach jak szczury wiec na necie moga swoja "wielkosc" pokazac. Ja rozumiem to ze nawet taki Lech moze sie napinac, w koncu zdobyli to mistrzostwo, Wisla i Legia to w koncu solidne firmy, a taka Polonia? Wygrali 3 mecze i juz wiedza ze beda mistrzami :) Naprawde pokora to cos bardzo waznego w zyciu.

Może gdybyśmy nie chodzili po kanałach, to też ściągaliby nam gniazdowego z gniazda, a później układalibyśmy się z okupantem :-) Z tymi solidnymi firmami nie ośmieszaj się. Wisłę rozumiem, ale Wy przez ostatnie kilkanaście lat zdobyliście jeden tytuł więcej od nas. PS: spójrz na tabelę :-)

Sylwek1906 21.08.2010 23:47

do PoloniaDumaStolicy

Po 1: jaka w ogóle Polonia?
Po 2: sami kibice sukcesu, nie było wyników na meczach was była garstka,
teraz wielcy kibice.
Po 3: niech już bedzie ta "Polonia" nie ma własnego forum
Po 4: wiem że masz dziecko jeszcze wakacje ale zamiast iść sie spokojnie wyspać
to ty chwalisz sie po 3 kolejkach że Polonia prowadzi..

ToTylkoJa 21.08.2010 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966336)
Może gdybyśmy nie chodzili po kanałach, to też ściągaliby nam gniazdowego z gniazda, a później układalibyśmy się z okupantem :-) Z tymi solidnymi firmami nie ośmieszaj się. Wisłę rozumiem, ale Wy przez ostatnie kilkanaście lat zdobyliście jeden tytuł więcej od nas. PS: spójrz na tabelę :-)

My walczyliśmy i wywalczyliśmy to co chcieliśmy, więc dlaczego mieliśmy nie podpisać porozumienia? Możesz wyjaśnić? Spełnili nasze warunki, więc o co ci chłopczyku chodzi?

Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?:lol:

Kilkanaście* lat czyli ile? 19 lat to też kilkanaście a więc: 1994,1995, 2002, 2006. Coś słabo u Ciebie z matmą, skoro uważasz, że 4-1=1. A do tego pryszcz w postaci 1/4 LM w 96r i 1/2 PZP w 91r(tak, ten rok łapie się pod kilkanaście). Rzeczywiście, niesolidna ta firma. O pucharach Polski w tych kilkunastu latachjuż nie będę wspominał, żeby cię nie zawstydzić.

* wyjaśnienie specjalnie dla ciebie- kilkanaście: liczby od 11 do 19.

PoloniaDumaStolicy 21.08.2010 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 966344)
My walczyliśmy i wywalczyliśmy to co chcieliśmy, więc dlaczego mieliśmy nie podpisać porozumienia? Możesz wyjaśnić? Spełnili nasze warunki, więc o co ci chłopczyku chodzi?

Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?:lol:

Gdzie jest Staruch? :lol: Pamiętasz jak kilka lat temu pogoniarze przyjęli z otwartymi rękoma Piotrcovię?

kreseq 22.08.2010 00:00

Odopowiem bo widze trzeba Cie edukowac jak wiekszosc kibicow Polonii.

1) W ostatnich kilkunastu latach Legia zdobyla 4 MP Polonia 1 - Jesli dla Ciebie to jest jeden wiecej to skoncz wreszcie podstawowa szkole i dopiero sie udzielaj.
2) Kto sie uklada z okupantem? Wiesz kto i czemu tak nazwal ITI? Wiesz o co walczyli kibice Legii z ITI? Wiesz co osiagneli? Nie wiesz widze wiec po cholere sie odzywasz ?
3) Jesli nawet bysmy sie ukladali, to ja wole sie ukladac z ITI niz dac sobie wcisnac druzyne z Grodziska i udawac ze to moja druzyna.
4) Na temat gniazdowego nawet sie nie wypowiadaj bo kazdy kto ma mozg wie o co poszlo, a skoro Ty go nie posiadasz to po cholere sie udzielasz?
5) Legia jest solidna firma, Wisla jest solidna firma bo to zespoly ktore rok w rok walcza o najwyzsze cele. W tamtym roku miejsce 4 ale powiedz mi gdzie ten Twoj nedzny klubik byl przez ostatnie 10 lat? Przy Legii i Wisle to jest malo znaczacy dobrze rozpoczynajacy lige klubik, nic wiecej.

To byl pierwszy i ostatni raz kiedy napisalem dluzszy post do kogos kto i tak pewnie g*** z tego zrozumie.
Osmieszyles sie juz wystarczajaco wiec jesli cokolwiek do mnie jeszcze napiszesz, to znaczy ze jestes zbyt ograniczony by rozumiec slowo pisane i wyciagac wnioski.

Widzisz, wpadles tutaj i zaczales na maxa sie napinac, zaczales klamac i prowokowac, skompromitowales sie ostatnim wypisem i mam nadzieje ze masz na tyle oleju w glowie by juz nie brnac w tej zalosnej gadce.
To by bylo na tyle.

O Pogoni nie wspominaj bo oni spadli bardzo nisko a Wy wzieliscie z pocalowaniem dupy pilkarzy i miejsce w lidze.
Starucha tez zostaw w spokoju bo mimo tego co zrobil wiecej znaczy dla ruchu kibicowskiego niz wszyscy kibice Polonii razem wzieci. Zakaz sadowy...mowi Tobie to cos ?

Kto pierwszy uzyl stwierdzenia " przez kilkanascie lat " ? Jestes niereformowalny. Liczyc nie umiesz, o sprawach kibicowskich nie wiesz wiele a wypowiadasz sie - Daruj sobie bo wypunktowal Cie tutaj kazdy.
Szkoda czasu na Ciebie.


Prosze reszte kolegow z Warszawy o nie odpisywanie temu czlowieczkowi bo moze admin sie wkur*** i polecimy wszyscy ;) Wyszumi sie chlopak.
Skompromitowal sie, pisze o czyms o czym nie ma pojecia - jego sprawa. Z napinka przesadzi, admin go wysadzi z siodla i bedzie spokojniej.
Pod nickiem jest opcja ignoruj i klikamy na nia :) Ja juz tak uczynilem, bedzie spokojniej :P

Wracajac juz do tematu ekstraklasy. Ktos mi wyjasni z jakiej paki Arka dostala karnego ? To moim zdaniem najbardziej kuriozalna decyzja w tym sezonie.

ToTylkoJa 22.08.2010 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966345)
Gdzie jest Staruch? :lol: Pamiętasz jak kilka lat temu pogoniarze przyjęli z otwartymi rękoma Piotrcovię?

Przeczytaj OŚWIADCZENIE jakie wydał sam S., a dowiesz się, gdzie on jest. Tak to jest, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o czymś, a jednak zabiera się głos.

Pogoń nauczyła się na błędach i już więcej takiego nie popełnią. Zaczeli wszystko od podstaw i efekty już są. I co do Pogoni, to czy Pogoń zajeła miejsce Piotrcovii w lidze? No nie wydaje mi się. A wy weszliście tylnimi drzwiami do ekstraklasy i udajecie niewiadomo kogo.
Poza tym
Cytat:

Mimo kontrowersji, jakie wywołał ten pomysł w szczecińskim środowisku, przedsiębiorca ze Rzgowa zrealizował swoją koncepcję. Do rejestracji nowej spółki doszło 8 lipca 2003 roku.
U nich były jakieś ale, nie wszyscy się na to zgadzali. A u was? Nic, nawet jednego małego oświadczenia.

PoloniaDumaStolicy 22.08.2010 00:15

1) Człowieku. Ty podpinasz tytuły zdobyte w latach 90-tych? No napisz jeszcze o Lidze Mistrzów. Zapewne już nigdy nie będziesz miał okazji obejrzeć tam swojego klubu.
2) Wiem co osiągnęli. To, że Walter ma Was jak na smyczy. Najlepszym przykładem są ostatnie derby, gdzie nie poszliście, bo dobrze wiedzieliście, że Wasza patologia zrobiłaby syf. Wytłumaczysz w jak jeden dzien można przejść od nienwiści do tolerowania ITI?
3) No to dopinguj sonie Iwańskiego, co Wam pokazuje wała.
4) Gdzie jest Staruch? Drugi raz wsyatwiliście go do wiatru.
5) Chłopcze, zapominasz kto tę ligę zakładał. Tak, Polonia też zakładała. A co do tej wielkości Legii, kilka lat temu może tak. Piłkarze jechali na Legię, to już przed meczem srali pod siebie, że grają z Legią. A przez ostatnie lata? Drużynka do golenia.

Pogoń - zapomniałeś jak była Pogoń brazylijska? Pierwszy mecz i około 16 tysięcy osób w Szczecinie.

ToTylkoJa. Nie bądź śmieszny z tym oświadczeniem Starucha. Każdy wie, że są osoby. które mają więcej do gadania na Legii i poświęciły go w imię porozumienia.

!!IRIVER!! 22.08.2010 00:22

Ja .......ę. Znowu to samo. Załóżcie se temat na forum testowym i tam se bluzgajcie.

A w kwestii dzisiejszych meczów - wałek w meczu Arka-Górnik, że aż śledziem zaśmierdziało. Ważne zwycięstwo naszych gwiazd, dużo goli w Bełchatowie. Zacieśnia się coraz bardziej, zanosi się na najbardziej wyrównany sezon od wielu lat.

kreseq - sędzia w tym spotkaniu na siłę próbował przebić tego z meczu Legii z Cracovią, ale i tak na razie daleko mu do tego :P

ToTylkoJa 22.08.2010 00:26

PoloniaDumaStolicy przecież sam użyłeś słowa 'kilkanaście':lol: a kilkanaście to liczby od 11 do 19. 2010-19- 1991. Prosta matematyka:) Wyżej ci już to wyjasniłem, ale widzę, że nadal nie dociera, jak grochem o ścianę:rotfl:

S. jako jedyny ma ZAKAZ SĄDOWY a nie klubowy.Pozostali mają zdjęte, ale były to zakazy klubowe. Chcesz, żeby kibice mieli wpływ na decyzje sądów? Chory jestes czy jak? Jeszcze raz napiszę, jak do dziecka- PRZECZYTAJ ze ZROZUMIENIEM oświadczenie S.. I tak pewnie nic z niego nie załapiesz, ale to już nie moja wina.

Ta druzynka do golenia od 'x' lat jest wyżej w tabeli od twojej sprzedanej Polonii. A to, że na brazylijską Pogoń przychodziło po 16 tys to było wiadome, że tka będzie- piknik lubi sukces, ale grupy kibicowskie były niezadowolone. A u was były szczęśliwe. W końcu kibice sukcesu, ot co.

Nikt nie kocha iti, wywalczyliśmy to co chcieliśmy i jest porozumienie. Złamią zasady to wróci konflikt. I tyle. Wy nie macie u siebie tak dobrze, jak my teraz na trybunie Ultras :)

Wiślaków przepraszam i już więcej nie odpisuję kibicowi Groclinu. Ale działa on na mnie tak, jak na was fan Cracovii. Nie zdziwię się, jak dostanę bana, bo trochę się zagalopowałem w gościach. Pozdro.

1q2 22.08.2010 00:33

Tak jak przez długi czas modne było popieranie Legii w proteście, tak teraz widzę że modne jest krytykowanie za skończenie tego protestu;)Coponiektórym nie pasuje że jedna z większych ekip wchodzi do gry.Chcieli by chyba wariantu talibskiego czyli walka dla samej walki.

A co do ligi - Polonia/Groclin na razie ciśnie ale to jeszcze nie jest zespół mogący zmonopolizować rynek w tym sezonie.
Legia - 1 tak na prawdę robiący różnicę zawodnik w pomocy to za mało - pewnie będą się rozkręcać ale to melodia przyszłości by to się wszystko zazębiło
My - tak topornej gry to ja sobie nie przypominam a daleko sięgam pamięcią.Jak najmniej strat o zimy
Lecha/Amica - klasa lepiej od nas, co nie znaczy że dobrze.Też nie wygląda to ta by mieli komukolwiek odskoczyć.

Tak mi się w ogóle widzi że tegoroczne rozgrywki będą strasznie wyrównane.Jedyny kandydat do odskoczenia reszcie to Groclin ale ja dziś tego nie widzę, natomiast środek stawki jest w miarę mocny(jeśli porównać to do tzw liderów) - Tak więc można liczyć na wiele zaskakujących wyników.

PoloniaDumaStolicy 22.08.2010 00:36

Temat kibicowski kończę, ale wklejam oświadczenie Starucha. Jak zwykle legijna propaganda, tylko Staruch napisał co innego...

Cytat:

"Możliwość współtworzenia z Wami atmosfery meczów na Legii i uczestnictwa w tych niezapomnianych chwilach była dla mnie zawsze czymś najważniejszym na świecie. Tak samo ważne jest to zapewne dla wielu fanatyków z "Żylety", znajomych i nieznajomych, którzy z utęsknieniem czekali na powrót dopingu na Legię. Mając świadomość tych oczekiwań wielu tysięcy fanatyków, rozmawiałem z kolegami z SKLW, aby podczas toczących się negocjacji z KP, kwestia mojego powrotu na stadion nie stanowiła o "być albo nie być" porozumienia, które dzisiaj zostało podpisane. Jak każdy kibic wiążę z tym porozumieniem wielkie nadzieje i wierzę, że prędzej niż później będzie mi dane stanąć z Wami wszystkimi na trybunie, zwłaszcza, że wbrew różnym opiniom nie ciąży na mnie żaden sądowy zakaz uczestnictwa w meczach Legii rozgrywanych przy Łazienkowskiej 3. Jednak to, jaka atmosfera panuje na Legii zależy nie ode mnie, a od każdego z Was. Dobro ruchu kibicowskiego na Legii i powrót na stadion w celu wychowania nowych pokoleń fanatyków, są w tym momencie najważniejsze. Wiem, że będziecie potrafili powtórzyć niesamowity doping sprzed lat również beze mnie. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy w trudnych chwilach, jakich w ostatnich latach nie brakowało, wspierali mnie i solidaryzowali się ze mną. Do zobaczenia na "Żylecie"!".
Staruch

1q2 22.08.2010 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 966364)
Temat kibicowski kończę, ale wklejam oświadczenie Starucha. Jak zwykle legijna propaganda, tylko Staruch napisał co innego...

Ale po ch to wklejasz, boli Cię że Legia wraca na kibicowską arenę a nie boli Cię to że Wasz właściciel kupił Ci ekstraklasę?

Jaroo1 22.08.2010 04:07

Cytat:

Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?:lol:
W pogodzie mowili ze Polonisci chcieli protestowac ale gdy sie okazalo ze maja 5 kibicow to nie bylo sensu robic wiatru skoro opor stawilby zarzad ktory byl w wiekszej liczbie :D
Czekam na walke Adamka i mi sie nudzi :P

bluefan 22.08.2010 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 965901)
GKS Bełchatow własnie prowadzi 2-0 z Ruchem, z ktorym my sobie nie poradzilismy. Bramki zdobyli odpowiednio Zewlakow i Wrobel. Obrona Ruchu bardzo słabo - Sadlok najslabszym ogniwem.


Dokładnie, kolejny fatalny mecz Sadloka, od początku byłem przekonany, że robienie z niego gwiazdora i podstawowego reprezentanta jest z grubsza przesadzone. Gość ma dobrą technikę, potrafi podać co do nogi na 50 metrów, uderzyć z dystansu, ale nijak ma się to do pozycji, na której się na niego ostatnimi czasy stawia. Cały trud, który Niebiescy włożyli w 2 połowie (82 minuta 2:2) został zniweczony przez jego gapiostwo.

Cieszy to, że Bronowicki zaczyna wracać do formy,no i 'nowy Sobiech' Jankowski strzela w debiucie.

Ogryzek 22.08.2010 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 966367)
Ale po ch to wklejasz, boli Cię że Legia wraca na kibicowską arenę a nie boli Cię to że Wasz właściciel kupił Ci ekstraklasę?

Może chciał przedstawić argument w dyskusji i nic go nie musiało boleć kiedy ToTylkoJa lekko mijał się z prawdą?

Fakt, protest zakończony - kibice Legii kupili "truskawki" od ITI i są szczęśliwi i na tym mam nadzieje zostaną zakończone te "warszawskie" dyskusje:)

wolfy 22.08.2010 14:30

Obejrzałem sobie tę sytuację, po której Arka dostała karnego. Ale przekręt:shock:

Ktoś wie jak sędzia to uzasadnił? W ogóle odezwał się po meczu?

Pancratius 22.08.2010 14:33

Fajnie się czyta posty Warszawiaków.Te intrygi i itp......:)
Liczę na dalszą rozmowę.:D

buczo1985 22.08.2010 15:37

Ale faktycznie albo mi się zdaje albo coś więcej kibiców Polonii pojawia się na meczach :D

wolfy 22.08.2010 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 966587)
Ale faktycznie albo mi się zdaje albo coś więcej kibiców Polonii pojawia się na meczach :D

Tylko, czy to są kibice Polonii? Czy może po prostu widzowie, którzy przyszli sobie obejrzeć mecz z udziałem gwiazd ligi?
Nie, żebym widział w tym coś złego - drużyna gra dobrze, to i ludzie chcą ją oglądać. Nie pisałbym jednak o kibicach, bo o identyfikacji z barwami klubowymi trudno tutaj w ogóle mówić.

Pomijam już, że kibice Polonii dopingujący Groclin...

MCX 22.08.2010 17:04

Póki co Lech po mało przekonującej grze prowadzi u siebie 1-0 z Cracovią.
Goście byli tak uprzejmi, że nawet sami strzelili sobie bramkę.
Raczej ciężko mówić o stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych przez Lecha.
To Cracovia im je prezentuje. Dnipro w rewanżu na pewno nie będzie tak uprzejme :)

Sartre 22.08.2010 17:28

Już 3:0. Lech zaczyna grać jak człowiek.

Kocur 22.08.2010 17:32

Raczej jak kuchenka elektryczna. Proszę nie stosować na tym forum reklamy sprzętu AGD !

Mnie cieszy forma pejsów - idealna na wylot z hukiem :)

felipe 22.08.2010 17:35

Rudnevs robi swoje, jak zresztą przewidywałem przed sezonem. Tylko przyklasnąc takim transferom - zakup króla strzelców ligi bądź co bądź lepszej niż nasza robi wrażenie. A Łotysz już sie spłaca.

Imponuje czytaniem gry, wychodzeniem na pozycję. Instynkt snajpera, coś jak Frankowski z gry. No i główki (w Łodzi i dziś) najwyższej klasy, nie wiem czy któryś z naszych ligowców tak panuje w powietrzu nad piłką.


Lech już czwórka. Cracovia strasznie słaba, no ale pewnie i tak się koniec końców utrzymają :(

Sartre 22.08.2010 17:52

Hahaha, Cabaj im gola od siebie dorzucił :hura::hura::hura:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl