![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Stadion LEcha i Nasz to jakas kpina z pieniedzy podatnika, na prawde. Pozostale stadiony na prawde są bardzo fajne, a niektore nawet Mega w standardzie swiatowym.
|
Nam się marzył stadion na max 33 tys widzów, normalny, jednopoziomowe trybuny, nawet jakby zrobili taki caly jak IV trybuna to by bylo super. To co obecnie jest przy ul. Bulgarskiej to chora wyobraznia projektanta Rajewskiego. Już wielu mówiłoi, że najlepiej jakby się to wszystko zawaliło i zbudować od nowa. Debile ze spółki euro poznan gdzieś na targi dają filmik jaki to piękny stadion mamy, stadion na którym nawet gówno rosnąć nie chce.
|
http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html
Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują:> Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku. I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem. |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...bc3c&_ticrsn=3
Cytat:
|
Cytat:
A stadion idealny. Nie wiem ile kosztował ale bez bajerów udziwnień, na głowę będzie mniej padało, krzesełka są, kible jakieś pewnie też ludzkie w miarę zrobili. Jak to kosztowało do 70 mln zł to super... Widzę jednak że kosztowało 80 mln. Nie no nie jest źle. te 10 mln przesadzone, ale spoko. 15 tyś miejsc. |
Ten stadion w Poznaniu... To nadzieja na EURO 2010 w Krakowie. Niezłe jaja, oni już nic z tym nie zrobią bo to błąd projektu.
|
Cytat:
Trybuny im sie nie zeszły i mają jedyny w Polsce narożnik na rusztowaniu, nowa trybuna przeciekała powodując odpadanie farby w pomieszczeniach, trawa z biologicznych procesów zalicza tylko gnicie, a teraz kolejne wieści o niedoróbach. Za to napinanie się o pierwszym stadionie gotowym na Euro i bilboardy "a nam już trawa rośnie" należy im sie taki prztyczek w ucho :-) Co nie zmienia faktu, że skandalem jest iż stadion za 700mln publicznych złotych ma tyle ogromnych błędów projektowych i ktoś powinien za to poważnie beknąć. |
Przecież ten stadion docelowo miał służyć jako poletko do posadzenia pyr, a że zmienili koncepcję to teraz muszą się z tym badziewiem męczyć...
A ziemniaczki mogły tak dobrze rosnąć. W mundurkach. Hehe |
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)
|
Cytat:
|
Zgodnie z prawem autorskim jest częścią tła, więc nie ma nic do gadania ;)
|
Ładny ten stadion ma Legia
|
Cytat:
|
Jedyne co mi się podoba na Legii to jest to, że wisi tam tak dużo flag i przysłaniają ten betonowy murek. Szkoda że na Wiśle tak nie ma. A przecież mamy tyle pięknych flag.
|
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:
http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg Zdjęcia: http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56 Film: http://www.facebook.com/video/video....06130476122260 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P |
Cytat:
|
Cytat:
No i do tęczy brakuje jeszcze z dwóch kolorów na elewacji. |
Cytat:
|
Ten kompleks wyglada jak Wesołe Miasteczko :). Widać, że wzorowali sie trochę na bryle stadionu w Gdańsku, który coraz piękniej wyglada. Bursztyn robi wrażenie. A na Konwiktorskiej jak widać kolorowo jak w przedszkolu.
|
Wyglada jak kupa z groszkiem i kukurydzą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://kkslech.com/zdjecia/murawa1602/IMAG1389.JPG
Murawa stadionu Lecha Poznań na dzień dzisiejszy :rotfl: |
Co to jest u licha? :D
|
Według mnie jakiś gołąb, który przez ten cały POZnan*-ski cyrk troche "zestrusiał", ewentualnie uznał, że te lampy solarne, tak przyśpieszyły wzrost i juz czas na wykopki. :D:D:D
|
Wy na serio macie kompleksy. :rotfl:
|
Kompleksy czego? Tej murawy? Faktycznie przyprawia mnie o kompleks... od 10 lat nic nie robię z trawą na działce i za nic nie chce mi się taka piękna ubita ziemia zrobić :( A cały czas słońce grzeje i nic nie podlewam!
|
Cytat:
http://www.mogiel.net/GIF/amica.gif i teraz pytanie gdzie byly dwie pozostałe wrony? |
Pochowały się w dwóch pozostałych narożnikach by nie wzbudzać podejrzeń.
|
@ dj_ibutti
Dokładnie te dwa powyższe posty miałem na myśli. Jak nie można na murawie i trybunach to chociaż w necie się fajnie ponapinać :D |
Nie płacz i nie myl pojęć.
Skoro jest coś złe i zjebane to się piszę o tym a nie okłamuje rzeczywistość. Gdybyście mieli kopię murawy jak na Arsenalu i ktoś by z niej kpił to wtedy są to kompleksy, inaczej pisząć zazdrość.. i ja się pytam czego tu zazdrościć? że macie murawę jak trawnik pod blokiem, a jakieś wrony wsadzają łby do dziur o średnicy 30 cm ? Ty nie pisz o kompleksach tylko zacieszaj że UEFA pozwoliła rozegrać na tym pastwisku mecz. Ja wolę z ironią do tego podejść niż się nad tym stadionem non stop pastwić Widzisz w jakim temacie jesteśmy? Obiekty sportowe i każde zdjęcie będzie oceniane, nie goraczkuj sie tak. ------------ Ale mnie nie obchodzi czy Ci zwisa czy staje na widok stadionu Wisły. Jesteś na forum Wisły i nie Ty będziesz mówił fanom Wisły co mają pisać i do czego się przyczepić. Jak Ci nie pasuje to do swojego forum. Ja o murawie, a ten o wrogach. :rotfl: Przeczytaj jeszcze raz dokładnie tytuł tematu a jak dalej nie jarzysz i ciągnie cię do chuliganki to kibice.net i tam się wymień się swoimi poglądami n/t wrogów i przyjaciół bo najzwyczajniej rozmywasz temat. Przylezie i będzie warunki stawiać na forum Wisły.. i jak tak olewasz Wisłę to nie wiem po co korzystasz z Wiślackiego forum. We wszystkich jesteście tacy zajebiści że pewnie forum też macie lepsze. |
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Piszesz, że amika ma zwis na stadion Wisły, a ja ci odpowiem, że amika ma zwis na wszystkie sprawy dookoła, czego dowodem jest pustka na waszym forum, dlatego pewnie się tutaj zalogowałeś, bo tam nie ma z kim pisać, a my inteligentni Wiślacy powymieniamy opinie na każdy temat:-) Zauważyliście, że z kolesiami z Legii można popisać jak ludzie, a z wronieckimi niekoniecznie? Sory za OT/ Jest dość nowa wizualizacja stadionu Piasta, jakby ktoś nie widział.. http://stadiony.net/aktualnosci/2011...zacje_stadionu Prace planują zakończyć w lipcu:lol:..ale lepiej nie krytykować bo się przypiepszy, ze mam kompleksy Piasta:-/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl