Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

LUKAS77 09.02.2011 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1048957)
O tym się wie, ale czasem z powodu chorobliwej megalomani widocznie można zapomnieć o takich właśnie oczywistych sprawach.
Poznaniacy chcieli mieć mega-efekciarski stadion, więc wywalili tego jak już ktoś nazwał gigantycznego grzyba z największą w Europie kratownicą, zamykając cyrkulację powietrza i ograniczając dostęp promieni słonecznych.
Sztuczna murawa to jest jakieś rozwiązanie, ale to będzie już ostateczne przypieczętowanie kompletnej porażki, jaką jest ten obiekt. Piłka nożna (nie mówię o jakichś odmianach halowych czy "osiedlowych") była jest i będzie dyscypliną rozgrywaną na trawie, a sztuczna nawierzchnia to rozwiązanie poślednie.

a moze poprostu pozaniacy pozazdroscili tworcom Wembley gdzie murawa od 2007 roku zostala wymieniona juz 10 razy ( do pobicia rekordu brakuje juz niewiele). ja widze w tym globalny problem gdzie mimo pewnych wyliczen natury nie da sie oszukac.

Jazon 09.02.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1049012)
Do wyborczej to Ty sie nadajesz:) Nie przypominam sobie aby bylo jakies referendum jaki projekt mamy miec, ale przypominam sobie ze bylo pelno uwag co do projektu, wiec z laski swojej sprawdz najpierw co piszesz a dopiero potem klikaj na 'dodaj odpowiedz'.

Wiadomo że użyłem pewnego skrótu myślowego, więc wyjmij korek:)

WCracow 09.02.2011 23:04

Stadion LEcha i Nasz to jakas kpina z pieniedzy podatnika, na prawde. Pozostale stadiony na prawde są bardzo fajne, a niektore nawet Mega w standardzie swiatowym.

studio 11.02.2011 12:17

Nam się marzył stadion na max 33 tys widzów, normalny, jednopoziomowe trybuny, nawet jakby zrobili taki caly jak IV trybuna to by bylo super. To co obecnie jest przy ul. Bulgarskiej to chora wyobraznia projektanta Rajewskiego. Już wielu mówiłoi, że najlepiej jakby się to wszystko zawaliło i zbudować od nowa. Debile ze spółki euro poznan gdzieś na targi dają filmik jaki to piękny stadion mamy, stadion na którym nawet gówno rosnąć nie chce.

Proud 11.02.2011 17:28

http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html

Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują:>

Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku.

I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem.

ToTylkoJa 11.02.2011 19:40

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...bc3c&_ticrsn=3

Cytat:

Wydział Kontroli i Dyscypliny UEFA ukarał Lecha Poznań karą grzywny w wysokości 20 tys. euro oraz karą meczu bez udziału publiczności w zawieszeniu na dwa lata - poinformowała oficjalna strona klubu z Poznania. Do tego drastycznie ograniczył sprzedaż biletów na mecz 1/16 finału LE ze Sportingiem Braga.


Powodem nałożenia kary są zaniedbania w zakresie organizacji ewakuacji kibiców ze stadionu miejskiego w Poznaniu, zbyt wąskie drogi ewakuacji (przejście za II trybuną przy Forcie), zablokowane przejścia przez stojących na schodach kibiców, zbyt zatłoczone wyjścia oraz wadliwa numeracją krzesełek na stadionie.

Wydział Kontroli i Dyscypliny UEFA wydał także decyzję nakazującą klubowi ograniczenie sprzedaży biletów na mecz ze Sportingiem Braga do 50% całkowitej pojemności stadionu, co uzasadnia "krytyczną sytuacją związaną z przygotowaniem Stadionu Miejskiego w Poznaniu w zakresie infrastruktury zapewniającej bezpieczeństwo kibiców na meczu".

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie Lecha, klub nie zamierza składać broni. "Kolejorz" podjął już stosowne kroki prawne. O sprzedaży biletów na mecz z Bragą będzie informował na bieżąco.
No to mają problem ze stadionem w Poznaniu.

MatMario 11.02.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1049749)
http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html

Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują:>

Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku.

I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem.

Tak z 0:5 potraktuję z uśmiechem :D

A stadion idealny. Nie wiem ile kosztował ale bez bajerów udziwnień, na głowę będzie mniej padało, krzesełka są, kible jakieś pewnie też ludzkie w miarę zrobili. Jak to kosztowało do 70 mln zł to super... Widzę jednak że kosztowało 80 mln. Nie no nie jest źle. te 10 mln przesadzone, ale spoko. 15 tyś miejsc.

arytmetyk 11.02.2011 21:23

Ten stadion w Poznaniu... To nadzieja na EURO 2010 w Krakowie. Niezłe jaja, oni już nic z tym nie zrobią bo to błąd projektu.

Cichy 11.02.2011 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1049803)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...bc3c&_ticrsn=3

No to mają problem ze stadionem w Poznaniu.

Być może jestem zakompleksionym bucem i burakiem :> ale każda kolejna wiadomość n/t poznańskiego stadionu wywołuje u mnie lekki uśmiech politowania.
Trybuny im sie nie zeszły i mają jedyny w Polsce narożnik na rusztowaniu, nowa trybuna przeciekała powodując odpadanie farby w pomieszczeniach, trawa z biologicznych procesów zalicza tylko gnicie, a teraz kolejne wieści o niedoróbach.

Za to napinanie się o pierwszym stadionie gotowym na Euro i bilboardy "a nam już trawa rośnie" należy im sie taki prztyczek w ucho :-)
Co nie zmienia faktu, że skandalem jest iż stadion za 700mln publicznych złotych ma tyle ogromnych błędów projektowych i ktoś powinien za to poważnie beknąć.

emj10 11.02.2011 21:39

Przecież ten stadion docelowo miał służyć jako poletko do posadzenia pyr, a że zmienili koncepcję to teraz muszą się z tym badziewiem męczyć...

A ziemniaczki mogły tak dobrze rosnąć. W mundurkach. Hehe

arth_ur 12.02.2011 13:51

http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)

crazykaro 12.02.2011 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1050051)
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)

A co jesli ktoś się nie zgadza być na takim zdjęciu? Przecież jakby coś takiego na Wiśle zrobili na młynie to by nie było tak wesoło

dj_ibutti 12.02.2011 22:46

Zgodnie z prawem autorskim jest częścią tła, więc nie ma nic do gadania ;)

Jazon 13.02.2011 12:27

Ładny ten stadion ma Legia

DDP 14.02.2011 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1049892)
A ziemniaczki mogły tak dobrze rosnąć. W mundurkach. Hehe

i wiejskie truskawki. W krawatach.:D

licoo 14.02.2011 11:08

Jedyne co mi się podoba na Legii to jest to, że wisi tam tak dużo flag i przysłaniają ten betonowy murek. Szkoda że na Wiśle tak nie ma. A przecież mamy tyle pięknych flag.

emj10 15.02.2011 16:03

Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

crazykaro 15.02.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

What a piece of sh... :lol:

emj10 15.02.2011 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1051217)
What a piece of sh... :lol:

Project designed by "Tęczowa Trybuna" :D

maxurd 15.02.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1050051)
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)


13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Donki 15.02.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Cena jest dostosowana do wielkosci kiełbasy która jest półmetrowa :p

Konrad. 16.02.2011 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

Zdecydowanie za mały obiekt, ograniczający Polonistów. Tak w minimum 40-50 tys (choć może zaatakować Narodowy i walnąć coś na 60 tys?) powinni celować.

No i do tęczy brakuje jeszcze z dwóch kolorów na elewacji.

szczebrzeszcz 16.02.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051219)
Project designed by "Tęczowa Trybuna" :D

jak zrobią z Polonii polską wersję St.Pauli to faktycznie trochę tych warszawskich kibiców będą mieć :-)

Gwiaździsty 16.02.2011 19:31

Ten kompleks wyglada jak Wesołe Miasteczko :). Widać, że wzorowali sie trochę na bryle stadionu w Gdańsku, który coraz piękniej wyglada. Bursztyn robi wrażenie. A na Konwiktorskiej jak widać kolorowo jak w przedszkolu.

Maciuś 16.02.2011 20:08

Wyglada jak kupa z groszkiem i kukurydzą.

4fan_player 16.02.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

W końcu Warszawa także wiesz. Ale porównując jedzenie na stadionie Legii a jedzenie na stadionie Lecha to Warszawa w tej kwestii bije na głowę Poznań :)

Miro 16.02.2011 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

Pierwsze skojarzenie .... czyżby http://www.cyrk-korona.com.pl/ planowal zostać cyrkiem stacjonarnym

jaszczur90 16.02.2011 21:15

http://kkslech.com/zdjecia/murawa1602/IMAG1389.JPG

Murawa stadionu Lecha Poznań na dzień dzisiejszy :rotfl:

buczo1985 16.02.2011 23:46

Co to jest u licha? :D

Wichar87 16.02.2011 23:52

Według mnie jakiś gołąb, który przez ten cały POZnan*-ski cyrk troche "zestrusiał", ewentualnie uznał, że te lampy solarne, tak przyśpieszyły wzrost i juz czas na wykopki. :D:D:D

DDP 16.02.2011 23:53

Wy na serio macie kompleksy. :rotfl:

dj_ibutti 17.02.2011 00:02

Kompleksy czego? Tej murawy? Faktycznie przyprawia mnie o kompleks... od 10 lat nic nie robię z trawą na działce i za nic nie chce mi się taka piękna ubita ziemia zrobić :( A cały czas słońce grzeje i nic nie podlewam!

matti220 17.02.2011 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1051803)
http://kkslech.com/zdjecia/murawa1602/IMAG1389.JPG

Murawa stadionu Lecha Poznań na dzień dzisiejszy :rotfl:


http://www.mogiel.net/GIF/amica.gif

i teraz pytanie gdzie byly dwie pozostałe wrony?

aNouc 17.02.2011 00:26

Pochowały się w dwóch pozostałych narożnikach by nie wzbudzać podejrzeń.

DDP 17.02.2011 00:30

@ dj_ibutti

Dokładnie te dwa powyższe posty miałem na myśli. Jak nie można na murawie i trybunach to chociaż w necie się fajnie ponapinać :D

aNouc 17.02.2011 00:43

Nie płacz i nie myl pojęć.
Skoro jest coś złe i zjebane to się piszę o tym a nie okłamuje rzeczywistość.
Gdybyście mieli kopię murawy jak na Arsenalu i ktoś by z niej kpił to wtedy są to kompleksy, inaczej pisząć zazdrość.. i ja się pytam czego tu zazdrościć? że macie murawę jak trawnik pod blokiem, a jakieś wrony wsadzają łby do dziur o średnicy 30 cm ? Ty nie pisz o kompleksach tylko zacieszaj że UEFA pozwoliła rozegrać na tym pastwisku mecz.
Ja wolę z ironią do tego podejść niż się nad tym stadionem non stop pastwić
Widzisz w jakim temacie jesteśmy? Obiekty sportowe i każde zdjęcie będzie oceniane, nie goraczkuj sie tak.




------------
Ale mnie nie obchodzi czy Ci zwisa czy staje na widok stadionu Wisły.
Jesteś na forum Wisły i nie Ty będziesz mówił fanom Wisły co mają pisać i do czego się przyczepić. Jak Ci nie pasuje to do swojego forum.


Ja o murawie, a ten o wrogach. :rotfl:

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie tytuł tematu a jak dalej nie jarzysz i ciągnie cię do chuliganki to kibice.net i tam się wymień się swoimi poglądami n/t wrogów i przyjaciół bo najzwyczajniej rozmywasz temat. Przylezie i będzie warunki stawiać na forum Wisły.. i jak tak olewasz Wisłę to nie wiem po co korzystasz z Wiślackiego forum. We wszystkich jesteście tacy zajebiści że pewnie forum też macie lepsze.

DDP 17.02.2011 00:59

Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Syn Kangura z 1984 17.02.2011 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Tak mamy kompleksy, jak Ci się żyje lepiej z taką myślą to wkręcaj sobie taką fazę dalej :rotfl: Bez pozdrowień.

Matejas_ 17.02.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Ale fajnie zorganizowany catering.. w polskim - kiełbasa, we włoskim - pizza :)

Kordel_Walker 17.02.2011 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Jesteś na forum Wisły, więc nie używaj pojęcia Lech, ponieważ dla Wiślaków ( i reszty Polski zresztą także) ten klub sprzedał się za garść srebrników jak nie powiem kto i powstała Amika z herbem - patrz kilka postów wyżej, która ze wstydu schowała głowę w piasek.
Piszesz, że amika ma zwis na stadion Wisły, a ja ci odpowiem, że amika ma zwis na wszystkie sprawy dookoła, czego dowodem jest pustka na waszym forum, dlatego pewnie się tutaj zalogowałeś, bo tam nie ma z kim pisać, a my inteligentni Wiślacy powymieniamy opinie na każdy temat:-)

Zauważyliście, że z kolesiami z Legii można popisać jak ludzie, a z wronieckimi niekoniecznie?

Sory za OT/
Jest dość nowa wizualizacja stadionu Piasta, jakby ktoś nie widział..
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...zacje_stadionu
Prace planują zakończyć w lipcu:lol:..ale lepiej nie krytykować bo się przypiepszy, ze mam kompleksy Piasta:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl