Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

WhiteStarDvisionTheBest 12.09.2009 19:53

jak Jaga? jest szansa,że coś strzeli czy obrona Częstochowy ? ;>

wisl@k_TS 12.09.2009 19:56

Szansa jest, ale bardziej Lech atakuje w drugiej połowie. Chyba Jagę remis zadowala :)

Żuczek 12.09.2009 20:04

I Amica wygrywa...

szlaQ 12.09.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 792065)
I Amica wygrywa...

Co za Farty pierd**ne :D

Stavanger 12.09.2009 20:06

I tak kończy się gra na 1 punkt. A Lech pokazał determinację i wykorzystał to. Kulfonik Zieliński może spać spokojnie. A my musimy jutro z Lechią zgarnąć 3 punkty. Bez Marcelo to ciężka sprawa, ale damy radę.

Proud 12.09.2009 20:06

88min Arboleda...

no cóż...musimy Lechie ograć...niestety.

brylant17 12.09.2009 20:08

grają do końca....:lol:

wisl@k_TS 12.09.2009 20:12

Nie mówcie że Amica wygrała na farta, bo pokazali determinacje, a Jaga po strzeleniu drugiej bramki stanęła. W drugiej połowie wybitna gra na remis - zasłużona kara. Lubię Jagę ale nie cierpię takiej gry :)

MCX 12.09.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 792068)
Zieliński może spać spokojnie.


To jedyna dobra wiadomość w tym wszystkim.

Szkoda Jagi, co prawda meczu nie oglądałem ale prowadzili 2:0 i to u siebie, więc bardzo po frajersku stracili punkty, które są im bardzo potrzebne jeśli chcą się utrzymać.

Wiślak178 12.09.2009 20:17

Fart fartem, też jestem wkurzony ale zauważcie też plusy tego zwycięstwa. Gdyby Lech stracił pkt to Zielinski mógłby stracic prace a gdy Lech wygrał to tak się nie stanie przynajmniej na razie a dla nas to bardzo dobrze. Im dłużej Zieliński będzie trenerem Lecha tym lepiej dla Wisły. Urban też niech jak najdłużej dalej wprowadza ten hiszpański styl do Legii...

laser 12.09.2009 20:17

del........

Jazon 12.09.2009 20:20

Ech, szkoda Jagi, mogła być dzisiaj ładna niespodzianka na którą mocno liczyłem, ale jak widać oni nie potrafią grać z takimi tuzami jak Wisła czy Pralkorz. Sądzę że to bardziej kwestie mentalne niż techniczne. Kolejkę temu wyszli na boisko wystraszeni skutkiem czego przespali pierwszą część gry (z czego oczywiście się cieszę, bo dało to nam zwycięstwo), a teraz jakby nie wierząc we własne siły dali się zdominować przy korzystnym dla siebie wyniku.

Proud 12.09.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 792077)
Fart fartem, też jestem wkurzony ale zauważcie też plusy tego zwycięstwa. Gdyby Lech stracił pkt to Zielinski mógłby stracic prace a gdy Lech wygrał to tak się nie stanie przynajmniej na razie a dla nas to bardzo dobrze. Im dłużej Zieliński będzie trenerem Lecha tym lepiej dla Wisły. Urban też niech jak najdłużej dalej wprowadza ten hiszpański styl do Legii...

no nie wiem...Zieliński jak był w Groclinie to też początek miał slaby...a potem załapali. Oby z Amicą nie było to samo.

a brak straty pkt przez przeciwnika zawsze jest "-" a nie "+" :)

WISŁA 1906 NH 12.09.2009 20:35

Troche szkoda że Amica wygrała tymbardziej że to ich zwycistwo nie jest zbyt przekonowujące... Ale Panowie,spokojnie... jeśli wygramy jutro w Gdańsku to nad resztą drużyn mamy sporą przewage a więc patrzmy na siebie i dokońca trzymajmy tą 7pkt. przewage, tak na wszelki wypadek gdybyśmy byli w słabszej formie i przytrafiłyby sie nam straty punktów :)

Coach 12.09.2009 20:48

Nie przekonuje Cię wyprowadzenie wyniku z 2:0 na 2:3 ? Gdyby Wisłą tak wygrała to byłoby, że mamy jaja bo gramy do końca i pokazujemy klase etc. Troche obiektywizmu

felipe 12.09.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 792090)
Nie przekonuje Cię wyprowadzenie wyniku z 2:0 na 2:3 ? Gdyby Wisłą tak wygrała to byłoby, że mamy jaja bo gramy do końca i pokazujemy klase etc. Troche obiektywizmu

Wiesz, na tym forum to aby być trendy i kumatym trzeba pisać, że (regularne niemal) bramki Lecha w końcówce to "jeba*y fart"...

wislacki 12.09.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 792090)
Nie przekonuje Cię wyprowadzenie wyniku z 2:0 na 2:3 ? Gdyby Wisłą tak wygrała to byłoby, że mamy jaja bo gramy do końca i pokazujemy klase etc. Troche obiektywizmu


Koledze chyba chodziło o coś innego. Bo mnie również ten mecz i skromna wygrana 3:2 nie przekonuje, że wróciła Amica z zeszłego sezonu. Stracili dwie bramki, cały mecz nerwówka i gola zdobywają dopiero w doliczonym czasie. O czy cię przekonuje ten mecz? Bo mnie tylko o tym co już wiedziałem - Lech gra do końca

WISŁA 1906 NH 12.09.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 792090)
Nie przekonuje Cię wyprowadzenie wyniku z 2:0 na 2:3 ? Gdyby Wisłą tak wygrała to byłoby, że mamy jaja bo gramy do końca i pokazujemy klase etc. Troche obiektywizmu

Dla mnie przekonowujące zwycięstwo byłoby gdyby Jage ograli 3,4-0. Nawet bardziej zwycięstwo byłoby przekonowujące gdyby wygrali chociażby 2-0 a Jaga miałaby 2 strzały w meczu. No ale za tydzień nikt nie będzie pamietał w jaki sposób wygrali... mają 3pkt ? mają ! i to sie dla nich liczy.

Arturo Qr2nów 12.09.2009 22:09

Co do Jagi, to jak ktoś pisał - zemściła się "gra na remis" w końcówce. Z drugiej strony jak się u siebie prowadzi 2:0 i przegrywa, to jest się zwykłym frajerem. Nie można tez powiedzieć, że "pralkorz" (:D) na wygraną nie zasłużył.

Śląsk jak dla mnie zgodnie z przewidywaniami - tak też postawiłem.

Ruch traci punkty, choć to raczej nie rywal do mistrzostwa. Wczoraj przekonująca wygrana Polonii B. i co ciekawe całkiem przyzwoita gra. Zapowiada się niezły mecz za tydzień.

A tak swoją drogą my tu gadu, gadu, a w Sosnowcu 1350 parchów i ponoć zainteresowanie było większe, tylko policja nie wyraziła zgody na więcej osób...

Krissu 12.09.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Urban po meczu ze Śląskiem
– Pierwsza połowa była dość bezbarwna. Śląsk szukał kontrataku na śliskim boisku, specjalnie w tym celu polanym. Rywale liczyli na kontrę i w ten sposób chcieli przedostawać się pod nasze pole karne.

:lol::rotfl:

WILU TS 12.09.2009 23:03

No nie od dziś wiadomo że urban jest umysłowy...

Wojtas 12.09.2009 23:54

z forum ickow



:)
Cytat:

Lenczyk po meczu: "Kibice Cracovii chorują na chroniczny uraz do Wisły i Policji. Darek strzelił bramkę a połowa kibiców skanduje <<J***Ć PZPN>> są trochę nieskoordynowani - nie wiem! Może to wynik tego, że nie są na swoim stadionie, ale kibice Wisły tu, w Sosnowu są bardziej zgrani... Szkoda, że skandując <<Cracovia>> są cichsi niż kiedy śpiewają <<Wisła to stata kopara>> - to trochę dziwne. Powoli powinno zmieniać się mentalność kibiców Cracovii, bo jeśli nie kibice to kto pociągnie zespół do góry? Ja? - Nie ma mowy. Muszą pomagać swoim chłopcom całe 90 minut męcząc się jak sami piłkarze - w przeciwnym razie stuletni klub z takimi kibicami będzie spadać na dno. Powinni dopingować swoich a nie "pozdrawiać" Wisłę, Policję i PZPN."

Coś z tym kur*a trzeba chyba zrobić, nie?!


hahahaa

ktos im to w koncu uswiadomil ??? :lol:

Syn Kangura z 1984 13.09.2009 00:01

Leże i kwicze :lol::lol::lol:

Eustachy 13.09.2009 00:46

Lenczyk w swoim pierwszym przemowieniu jako pasiasty coach, sam wyskoczyl z tekstem o policjantach, wkupujac sie nim idealnie w filozofie i laski kibicow tego nieszczesnego klubu. Po tak zenujacej probie wejscia w tylek pasiakow, gosc nagle zmienia front i niespodziewanie podejmuje dyskusje na temat kompleksow swoich kibicow. Zadziwiajace. W jednej chwili jest podpalaczem, po to by za chwile wcielac sie w role strazaka :shock: :lol:

Tak czy inaczej plus dla niego za udana ocene sytuacji, jenak na jego miejscu zaczal bym sie przyzwyczajac do chlewu trybunowego w paski, ktory pelna eskalacje swoich uzewnetrznien, jak zwykle zaprezentuje dopiero na derbach.

Pan Jotka 13.09.2009 01:19

Buhahahhahaaa...Lenczyk zmiażdżył temat :D Odpowiedż będzie pewnie jedna--a my swoje-->WTSK ;-)

MatMario 13.09.2009 03:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 792150)
z forum ickow

:)

hahahaa

ktos im to w koncu uswiadomil ??? :lol:

To jest śmieszne a jeszcze lepsze jest kilka postów wcześniej.
Super doping miazga dziś była, jesteśmy zajebiści :)
A doping żenada cały mecz...
I jeszcze " niektórzy zaczyają nazywać nas Anty Wisła Kraków"

HAHAHA Zaczynają... Wszyscy tak o nich mówią, to ich forum jest świetne.

klubus 13.09.2009 08:02

Wszystko się nawet fajnie układa tylko Wisła musi pokonać Lechię. Lech fartem wygrywa ale niestety 3 pkt. są, Legia blisko kompromitacji (jeżeli nic się w legii nie zmieni to dostaną od Lechii) My musimy wygrać. Pamiętacie jak grał w tamtym sezonie Man Utd. wielkie meczy przegrywał albo remisował (mam na myśli mecze z Arsenalem Chelsea Liverpoolem i Man City) ale ze słabeuszami nie tyracił pkt. za to Chelsea traciła głupio pkt m.in. z Newcastle. Jeżeli będziemy pewnie ogrywać te drużyny które w walce o mistrzostwo się nie liczą to powinniśmy mieć mistrza.

Ar222 13.09.2009 08:24

Wrzućcie linka do tych postów bo też bym się chętnie pośmiał z rana, a nie mogę tam tego odgrzebać :-/
z góry dzięki

Pan Jotka 13.09.2009 08:33

Tak leze i przegladam sobie to forum Pasów to sie ołakać chce...Oto jak sie ziomki widzą:
OCZYWIŚCIE ŻE TAK CZŁOWIEKU! i zrozum że tu chodzi o IDEE a nie o bieganie z brechami po osiedlach...
fani Cracovii to: niepokorni, niekoniunkturalni indywidualiści, WOLNI LUDZIE+cracoviacki PROLETARYAT = SÓL TEGO MIASTA (szanuje wszystkich, wszyscy są biało-czerwonemu klubowi potrzebni). Pierwsi czyję największy sentyment do polonistów, drugim bliżej do innych zgód (ci drudzy niestety bardzo łatwo jednego dnia zapewniają swe zgody o dozgonnym przywiązaniu i miości po czasów kres, a następnego dnia, gdy zawieje wiatr "politycznych" zmian mają swych przyjaciół głęboko i już by chętni zrobili z do niedawna bratnich barw trofea...

Czyz nie jest to piekna wizja pasiastego swiata? Ogolnie ich forum dostoswoalo sie do ich poziomu. Czyli poziom o nazwie : DNO.

PS.Wrzucilem to jako maly off tak zeby kazdy mogl sie z rana pośmiać :>

Jaroo1 13.09.2009 09:07

Nie ma sie z czego smiac :P Szkoda ich bo nie rozumieja co to kibicowac swojemu klubowi. Moim zdaniem oni istnieja tylko dlatego ze sa (kibice) klubem Anty Wisła. Wiadomo latwiej zebrac jakas grupe ludzi ktorzy beda chcieli byc zli i wyzywac jakis klub niz tych ktorzy dadza sie pokric za swoj klub, przyklad tez u nas, doping dla Wisły jest swietny ale jak juz przychodzi zaspiewac Legła Warszawa to wtedy jest miazga bo kazdy jak to Polak chce zwyzywac drugi zespol. Niemniej jednak ja mysle ze Cracovia swoja ekipe ma tylko dlatego ze laczy ich nienawisc do Wisły, jakby mieli kibicowac Cracovii to by jeszcze mieliw tej chwili o polowe kibicow mniej ;)

flamengista 13.09.2009 09:46

Co by nie mówić o Amice Poznań, to jednak wyciągnięcie z 0-2 na 3-2 z solidną Jagiellonią musi budzić szacunek. Szczególnie, że grali na wyjeździe.

Dawno nie było takiej sytuacji - my wyciągnęliśmy z Groclinem z 0-2 na 3-2, ale na Reymonta.

Ciekawe, jaki to przyniesie skutek. Ale obawiam się, że dla nas zły - taki mecz cementuje drużynę i daje niesamowitą pewność psychiczną przed następnymi spotkaniami.

Myślę, że pozycja Zielińskiego jest w tym momencie niezagrożona. Choć paradoksalnie zespół zagrał po "smudowemu" - ofensywnie, ale z ułańską fantazją i nonszalancją w tyłach.

O jedno mam do siebie pretensję - przed meczem wyczyściłem sobie konto na unibecie zakładami, a kurs na zwycięstwo Amiki był powyżej 2. A w zasadzie przed kolejką byłem pewien, że Kuchenkorz wywiezie 3 punkty z Białego.

A Legia? Cóż, tam stagnacja totalna nie ma kto strzelać bramek. Jest to dziwne, bo Iwański czy Giza potrafili strzelać po 7-8 goli w sezonie, do tego wrócił Chinyama, są Mięciel i Paluchowski, Szałach... Z taką siłą ofensywną jednak powinni strzelać aż miło, a tu dramat. W 6 meczach 6 goli - to wynik bardzo słaby, jak na kandydata do tytułu. Janek Urban musi zaordynować ostry trening strzelecki...

Jazon 13.09.2009 10:37

Janek Urban niczego nie musi i to jest w tym wszystkim najlepsze - jego pozycja wydaje się być niezagrożona, a nam pozostaje się z tego tylko cieszyć:)
A co do Lecha - zobaczymy co pokaże w następnej kolejce. Jeden dobry mecz jeszcze o niczym nie świadczy. Aczkolwiek trzeba zawsze zakładać, że depczą nam po piętach, abyśmy się sami nie rozluźnili, co by było dla nas zgubne.

0 22 13.09.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 791936)
:lol:

Przesadzacie, z każdym dniem coraz bardziej

Kazdy idzie swoją drogą. Spójrz na młyn swojego klubu i herb na szalikach :) Zreszta z samej Białej Gwiazdy na koszulkach tez raczej bez krzyków zrezygnowaliście - a u nas również i o eLkę w kółeczku była wojna (za wyjatkiem roku rocznicowego oczywiscie).

Krissu 13.09.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 792193)
Co by nie mówić o Amice Poznań, to jednak wyciągnięcie z 0-2 na 3-2 z solidną Jagiellonią musi budzić szacunek. Szczególnie, że grali na wyjeździe.

Dawno nie było takiej sytuacji - my wyciągnęliśmy z Groclinem z 0-2 na 3-2, ale na Reymonta.

Wisła 5:2 ŁKS

Też na Reymonta.

Watts 13.09.2009 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 792258)
Wisła 5:2 ŁKS

Też na Reymonta.

Fart!!11 :D

MatMario 13.09.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 792193)
Co by nie mówić o Amice Poznań, to jednak wyciągnięcie z 0-2 na 3-2 z solidną Jagiellonią musi budzić szacunek. Szczególnie, że grali na wyjeździe.

Dawno nie było takiej sytuacji - my wyciągnęliśmy z Groclinem z 0-2 na 3-2, ale na Reymonta.

Ciekawe, jaki to przyniesie skutek. Ale obawiam się, że dla nas zły - taki mecz cementuje drużynę i daje niesamowitą pewność psychiczną przed następnymi spotkaniami.

Myślę, że pozycja Zielińskiego jest w tym momencie niezagrożona. Choć paradoksalnie zespół zagrał po "smudowemu" - ofensywnie, ale z ułańską fantazją i nonszalancją w tyłach.

O jedno mam do siebie pretensję - przed meczem wyczyściłem sobie konto na unibecie zakładami, a kurs na zwycięstwo Amiki był powyżej 2. A w zasadzie przed kolejką byłem pewien, że Kuchenkorz wywiezie 3 punkty z Białego.

A Legia? Cóż, tam stagnacja totalna nie ma kto strzelać bramek. Jest to dziwne, bo Iwański czy Giza potrafili strzelać po 7-8 goli w sezonie, do tego wrócił Chinyama, są Mięciel i Paluchowski, Szałach... Z taką siłą ofensywną jednak powinni strzelać aż miło, a tu dramat. W 6 meczach 6 goli - to wynik bardzo słaby, jak na kandydata do tytułu. Janek Urban musi zaordynować ostry trening strzelecki...

Pozycja Zielińskiego może rzeczywiście nie będzie zagrożona ale to co te trener robi to jakiś dramat.
1)Było mówione gramy 4-4-2, przed sezonem cały okres przygotowawczy do tego podchodzili, wczoraj jak się grubo zrobiło ustawia ich 4-5-1.

2)Wpuszcza młodą gwiazdę Golika... Utrzymał go na boisku do 34 minuty.... zmienia na Mikołajczaka.... którego zmienia w 88 na Zapotokę. :) Jaki w tym sens? Czy np Rengifo nie wytrzyma by tych 50 minut?

3)Ten prezes zapewno go kocha wpuszcza wszystkich których mu sprowadzili, daje pograć, a Golik oprócz mega ostrego wejścia w LE w gościa z przeciwnej drużyny.

Niech on będzie jak najdłużej tym trenerem bo to dobre dla nas.

Jazon 13.09.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 792266)
Pozycja Zielińskiego może rzeczywiście nie będzie zagrożona ale to co te trener robi to jakiś dramat.
1)Było mówione gramy 4-4-2, przed sezonem cały okres przygotowawczy do tego podchodzili, wczoraj jak się grubo zrobiło ustawia ich 4-5-1.

2)Wpuszcza młodą gwiazdę Golika... Utrzymał go na boisku do 34 minuty.... zmienia na Mikołajczaka.... którego zmienia w 88 na Zapotokę. :) Jaki w tym sens? Czy np Rengifo nie wytrzyma by tych 50 minut?

Smuda był be, bo nie był elastyczny, widocznie Zieliński chce pokazać, że jest bardzo elastyczny i eksperymentuje :D

Pan Jotka 13.09.2009 14:13

A propos Smudy..Franiu ma dzisiaj debiut z Zagłebiem.Ciekawe jak sie zaprezentuja pod wodza nowej "miotły" ?

IncognitoTSW 13.09.2009 14:38

Swoją drogą - nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale wielki gwiazdor za kilka milionów euro - Semir Stilić gra w tym sezonie piach i jest niewidoczny?

matizaq 13.09.2009 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 792300)
Ostatnio z Lechią też lekko nie było przecież :-)

To samo miałem wspomnieć....
Tymczasem Zagłebie pod wodzą Franza Smudy zdobywa pierwsze punkty w tym sezonie, wygrywając na wyjezdzie z Polonią ..
Przypadek ? A może Franek Smuda czyni cuda ?:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl