![]() |
jak Jaga? jest szansa,że coś strzeli czy obrona Częstochowy ? ;>
|
Szansa jest, ale bardziej Lech atakuje w drugiej połowie. Chyba Jagę remis zadowala :)
|
I Amica wygrywa...
|
Cytat:
|
I tak kończy się gra na 1 punkt. A Lech pokazał determinację i wykorzystał to. Kulfonik Zieliński może spać spokojnie. A my musimy jutro z Lechią zgarnąć 3 punkty. Bez Marcelo to ciężka sprawa, ale damy radę.
|
88min Arboleda...
no cóż...musimy Lechie ograć...niestety. |
grają do końca....:lol:
|
Nie mówcie że Amica wygrała na farta, bo pokazali determinacje, a Jaga po strzeleniu drugiej bramki stanęła. W drugiej połowie wybitna gra na remis - zasłużona kara. Lubię Jagę ale nie cierpię takiej gry :)
|
Cytat:
To jedyna dobra wiadomość w tym wszystkim. Szkoda Jagi, co prawda meczu nie oglądałem ale prowadzili 2:0 i to u siebie, więc bardzo po frajersku stracili punkty, które są im bardzo potrzebne jeśli chcą się utrzymać. |
Fart fartem, też jestem wkurzony ale zauważcie też plusy tego zwycięstwa. Gdyby Lech stracił pkt to Zielinski mógłby stracic prace a gdy Lech wygrał to tak się nie stanie przynajmniej na razie a dla nas to bardzo dobrze. Im dłużej Zieliński będzie trenerem Lecha tym lepiej dla Wisły. Urban też niech jak najdłużej dalej wprowadza ten hiszpański styl do Legii...
|
del........
|
Ech, szkoda Jagi, mogła być dzisiaj ładna niespodzianka na którą mocno liczyłem, ale jak widać oni nie potrafią grać z takimi tuzami jak Wisła czy Pralkorz. Sądzę że to bardziej kwestie mentalne niż techniczne. Kolejkę temu wyszli na boisko wystraszeni skutkiem czego przespali pierwszą część gry (z czego oczywiście się cieszę, bo dało to nam zwycięstwo), a teraz jakby nie wierząc we własne siły dali się zdominować przy korzystnym dla siebie wyniku.
|
Cytat:
a brak straty pkt przez przeciwnika zawsze jest "-" a nie "+" :) |
Troche szkoda że Amica wygrała tymbardziej że to ich zwycistwo nie jest zbyt przekonowujące... Ale Panowie,spokojnie... jeśli wygramy jutro w Gdańsku to nad resztą drużyn mamy sporą przewage a więc patrzmy na siebie i dokońca trzymajmy tą 7pkt. przewage, tak na wszelki wypadek gdybyśmy byli w słabszej formie i przytrafiłyby sie nam straty punktów :)
|
Nie przekonuje Cię wyprowadzenie wyniku z 2:0 na 2:3 ? Gdyby Wisłą tak wygrała to byłoby, że mamy jaja bo gramy do końca i pokazujemy klase etc. Troche obiektywizmu
|
Cytat:
|
Cytat:
Koledze chyba chodziło o coś innego. Bo mnie również ten mecz i skromna wygrana 3:2 nie przekonuje, że wróciła Amica z zeszłego sezonu. Stracili dwie bramki, cały mecz nerwówka i gola zdobywają dopiero w doliczonym czasie. O czy cię przekonuje ten mecz? Bo mnie tylko o tym co już wiedziałem - Lech gra do końca |
Cytat:
|
Co do Jagi, to jak ktoś pisał - zemściła się "gra na remis" w końcówce. Z drugiej strony jak się u siebie prowadzi 2:0 i przegrywa, to jest się zwykłym frajerem. Nie można tez powiedzieć, że "pralkorz" (:D) na wygraną nie zasłużył.
Śląsk jak dla mnie zgodnie z przewidywaniami - tak też postawiłem. Ruch traci punkty, choć to raczej nie rywal do mistrzostwa. Wczoraj przekonująca wygrana Polonii B. i co ciekawe całkiem przyzwoita gra. Zapowiada się niezły mecz za tydzień. A tak swoją drogą my tu gadu, gadu, a w Sosnowcu 1350 parchów i ponoć zainteresowanie było większe, tylko policja nie wyraziła zgody na więcej osób... |
Cytat:
|
No nie od dziś wiadomo że urban jest umysłowy...
|
z forum ickow
:) Cytat:
hahahaa ktos im to w koncu uswiadomil ??? :lol: |
Leże i kwicze :lol::lol::lol:
|
Lenczyk w swoim pierwszym przemowieniu jako pasiasty coach, sam wyskoczyl z tekstem o policjantach, wkupujac sie nim idealnie w filozofie i laski kibicow tego nieszczesnego klubu. Po tak zenujacej probie wejscia w tylek pasiakow, gosc nagle zmienia front i niespodziewanie podejmuje dyskusje na temat kompleksow swoich kibicow. Zadziwiajace. W jednej chwili jest podpalaczem, po to by za chwile wcielac sie w role strazaka :shock: :lol:
Tak czy inaczej plus dla niego za udana ocene sytuacji, jenak na jego miejscu zaczal bym sie przyzwyczajac do chlewu trybunowego w paski, ktory pelna eskalacje swoich uzewnetrznien, jak zwykle zaprezentuje dopiero na derbach. |
Buhahahhahaaa...Lenczyk zmiażdżył temat :D Odpowiedż będzie pewnie jedna--a my swoje-->WTSK ;-)
|
Cytat:
Super doping miazga dziś była, jesteśmy zajebiści :) A doping żenada cały mecz... I jeszcze " niektórzy zaczyają nazywać nas Anty Wisła Kraków" HAHAHA Zaczynają... Wszyscy tak o nich mówią, to ich forum jest świetne. |
Wszystko się nawet fajnie układa tylko Wisła musi pokonać Lechię. Lech fartem wygrywa ale niestety 3 pkt. są, Legia blisko kompromitacji (jeżeli nic się w legii nie zmieni to dostaną od Lechii) My musimy wygrać. Pamiętacie jak grał w tamtym sezonie Man Utd. wielkie meczy przegrywał albo remisował (mam na myśli mecze z Arsenalem Chelsea Liverpoolem i Man City) ale ze słabeuszami nie tyracił pkt. za to Chelsea traciła głupio pkt m.in. z Newcastle. Jeżeli będziemy pewnie ogrywać te drużyny które w walce o mistrzostwo się nie liczą to powinniśmy mieć mistrza.
|
Wrzućcie linka do tych postów bo też bym się chętnie pośmiał z rana, a nie mogę tam tego odgrzebać :-/
z góry dzięki |
Tak leze i przegladam sobie to forum Pasów to sie ołakać chce...Oto jak sie ziomki widzą:
OCZYWIŚCIE ŻE TAK CZŁOWIEKU! i zrozum że tu chodzi o IDEE a nie o bieganie z brechami po osiedlach... fani Cracovii to: niepokorni, niekoniunkturalni indywidualiści, WOLNI LUDZIE+cracoviacki PROLETARYAT = SÓL TEGO MIASTA (szanuje wszystkich, wszyscy są biało-czerwonemu klubowi potrzebni). Pierwsi czyję największy sentyment do polonistów, drugim bliżej do innych zgód (ci drudzy niestety bardzo łatwo jednego dnia zapewniają swe zgody o dozgonnym przywiązaniu i miości po czasów kres, a następnego dnia, gdy zawieje wiatr "politycznych" zmian mają swych przyjaciół głęboko i już by chętni zrobili z do niedawna bratnich barw trofea... Czyz nie jest to piekna wizja pasiastego swiata? Ogolnie ich forum dostoswoalo sie do ich poziomu. Czyli poziom o nazwie : DNO. PS.Wrzucilem to jako maly off tak zeby kazdy mogl sie z rana pośmiać :> |
Nie ma sie z czego smiac :P Szkoda ich bo nie rozumieja co to kibicowac swojemu klubowi. Moim zdaniem oni istnieja tylko dlatego ze sa (kibice) klubem Anty Wisła. Wiadomo latwiej zebrac jakas grupe ludzi ktorzy beda chcieli byc zli i wyzywac jakis klub niz tych ktorzy dadza sie pokric za swoj klub, przyklad tez u nas, doping dla Wisły jest swietny ale jak juz przychodzi zaspiewac Legła Warszawa to wtedy jest miazga bo kazdy jak to Polak chce zwyzywac drugi zespol. Niemniej jednak ja mysle ze Cracovia swoja ekipe ma tylko dlatego ze laczy ich nienawisc do Wisły, jakby mieli kibicowac Cracovii to by jeszcze mieliw tej chwili o polowe kibicow mniej ;)
|
Co by nie mówić o Amice Poznań, to jednak wyciągnięcie z 0-2 na 3-2 z solidną Jagiellonią musi budzić szacunek. Szczególnie, że grali na wyjeździe.
Dawno nie było takiej sytuacji - my wyciągnęliśmy z Groclinem z 0-2 na 3-2, ale na Reymonta. Ciekawe, jaki to przyniesie skutek. Ale obawiam się, że dla nas zły - taki mecz cementuje drużynę i daje niesamowitą pewność psychiczną przed następnymi spotkaniami. Myślę, że pozycja Zielińskiego jest w tym momencie niezagrożona. Choć paradoksalnie zespół zagrał po "smudowemu" - ofensywnie, ale z ułańską fantazją i nonszalancją w tyłach. O jedno mam do siebie pretensję - przed meczem wyczyściłem sobie konto na unibecie zakładami, a kurs na zwycięstwo Amiki był powyżej 2. A w zasadzie przed kolejką byłem pewien, że Kuchenkorz wywiezie 3 punkty z Białego. A Legia? Cóż, tam stagnacja totalna nie ma kto strzelać bramek. Jest to dziwne, bo Iwański czy Giza potrafili strzelać po 7-8 goli w sezonie, do tego wrócił Chinyama, są Mięciel i Paluchowski, Szałach... Z taką siłą ofensywną jednak powinni strzelać aż miło, a tu dramat. W 6 meczach 6 goli - to wynik bardzo słaby, jak na kandydata do tytułu. Janek Urban musi zaordynować ostry trening strzelecki... |
Janek Urban niczego nie musi i to jest w tym wszystkim najlepsze - jego pozycja wydaje się być niezagrożona, a nam pozostaje się z tego tylko cieszyć:)
A co do Lecha - zobaczymy co pokaże w następnej kolejce. Jeden dobry mecz jeszcze o niczym nie świadczy. Aczkolwiek trzeba zawsze zakładać, że depczą nam po piętach, abyśmy się sami nie rozluźnili, co by było dla nas zgubne. |
Cytat:
|
Cytat:
Też na Reymonta. |
Cytat:
|
Cytat:
1)Było mówione gramy 4-4-2, przed sezonem cały okres przygotowawczy do tego podchodzili, wczoraj jak się grubo zrobiło ustawia ich 4-5-1. 2)Wpuszcza młodą gwiazdę Golika... Utrzymał go na boisku do 34 minuty.... zmienia na Mikołajczaka.... którego zmienia w 88 na Zapotokę. :) Jaki w tym sens? Czy np Rengifo nie wytrzyma by tych 50 minut? 3)Ten prezes zapewno go kocha wpuszcza wszystkich których mu sprowadzili, daje pograć, a Golik oprócz mega ostrego wejścia w LE w gościa z przeciwnej drużyny. Niech on będzie jak najdłużej tym trenerem bo to dobre dla nas. |
Cytat:
|
A propos Smudy..Franiu ma dzisiaj debiut z Zagłebiem.Ciekawe jak sie zaprezentuja pod wodza nowej "miotły" ?
|
Swoją drogą - nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale wielki gwiazdor za kilka milionów euro - Semir Stilić gra w tym sezonie piach i jest niewidoczny?
|
Cytat:
Tymczasem Zagłebie pod wodzą Franza Smudy zdobywa pierwsze punkty w tym sezonie, wygrywając na wyjezdzie z Polonią .. Przypadek ? A może Franek Smuda czyni cuda ?:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl