Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Barthez 27.12.2008 16:37

łajt. :D:D:D

Ni_Ma 27.12.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648250)
tematy alkoholowe i o stosunkach damsko-męskich przyjmują się najlepiej, chce się ktoś czymś lub kimś podzielić? :D

jakby na to nie patrzeć to połowa życie na tym mija.... drugą przesypiamy :D

tak mi smaka narobiliście finlandią iż postanowiłam cos z tym zrobić ...:)
znajomi juz czekają z w/w :)

AYALA 27.12.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648250)
tematy alkoholowe i o stosunkach damsko-męskich przyjmują się najlepiej, chce się ktoś czymś lub kimś podzielić? :D

te dwie rzeczy jakby nie patrzac łacza sie ze sobą bo po pijaku najłatwiej poznaje sie nowe kobiety i wtedy zazwyczaj podobaja sie .Jednak gdy stan upojenia alkoholowego minie tu zauroczenie mija

DrewniaQ 27.12.2008 17:27

W zeszłym roku też upiekłem :P

Ostatnio też mi dobra pieczeń (czytaj i rozumiej tak samo)! Sos grzybowy! MM rarytas!

zawszewiernyts 27.12.2008 17:34

Kurde, narobiliście mi smaka na wódkę. Nic, myślę że na górze stoku wódka będzie smakowac jak nigdzie!:D

fcz1985 27.12.2008 17:43

Panowie pochwal się, dzisiaj z kumplami i kumpela złoiliśmy Wielką koronę Krakowa czyli wszystkie 4 kopce ( na każdym pijac browca)...

DrewniaQ 27.12.2008 17:51

A kopiec estery? Nikt o nim nie wie! Sam nie wiedziałem!

Cytat:

Pałac królewski w Łobzowie. Wzniesiony za Kazimierza Wielkiego, był letnią siedzibą królewską w której mieszkała jego nałożnica - Estera. Przebudowywany przez następnych władców stał się pięknym pałacem. W XIX w. podupadłą budowlę Austriacy zamienili na szkołę kadetów. Dzisiaj budynek należy do Politechniki Krakowskiej. Legenda głosi, że na grobie Estery król Kazimierz kazał usypać kopiec. Był to jeden z 3 najstarszych (obok Kraka i Wandy) krakowskich kopców. Nie zachował się on jednak, gdyż w latach 50. został zlikwidowany w trakcie budowy stadionu WKS Wawel. Znajdować się miał w miejscu obecnie stojącej tablicy wyników.
Najstarsze krakowskie kopce oraz Wawel stanowią wysokiej klasy ciekawostkę. Są one bowiem jakby znakami geodezyjnymi oraz są ze sobą ściśle powiązane astronomicznie. Stanowią zatem coś w rodzaju naszego polskiego Stonehenge.

fcz1985 27.12.2008 18:53

Z powyższego opisu wynika, że już go nie ma, a na stadionie Wawelu byłem kilka razy więc... WKK w dalszym ciągu zaliczone:-D

Tiramisu 27.12.2008 19:08

Cytat:

Najstarsze krakowskie kopce oraz Wawel stanowią wysokiej klasy ciekawostkę. Są one bowiem jakby znakami geodezyjnymi oraz są ze sobą ściśle powiązane astronomicznie. Stanowią zatem coś w rodzaju naszego polskiego Stonehenge.
Jako ciekawostkę można podać fakt iż, w czasie równonocy wiosennej (tj. 21 marca) patrząc z Kopca Wandy słońce będzie zachodzić dokładnie za wierzchołek Kopca Krakusa (polecam widok :)). W tym przypadku istnieje teoria łącząca powstanie kopców (Krakusa i Wandy) z obecnością Celtów tym obszarze. W kulturze celtyckiej kopce pełniły ważną funkcję kultową, podobnie mogłoby być i w tym przypadku. Zaobserwowano także, że azymut łączący oba kopce jest zgodny z azymutem wschodu słońca 1 maja.

pees. Azymut geograficzny, w topografii kąt między kierunkiem północnym (N) a danym kierunkiem.

fcz1985 27.12.2008 19:21

Tiramisu - szalejesz ciasteczko:)

DrewniaQ 27.12.2008 19:42

Celtowie nie tylko kopce, ale i zwyczaje pozostawili :-p

kroko. 27.12.2008 19:56

Czy ktoś tu napisał słowo "Azymut" ??? Po raz pierwszy na forum coś z mojej "branży" ;-)

DrewniaQ 27.12.2008 20:15

Wszyscy chyba oglądają Kevina sam w domu 4 :lol:

fcz1985 27.12.2008 20:17

Jak tylko zobaczyłem, że leci w TV wróciłem na forum:D

t1488 27.12.2008 21:03

4 ??? ja się zatrzymałem na dwojce ....

Tiramisu 27.12.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez t1488 (Post 648392)
4 ??? ja się zatrzymałem na dwojce ....

Nic nie straciłeś :). Kevin = Culcin :).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kroko. (Post 648360)
Czy ktoś tu napisał słowo "Azymut" ??? Po raz pierwszy na forum coś z mojej "branży" ;-)

Każdy musi tu mieć swój dzień ;).

Maniek_Olkusz 27.12.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648250)
tematy alkoholowe i o stosunkach damsko-męskich przyjmują się najlepiej, chce się ktoś czymś lub kimś podzielić? :D

to ja sie podziele tym jak Wiślacy baluja w Olkuszu
http://pl.youtube.com/watch?v=jTV7ow5E-4k
niestety mnie nie bylo...

darotsok73 27.12.2008 21:30

A ja czekam na "Szklaną pułapke" w święta nie ma -to może chociaż w sylwestra się opamiętają i puszczą?

DrewniaQ 27.12.2008 21:36

Żeby uciąć wszystkie spekulację:

http://i39.tinypic.com/28c3b87.jpg

Dzieło z zeszłego roku! :P MOJE! SAM!

Barthez 27.12.2008 21:40

Drewniak, może wystartuj w jakimś kiermaszu pieczenia ciast?:D Obok mojej 60-letniej ciotki byłbyś wybitnym zawodnikiem:D

damianol1991 27.12.2008 21:42

masz wielki talent bracie :D

Kamyk 27.12.2008 22:01

Łooo Drewniaq przypomina mi to mury domów z mezolitu:]

DrewniaQ 27.12.2008 22:12

To dobrze? :P

Tiramisu 27.12.2008 22:52

ekhm,, czy wtedy nie mieszkali w grotach skalnych? hehehe

DrewniaQ,, Wygląda mega apetycznie :), tylko,, Już nam daruj po świętach ;P.

A zresztą,, Dawaj spróbować ;) muszę czymś zajeść dzisiejszą porażkę :(. Jakoś mnie rozstroiła. A może to nie to. Dawaj ciasto :P.

rafiABG 27.12.2008 23:17

sory,że się tak wbijam w wasze kulinarne rozmowy ale znalazłem ciekawą aukcje na allegro
http://allegro.pl/item501577638_nike...yne_takie.html

sie lansuje warszawka :)

Tiramisu 27.12.2008 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 648475)
sory,że się tak wbijam w wasze kulinarne rozmowy ale znalazłem ciekawą aukcje na allegro
http://allegro.pl/item501577638_nike...yne_takie.html

sie lansuje warszawka :)

Najlepszym komentarzem jest ten: Nie było ofert kupna.

:)

rafiABG 27.12.2008 23:24

a dziwne,powinni kupować,bo niema logo ITI :)

Romy S. 27.12.2008 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 648475)
sory,że się tak wbijam w wasze kulinarne rozmowy ale znalazłem ciekawą aukcje na allegro
http://allegro.pl/item501577638_nike...yne_takie.html

sie lansuje warszawka :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648477)
Najlepszym komentarzem jest ten: Nie było ofert kupna.

:)

No bo jak w butach propagujących SS chodzić w tym kraju ?

Zwróćcie uwagę na S w skrócie CWKS

Arkas 27.12.2008 23:32

E tam... mocniejsze było to, że jakiś chłop w USA poszedł do cukeirni zamówic tort na urodziny dziecka i przy składaniu zamówienia poprosił żeby na torcie była swastyka i imię nazwiska, a nazwali go Adolf H.
Trza byc jebniętym ostro, żeby tak dziecku dac na imię... Ale wkońcu to niemieccy imigranci a u takich to można sie wszystkiego spodziewac...

Uran235 27.12.2008 23:37

Deyna im ładnie w2yszedł. Takie połączenie Scareface'a z Jokerem.

Ni_Ma 27.12.2008 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 648412)
Żeby uciąć wszystkie spekulację:

http://i39.tinypic.com/28c3b87.jpg

Dzieło z zeszłego roku! :P MOJE! SAM!

no i czuje się zawstydzona..... moje nigdy ale to nigdy tak cudnie nie wyszło!
szacun chłopie! :)

Ni_Ma 27.12.2008 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 648475)
sory,że się tak wbijam w wasze kulinarne rozmowy ale znalazłem ciekawą aukcje na allegro
http://allegro.pl/item501577638_nike...yne_takie.html

sie lansuje warszawka :)

cyt.: "Legia Warszawa to najpopularniejszy klub sportowy w Polsce i właśnie ten klub jest motywem przewodnim butów"

no comments.... :-/

4fan_player 27.12.2008 23:53

Weźcie już lepiej o śledziach i karpiu piszcie tylko nie o butach Legii.

Gucio25 27.12.2008 23:57

co do karpiów - wchodzę do spiżarki, a tam z zaskoczenia.. cztery leżą!

Ni_Ma 28.12.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 648498)
Weźcie już lepiej o śledziach i karpiu piszcie tylko nie o butach Legii.


temat się "przejadł" :)

Gucio ale żywe? :lol:

Romy S. 28.12.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 648502)
co do karpiów - wchodzę do spiżarki, a tam z zaskoczenia.. cztery leżą!

Ty się ciesz, że leżały, a nie pływały ...

Gucio25 28.12.2008 00:08

zasmażone.. ;)
ale skąd sie zostały..? ja już mam dość, jak ktoś chcę niech wpadnie.. :)

Ni_Ma 28.12.2008 00:29

ktoś sobie ukrył a ty je wyszperałeś :D

no ale to trzeba je zjeść bo sie popsują...

Gucio25 28.12.2008 00:51

daj adres, to Ci wyśle..
a nie, bo znając pocztę polską, to dojdzie Ci za 2tyg. :P

branoc.

WiselkaMLP 28.12.2008 01:09

panna ma przyjsc do nie za godzine jak ja przemycic jak wszyscy spia :P??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl