![]() |
łajt. :D:D:D
|
Cytat:
tak mi smaka narobiliście finlandią iż postanowiłam cos z tym zrobić ...:) znajomi juz czekają z w/w :) |
Cytat:
|
W zeszłym roku też upiekłem :P
Ostatnio też mi dobra pieczeń (czytaj i rozumiej tak samo)! Sos grzybowy! MM rarytas! |
Kurde, narobiliście mi smaka na wódkę. Nic, myślę że na górze stoku wódka będzie smakowac jak nigdzie!:D
|
Panowie pochwal się, dzisiaj z kumplami i kumpela złoiliśmy Wielką koronę Krakowa czyli wszystkie 4 kopce ( na każdym pijac browca)...
|
A kopiec estery? Nikt o nim nie wie! Sam nie wiedziałem!
Cytat:
|
Z powyższego opisu wynika, że już go nie ma, a na stadionie Wawelu byłem kilka razy więc... WKK w dalszym ciągu zaliczone:-D
|
Cytat:
pees. Azymut geograficzny, w topografii kąt między kierunkiem północnym (N) a danym kierunkiem. |
Tiramisu - szalejesz ciasteczko:)
|
Celtowie nie tylko kopce, ale i zwyczaje pozostawili :-p
|
Czy ktoś tu napisał słowo "Azymut" ??? Po raz pierwszy na forum coś z mojej "branży" ;-)
|
Wszyscy chyba oglądają Kevina sam w domu 4 :lol:
|
Jak tylko zobaczyłem, że leci w TV wróciłem na forum:D
|
4 ??? ja się zatrzymałem na dwojce ....
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=jTV7ow5E-4k niestety mnie nie bylo... |
A ja czekam na "Szklaną pułapke" w święta nie ma -to może chociaż w sylwestra się opamiętają i puszczą?
|
Żeby uciąć wszystkie spekulację:
http://i39.tinypic.com/28c3b87.jpg Dzieło z zeszłego roku! :P MOJE! SAM! |
Drewniak, może wystartuj w jakimś kiermaszu pieczenia ciast?:D Obok mojej 60-letniej ciotki byłbyś wybitnym zawodnikiem:D
|
masz wielki talent bracie :D
|
Łooo Drewniaq przypomina mi to mury domów z mezolitu:]
|
To dobrze? :P
|
ekhm,, czy wtedy nie mieszkali w grotach skalnych? hehehe
DrewniaQ,, Wygląda mega apetycznie :), tylko,, Już nam daruj po świętach ;P. A zresztą,, Dawaj spróbować ;) muszę czymś zajeść dzisiejszą porażkę :(. Jakoś mnie rozstroiła. A może to nie to. Dawaj ciasto :P. |
sory,że się tak wbijam w wasze kulinarne rozmowy ale znalazłem ciekawą aukcje na allegro
http://allegro.pl/item501577638_nike...yne_takie.html sie lansuje warszawka :) |
Cytat:
:) |
a dziwne,powinni kupować,bo niema logo ITI :)
|
Cytat:
Cytat:
Zwróćcie uwagę na S w skrócie CWKS |
E tam... mocniejsze było to, że jakiś chłop w USA poszedł do cukeirni zamówic tort na urodziny dziecka i przy składaniu zamówienia poprosił żeby na torcie była swastyka i imię nazwiska, a nazwali go Adolf H.
Trza byc jebniętym ostro, żeby tak dziecku dac na imię... Ale wkońcu to niemieccy imigranci a u takich to można sie wszystkiego spodziewac... |
Deyna im ładnie w2yszedł. Takie połączenie Scareface'a z Jokerem.
|
Cytat:
szacun chłopie! :) |
Cytat:
no comments.... :-/ |
Weźcie już lepiej o śledziach i karpiu piszcie tylko nie o butach Legii.
|
co do karpiów - wchodzę do spiżarki, a tam z zaskoczenia.. cztery leżą!
|
Cytat:
temat się "przejadł" :) Gucio ale żywe? :lol: |
Cytat:
|
zasmażone.. ;)
ale skąd sie zostały..? ja już mam dość, jak ktoś chcę niech wpadnie.. :) |
ktoś sobie ukrył a ty je wyszperałeś :D
no ale to trzeba je zjeść bo sie popsują... |
daj adres, to Ci wyśle..
a nie, bo znając pocztę polską, to dojdzie Ci za 2tyg. :P branoc. |
panna ma przyjsc do nie za godzine jak ja przemycic jak wszyscy spia :P??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl