![]() |
O kufa... przecież jak Barca zagra z takim Bayernem jak dzisiaj widziałem to rozjedzie ich dwu-cyfrówką... Jak patrzyłem na Bayern do momentu gdy gra toczyła się 11 na 11 to miałem wrażenie że w polskiej lidze broniliby się przed spadkiem:lol:
|
Cytat:
Co do meczu to z jednej strony się cieszę, że odpadły angole, a z drugiej chciałbym, żeby odpadły niemcury. MU zgubiło chyba zbyt szybkie i łatwe prowadzenie 3:0. Później bramka z niczego na 3:1, czerwona kartka na początku drugiej, 3:2 i dobranoc panie wiecznie żujący gumę. Trzeba było przez cały mecz siedzieć na dupie i żuć karton gum bo się myślało, że gra się z kelnerami których 3:0 kompletnie załamie. |
No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem brama) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.
Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale :-) |
Cytat:
A btw to nie był pan Sowa tylko jakiś ciećxD Pan Sowa pojawił się na forum dzisiaj. Cytat:
|
Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.
|
Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.
Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub |
Cytat:
ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku :) Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe |
Cytat:
|
Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.
I wielkie brawa dla Louisa Van Gaala. Jego drużyna zagrała imponująco w drugiej połowie. Gdy MU stracił Rafaela, drużyna nie rzuciła się do frontalnego ataku, tylko spokojnie, konsekwentnie zdobywała teren. Niemcy wiedzieli, że mają czas i grali swoje. Akcje przygotowywali precyzyjnie, wymieniając po kilkanaście podań. Nie było przypadkowości, niepotrzebnej nerwowości. Gdy strzelili bramkę dającą awans, zamiast się cofnąć zaczęli grać z MU w dziada. Przesuwali pięknie piłkę od własnego pola karnego do pola Manchesteru i z powrotem. Dawno nie widziałem tak bezradnych Czerwonych Diabłów. Bayern jest świetnie ustawiony taktycznie. Pokazał, że we współczesnym futbolu strata 1 zawodnika w meczu przez przeciwnika to poważny atut - tylko trzeba umieć to wykorzystać. Formą impopnuje Ivica Olić, prawdziwy walczak, charakterny zawodnik. Ale moim zdaniem w rywalizacji z Lyonem nie będą faworytem. Ich problemem jest katastrofalna gra stoperów. Van Buyten jest wolniejszy od Tomka Hajty w końcowej fazie jego kariery. Demichelis to zawodnik co najwyżej przeciętny. Również boczni obrońcy sprawdzają się bardziej w ofensywie, niż w defensywie. |
Coż, Helmuty grają nadal. Specjalnie mnie to nie martwi,bo prędzej czy później od kogoś dostaną oklep. Drewno na drewnie drewnem pogania. I do tego łut szczęścia i już mamy Bayern w nastepnej rundzie. Czego MU nie zrobił Lyon dokona. Bardziej martwi mnie coraz większa przeciętność w grze MU. Poza tym dobry zespół nie może bazować tylo na jednym wybitnym graczu. Ferguson powinien podpisać jeszcze jakiegoś ponad przeciętnego piłkarza,bo Berbatov to przeciętniak,on losów meczu nie odwróci. Może w na niższym poziomie ale nie w LM i tym bardziej lidze angielskiej. Rafael,Nani,Gibson,to są goście w sam raz na zmiany lub będący uzupełnieniem zespołu,ale nie grający pierwsze skrzypce w takiej druzynie jak MU. Ronaldo robił rożnicę to grali bardzoi dobrze,teraz nadrabiaa Rooney,ale jak jego nie ma to wtedy zaczynają się chece nie licujące z taką drużyną jak MU.
MU ma ten problem,że w decydującej fazie sezonu wszystko zaczeło się sypać. Strata lidera w lidze,uraz Rooneya. LM już z głowy teraz trzeba bić się o dominajće w lidze,a będzie cięzko,bo Rooney za dobrze nie wygląda,a bez niego Diabły średnio grają. |
Ferguson powinien przede wszystkim kupić 2 zawodników: kreatywnego środkowego pomocnika ala Fabregas, Gurcuff(nie wiem jak sie to pisze). Bez tego ani rusz. Carrick wczoraj zawalił mecz (1 bramka- przepchnal go Olic, 2 idiotyczna strata w srodku pola, spowodowała ten feralny rzut rożny).
2 transerem powinien być napastnik. Czytałem gdzieś, że może Villa, jeżeli tylko byłyby pieniądze to jak najbardziej, ale nie obraziłbym się też np na Hulka. Natomiast moim zdaniem słowa Fergusona o sile składu, są spowodowane niemożnością go uzupełnienia i tu upatrywałbym zasługi panów Glazerów. Dlateog mam nadzieję że ci kretyni jak najszybciej sprzedadzą klub, bo z tą polityką finansową, a w konsekwencji transferową niestety MU zmierza ku przeciętności co potwornie mnie martwi. Natomiast co do dalszych meczy: Lyon jest w stanie wypunktować Helmutów, bo ich gra obronna przypomina mi Anconę, za sławetnego sezonu. Pokazała to akcja kiedy Evra z Nanim rozprowadzili w 2 akcję mimo asysty 6 esesmanow. Nie wspomnę tu już o Barcy, która pyknęłaby pewnie 2cyfrówe. Co do 2 meczu jedyną nadzieją Interu jest Mourinhio. Ten facet jest w stanie wymyślić taktykę, która zneutralizuje Katalończyków. Jak będzie zobaczymy. Ja typuję finał Barca- Lyon. A w finał rządzi się swoimi prawami. |
Cytat:
No wlasnie ,ten mecz pokazał jak psychika moze wplynac na losy meczu. Przeciez przegrywac 3;0 na Old Trafford i miec to w glowach ze juz po awansie a tu ta wiara w swoje umiejtnosci i pewnosc siebie odgrywała kluczowa role. naprawde duzy podziw ale tez tak powinno dzis wygladac nastawienie pilkarzy-co by sie nie dzialo nie tracimy wiary i walczymy do upadlego. |
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane
|
Cytat:
Jak dla mnie najlepszy livescore, może nie najszybszy ale ze względu na szybkie dodawanie skrótów, najlepszy :) |
Cytat:
bramki z wszystkich najlepszych lig + euro puchary;) fajna stronka. |
Inter rozbija Barce 3:1. Jak dla mnie to oni przejdą do finału. Masakrują.
|
Spokojnie jest jeszcze rewanż, a na Camp Nou się może wszystko zdarzyć...
Byle by nie stracili jeszcze jednej, bo będzie po ptokach... |
Inter prostymi sposobami strzela bramki, obrona Barcelony jakas nie swoja
|
gdzie obejrze ten mecz?
|
Ci komentatorzy opowiadaja .......y...boze, kretyni.
Przeciez powtorka pokazala, ze nie bylo absolutnie kontaktu. |
Nieźle sędzia teraz przekręcił Hiszpanów. Alves ścięty z trawą w jedenastce i jeszcze żółć dostaje.
|
Pep Gaurdiola sie pogubil.
Pique i Maxwell w ataku...?;| za duzo kombinuje ze skladem |
Nie ma co się podniecać porażką Barcy, skończy się tak jak w poprzednich fazach. Pierwszy mecz podnieta Barca zagrała słabiej tydzień pieprzenia w stylu "możemy pokonać ich na Camp Nou" , "to tylko ludzie" itp. A skończy się tak samo czyli 4:0 i kolejny mecz życia Messiego.
|
Tzn. porownujesz Inter z takimi "ekipami", jak Stuttgart czy Arsenal? To nie ta klasa i nie ta klasa gry obronnej.
W rewanzu moze zdarzyc sie wszystko, ale watpie zeby Inter roztwonil przewage. Emocji napewno nie zabraknie. |
Cieszę się, że Inter nieoczekiwanie wygrał z Barceloną dwoma bramkami, rywalizacja w rewanżu będzie dzięki temu ciekawsza. Jeśli jutro Lyon nie przegra więcej niż jedną bramką (lub ugra nawet coś lepszego) to obydwa przyszłotygodniowe rewanże będą zapowiadać się pasjonująco.
Przy okazji, pozwolę sobie wrócić do marcowego postu jednego z "ekspertów". Cytat:
|
a propos meczu - może to 1000 km przejechane w autokarze osłabiło FCB ?
po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ... |
Cytat:
|
Ale będzie płaczu
:D |
Bądźcie obiektywni kochani,Inter był zdecydowanie lepszy od Barcelony ale jeszcze nie awansował do finału.Tylko śmiem wątpić że nie awansuje.W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.
|
Cytat:
Cytat:
|
Inter musi zagrać swoją padlninę w stylu catenaccio w Hiszpanii i będzie ok. Tylko nie wydaje mi się aby im się to specjalnie udało. Przypadowa bramka dla Barcelony i o wyrafinowanej obronie nie może być mowy. Dlatego uważam,że Inter zaatakuje od pierwszej minuty,coś ukłuje i koniec. Guardiola popadał w samo uwielbienie. Dlatego dokonuje takich dziwnych ruchów kadrowych.
|
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę. |
I dobrze, mam nadzieje ,że ktoś tej Barcelonie upi....doli łebek.Co do Interu , w meczu rewanżowym z Chelsea też nie dawano im większych szans, a jednak dali radę.Wierzę,że będzie powtórka jak ze Stamford Bridge.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Inter w rewanżu z Barcą na pewno postawi na zmasowaną obronę. I bardzo dobrze, bo mając przewagę z pierwszego meczu, nie ma co narażac się na otwartą grę z Barceloną. Obrona i niebiezpieczne kontry, tak będzie wyglądała gra mediolańczyków w tym meczu. Mourinho to spec od taktyki obronnej i na pewno bardzo dobrze ustawi swój zespoł w tym elemencie, więc o awans Interu jestem spokojny.
W drugim meczu uważam, że Bayern powinien poradzic sobie z OL. Tylko, że powinien to nie znaczy, że tak uczyni. Przykładem pierwszy mecz półfinałowy:-) Większośc ludzi przed meczami półfinałowymi stawiała na finał Barcelona-Bayern, ale kto wie czy nie będzie tak, że w finale zobaczymy Inter i Lyon ;) |
Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie. Co do wczorajszego meczu to jednak trzeba im przyznać, że zagrali super i bardzo dobrze wyłączyli z gry Messiego.
Jeżeli już Inter przejdzie (a mam nadzieje, że nie) to niech chociaż dziś nie wygra Bayern z Lyonem. |
Cytat:
|
Murinho z FC Porto szalal w LM to pewne bylo ze Inter tez sie pokaze z dobrej strony. Po prostu chlop zna sie na swoim fachu.
|
Cytat:
Tak więc nie dość że zapowiada się pasjonujący mecz(być może brzydki ale emocji nie zabraknie), to także właśnie ten mecz będzie odpowiedzią na to czy zasłużyli czy też nie. A tak w ogóle to wielkie gratulacje dla Interu i trenera za ten mecz.Mourinho mimo wrednego charakteru(a może dlatego) to wielki trener.Pomijając puchary to on ostatni mecz w rozgrywkach krajowych - u siebie - przegrał chyba w 2002 roku i ma serie ponad 160 meczów bez porażki;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl