Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

ciacho 07.04.2010 22:24

O kufa... przecież jak Barca zagra z takim Bayernem jak dzisiaj widziałem to rozjedzie ich dwu-cyfrówką... Jak patrzyłem na Bayern do momentu gdy gra toczyła się 11 na 11 to miałem wrażenie że w polskiej lidze broniliby się przed spadkiem:lol:

Zwitter 07.04.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 882084)
no to bukmacherzy zarobili :)

Ja tam postawiłem dziś na awans Lyonu i na zwycięstwo MU i na mnie nie zarobili ;)

Co do meczu to z jednej strony się cieszę, że odpadły angole, a z drugiej chciałbym, żeby odpadły niemcury.
MU zgubiło chyba zbyt szybkie i łatwe prowadzenie 3:0. Później bramka z niczego na 3:1, czerwona kartka na początku drugiej, 3:2 i dobranoc panie wiecznie żujący gumę. Trzeba było przez cały mecz siedzieć na dupie i żuć karton gum bo się myślało, że gra się z kelnerami których 3:0 kompletnie załamie.

Kris54 07.04.2010 22:25

No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem brama) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.

Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale :-)

grzechu1991 07.04.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 882107)
No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.

Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale
:-)

E Arsenalu nie. Natomiast z całego serca kibicuje teraz Żabojadom, a jak nie oni, to żeby Barca zrobiła reprezentacji Rzeszy z dupy jesień średniowiecza. Cóż czasem przyjdzie i przegrać, ale takie życie. Do zobaczenia za rok:)
A btw to nie był pan Sowa tylko jakiś ciećxD Pan Sowa pojawił się na forum dzisiaj.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 882113)
Ehh... półfinał Lyon - Bayern, to bardziej do LE pasuje niż LM.


Syn Kangura z 1984 07.04.2010 22:32

Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.

saklak1906 07.04.2010 23:07

Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.

Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub

Wojtas 07.04.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 882122)
Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.

Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub



ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku :)


Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału

ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe

Mareq 07.04.2010 23:54

Cytat:

Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.
Lepsze to niż po raz enty oglądać te same pary włosko/hiszpańsko/angielskie.

flamengista 08.04.2010 08:32

Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.

I wielkie brawa dla Louisa Van Gaala. Jego drużyna zagrała imponująco w drugiej połowie. Gdy MU stracił Rafaela, drużyna nie rzuciła się do frontalnego ataku, tylko spokojnie, konsekwentnie zdobywała teren. Niemcy wiedzieli, że mają czas i grali swoje. Akcje przygotowywali precyzyjnie, wymieniając po kilkanaście podań. Nie było przypadkowości, niepotrzebnej nerwowości. Gdy strzelili bramkę dającą awans, zamiast się cofnąć zaczęli grać z MU w dziada. Przesuwali pięknie piłkę od własnego pola karnego do pola Manchesteru i z powrotem. Dawno nie widziałem tak bezradnych Czerwonych Diabłów.

Bayern jest świetnie ustawiony taktycznie. Pokazał, że we współczesnym futbolu strata 1 zawodnika w meczu przez przeciwnika to poważny atut - tylko trzeba umieć to wykorzystać. Formą impopnuje Ivica Olić, prawdziwy walczak, charakterny zawodnik. Ale moim zdaniem w rywalizacji z Lyonem nie będą faworytem. Ich problemem jest katastrofalna gra stoperów. Van Buyten jest wolniejszy od Tomka Hajty w końcowej fazie jego kariery. Demichelis to zawodnik co najwyżej przeciętny. Również boczni obrońcy sprawdzają się bardziej w ofensywie, niż w defensywie.

Marszałek 08.04.2010 09:37

Coż, Helmuty grają nadal. Specjalnie mnie to nie martwi,bo prędzej czy później od kogoś dostaną oklep. Drewno na drewnie drewnem pogania. I do tego łut szczęścia i już mamy Bayern w nastepnej rundzie. Czego MU nie zrobił Lyon dokona. Bardziej martwi mnie coraz większa przeciętność w grze MU. Poza tym dobry zespół nie może bazować tylo na jednym wybitnym graczu. Ferguson powinien podpisać jeszcze jakiegoś ponad przeciętnego piłkarza,bo Berbatov to przeciętniak,on losów meczu nie odwróci. Może w na niższym poziomie ale nie w LM i tym bardziej lidze angielskiej. Rafael,Nani,Gibson,to są goście w sam raz na zmiany lub będący uzupełnieniem zespołu,ale nie grający pierwsze skrzypce w takiej druzynie jak MU. Ronaldo robił rożnicę to grali bardzoi dobrze,teraz nadrabiaa Rooney,ale jak jego nie ma to wtedy zaczynają się chece nie licujące z taką drużyną jak MU.

MU ma ten problem,że w decydującej fazie sezonu wszystko zaczeło się sypać. Strata lidera w lidze,uraz Rooneya. LM już z głowy teraz trzeba bić się o dominajće w lidze,a będzie cięzko,bo Rooney za dobrze nie wygląda,a bez niego Diabły średnio grają.

grzechu1991 08.04.2010 13:37

Ferguson powinien przede wszystkim kupić 2 zawodników: kreatywnego środkowego pomocnika ala Fabregas, Gurcuff(nie wiem jak sie to pisze). Bez tego ani rusz. Carrick wczoraj zawalił mecz (1 bramka- przepchnal go Olic, 2 idiotyczna strata w srodku pola, spowodowała ten feralny rzut rożny).
2 transerem powinien być napastnik. Czytałem gdzieś, że może Villa, jeżeli tylko byłyby pieniądze to jak najbardziej, ale nie obraziłbym się też np na Hulka. Natomiast moim zdaniem słowa Fergusona o sile składu, są spowodowane niemożnością go uzupełnienia i tu upatrywałbym zasługi panów Glazerów. Dlateog mam nadzieję że ci kretyni jak najszybciej sprzedadzą klub, bo z tą polityką finansową, a w konsekwencji transferową niestety MU zmierza ku przeciętności co potwornie mnie martwi.
Natomiast co do dalszych meczy: Lyon jest w stanie wypunktować Helmutów, bo ich gra obronna przypomina mi Anconę, za sławetnego sezonu. Pokazała to akcja kiedy Evra z Nanim rozprowadzili w 2 akcję mimo asysty 6 esesmanow. Nie wspomnę tu już o Barcy, która pyknęłaby pewnie 2cyfrówe. Co do 2 meczu jedyną nadzieją Interu jest Mourinhio. Ten facet jest w stanie wymyślić taktykę, która zneutralizuje Katalończyków. Jak będzie zobaczymy. Ja typuję finał Barca- Lyon. A w finał rządzi się swoimi prawami.

Wojtas 08.04.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 882159)
Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.




No wlasnie ,ten mecz pokazał jak psychika moze wplynac na losy meczu.

Przeciez przegrywac 3;0 na Old Trafford i miec to w glowach ze juz po awansie a tu ta wiara w swoje umiejtnosci i pewnosc siebie odgrywała kluczowa role.

naprawde duzy podziw ale tez tak powinno dzis wygladac nastawienie pilkarzy-co by sie nie dzialo nie tracimy wiary i walczymy do upadlego.

massoud 08.04.2010 21:38

ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

Kameleon 08.04.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 882375)
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

http://www.soccerstand.com/soccer/en...ona_vs_Arsenal
Jak dla mnie najlepszy livescore, może nie najszybszy ale ze względu na szybkie dodawanie skrótów, najlepszy :)

grzechu1991 08.04.2010 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 882375)
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

http://www.101greatgoals.com/
bramki z wszystkich najlepszych lig + euro puchary;) fajna stronka.

tofik 20.04.2010 21:26

Inter rozbija Barce 3:1. Jak dla mnie to oni przejdą do finału. Masakrują.

$iWu$ 20.04.2010 21:28

Spokojnie jest jeszcze rewanż, a na Camp Nou się może wszystko zdarzyć...
Byle by nie stracili jeszcze jednej, bo będzie po ptokach...

qchar90 20.04.2010 21:35

Inter prostymi sposobami strzela bramki, obrona Barcelony jakas nie swoja

Blacha92 20.04.2010 21:40

gdzie obejrze ten mecz?

For_FuN_ 20.04.2010 21:41

Ci komentatorzy opowiadaja .......y...boze, kretyni.

Przeciez powtorka pokazala, ze nie bylo absolutnie kontaktu.

iiYama 20.04.2010 21:46

Nieźle sędzia teraz przekręcił Hiszpanów. Alves ścięty z trawą w jedenastce i jeszcze żółć dostaje.

qchar90 20.04.2010 21:54

Pep Gaurdiola sie pogubil.
Pique i Maxwell w ataku...?;|
za duzo kombinuje ze skladem

Proximus 20.04.2010 21:57

Nie ma co się podniecać porażką Barcy, skończy się tak jak w poprzednich fazach. Pierwszy mecz podnieta Barca zagrała słabiej tydzień pieprzenia w stylu "możemy pokonać ich na Camp Nou" , "to tylko ludzie" itp. A skończy się tak samo czyli 4:0 i kolejny mecz życia Messiego.

For_FuN_ 20.04.2010 22:01

Tzn. porownujesz Inter z takimi "ekipami", jak Stuttgart czy Arsenal? To nie ta klasa i nie ta klasa gry obronnej.

W rewanzu moze zdarzyc sie wszystko, ale watpie zeby Inter roztwonil przewage. Emocji napewno nie zabraknie.

prober 20.04.2010 22:14

Cieszę się, że Inter nieoczekiwanie wygrał z Barceloną dwoma bramkami, rywalizacja w rewanżu będzie dzięki temu ciekawsza. Jeśli jutro Lyon nie przegra więcej niż jedną bramką (lub ugra nawet coś lepszego) to obydwa przyszłotygodniowe rewanże będą zapowiadać się pasjonująco.

Przy okazji, pozwolę sobie wrócić do marcowego postu jednego z "ekspertów".
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 872790)
Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...

Przestroga dla innych: nie wymądrzajcie się zanadto pozując na wszystkowiedzących, bo będziecie się ośmieszać jak autor powyżej cytowanego posta.

maro olTSkul 20.04.2010 22:43

a propos meczu - może to 1000 km przejechane w autokarze osłabiło FCB ?

po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ...

prober 20.04.2010 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 886677)
po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ...

Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.

Krissu 21.04.2010 00:20

Ale będzie płaczu


:D

Daja`n 21.04.2010 06:18

Bądźcie obiektywni kochani,Inter był zdecydowanie lepszy od Barcelony ale jeszcze nie awansował do finału.Tylko śmiem wątpić że nie awansuje.W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.

mitmichael 21.04.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 886717)
Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.

Do czasu. Do komentatorow z Canal+ jeszcze im daleko. Czasami padaja piekne bramki a komentatorzy nawet nie reaguja. Ostatnio sie poprawili co mnie zdziwiło - moze w koncu ich komentarz nie bedzie nudny.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 886736)
W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.

Jaka przewaga - przeciez Barcelona co roku walczy o wszystkie cele. Tak samo LM jest dla nich wazna jak i mistrzostwo Hiszpanii. Wczoraj zagrali sałbo - ale czy zawsze musza grac na 100. Pep troche za duzo kombinuje. Ma dobrze poukładana druzyne to jeszcze robi jakies głupie roszady. Mecz rewanzowy zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Moim zdaniem finał bedzie Barcelona - Lyon.

Marszałek 21.04.2010 10:12

Inter musi zagrać swoją padlninę w stylu catenaccio w Hiszpanii i będzie ok. Tylko nie wydaje mi się aby im się to specjalnie udało. Przypadowa bramka dla Barcelony i o wyrafinowanej obronie nie może być mowy. Dlatego uważam,że Inter zaatakuje od pierwszej minuty,coś ukłuje i koniec. Guardiola popadał w samo uwielbienie. Dlatego dokonuje takich dziwnych ruchów kadrowych.

tofik 21.04.2010 15:01

Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

DevilMayCry 21.04.2010 15:35

I dobrze, mam nadzieje ,że ktoś tej Barcelonie upi....doli łebek.Co do Interu , w meczu rewanżowym z Chelsea też nie dawano im większych szans, a jednak dali radę.Wierzę,że będzie powtórka jak ze Stamford Bridge.

prober 21.04.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 886869)
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

Bayern w drugim półfinale jest faworytem i w przypadku finału Inter-Bayern mamy rywalizację dwóch zespołów grających futbol oparty na żelaznej organizacji gry, bez ładnej dla oka technicznej gry. W ostatnich latach dużo było triumfów Barcelony, Milanu, Manchesteru. Teraz pora na zmianę i znów, jak w latach 2003-2004, ofensywna fantazja przegrywa z dyscypliną.

dynek.pl 21.04.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 886869)
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

No to jest raczej oczywiste. Arsenal musial odrobic straty z pierwszego meczu, Inter takiej potrzeby nie ma.

Suchman 21.04.2010 17:19

Inter w rewanżu z Barcą na pewno postawi na zmasowaną obronę. I bardzo dobrze, bo mając przewagę z pierwszego meczu, nie ma co narażac się na otwartą grę z Barceloną. Obrona i niebiezpieczne kontry, tak będzie wyglądała gra mediolańczyków w tym meczu. Mourinho to spec od taktyki obronnej i na pewno bardzo dobrze ustawi swój zespoł w tym elemencie, więc o awans Interu jestem spokojny.
W drugim meczu uważam, że Bayern powinien poradzic sobie z OL. Tylko, że powinien to nie znaczy, że tak uczyni. Przykładem pierwszy mecz półfinałowy:-)
Większośc ludzi przed meczami półfinałowymi stawiała na finał Barcelona-Bayern, ale kto wie czy nie będzie tak, że w finale zobaczymy Inter i Lyon ;)

Zwitter 21.04.2010 17:47

Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie. Co do wczorajszego meczu to jednak trzeba im przyznać, że zagrali super i bardzo dobrze wyłączyli z gry Messiego.

Jeżeli już Inter przejdzie (a mam nadzieje, że nie) to niech chociaż dziś nie wygra Bayern z Lyonem.

prober 21.04.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 886928)
Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie.

Przecież w piłce nożnej nie chodzi o robienie dobrego wrażenia i zaskarbianie sympatii obserwatorów, tylko o wyniki. Inter miał przejść w 1/4 finału CSKA i zrobił to. Co tamten dwumecz ma do rzeczy?

saklak1906 21.04.2010 18:07

Murinho z FC Porto szalal w LM to pewne bylo ze Inter tez sie pokaze z dobrej strony. Po prostu chlop zna sie na swoim fachu.

1q2 21.04.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 886928)
Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła

Jak dla mnie to zamiast załamki, powinieneś się cieszyć(chyba że popłynąłeś na kasę;)) - 3-1 to Barca może odrobić w 10 minut spokojnie i tu żaden Mourinho ze swoją rozkminą nie pomoże.
Tak więc nie dość że zapowiada się pasjonujący mecz(być może brzydki ale emocji nie zabraknie), to także właśnie ten mecz będzie odpowiedzią na to czy zasłużyli czy też nie.

A tak w ogóle to wielkie gratulacje dla Interu i trenera za ten mecz.Mourinho mimo wrednego charakteru(a może dlatego) to wielki trener.Pomijając puchary to on ostatni mecz w rozgrywkach krajowych - u siebie - przegrał chyba w 2002 roku i ma serie ponad 160 meczów bez porażki;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl