![]() |
Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze. Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne :) Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc. |
a ja mysle ze meczami sezonu beda znow mecze Wisła-Legia....
|
Cytat:
|
Kiedy jest mecz Legii??
dz 4fan_player.. ;) Raczej ciężko będzie nam obejrzeć wasze podboje szanowni Legioniści.. My żyjemy swoim meczem ;) |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Prosiłbym o niewyśmiewanie się ze mnie... Jak widzicie, nie każdy jest tak kumaty i ogarnięty jak Wy ;] EDIT: Dzięki za odp. |
Cytat:
|
Cytat:
Taaaa, chłopie.Czasami mam wrażenie, że niektórzy bardziej się tu Legią i jej wynikami interesują, niż Wisłą.Wystarczy wejść np do tego tematu, w ten czas, gdy gracie o innych porach lub dniach niż my . :lol: :lol: |
Gornik Zabrze gra straszny piach...chyba pierwsza liga za rok. Szkoda bo jednak klub wazny dla polskiej pilki.
PS: Tak chodzilo o pozegnanie zylety, nic z tego jednak nie wyszlo... szkoda, coz pojezdzi sie po kim trzeba ;) |
Heniek ladnie jedzie - 0-2 z Polonia :)
|
Z Polonią Bytom a nie Piastem...
Heniek - już lepiej do niebieskich było pójść! |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam jednak nadzieje ze Leo sie obroni i bede mogl nadal rozkoszowac sie geniuszem Kaspra;) |
Cytat:
LECHIA GDAŃSK! |
Co do Beenhakkera, to mozna by sie go teraz zapytac, co swego czasu probowal osiagnac, powolujac do kadry polowe Gornika Zabrze ?
A wracajac do samego meczu, to juz nie pierwszy raz w oczy rzuca sie przygotowanie motoryczne pilkarzy z Zabrza. Przeciez oni nie sa w stanie wygrac ani jednego pojedynku biegowego. Wieczorek ich najwyrazniej zajechal albo nie dotrenowal. Innej opcji nie ma. |
Drogi Heniu K. , mój ziomalu coś mi się widzi że KSG> to nie był najlepszy pomysł na comeback , życzę Panu sukcesów ale nie z Górnikiem. Raczej z kadrą ,w PZPN lub może kiedyś jeszcze raz z WISEŁKĄ. Mam nadzieję żę Wisełka dobitnie wybije zabrzanom z głowy sny o potędze, bo na dzień dzisiejszy sportowy sukces w Górniku to jak świni latanie!
|
Cytat:
|
Nie uzalajcie sie tak na Heniem - jesli ma to cos, jako trener, to predzej czy pozniej Gornik zacznie wygrywac, bo wcale kadrowo nie sa tacy slabi , a druzyn do ogrania maja mnóstwo.
Jasne ze 2 tygodnie to nic , dlatego mam nadzieje ze Kasperczak w Gorniku to nie jest taki miesieczny pic na wode. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ktoś gdzieś tu pisał, że Polonia będzie mieć spacerek z Lechią.. hm.. 71 minuta i 0:0 .. :]
|
Cytat:
|
No wiesz.. źle życzyć swoim "współlokatorom" ? :D Jak tak można.. ja tam zawsze zaciskam kciuki za Pasy...
żeby przegrały.. :P ps. mijaja kolejne minuty i dalej 0:0 :) BKS! |
Jak widać Kasperczak ma prostą receptę na sukces. Chce mieć drużynę jaką trenował w Wiśle. Czyli Kosowski, Żurawski, Frankowski itd. :)
|
Lechia to kochane chłopaki, szkoda że nie wygrali ale tak czy tak jednego konkurenta nam uwalili.
Jutro kibicujemy dodatkowo (prócz Wisełki) Piastowi, n'est pas? :D |
Cytat:
Gornik bedzie gral lepiej ,oby dopiero po meczu z nami za tydzien:-D |
Bardzo dobry wynik dla nas. Brawo Lechia:D
Jakby jutro jeszcze Piast sprawił niespodziankę.... ech pomarzyć można:) |
Dla Lechistów gratulacje, a tutaj mały smaczek przed meczem we Wrocławiu:
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=98820 "W tym tygodniu dużo pracowaliśmy nad tym, aby poprawić defensywę. Na ogół nie traciliśmy wiele bramek, ale ostatnio coś się pod tym względem popsuło. Chcemy, by gra obronna znów była naszym atutem - powiedział Majewski, ale zapewnił jednocześnie, że Cracovia w meczu ze Śląskiem nie będzie grała "na remis"." Nie bardzo kumam, może chciał przez to powiedzieć, że następny do wylotu to Pawlusiński? :lol: |
Bardzo pozytywny wynik meczu. Polonia chyba puchnie...i dobrze.
Piast jutro zagra w bardzo oslabionym skladzie wiec nie sadze by na naszym terenie ( mimo braku dopingu ) bylo ich stac na cos wiecej niz 3-4 strzaly na bramke Muchy w tym jeden celny wybroniony :P |
Cytat:
|
Oby, potem dokupią jakiegoś grajka z IV ligi (obowiązkowo wysokiego) i mając już podobnych w składzie rzuci im na treningu piłke do ......koszykówki. I wtedy stanie się jasne, że przygotował drużynę do gry w PLK, a buraczany wykupi im "dziką kartę".
|
bardzo korzystny wynik dla nas
brawo Biało-zieloni !! |
Cytat:
|
Cytat:
Druga połowa, zszedł Majewski i akcji składnej nie mogliście zrobić. Mecz trwa 90 a nie 45 minut. Btw, jak dla mnie to Dyskopolo tak jak wcześniej Groclin nie mają mentalności mistrzów. Będziecie zawsze wysoko ale nigdy mistrzami. Poza tym bez kibiców ciężko sie gra :lol: |
Cytat:
|
Lechia - Polonia ponoć wiało nudą tak opisał PS , a powtorkę oglądne tylko ze względu na Lechie i te urwane punkty jutro trzeba liczyc że Ślask wskaże miejsce w szyku czytaj(pierwsza liga) Cracovii .
|
Cytat:
Napór Lechii w końcówce sprowadzał się do wrzutek w pole karne Przyrowskiego i nic z tego nie wynikało. Kto będzie mistrzem to zobaczymy w przyszłym roku. Mam nadzieje że Wisła:D |
Mozna wiele mowic o wczorajszych meczach ale wystarczy to : http://www.weszlo.com/news/1294
"18.52 Są trzy rodzaje upokorzeń, jakich może doznać zawodowy piłkarz: 1. Założyli ci siatkę. 2. Grają z tobą w dziada. 3. Wpuścili przeciwko tobie Arruabarrenę." Slodko :D Mozna sie niezle usmiac z tego i owego :D |
A Cracovia to nawet bramkę strzeliła...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl