Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

kreseq 26.09.2008 14:32

Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.

Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne :) Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc.

grzesiek632 26.09.2008 14:38

a ja mysle ze meczami sezonu beda znow mecze Wisła-Legia....

4fan_player 26.09.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 608125)
Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.

Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne :) Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc.

Wszyscy kumaci w Polsce już wiedzą że to będzie prawdopodobnie ostatni mecz na Żylecie i że szykujecie oprawę.

Aro1234 26.09.2008 15:05

Kiedy jest mecz Legii??

dz 4fan_player.. ;)

Raczej ciężko będzie nam obejrzeć wasze podboje szanowni Legioniści.. My żyjemy swoim meczem ;)

4fan_player 26.09.2008 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 608141)
Kiedy jest mecz Legii??

http://www.90minut.pl/liga.php?id=3782

w0lno. 26.09.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 608139)
Wszyscy kumaci w Polsce już wiedzą że to będzie prawdopodobnie ostatni mecz na Żylecie i że szykujecie oprawę.

Mógłbyś przybliżyć?

PS. Prosiłbym o niewyśmiewanie się ze mnie... Jak widzicie, nie każdy jest tak kumaty i ogarnięty jak Wy ;]
EDIT: Dzięki za odp.

4fan_player 26.09.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 608147)
Mógłbyś przybliżyć?

PS. Prosiłbym o niewyśmiewanie się ze mnie... Jak widzicie, nie każdy jest tak kumaty i ogarnięty jak Wy ;]

Na meczu w Płocku w PP kibice Legii dostali info że mecz z Piastem będzie prawdopodobnie ostatnim meczem na Żylecie. Radni przegłosowali tą dopłatę do stadionu Legii i chyba ITI chce jak najszybciej zacząć modernizować stadion dlatego taka mobilizacja u nich. Więc możemy się spodziewać kompletu na Żylecie i oprawy.

Pablo84 26.09.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 608125)
Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.

Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne :) Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc.


Taaaa, chłopie.Czasami mam wrażenie, że niektórzy bardziej się tu Legią i jej wynikami interesują, niż Wisłą.Wystarczy wejść np do tego tematu, w ten czas, gdy gracie o innych porach lub dniach niż my . :lol: :lol:

kreseq 26.09.2008 17:48

Gornik Zabrze gra straszny piach...chyba pierwsza liga za rok. Szkoda bo jednak klub wazny dla polskiej pilki.


PS: Tak chodzilo o pozegnanie zylety, nic z tego jednak nie wyszlo... szkoda, coz pojezdzi sie po kim trzeba ;)

Coglin 26.09.2008 18:36

Heniek ladnie jedzie - 0-2 z Polonia :)

Aro1234 26.09.2008 18:42

Z Polonią Bytom a nie Piastem...

Heniek - już lepiej do niebieskich było pójść!

Szczurek_PB 26.09.2008 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 608214)
Z Polonią Bytom a nie Piastem...

Heniek - już lepiej do niebieskich było pójść!

jak piłkarze cipy to trener nic nie poradzi :D

1q2 26.09.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 608212)
Heniek ladnie jedzie - 0-2)

Juz przynajmniej wiadomo kto najbardziej bedzie trzymal kciuki za Czechy i Slowacje:>

Ja mam jednak nadzieje ze Leo sie obroni i bede mogl nadal rozkoszowac sie geniuszem Kaspra;)

Elendil 26.09.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.

jedno się nie sprawdziło, oby drugie też.

LECHIA GDAŃSK!

Eustachy 26.09.2008 19:13

Co do Beenhakkera, to mozna by sie go teraz zapytac, co swego czasu probowal osiagnac, powolujac do kadry polowe Gornika Zabrze ?
A wracajac do samego meczu, to juz nie pierwszy raz w oczy rzuca sie przygotowanie motoryczne pilkarzy z Zabrza. Przeciez oni nie sa w stanie wygrac ani jednego pojedynku biegowego. Wieczorek ich najwyrazniej zajechal albo nie dotrenowal. Innej opcji nie ma.

darotsok73 26.09.2008 19:16

Drogi Heniu K. , mój ziomalu coś mi się widzi że KSG> to nie był najlepszy pomysł na comeback , życzę Panu sukcesów ale nie z Górnikiem. Raczej z kadrą ,w PZPN lub może kiedyś jeszcze raz z WISEŁKĄ. Mam nadzieję żę Wisełka dobitnie wybije zabrzanom z głowy sny o potędze, bo na dzień dzisiejszy sportowy sukces w Górniku to jak świni latanie!

Barbarossa 26.09.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 608195)
Gornik Zabrze gra straszny piach...chyba pierwsza liga za rok. Szkoda bo jednak klub wazny dla polskiej pilki.

Ważny, ale chyba tylko dla Zabrzan i komunistów, którzy pompowali w ten klub kasę za czasów PRL-u!

1q2 26.09.2008 19:55

Nie uzalajcie sie tak na Heniem - jesli ma to cos, jako trener, to predzej czy pozniej Gornik zacznie wygrywac, bo wcale kadrowo nie sa tacy slabi , a druzyn do ogrania maja mnóstwo.
Jasne ze 2 tygodnie to nic , dlatego mam nadzieje ze Kasperczak w Gorniku to nie jest taki miesieczny pic na wode.

Konrad. 26.09.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 608237)
Ważny, ale chyba tylko dla Zabrzan i komunistów, którzy pompowali w ten klub kasę za czasów PRL-u!

a możesz mi podać klub w który, za komuny ładowali pieniądze, nie-komuniści? Znasz taki?

1q2 26.09.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 608239)
a możesz mi podać klub w który, za komuny ładowali pieniądze, nie-komuniści? Znasz taki?

Niepokalana zawsze dziewica - Cracovia:>

WINDEK 26.09.2008 20:26

Ktoś gdzieś tu pisał, że Polonia będzie mieć spacerek z Lechią.. hm.. 71 minuta i 0:0 .. :]

kreseq 26.09.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 608243)
Ktoś gdzieś tu pisał, że Polonia będzie mieć spacerek z Lechią.. hm.. 71 minuta i 0:0 .. :]

Ja pisalem :) Pomylilem sie co do Bytomia i co do Gdanska chyba tez sie pomyle... ( oby :) ) .

WINDEK 26.09.2008 20:34

No wiesz.. źle życzyć swoim "współlokatorom" ? :D Jak tak można.. ja tam zawsze zaciskam kciuki za Pasy...


żeby przegrały.. :P

ps. mijaja kolejne minuty i dalej 0:0 :) BKS!

Gwiaździsty 26.09.2008 20:37

Jak widać Kasperczak ma prostą receptę na sukces. Chce mieć drużynę jaką trenował w Wiśle. Czyli Kosowski, Żurawski, Frankowski itd. :)

harthausen 26.09.2008 21:00

Lechia to kochane chłopaki, szkoda że nie wygrali ale tak czy tak jednego konkurenta nam uwalili.

Jutro kibicujemy dodatkowo (prócz Wisełki) Piastowi, n'est pas? :D

hoho 26.09.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 608247)
Jak widać Kasperczak ma prostą receptę na sukces. Chce mieć drużynę jaką trenował w Wiśle. Czyli Kosowski, Żurawski, Frankowski itd. :)

Nie przesadzaj pamietam jak Kasperczak objal Wisle to w pierwszym meczu na Reymonta bylo bodaj 2-2 z GKSem Katowice.
Gornik bedzie gral lepiej ,oby dopiero po meczu z nami za tydzien:-D

Ogryzek 26.09.2008 21:05

Bardzo dobry wynik dla nas. Brawo Lechia:D

Jakby jutro jeszcze Piast sprawił niespodziankę.... ech pomarzyć można:)

Bóg Trybun (objawion) 26.09.2008 21:11

Dla Lechistów gratulacje, a tutaj mały smaczek przed meczem we Wrocławiu:

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=98820

"W tym tygodniu dużo pracowaliśmy nad tym, aby poprawić defensywę. Na ogół nie traciliśmy wiele bramek, ale ostatnio coś się pod tym względem popsuło. Chcemy, by gra obronna znów była naszym atutem - powiedział Majewski, ale zapewnił jednocześnie, że Cracovia w meczu ze Śląskiem nie będzie grała "na remis"."

Nie bardzo kumam, może chciał przez to powiedzieć, że następny do wylotu to Pawlusiński? :lol:

kreseq 26.09.2008 21:17

Bardzo pozytywny wynik meczu. Polonia chyba puchnie...i dobrze.

Piast jutro zagra w bardzo oslabionym skladzie wiec nie sadze by na naszym terenie ( mimo braku dopingu ) bylo ich stac na cos wiecej niz 3-4 strzaly na bramke Muchy w tym jeden celny wybroniony :P

Krissu 26.09.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 608266)
nie sadze by na naszym terenie ( mimo braku dopingu ) bylo ich stac na cos wiecej niz 3-4 strzaly na bramke Muchy w tym jeden celny wybroniony :P

Tylko, żeby Mucha przykładu z Cabaja nie wziął :-)

Gwiaździsty 26.09.2008 21:20

Oby, potem dokupią jakiegoś grajka z IV ligi (obowiązkowo wysokiego) i mając już podobnych w składzie rzuci im na treningu piłke do ......koszykówki. I wtedy stanie się jasne, że przygotował drużynę do gry w PLK, a buraczany wykupi im "dziką kartę".

Stone Island 26.09.2008 21:23

bardzo korzystny wynik dla nas
brawo Biało-zieloni !!

PoloniaDumaStolicy 27.09.2008 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 608266)
Bardzo pozytywny wynik meczu. Polonia chyba puchnie...i dobrze.

Piast jutro zagra w bardzo oslabionym skladzie wiec nie sadze by na naszym terenie ( mimo braku dopingu ) bylo ich stac na cos wiecej niz 3-4 strzaly na bramke Muchy w tym jeden celny wybroniony :P

Widziałeś mecz?

wisl@k_TS 27.09.2008 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 608425)
Widziałeś mecz?

Ja widziałem, pierwsza połowa słaba w wykonaniu Lechii, chociaż piłka zatrzepotała w siatce Dyskopolo :D
Druga połowa, zszedł Majewski i akcji składnej nie mogliście zrobić. Mecz trwa 90 a nie 45 minut.

Btw, jak dla mnie to Dyskopolo tak jak wcześniej Groclin nie mają mentalności mistrzów. Będziecie zawsze wysoko ale nigdy mistrzami. Poza tym bez kibiców ciężko sie gra :lol:

arti 27.09.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 608229)
Drogi Heniu K. , mój ziomalu coś mi się widzi że KSG> to nie był najlepszy pomysł na comeback , życzę Panu sukcesów ale nie z Górnikiem. Raczej z kadrą ,w PZPN lub może kiedyś jeszcze raz z WISEŁKĄ. Mam nadzieję żę Wisełka dobitnie wybije zabrzanom z głowy sny o potędze, bo na dzień dzisiejszy sportowy sukces w Górniku to jak świni latanie!

U nas też było w kratkę na początku przegraliśmy mistrza, ale po przerwie letniej poszliśmy z kopyta. Podobnie GZ - jesień przewiduję marno-przeciętną jesień, ale wiosną pewnie będą groźni. Oczywiscie ten sezon skończą na max 5 miejscu, ale ich dalsza przyszłość być może będzie całkiem różowa.

kohprzem'68 27.09.2008 14:55

Lechia - Polonia ponoć wiało nudą tak opisał PS , a powtorkę oglądne tylko ze względu na Lechie i te urwane punkty jutro trzeba liczyc że Ślask wskaże miejsce w szyku czytaj(pierwsza liga) Cracovii .

Ogryzek 27.09.2008 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 608427)
Ja widziałem, pierwsza połowa słaba w wykonaniu Lechii, chociaż piłka zatrzepotała w siatce Dyskopolo :D
Druga połowa, zszedł Majewski i akcji składnej nie mogliście zrobić. Mecz trwa 90 a nie 45 minut.

Btw, jak dla mnie to Dyskopolo tak jak wcześniej Groclin nie mają mentalności mistrzów. Będziecie zawsze wysoko ale nigdy mistrzami. Poza tym bez kibiców ciężko sie gra :lol:

No chyba trochę przesadziłeś - 2 razy z linii bramkowej Lechii wybita piłka przez obrońców (dużo szczęścia). Polonia miała kiepską skutecznośc - co oczywiście mnie cieszy:)

Napór Lechii w końcówce sprowadzał się do wrzutek w pole karne Przyrowskiego i nic z tego nie wynikało.

Kto będzie mistrzem to zobaczymy w przyszłym roku. Mam nadzieje że Wisła:D

kreseq 28.09.2008 10:32

Mozna wiele mowic o wczorajszych meczach ale wystarczy to : http://www.weszlo.com/news/1294

"18.52
Są trzy rodzaje upokorzeń, jakich może doznać zawodowy piłkarz:
1. Założyli ci siatkę.
2. Grają z tobą w dziada.
3. Wpuścili przeciwko tobie Arruabarrenę."

Slodko :D

Mozna sie niezle usmiac z tego i owego :D

thomasson 28.09.2008 16:26

A Cracovia to nawet bramkę strzeliła...

Kamson 28.09.2008 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 608866)
A Cracovia to nawet bramkę strzeliła...

...bezpośrednio z rożnego:shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl