![]() |
|
Mam do sprzedanania bony do Rossmana na 200zł. Oddam za 155zł.
Sposób realizacji jest niestety taki że musze być przy zakupach bo potrzebny jest mój dowód osobisty, ale w Krakowie tyle Rossmanów że nie będzie pewnie problemu żeby się jakoś umówić! |
Kupie Sony Ericssona P1 lub Nokie N95 do 450 zł.Priv
|
|
Szykuję się do zmiany samochodu. W związku z tym chciałbym oddać w dobre ręce Forda Focusa 1.6 sedan r. 2001
Stan bdb, cena bdb (około 13 tys.) |
odkupie profil NK z liczbą znajomych 99 999+
|
Link do licytacji unikatowych vlepek Unii Tarnów http://allegro.pl/item844198841_vlep...k_unikaty.html jak i innych ekip, które zostaną w tym temacie podane następne linki do licytacji. Pzdr
|
Cytat:
pisz do świętego mikołaja może odsprzeda za dobrą cenę :P |
licytujcie - piszcie - prezenty zdążą jeszcze dotrzeć do Was przed pierwszą gwiazdką !!
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14784294 http://i46.tinypic.com/zlxaty.jpg http://i49.tinypic.com/11tan9c.jpg http://i46.tinypic.com/20fb61l.jpg http://i47.tinypic.com/23lefjk.jpg http://i46.tinypic.com/zmmtxx.jpg http://i49.tinypic.com/25gcpwz.jpg http://i46.tinypic.com/15dl9o0.jpg http://i49.tinypic.com/vsfj7q.jpg http://i47.tinypic.com/29c4f4g.jpg kontakt tylko: [email protected] |
Witam!
Do sprzedania mam kalendarze na rok 2010 oraz VLEPKI GRATIS!!! z hasłem: " PIŁKA NOZNA DLA KIBICÓW" Zapraszam: http://allegro.pl/item845242642_kale...ki_gratis.html CENA: to tylko symboliczna ZŁOTÓWKA! |
Sprzedam nowa baterię umywalkową Hans Grohe !!! Bateria jest fabrycznie nowa i fabrycznie zapakowana!!!
http://www.leroymerlin.pl/multimedia...42769230_d.jpg Kolor:chrom Głowica:ceramiczna, śr. 35 mm Wyposażenie:mosiężny korek automatyczny Informacje dodatkowe:Bateria jest wyposażona w funkcję oszczędzającą wodę do 50% oraz w system zabezpieczający przed poparzeniem, pracuje w I klasie szumów (klasa najcichsza). Najniższa cena to 220zł !! U mnie prawie za 50% ceny!!! |
sprzedam dysk WD Caviar Blue 500gb
tanio! oferty na priv |
Jeżeli ktoś szuka jeszcze fotografa na 100dniówke prosze o prv. Zadnych zobowiązań, uczeń wybiera zdjecia które mu odpowiadaja i tylko za nie placi.
|
|
|
Mam do sprzedania Samsunga Avile, nówka sztuka nieśmigany :) Jak coś pisać na priva
|
Witam mam do sprzedania nowy telefon Samsung c3050. Cena 270 złotych - (w salonach widziałem te telefony nawet po 350 złotych). Tutaj aukcja: http://allegro.pl/item849273560.html.
DLA BRACI JESTEM GOTÓW SPRZEDAĆ ZA 250 Złotych |
i jak nikt nie chce?? - bo pilnie potrzebuje pieniędzy
|
trochę kremów, kosmetyków, w sam raz na prezent pod choinkę:
http://allegro.pl/item849705345_baln...aca_200ml.html http://allegro.pl/item849705296_svr_...najtaniej.html http://allegro.pl/item849705490_svr_...cy_200_ml.html |
Poszukuję tej koszulki:
http://i50.tinypic.com/bgo7c1.jpg Nie mogę jej nigdzie znaleźć, jeśliby ktoś miał do sprzedania, lub rzuciłaby mu się jakaś aukcja, to byłbym wdzięczny za info. |
Sprzedam dwie nowe zapalniczki Zippo, po 59zł sztuka! +6zł przesyłka!
Zainteresowani proszę na priv lub gg: 4360077 http://img515.imageshack.us/img515/289/p1020297q.jpghttp://img21.imageshack.us/img21/2027/p1020300t.jpg http://img69.imageshack.us/img69/6192/p1020299.jpghttp://img443.imageshack.us/img443/117/p1020298.jpg http://www.allegro.pl/item849695367_zapalniczka_zippo_chrome_devotion_li mited_edition.html |
Opony zimowe 165/70 r13 z felgami rok produkcji 2008.
http://www.allegro.pl/item840921429_...elgami_13.html |
dobra super promocja oddam za 240 złotych!!!! nowy telefon SAMSUNG C3050 http://allegro.pl/item849273560.html
WIŚLACY KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!! Zobaczcie, że ludzie tego fona sprzedają na allegro nawet po 320 złotych. Nie sugerujcie się ceną 270 złotych po moim linkiem do allegro, bo taka cena jest dla innych ludzi, ale nie dla Wiślaków |
|
No Wiślacy nowy telefon Samsung c3050 za 230 złotych
Nie ma chętnych? |
http://upload.allegro.pl/show_user_a...p?uid=13352905
-kurtka zimowa Puma XL granatowa tanio -bluza kangurek Puma L beżowa tanio -buty zimowe Nike rozmiar 40 czarne tanio -bluzka damska Orsay tanio zapraszam do licytowania. |
http://img121.imageshack.us/img121/2...0092687.th.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/7...0092688.th.jpg "Timex T41181 to damski zegarek wyposażony w mechanizm kwarcowy zasilany baterią. W zegarku zastosowano specjalnie utwardzane szkiełko mineralne. Koperta wykonana jest z wysokiej jakości stopu metali na bazie mosiądzu natomiast pasek wykonano z najwyższej jakości partu. Zegarek T41181 został wyposażony w dodatkowe funkcje takie jak: podświetlenie tarczy systemem INDIGLO, pojedynczy datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Wodoszczelność WR 50 zapewnia odporność na krótkotrwałe zamoczenie np. podczas mycia rąk. Zegarek posiada instrukcję w języku polskim" Cena 100 zł kontakt 502 127 077 |
kupie xboxa 360
|
Kupię kilkaset vlepek Wisły&Śląska&Lechii&Uni za dobrą cenę :D
priv, gg:9065555 |
Panowie i Panie wielka okazja! Do końca licytacji nowego Samsunga c3050 pozostało kilkanaście godzin.
Kto da 220 złotych ma ten telefon!!!! http://allegro.pl/item849273560.html |
|
Do sprzednia, szaliki Wisły Kraków oraz dwie koszulki Unii Tarnów. Gorąco polecam
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3556497 |
|
sprzedam
do usuniecia
|
Sprzedam książkę.
Nówka ! M. Reynolds - "Stalowe Piekło" Cena 25 zł |
Mam do sprzedania nówke samsung avila kupiony w erze parę dni temu. Nie używany bez simlocka. Chętni na priv
|
Nówka nokia 6700classic ;>
do negocjacji |
Sprzedam oryginalną, nieodpakowaną koszulkę Liverpool FC. Rozmiar XL
http://i45.tinypic.com/24zavki.jpg |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl