Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

StelmiOriginal 27.09.2009 14:34

As, lepiej ogladaj dzis o 19.15 C+Sport gosciem będzie Stefan Majewski... Widać ze doktorek pokazuje się gdzie tylko moze... :)

As 27.09.2009 19:49

Cafe jest o wiele lepsze, Liga+ za bardzo przypomina telewizje sniadaniowa. Duzo gadania o niczym. Jak maja kontrowersyjnego goscia to nigdy go nie przycisna.

tofik 27.09.2009 20:09

Dzisiaj faktycznie bardziej go z rana cisnęli w CF. Pomimo tego Stefan chyba bardziej wkurzony był w C+ na Twarowskiego :D Gość jest dziwny. Niby nie taki bufon jak Beenhakker, ale właściwie podobny...
Jest szansa, że nie będzie piłkarzom pobłażał. I dobrze, na kadrę nie jedzie się dla zabawy. Dyscyplina wskazana.

fialo 27.09.2009 20:23

Haha Majewski w Lidze + powiedział, że trenował MISTRZA NIEMIEC :D Oszalałem !

Romy S. 27.09.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 797837)
Haha Majewski w Lidze + powiedział, że trenował MISTRZA NIEMIEC :D Oszalałem !

Na co Twarowski go zgasił: "chyba trampkarzy, bez przesady Panie trenerze ..."

W ogóle śmieszna dyskusja o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia się w studio porobiła, promocja Kikuta czy Rzeźniczaka przez Wieszczyckiego dopełniła obraz lizania się po pewnych częściach ciała nawzajem.

GJ1906 02.10.2009 08:55

Ekstraklasa znów odkodowana
Cytat:

Kilka najważniejszych meczów nadchodzącego sezonu stacja planuje zaprezentować w pasmie odkodowanym. O tym, jakie to będą spotkania, zadecyduje aktualna sytuacja w tabeli, ale kibice już jesienią mogą sobie ostrzyć apetyty na absolutne hity: Legia Warszawa - Lech Poznań (8. kolejka), Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (9. kolejka), Lech Poznań - Wisła Kraków (10. kolejka), Lech Poznań - Śląsk Wrocław (12. kolejka), Wisła Kraków - Legia Warszawa (13. kolejka), oraz Legia Warszawa - Polonia Warszawa (14. kolejka).
źródło: http://media2.pl/media/54271-canalpl...ilka-w-hd.html

Czy ktoś wie czy to prawda i mecz ze Śląskiem będzie odkodowany ?

losiu2001 02.10.2009 12:36

A nie wiecie może czy w radiu bedzie transmisja???

canarinhos 02.10.2009 12:44

Pewnie w Radiu Biala Gwiazda bedzie i wejscia w Radiu Krakow.

janko04 02.10.2009 13:26

a propo tego odkodowania.... jak to dokladnie z tym jest? ja mam zwykłą antenę która odbiera podstawowe programy to moge na niej ogladac odkodowany C+? jak to z tym jest?

crazykaro 02.10.2009 13:33

Odkodowane będą tylko te mecze, które będą pokazane w TVP bo gdyby chcieli w każdej kolejce odkodowywać mecze to by stracili abonentów

WISŁAZWE 02.10.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 799536)
A nie wiecie może czy w radiu bedzie transmisja???

Z tego co jest napisane na głównej stronie Radia Kraków, będzie transmisja tego meczu raczej w całości...
Ponieważ jest audycja ,, Pociąg do sportu" a tam jest raczej cały mecz transmitowany. :)

Mgr J@cek 02.10.2009 20:54

na jakim kanale na sopcast jest mecz WISŁA KRAKÓW -ŚLĄSK ?

GJ1906 02.10.2009 20:58

Public Sport 3
kanał: 80260

crazykaro 02.10.2009 21:00

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

ctrl+F wpisuje się "Wisła" i wszystkie dostępne w internecie transmisje i na sopcast tez

Wicked 05.10.2009 10:40

jak wiadomo tvp ma prawo do 4 meczy w sezonie (po 2 na rundę), ostatnio mowa była że to między innymi będzie Lech-Wisła. Jest już jakaś informacja czy ten mecz będzie w tvp, i czy canal plus odkoduje swój przekaz??

mcks 05.10.2009 13:50

A na C+ będzie odkodowany? Coś mi się obiło o uszy, że odkodują wtedy, kiedy będzie na TVP.

crazykaro 05.10.2009 13:53

Zgadza się! Gdy mecz jest w TVP to C+ odkodowuje.

Tenzen 05.10.2009 14:25

Mam satelitę na Astrę i HotBirda. Jest szansa jakoś złapać C+?

OK :) Znalazłem.
http://i36.tinypic.com/1191d3p.png

GJ1906 05.10.2009 14:39

Jest canal+ na HB, przeskanuj transponder w dekoderze i znajdziesz.

U siebie na Cyfrowym Polsacie już dodałem do listy ulubionej canal+ i czekam tylko na mecz.

JrQ- 05.10.2009 15:29

A ja mam satelitke od TP (z Neostrada).
Rowniez lapie z HotBirda. Czy da sie jakos ten Canal+ ustawic?

someone_TSW 07.10.2009 14:21

Leci gdzieś dzisiejszy mecz Wisły na necie ? Jakiś sopcast czy coś ?

Krolik 07.10.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 801271)
Leci gdzieś dzisiejszy mecz Wisły na necie ? Jakiś sopcast czy coś ?

Dokładnie !! bedzie transmitowany Mecz Piekuta w sieci ??? Jak Cos dajcie linka

canarinhos 07.10.2009 14:31

Bedzie o 16. Link ------------> http://www.ustream.tv/channel-popup/lechtv
Ostatnio jest tam dobra jakosc z przekazow meczy z C+

Misiek570 07.10.2009 14:32

Channel - 56947 (sopcast)

Byc może tutaj:)

palczi 07.10.2009 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 801271)
Leci gdzieś dzisiejszy mecz Wisły na necie ? Jakiś sopcast czy co
ś ?


http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Tenzen 07.10.2009 14:55

U mnie stoi na 30%...

U Was działa?

@canarinhos - można prosić o hasło do linka który podałeś?

StelmiOriginal 07.10.2009 15:00

meczyki

@Krystian168

nie





10 znaków

Krystian168 07.10.2009 15:03

Działa wam transmisja na ustream ?

Zwierze 11.10.2009 16:55

Przypominam że za 5min na Orange Sport będzie mecz młodej Wisły z Zagłębiem!

krkgiba 17.10.2009 12:12

gdzie w Krakowie można obejrzeć mecz jutro w jakiejś knajpie, najlepiej w centrum? brak C+ w domu

magowski 17.10.2009 12:15

na tvp leci tez.

licoo 17.10.2009 23:25

Można w Jamie jutro obejrzeć mecz?

Tenzen 18.10.2009 15:37

Od której C+ odkoduje obraz? Na razie wstęp do meczu i u mnie jeszcze zakodowane...

mikereg 18.10.2009 15:44

C+ raczej nie odblokuje obrazu ale mecz z lechem jest w tvp 2 i zaczyna sie o 17

Arkas 21.10.2009 12:43

W sobotę pierwszy raz od jakiegoś czasu mecz Wisły będzie pokazywany nie w C+ lecz w Orange Sport.
A szkoda, bo poziom komentatorów w tych dwóch stacjach jest jakby to powiedzieć zauważalny.

Pele77 23.10.2009 10:02

WAŻNE!!!
Słuchajcie jak ktoś się pyta o transmisję na Sopcascie to ZAWSZE podawajcie namiary na ten kanał, ale również oryginalną nazwę tego programu czyli Public Sport 1, Public Sport2 lub Public Sport 3, bo kolega, który wykonuje kawał dobrej roboty jest wkurzony, że na różnych forach klubów ekstraklasy podawane są tylko namiary, a nie nazwa jego kanału. Jeżeli taka praktyka będzie stosowana na forum Wisły to transmisje na Sopcascie z meczów Wisły zostaną wstrzymane, a tego chyba by nikt nie chciał, bo oglądanie przez jakies usstreamy czy justiny to paranoja!!!

juniho 24.10.2009 09:15

orjętuje się ktoś gdzie w Nowym Targu można oglądnąc dzisiejszy mecz?

grzechu1991 24.10.2009 09:30

orientuje się ktoś może na jakim kanale na SopCascie będzie mecz? Bo na soccer-live jest tylko link do transmisji z Radia Kraków...

klusek106 24.10.2009 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 807137)
orientuje się ktoś może na jakim kanale na SopCascie będzie mecz? Bo na soccer-live jest tylko link do transmisji z Radia Kraków...

Nie ma transmisji w C+ wiec nie bd i na sopcascie

qchar90 24.10.2009 09:46

a będzie mozliwosć obejrzenie gdzies dzisiejszego meczu na internecie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl