![]() |
To może lepiej psychologa, a nie nowego trenera? ;]
Skorża to dobry trener, motywator może gorszy, ale gdyby tak znaleźć jakiegoś dobrego psychologa, który nagadałby takiemu Ćwielongowi czy Pawełkowi, to nieco by się zmieniło w ich sferze mentalnej. Ps. Ja tam patrząc na Superpuchar jakiegoś szczególnego zdołowania i rozbicia emocjonalnego nie widziałem. Tak jak mówił Skorża - to są profesjonaliści, którzy nie mogą rozpamiętywać każdej porażki w nieskończoność. http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21503 Czyli dalej nic nie wiemy a trening prowadzi Skorża. |
Jezeli jset zapis o mozliwym obceci poborow to im Cupial obetnie i nic nie beda mogli powiedziec.
Ale znajac zycie to takowego zapisu nie ma bo malo ktory kopacz w naszej lidze by sie na to zgodzil znajc polskie realia. Takowy zapis daje mozliwosc do kombinacji bo prezes moze stwierdzic ze mecz z Odra przyniosl straty i tneiemy a ty masz ch.. do gadania. Jedynie co moze Cupial to zazadzic zabranie premi meczowych a to jest spora kasa co kolejke chyba 150 tys do podzaialu na druzyne x 30 kolejek to jest 4,5 mln zl. Ewentualnie premie za PP mistrzostwo tez im obetnie ale nic wiecej nie moze jezeli nie ma tego w kontrakcie. Ale ja bym im kasy nie ucinal bo moga nie miec motywacji wszak kasa jest najlepszym motywatorem, ja bym im zarzadzil dodatkowe codzienne treningi a jak komus nie pasuje to po pieniadzach |
Cytat:
A ja tam uwazam ,ze jesli potrafil ich zmobilizowac po 2 dniowej stypie po Levadii na Superpuchar gdzie bylo widac ze walczą,to jest sznasa ze mimo wszytko "doda" im nowego ducha. On ma dobre podejscie do pilkarzy/ludzi. A co do decyzji to widac nie chca ich podejmowac od razu,czas na przemyslenie itd,tylko dla nas to troche stresujace. |
Cytat:
Małecki po meczu z Cracovią: w przerwie bałem się trenera. Niby po zdobyciu 2 mistrzostw polskich nasi zawodnicy mieli wskoczyć na international level ? powiedz mi jaki to ma związek bo dla mnie to bez sensu. Zobacz jaki postęp zrobił Małecki, Boguski, Brożkowie, Diaz, Marcelo, Ćwielong ! Przypomnij sobie tych piłkarzy z przed Skorży i zastanów się czy nie stali się lepszymi grajkami. |
Sprawa Wisły i Skorży zaraz na tvp3 w tematach dnia
|
za chwile na TV3 Krakow w tematach dnia rozmowa na temat Wisły
|
Cytat:
Jakie byly jaja jak Nawalka chcial z Clebera zrobic bocznego obronce nie pytajac Go wogole o zdanie. Z zawodnikami trzeba umiec rozmawiac bo to sa tylko ludzie. Przekonal Piotrka ze zamiast siedziec na lawce moze byc obronca i sie chlopak zgodzil i gra w praktycznie karzdym meczu. Skorza potrafi zmotywowac zawodnikow co wielokrotnie bylo widac na meczu, a zawsze po przerwie zawodnicy prezetuja sie inaczej, no chyba nie dla tego ze sie wody napili i posiedzieli w szatni w milczeniu. |
w sumie nic ciekawego na tvp3 nie powiedzieli
|
Co powiedzieli na TVP3? Jak wlaczylem to juz sie zegnali.
|
Cytat:
Jeśli już po, to co mówili? |
zero konkretów, zaprosili do studia Iwana, pytania w stylu " co by było gdyby" ....
fachowiec Iwan jest za zwolnieniem trenera Skorży....ponoc rozmowy cały czas są prowadzone, postarają się cos w wieczornej kronice podać |
wywiad z byłym zawodnikiem wisły, iwanem, o jego opinii na temat przyszłości wisły
mówił głównie o tym że głowy powinny polecieć, i że pomimo dwóch mistrzów wisły, nie było jakiegoś bardzo dobrego meczu w wykonaniu naszych zawodników. no i że piłkarze, których trenuje smuda próbują grać na jakimś poziomie... praktycznie tylko opinia jednej osoby, no i zastanawianie się czy cupiał dołoży własną kasę i zostawi zawodników czy będzie mega oszczędzanie, co praktycznie już wiemy |
Cytat:
|
Najlepsze było jak stwierdził że no w sumie Kasperczak też przegrał z Valerenga i Dbilisi ale były to o wiele lepsze zespoły niż Levadia...Skąd on to wie, to już pozostanie jego słodka tajemnicą.
|
Cytat:
Troche wiecej bedzie mozna powiedziec, po kolejnych meczach Levadii. Jak pamietam, Valarenga na runde przed Wisla, uporala sie z wicemistrzem Austrii, natomiast Tbilisi wyeliminowalo zawsze przyzwoita Slavie Praga. Zobaczymy co zrobi Levadia z Debreczynem. |
Jeśli Skorża chce poświęcać siebie za swój sztab szkoleniowy - proszę bardzo, ale takie zachowania jest wielce nie profesjonalne. Jak wiadomo największy burdel tworzy się przez kolesiostwo, czy to w polityce, czy to w sporcie ...
|
Jeśli Skorża uparł się na Kazimierskiego, którego efekty pracy widać gołym okiem i chce ciągnąć 'swoich' za wszelką cenę, to trudno. Do widzenia, Wisła sobie poradzi.
|
śmieszy mnie już ten serial, co im to da, że tak zwlekaja z tą decyzją.
wiadomo, że wszyscy chcą Skorżę w Wiśle, ale porażka z Levadią to w duzej mierze Jego wina. za to nie lubie Bednarza, zwleka z transferami, mydli nam oczy, jest warszawiakiem mimo wszystko. pa pa jacuś |
A weźcie najlepiej(tu niektórzy forumowicze) zwolnijcie wszystkich.Potem szukajcie przez miesiace trenera i cieszcie sie z srodka tabeli,albo pewnie jak to bywa znajdziecie nowego kozła ofiarnego.Oczywiscie wina Skorzy.To ,ze 70% składu sie nie angazowała to juz inna bajka.Piłkarze przeprosil po raz "enty",rzucili oklap w postaci srebrnych medali i juz wszystko ok.Co za naród.....Jedyny trener ,który jawnie sie wypowiedział na temat "polityki" w Wiśle i "gwiazdek' to Petrescu,ale zaraz było jak mozna takiego Rumuna słuchac,lub cos złego na siebie usłyszec??Niestety prawda boli.
|
Cytat:
Jeśli to prawda i Skorża nie pozwoli na ich zwolnienie to wtedy wszyscy razem wylecą. Nie rozumiem tego, to jest praca, nie ma miejsc na sympatie i antypatie. Jeszcze niedawno mówił, że są profesjonalistami... |
A ja mam nieustajace wrazenie, ze to co pisza na portalach i czesto tez w gazetach jest efektem przegladania tego forum. Moze wpuscimy im jakas zupelnie abstrakcyjna kaczke i zobaczymy kiedy o tym napisza?
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21504
wyglądan na to że Skorża nie zgodzi sie na zwolnienie Kazimierskiego i Terziottiego i pewnie sam przypłaci za to posadą.Trudno, zmiany są konieczne.Oby tylko Smuda sie zgodził bo podobno czeka na oferte pracy z kadrą.Jak nie on to Agrest. |
Cytat:
|
Skorża powinien zostać w wiśle,a pan Kazimierski i ten włoch powini wylecieć.
|
Cytat:
|
Odnoszę wrażenie,że jeśli potwierdzą się doniesienia z wislakrakow.com,to Skorża zostanie, ale tylko do końca rundy. Jeśli zarząd działa odpowiedzialnie to dadzą Bednarzowi choć trochę czasu na znalezienie dobrego trenera. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, aby Smuda na serio był brany pod uwagę. Byłby to jednak krok w tył.
Może Cupiał zdecyduje się na kogoś z zagranicy i da mu czas na budowę nowej Wisły, której zdrowie pił po meczu z Estończykami? Cholera wie, ale wg mnie byłby to najbardziej racjonalny wariant. |
Postawa Skorży wygląda na...
Cytat:
Boję się, że Skorżę już wkrótce będzie można podsumować przysłowiem: "Cygan zawinił, kowala powiesili". Tylko czy tędy droga - na siłę bronić swego (słabego jak pokazały ostatnie mecze) składu trenerskiego i zapłacić za to głową? W ten sposób pan Maciej ma szansę przejść do historii polskiej piłki jako wyjątkowo lojalny i maksymalnie naiwny trener (żeby nie powiedzieć - skończony idiota - bo MS na taki epitet nie zasługuje). Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał nasz Boss. Być może zostawi tymczasowo Skorżę plus tych nieudaczników, a Smuda będzie bombardowany kilkunastoma telefonami dziennie. Jedyny plus z powyższego mógłby być taki, iż Franz nie zgodziłby się przyjść do rozbitej Wisły, więc Boss z własnej kieszeni musiałby dorzucić parę groszy na wzmocnienia. Jednak, w moim odczuciu byłaby to wielce bolesna i niebezpieczna operacja przebudowy klubu w tym właśnie momencie. |
Cytat:
Jeśli zwolnią Skorże to popełnią ten sam, notorycznie powtarzany błąd. Ja wiem że tak jest najłatwiej i że trzeba znaleść winnych ale tu przyczyna jest dużo bardziej złożona. |
Cytat:
5. Mariusz Pawełek - to nie jest tak zły bramkarz, jak się o nim mówi. Tylko musi wreszcie zacząć trenować z trenerem od bramkarzy, bo aktualnie nie ma takiego komfortu. W Odrze bronił dobrze, jak kto inny trenował bramkarzy w Wiśle - też bronił dobrze. Może więc to nie w nim jest problem. Coś za dużo tych wątpliwości co do Kazimierskiego. Aż tyle ludzi mylić się w sumie nie może. I,że tez za niego Skorża idzie pod topor? |
Zrozumiałe, że trener będzie bronił współpracowników, których sam wybrał. Dodatkowo są zapewne jego dobrymi znajomymi. Zobaczymy jak zachowa się sam Cupiał. \ Ciekawi mnie, że rada nadzorcza zaproponowała zwolnienie Terziottiego. Bo, że chcą wywalić Kazimierskiego to zrozumiałe - Pawełek spisuje się fatalnie. Jeśli jest ktoś zorientowany w temacie...co ten Włoch zawinił ? Czy słabsza forma fizyczna zawodników mogła być spowodowana efektami pracy Terziottiego ?
|
Klub nie stać na utrzymywanie dwóch fizjologów, a jest jeszcze Bahr. AB ma dłuższy staż, więc zostanie w klubie.
|
Niech się to już skończy.
W lewo czy w prawo. Liga się zaczyna za chwilkę, nie pora na takie zabawy. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Pamiętając Pawła z treningów strzeleckich sprzed paru lat ... nie sadzę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Proud, z tym wszystko fajnie, tylko, że talent do zdobywania bramek trzeba mieć. Paweł jakiś tam zawsze miał.
Sam Franek przyznał mi lata temu, że trening strzelecki jest potrzebny, ale bramkostrzelność opiera się na intuicji, darze. Jakby tak nie było, to można by było zrobić napastnika z dowolnego zawodnika, byleby tłuc trening strzelecki do skutku. |
Białoński należy do tych dziennikarzy, których osobiście cenię za rzetelność :
http://sport.interia.pl/raport/wisla...skorza,1345202 Tak jakby Skorża zostaje... |
Skorża powiedział:
Cytat:
Obyś Chesteroski miał rację, obyś miał rację. :) |
Kto może mieć pretensje do innych ? Głowe daje, że krzyczał na Brożka ;)
|
Chyba faktycznie coś jest na rzeczy z tym, że za porażkę mają zapłacić wszyscy
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...waniku,1345233 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl