![]() |
emj10, w temacie o aferach w polskiej piłce zauważył:
Cytat:
|
podobno teraz polecą bramkaże których mózgiem nr 1 na czarnej liscie jest Trabalik a jego nogami jest Piekutowski ( tak zwany człowiek fikołek :))
|
Koperty kopertami, ale gdyby nie Sarnat, to w Barcelonie byłoby z siedemnaście..
|
Spójrzcie na mecz Kszo - Korona. Błędy bramkarskie przy 1 i 3 bramce. Jednak ciekawe są aktorskie reakcje Sarnata po samych bramkach, tak jakby chciał mocno zaakcentować że bardzo go "smuci" ten fakt:
http://www.youtube.com/watch?v=BxXsY6TgLxo |
Cytat:
|
Złoty temat dla szukających sensacji dziennikarzy, którzy przedstawiają całą sytuacje w wiadomy sposób.
Wystarczy spojrzeć chociażby na onet, który wrzucił zdjęcie Sarnata z Białą Gwiazdą na piersi i nagłówkiem o zatrzymaniu byłego piłkarza Wisły. Nikt już nie dodał, że zarzuty są za zupełnie inny okres kariery Pana S. |
Cytat:
A juz na serio - są mendy z tej niby prasy i to okrutne...nawet 1 małej wzmianki w środku, że o Wisłę to nie chodzi....wygląda na to że jesteśmy następni w kolejce do degradacji:>Już nam trenera zwinęli, teraz piłkarze... |
już czekam na komentarze warszawki ze kupowali mecze grając w Wiśle :lol: :-P
zreszta Invisible juz napisał jak ma sprawa |
Jak to zawsze powtarzam, żaden klub z najwyższych lig nie jest czysty i nie ma co się oszukiwać, że Wisła, Legia, czy Amica są czyste. Jeśli znajdą coś na Legię, udowodnią to i nie będzie to przedawnione to jestem za tym, żeby minimalną karą była degradacja.
A co do Sarnata to mają prawo pisać, że jest byłym bramkarzem Wisły bo z tym klubem jest kojarzony, tak samo jak pisali że Wdowczyk to był trener Polonii, czy Legii. Nie ma co się na to oburzać. Trzeba wszystko wyczyścić. |
Cytat:
Niby tak chcą walczyć z korupcją a ich metodą jest puścić rzadkie gówno które obsra wszystkich i tych umoczonych i czystych. Oczywiście pisze tylko o latach które są prawnie ścigane bo że w dalszej przeszłości byliśmy tak samo w szambie, to jest jasne. |
Cytat:
Z drugiej strony popularne stało się w krajowym dziennikarstwie używanie chwytliwych tytułów-sloganów, które mają za zadanie wprowadzenie czytelnika w błąd. Tą metodę wykorzystują zarówno gazety, jaki i portale internetowe. |
Cytat:
|
Cytat:
A jak napiszą ,były zawodnik Wisły ,to Poznań ,Warszawa ma uciechę. |
Niepokojące jest to ,że Sarnat i Kaliciak grali ze soba tylko w Wiśle ,potem już ze soba nie grali ,ani wczesniej tez
|
i co z tego że grali ze sobą tylko w Wiśle bo ja tego nie rozumiem
|
Ech, do tej pory mam koszulkę Sarnata, za malolata to był chyba mój ulubiony zawodnik w Wiśle. Do tego można dodać wcześniejsze zatrzymanie Patera i wszyscy widzimy jak kończą obecnie dawni piłkarscy idole w Polsce. Smutne.
|
Cytat:
|
Sarnat i Kaliciak odeszli z Wisly w 2003 roku, wiec nawet jakby cos "bylo w Wisle" to prokuratura tego nie rusza bo to dzialoby sie przed 2003r
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dlaczego wybraliscie do dyskusji na temat nieuczciwosci i korupcji temat o byłych wislakach? Jest temat o aferach w polskiej pilce. Piszac w tym temacie robimy mniej wiecej to samo, za co krytykujemy pismakow – a przeciez Sarnat i Kaliciak grali nie tylko w Wisle. Moze by przeniesc dyskusje do bardziej odpowiedniego, „brudnego” tematu w HPS?
|
Cytat:
Dla rozluźnienia dwa art. z Białej Gwiazdy rok 97 i 98 Kaliciak http://img13.imageshack.us/img13/1918/img3733x.th.jpg Sarnat http://img13.imageshack.us/img13/2884/img3736f.th.jpg http://img13.imageshack.us/img13/6324/img3734i.th.jpg http://img13.imageshack.us/img13/4723/img3735x.th.jpg ps.słaba jakosc- fot aparatem :/ |
Ten temat jednak dotyczy byłych piłkarzy Wisły, więc ich udział w aferze korupcyjnej mieści w jego ramach. Trochę poczytałem na temat życiorysów tych zawodników i tak się składa, że Sarnat (zatrzymany), Kaliciak (zatrzymany) oraz Pater (świadek) i Paszulewicz (świadek) w sezonie 2002/2003 byli piłkarzami Wisły. W sumie nie chce mi się aż wierzyć, żeby akurat w tym sezonie były jakieś przewałki, bo przecież to był bardzo dobry sezon Wisły, zarówno w lidze jak i w Pucharze UEFA. Były jakieś głosy o przekrętach w tamtym sezonie?
|
Cytat:
No to wiemy ale oni musza dołozyc "cegiełke" i wypowiedziec dwa słowa na których lecza swoje kompleksy ---"Wisla Kraków". |
Grzegorz K. w sezonie 2003/2004 grał w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, a Artur S. był bramkarzem Polonii Warszawa. Propozycja "odpuszczenia" meczu przez Polonię miała wyjść ze strony Świtu. Mimo, iż Grzegorz K. siedział w tym spotkaniu na ławce, to najprawdopodobniej kontaktował się ze swoim byłym kolegą klubowym. Mecz ten prowadził sędzia Grzegorz. G., który usłyszał już zarzuty korupcyjne i został zawieszony przez PZPN.
nie ma obawy |
Cytat:
|
W tym wypadku to, że niektóre strony internetowe napisały "byli gracze Wisełki" nie możemy porównywać z informacją na temat Murdzy. Ci piłkarze (głównie Sarnat) grali głównie u nas i z tej gry są pamiętani, jednak to nie dotyczy czasów spędzonych u Nas
|
|
http://mundial.wp.pl/kat,1019833,tit...wiadomosc.html
Cytat:
|
Orest Lenczyk został trenerem Zagłębia Lubin.http://www.sport.pl/sport/1,67926,65...bia_Lubin.html
http://www.sports.pl/g/ArtykulyFotog...8197300581.jpg |
Moze nie byly ale "niedoszly"
Chodzi mi o tego Nei'a ..jak mu tam u tych szejków idzie,bo niemoge nic znalesc... |
To podobno on - كلاوديني ق - początek miał niezływ 3 meczach 5 bram (w tym w jednym cztery - październik), ale później cholera wie co się z nim stało. Ktoś chyba kiedyś wynalazł statystyki, jakoby miał zagrać w 13 meczach i mieć dalej te 5 bramek na koncie. Wlazłem na oficjalną tego całego klubu - i ani widu, ani słychu po nim - więc albo gdzieś opchnęli, albo ma kontuzję, albo co najbardziej prawdopodobne zaczął balangować i go wywalili.
|
Wisla powinna wystosowac oficjalny protest do redakcji gazet i TV w zwiazku ze skandalicznym podawaniem informacji odnosnie zatrzymania Sarnata i Kaliciaka. Przoduje w tym portal gazeta.pl, ktory na kazdym mozliwym kroku usiluje Wisle dogryzc zatem i tym razem nie przepuszczono okazji.
Dlatego mielismy zatrzymanie "bylych pilkarzy Wisly" (i tylko Wisly w tytule), a takze zdjecie Sarnata w koszulce krakowskiego klubu z dokladnie widocznym herbem. Ja wiem, ze Warszawke jak zawsze cos mierzi, ale to juz jest przesada i zero dziennikarskiej obiektywnosci i rzetelnosci. Zreszta od polskich dziennikarzy przestalem juz dawno tego oczekiwac. Bo tak trudno jest napisac zatrzymano bylego bramkarza Wisly i Polonii... Ale to norma u nas.. |
Ale to nie jest juz pierwszy taki przypadek
Celowe łaczenie Wisly w korupcje kreowane w bardzo sprytny sposób. Nie moga zdzierżyc ze Wisła czysta ,to onanizuja się w przypadkach kiedy złapią kogos z wiślacką przeszłoscią o juz jest temat do gorącego newsa. Az strach sie bać jakby złapali kogoś z aktulanego składu... TVN 24 to by pewnie studio pod budynkiem klubowym urządził i 24 h jaka ta Wisła skorumpowana.A Gazeta "Koniec Wisły" Wyborcza rozdawała za darmo swoj szmatławiec na skrzyzowaniach jak Metro. ........jakie te polskie media sa żałosne. |
mnie wystarcza porównanie nagłówków z dwóch poniższych linków:
http://www2.90minut.pl/news/89/news892351.html i http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html wychodzi cała rzetelność dziennikarska :) |
Może i nie pograł zbytnio u nas, ale Bartosz Iwan obchodzi dziś 25 urodziny.
A więc sto lat ! |
Tomasz Frankowski w 12. minucie meczu Jagiellonii Białystok z Ruchem Chorzów z powodu kontuzji opuścił plac gry. Przeprowadzone badania wykazały, że napastnik Jagi ma złamane dwa żebra.
Tydzień temu w meczu z Wisłą Kraków "Franek" starł się dość mocno z Marcinem Baszczyńskim. Od tego momentu bolały go plecy. W ostatnią niedzielę napastnik Jagiellonii wyszedł w pierwszym składzie na własną odpowiedzialność. Po 12. minutach musiał jednak opuścić boisko. W niedzielę wieczorem Frankowski pojechał na badania. Okazało się, że ból pleców na który narzekał od tygodnia, spowodowany jest złamaniem dwóch żeber. Nie wiadomo jeszcze, jak długo zawodnik będzie pauzował. http://www2.90minut.pl/news/89/news896765.html |
Baszczu przed meczem zapowiadal, ze trzeba bedzie skopac Franka i jak sie okazalo, wcale nie zartowal :)
Pamietam, ze cios jaki mu zadal byl prosto z podrecznikow do nauki kick-boxingu (z wyskoku wyprostowana noga) |
co do tego Franka, to jakis strasznie chwytliwy zrobił sie na portalach, od jakiś dwóch tygodnii niemal wyskakuje z lodówki, rozumiem przez meczem z nami, ale widze ze trwa to dalej :P
|
Bo jakby nie patrzeć to jest to chłop wyróżniający się na tle tej amatorskiej ligi - dobrze kopie piłe, a i zdanie umie sklecic po polsku jako tako przed kamerą (to nie jest u nas standard!). No i dzieje się wokół niego sporo, a to wraca po latach tułaczki do rodzimej Jagi, a to ładuje gole w debiucie, a to pisze cos na forum do kibiców, a to łapie kontuzje... Postać nietuzinkowa, powiedzenie o Franku że to taki zwykły szaraczek ligowy byłoby poważnym błedem.
A coś pisać muszą... ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl