Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

dawidex44 09.06.2009 18:59

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się porażki naszego zespołu. No ale wszedł niesamowity Roker Perejro i strzałem !nie do obrony! pokonał Allacha Błahaha. Beenhaker jest świetny. Pod jego wodzą już 2 razy pokonaliśmy wielką potęgę, jaką z pewnością jest reprezentacja San Marino.Wprowadził świetnych zawodników(Polczak, Komorowski). Gramy efektownie i strzelamy mnóstwo bramek:D. Leło jeteśmy z tobom!

Dubi 09.06.2009 19:49

ja mam tylko jedno spostrzezenie, jedno pytanie
czy pod wodzą Leo,Reprezentacja Polski może coś osiągnąć ? otóż odpowiedz jest krótka i łatwa, NIE !

pysio 09.06.2009 20:10

przejrzałem dokładnie wszystkie strony tego tematu i mogę stwierdzić, że od pierwszej do ostatniej strony, na każdej stronie wszyscy mówimy jednym głosem:

LEO WON !!!

Zienczuk8 09.06.2009 20:15

jak dlugo ten staruch bedzie selekcjonerem tak dlugo nie bedzie skucesu.... a trzeba pamietac, ze za 3lata Euro, ale my mamy aktalnie marne podstawy na ten turniej jesli chodzi o pilkarzy:) a gra z jednym napastnikiem to mnie juz dobija, nigdy tak nasza kadra nie grala, teraz gra... kazdy widzi z jakim skutkiem... ale co z tego starucha za selekcjoner... byl chociaz na 5 meczach tej rundy polskiej ligi? chyba nie, bo jesli bylby to nie byloby tam Komorowskich, Polczakow, Rogerow, Tralkow..


LEO WON!

pysio 09.06.2009 20:20

na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!

hudinho 09.06.2009 20:20

A tak jeszcze odnośnie PZPNu:

w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.

a odnośnie meczu:

hahahaha ... a co to ****a jest a co to ****a jest...

pysio 09.06.2009 20:25

kto wybrał Latę na prezesa PZPN?

jeśli warunkiem jest bycie byłym piłkarzem, to już bym wolał Dudka lub Frankowskiego ewentualnie Szymkowiaka na tym stanowisku.. albo nawet Radzia Majdana!

Zienczuk8 09.06.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743114)
kto wybrał Latę na prezesa PZPN?

jeśli warunkiem jest bycie byłym piłkarzem, to już bym wolał Dudka lub Frankowskiego ewentualnie Szymkowiaka na tym stanowisku.. albo nawet Radzia Majdana!


wolalbym nawet Dawidowskiego...

reprezentacja gra bez pomyslu, bez dynamiki, jakiejkolwiek taktyki, a jej trener zarabiaogromne pieniadze.. Janas bral 1/10 tego co Leo, a wyniki byly lepsze... trenerem to lepszym bylby nawet Majewski, albo Nawalka:)

_ukoL 09.06.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743109)
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!

Już się tak nie ekscytuj, bo Komorowski już gra w Legii.
Mając takich piłkarzy do dyspozycji to wcale się nie ma co dziwić.
I na pewno Piotrek Brożek by tej kadry nie zbawił.

Eleusis 09.06.2009 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743109)
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!

No to rzeczywiście się 'popisałeś'.Komorowski jest zawodnikiem Legii, przyszedł z Polonii Bytom.No ale w sumie to rzeczywiście masakra. Polczak, Trałka, Komorowski- porażka.. No ale, wiecie przynajmniej dopiszą sobie w CV kolejne występy w kadrze, a jak wiadomo wtedy łatwiej o zatrudnienie w lepszym klubie, a kase za takich grajków można wziąć nieporównywalnie wyższą- nie ma to jak polski tok myślenia czyli byleby w portfelu było dużo...Niestety.

Zienczuk8 09.06.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 743129)
Już się tak nie ekscytuj, bo Komorowski już gra w Legii.
Mając takich piłkarzy do dyspozycji to wcale się nie ma co dziwić.
I na pewno Piotrek Brożek by tej kadry nie zbawił.

sam Piotrek nie... ale Piotrek, Glowa, Maly (?), Garncarczyk napewo poprawiliby jej jakos..

WioReXXX 09.06.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 743120)

reprezentacja gra bez pomyslu, bez dynamiki, jakiejkolwiek taktyki, a jej trener zarabiaogromne pieniadze.. Janas bral 1/10 tego co Leo, a wyniki byly lepsze... trenerem to lepszym bylby nawet Majewski, albo Nawalka:)

Janas brał 1/30 tego co bierze Beenhaker...(w skali roku)

Coach 09.06.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 743133)
Janas brał 1/30 tego co bierze Beenhaker...(w skali roku)

A wyniki nie były lepsze

Zienczuk8 09.06.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 743135)
A wyniki nie były lepsze


tak?

Janas przegrywal z mocnymi, czasem cos wiecej ugral z nimi, a wygrywal ze sredniakami i slabymi... a Leo? beznadzieja, nawet Irakowi jego armia nie daje rady


Leo WON!

jasnyGwint 09.06.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 743110)
A tak jeszcze odnośnie PZPNu:

w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat.

Wyciąga 50 tysiaków miesięcznie więc może za "swoje".

Na tą mendę to patrzeć poprostu nie moge, Listkiewicz przy nim to był wręcz porządny gość:shock: . 20 lat minęło a te dziady, za przyzwoleniem mafii z fifa dalej tkwią w starym systemie i nikt nic nie może z tym zrobić...

_ukoL 09.06.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 743137)
tak?

Janas przegrywal z mocnymi, czasem cos wiecej ugral z nimi, a wygrywal ze sredniakami i slabymi... a Leo? beznadzieja, nawet Irakowi jego armia nie daje rady


Leo WON!

Gloryfikowanie tego pseudo trenera jakim był jest i będzie Janas to już jest szczyt głupoty.
Czego jednak się nie zrobi by dopiec Beenhakerowi. Oczywiście nie bronię go i powinien odejść,
bo praktycznie od EURO 2008 nie zrobił nic dobrego ale bez przesady, żeby zaraz Janasa tutaj chwalić.

Nigdy więcej Janasów, Engelów, Wójcików ani tego typu podobnych fachowców.

!!IRIVER!! 09.06.2009 20:57

Jak patrzę na skład młodzieżówki, to muszę przyznać, że chce się człowiekowi żyć i patrzeć przez lekko różowe okulary w przyszłość. Mam nadzieję, że takie postacie jak Małecki, Rybus, Krychowiak czy Glik w niedługim czasie zadebiutują w kadrze seniorskiej.

wislacki 09.06.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743109)
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?

kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe...

Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego..

lol... LEO WON !!!


Taki jesteś mądry to powiedz kogo miał zabrać na zgrupowanie, jak nagle 20 osób zmęczonych po jedynie kilku meczach w sezonie?!

Wszyscy najeżdżają na Leo a tak naprawdę lepszego kandydata nie znajdziecie. PZPN chce trenera z Polski, tłumacząc to "polską myślą szkoleniową" - BZDURA! Coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" nie istnieje, leśne dziadki chcą mieć swoich ludzi u władzy w reprezentacji, najchętniej wrócili by do Engela. Wiadomo, Polak nie skrytykuje tak PZPN jak to robi na każdym kroku Leo, Polak będzie się niestety bał.

Czytacie wywiady z Holendrem? Porównuje swoją sytuację z sytuacją Hiddinka w Rosji - tam też na początku rządziła żelazna ręka. Jednak coś ruszyło i obecnie widzimy skutek tych działań - nie tylko w piłce reprezentacyjnej ale i klubowej.

Do czego zmierzam - to nie jest wina Leo, że sytuacja wygląda jak wygląda - owszem popełnia błędy, jak dziwna taktyka, czy niefortunne wypowiedzi - ale całokształt winy leży po stronie PZPN, przykład pierwszy z brzegu Grzesiu Lato i jego kilkudziesięciu współpracowników (z rodzinami!) jedzie do RPA rzekomo przyglądac się przygotowaniom piłkarzy. No nóż mi się w kieszeni otwiera :evil: To już nie można tych kilkudziesięciu(-set?) tysięcy wydać na skautów, czy rozwój młodzieży, tak by wreszcie podnieść poziom tej nędzy? A przykłady się niestety mnożą...

Leo ma u mnie poparcie

tylko_na_kilka_dni 09.06.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 743135)
A wyniki nie były lepsze

Reprezentacja pod wodzą Janasa rozegrała 49 meczów - 30 zwycięstw Polski - 6 remisów - 13 porażek. Bramki: 97-52.

Bilans Holendra jako szkoleniowca "biało-czerwonych" - 21 zwycięstw, 12 remisów i 11 porażek; bramki: 72-43 [44 mecze].

zrodlo: onet, wprost, sport, wlasne

Bilans Janasa lepszy.

pysio 09.06.2009 21:19

reprezentacja pod wodzą Janasa:

PEWNY AWANS DO MISTRZOSTW ŚWIATA

reprezentacja pod wodzą Leo:

farciarski awans do mistrzostw europy

sq 09.06.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 743141)
Jak patrzę na skład młodzieżówki, to muszę przyznać, że chce się człowiekowi żyć i patrzeć przez lekko różowe okulary w przyszłość. Mam nadzieję, że takie postacie jak Małecki, Rybus, Krychowiak czy Glik w niedługim czasie zadebiutują w kadrze seniorskiej.

Tak tak. Różowe okulary. Polska U-21 - Liechtenstein U-21. Wynik 2:0. Już widzę ten debiut w kadrze seniorskiej po wygranej z kelnerami. Małecki jedynie nie wiem co tam robił bo powinien się zgrywać w RPA z pierwszym zespołem. (tylko jaki to był "pierwszy" zespół....)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 743145)
Leo ma u mnie poparcie

Popieram.
Pismaki (ci co uwielbiali Leo przed EURO) i żelbetonPZPN powinni przestać siać ferment

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wypowiedzi po meczu
Leo Beenhakker: - W pierwszej połowie zagraliśmy tak samo źle, jak z RPA. Na szczęście w drugiej części było dużo lepiej i nie przegraliśmy tego spotkania. Jestem strasznie rozczarowany tym zgrupowaniem. Ale zawsze wiedziałem, że Polska ma problemy z meczami w czerwcu. Dlatego w tym terminie nie graliśmy spotkań eliminacyjnych. Kalendarz ułożyliśmy tak, żeby w tym terminie wypadł mecz towarzyski.

Michał Żewłakow: - Cieszę się, że to już skończyło. To było dziesięć dni męczarni. O tych dwóch meczach chcemy już zapomnieć. Chodziliśmy tu struci, zdenerwowani, nakręcaliśmy się niepotrzebnie. Na to wszystko złożyło się wiele czynników - skład w jakim przyjechaliśmy, miejsce i termin. Nie chcę już więcej czegoś takiego przeżyć. I Stęskniliśmy się za Wronkami.

Marek Saganowski: - Anglicy i Holendrzy nigdy by nie zagrali na takim stadionie. To tak jakby oni przyjechali do Łodzi i kazałbym im grać na stadionie między blokami w Retkini. To nie jest brak szacunku? Pokazuje to jednak w jakim miejscu się znajdujemy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio
reprezentacja pod wodzą Janasa:

PEWNY AWANS DO MISTRZOSTW ŚWIATA

reprezentacja pod wodzą Leo:

farciarski awans do mistrzostw europy

na czym opierasz swoją teze?

Nergal 09.06.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743152)
reprezentacja pod wodzą Janasa:

PEWNY AWANS DO MISTRZOSTW ŚWIATA

reprezentacja pod wodzą Leo:

farciarski awans do mistrzostw europy

Przypomnę tylko że gdyby Holendrzy nie ograli Czechów to przy naszej wtopie z Anglikami ten awans by sie bardzo oddalił więc "PEWNY" to zbyt duże słowo. Awans to ME napewno farciarski nie był, zapewniliśmy go sobie sami własnym zwycięstwem na kolejke przed końcem, nie trzeba było trzymac kciuków za inną reprezentacje.

!!IRIVER!! 09.06.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 743152)
reprezentacja pod wodzą Janasa:

PEWNY AWANS DO MISTRZOSTW ŚWIATA

reprezentacja pod wodzą Leo:

farciarski awans do mistrzostw europy

Dostrzegam tu pewną kurtuazję. Owszem, awans kadry Janasa do MŚ był pewny. Można rzec - wygraliśmy wszystko, co mogliśmy wygrać, a Anglicy faktycznie byli od nas lepsi.

W kwestii awansu na EURO, nie można powiedzieć, że to był fart. Bardzo dobra gra w obu meczach z Portugalią, niezłe występy z Serbami, swobodne wygrane z Belgią, głupie wpadki z grającymi antyfutbol Finami, no i 5 zwycięstw z kaukaskimi republikami, jedna beznadziejna porażka z Armenią na wyjeździe, gdzie niemal wszyscy wówczas potracili pkt.

Na imprezach obydwoje mieli równie fatalny bilans, śmiem twierdzić, że na MŚ pomimo zwycięstwa wypadliśmy gorzej, ponieważ Kostaryka i Ekwador to były ogórki, które trzeba było jebnąć po 3-0, natomiast Chorwaci i Niemcy, a do tego gospodarze Austriacy (którym pomogła ściana w postaci Webba), to jednak nieco wyższa półka.

Obecna kadra gra fatalnie. Nie ma co się oszukiwać. W tych zawodnikach (którzy byli w RPA) poza paroma wyjątkami nie widać już potencjału, ambicji, jakby to rzekł Kononowicz - nie ma niczego.

Trzeba wywalić dziada, bo jego czas faktycznie dobiegł już końca. Dać szansę jakiemuś młodszemu trenerowi pokroju Ulatowskiego czy Tarasiewicza, najlepiej z dnia na dzień, tak żeby nowy kołcz mógł dograć eliminacje, co pozwoliłoby na "poznanie" ekipy, a w razie ewentualnego awansu do MŚ (bez względu na wynik na nich) kontynuować pracę do EURO 2012.

For_FuN_ 09.06.2009 21:36

Niektorzy dalej zyja meczami z Portugalia i Czechami... Dla przypomnienia, to Leos zremisowal i przegral z Finami :D, 2 razy zremisowal z Serbia, przegral z Armenia...ale to przeciez potegi pilkarskie :D.
Facet ma w pupie nasza pilke od poczatku zeszlego roku. Przeciez to on powoluje tych, a nie innych zawodnikow.

sq 09.06.2009 21:39

wiesz ilu było "przemęczonych" sezonem?
czy myślisz że w bramce z Borucem/Fabiańskim, w ataku z Brożkiem/Jeleniem, na skrzydle z Błaszczykowskim etc etc... byśmy zagrali taki piach?

Nergal 09.06.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 743175)
Niektorzy dalej zyja meczami z Portugalia i Czechami... Dla przypomnienia, to Leos zremisowal i przegral z Finami :D, 2 razy zremisowal z Serbia, przegral z Armenia...ale to przeciez potegi pilkarskie :D.
Facet ma w pupie nasza pilke od poczatku zeszlego roku. Przeciez to on powoluje tych, a nie innych zawodnikow.

Jesli o mnie chodzi to ja nie obronie Leona, nie żyje meczem z Portugalią i Czechami ale trzymajmy sie faktów, Janas wygrał wszystko poza Anglią a i tak bardzo różnie mogło byc gdyby nie porażka Czechów, Leon zaliczył kilka wtop ale awans zapewniliśmy sobie sami we własnym spotkaniu. Dlatego słowa "PEWNY" i "farciarski" są użyte na wyrost.

For_FuN_ 09.06.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 743188)
Jesli o mnie chodzi to ja nie obronie Leona, nie żyje meczem z Portugalią i Czechami ale trzymajmy sie faktów, Janas wygrał wszystko poza Anglią a i tak bardzo różnie mogło byc gdyby nie porażka Czechów, Leon zaliczył kilka wtop ale awans zapewniliśmy sobie sami we własnym spotkaniu. Dlatego słowa "PEWNY" i "farciarski" są użyte na wyrost.

Dla mnie bardziej oczywisty byl jednak awans kadry Janasa(nie przapadam za tym panem). Za Beenhakkera mielismy poprostu ogromne szczescie(ze rywale tracili tyle pkt.), bo zaliczylismy tyle kompromitujacych wpadek(po ktorych polski selekcjoner wylecialby na pysk), ze trudno zliczyc. Jednak oczywiscie to wszystko zalezy od interpretacji.

John1906 09.06.2009 22:06

Od Euro ta kadra stacza się po równi pochyłej i pojedyńczy "wyskok" z Czechami niczego tu nie zmienia

!!IRIVER!! 09.06.2009 22:13

"wyskok" z Czechami niczego nie zmienia, tym bardziej, że w zasadzie nie liczą się już oni w kontekście walki o 1.miejsce w grupie... poza tym - tamtejsza piłka reprezentacyjna jest chyba w jeszcze większym dołku niż polska, nie wiem, w czym sęk... ten dramatyczny mecz z Turkami na EURO pewnie ma z tym coś wspólnego.

jabadabaryba 09.06.2009 22:48

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Bo...wiadomosc.html

Co by nie mówić, to by sie przydał ;]

PasiorWKS 09.06.2009 23:06

Panowie pal licho te MŚ, pal licho Beenhakkera, mnie martwi jedno. My przecież za 3 lata gramy na Euro jako gospodarze. Już powinny być poczynione ku temu kroki (tj. odmłodzenie reprezentacji). A tymczasem to wygląda jakbyśmy chcieli się doczołgać do RPA a o przyszłości już nikt nie myśli. Ja już szczerze wolę żeby oni do tego RPA nie awansowali. Wtedy przyjdzie nowy trener i będzie miał więcej czasu żeby ogarnąć młodzież i przygotować ją do 2012 roku.
W tym momencie powinien być zakaz gry w drużynie narodowej dla zawodników powyżej 30 roku życia :D

szprotson 10.06.2009 10:12

są kroki - testowanie Pazdanów, Zachorskich, Wilkow, Zająców, Kuropatw i Szynszyli.

Wyje*** na pysk tego je****go Leo

saklak1906 10.06.2009 10:25

Pomijajac jak grali nasi reprezentanci- tego sie nawet ocenic nieda ale zwazywszy kto gral i ze mieli to wszystko wy...ne bo juz myslami byli na urlopach.

Ternim i celowosc tego zgrupowania to juz inna historia.

Ale na milosc Boska na jakim boisku oni grali wczoraj, toz ja grajaac w B, A klasie i V lidze gralem na lepszych. To juz w RPA nie ma innych boiski, nie dosc ze male to jeszcze krzywe a ten wal ziemny to mnie r......l podobny jest w Zbylitowskiejj Gorze kolo Tarnowa na poczatku myslalem ze tam graja ale komentator mnie wyprowadzil z bledu.

A propo komentatora jemu powinni kazac mecze szachistow kometowac na pewno atmosfera i dramaturgia byla by o wiele lepsza niz jest teraz

masterlag 10.06.2009 10:46

http://www.sports.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=50991

Nobla dla tego pana! znalazł PLUSY ^^

To jest dramat, w takim bagnie szukać jakiegoś .. szkiełka [nie powiem, że brylantu :P]!

Ehh... Generalnie niektórzy mówią, że to przez to, że to nie jest ta pierwsza kadra. A ja chciałam zauważyć, że sporo osób z tego składu gra w tej kadrze A. Poza tym: Błaszczykowski czy Jeleń nie zbawią kadry. Tu by nawet Messi nie pomógł, ba! nawet nie wiem czy ksiądz/biskup/papież! poradzilby coś...
Piłkarzy mamy słabych, ale trenera [jak widać] jeszcze gorszego. I wiecie co: je*ią mnie te mecze z Portugalia czy Czechami. 2 udane na milion nieudanych to nawet równowagi nie ma! :| Pan Leo B. musi się zdecydować: pracuję ALBO napie*dalam na Bońka, Piechniczka itd ALBO spie*dalam do mojego murowanego domu. Denerwuje mnie tak, że bardziej już nie można. Niech se bierze tego Rogerka i niech spadają do Feyenordu (od razu piszę: nie nie jestem rasistką np. Oliego lubiłam :]).

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej? = DRAMAT!

Luquas 10.06.2009 18:09

Gdyby tylko udalo sie przekonac Boenischa do gry w naszej kadrze :). To byloby kapitalne wzmocnienie, lewa strone bysmy mieli obsadzona na jakis czas.

Wojtas 10.06.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 743310)

Wyje*** na pysk tego je****go Leo


Podpisuje sie pod twoim apelem wszytskimi kończynami które sa w mym posiadaniu :lol:


A Iwanski znwou sie czegos nawachał przed transmisją...


..,no bo kto normalny,fascynował by sie tym ze ktos z Polskich pilkarzy ograł jakiegos bidnego Irakijczyka .,i podniecał ze wogole jakąs akcje zmontowalismy ??

Troche załosne ..

Zienczuk8 10.06.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 743528)
Gdyby tylko udalo sie przekonac Boenischa do gry w naszej kadrze :). To byloby kapitalne wzmocnienie, lewa strone bysmy mieli obsadzona na jakis czas.


no tak... wtedy mamy cala lewa strone "zagraniczna", ale dla mnie bomba:) tylko znajac Leo to on go nie powola, albo tylko wyssle powolanie zamiast wczesniej z gosciem pogadac czy chce grac czy nie..:-/

Uran235 10.06.2009 20:28

Jak czytam o tych wszystkich Boenischach i Obraniakach to mnie skręca. Ludzie, czy Wy za grosz honoru nie macie? Ja rozumiem walczyć o młodych chłopaków, którzy mają po kilkanaście lat i wahają się czy grać dla Polski... Ale jeździć po Europie i wyłapywać kolesi, którzy zorientowali się, że na swoją reprezentację są za ciency? To żałosne, lepiej dostać w dupsko od Armenii niż oglądać kadrę, której pół składu nie potrafi sklecić zdania w "ojczystym" języku.

p e t e r 10.06.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 743577)
oglądać kadrę, której pół składu nie potrafi sklecić zdania w "ojczystym" języku.

I tak nie jest jeszcze tak źle. Popatrz na polską reprezentację w rugby...

Goomis 10.06.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 743577)
ciach ...której pół składu nie potrafi sklecić zdania w "ojczystym" języku.

Przeciętny polski ligowy grajek też ma z tym kłopot. :-p

W ogóle w moim odczuciu, idea reprezentacji narodowych powoli traci rację bytu.
Nie ma takiej kasy jak w klubach , więc i motywacja dla grajków mniejsza.
Co widać choćby po liście nieobecnych z powodu "ważnych spraw rodzinnych" na tym zgrupowaniu.

Ot świętem piłki powoli staje się finał LM a nie finał MŚ.

Pozdrawiam,
LJ


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl