![]() |
Cytat:
Ja dziś ufam statystykom i gram +2.5 po kursie 1.70. Do tego Gicquel po 2.50 (tenis Gicquel - Andreev). |
Za100zl
Stoke-Newcastle-X co myslicie? |
drugi kupon 2z3:
grupa a : cska-lokomotiv 1 hearts-celtic 2 gijon-valencia 2 grupa B : polonia bytom-odra 1 (do przerwy 1:1) łks-arka 0 ŚLĄSK-gronik 02 grupa c : genoa-juventus 2 stuttgart-hamburg 2 flota-podbeskidzie 2 mogłem zagrać polonie remis a łks dac 1 ale ch*j jedna grupa dopiero poszła a tu jeszcze dzisiaj puściłem jeden kuponik na dziś : Roeselare-Genk 02 Sandanski-Petric 1 Derry-Sligo Rovers 1 Breda-Alkmaar 2 Braga-Maritimo 1 Steaua B.-F.Constanta 1 Samara-Chimki 1 Kocaelispor-Besiktas 2 wiem za dużo meczy ale za 2 zł do wygrania około 58 |
sory źle zaznaczyłem górnik zabrze siadł 02
|
ja bym nie był taki pewny co do legi i lecha kiedyś też muszą zgubić punkty a grają z zespołami które bronią się przed spadkiem. Wątpie żeby piast odpuścił u siebie to samo cracovia ma nóź na gardle i musi zdobywać punkty
|
Cytat:
|
Cytat:
i mozna grac;] |
a teraz mój pomysł na dzisiejszy kupon:
Wisła - Jagiellonia 1 Piast - Lech 2 Legia - Cracovia 1 Korona - Turek 1 Liverpool - Blackburn 1 Chelsea - Bolton 1 Sunderland - Manchester United 2 no i jeszcze Barcelona - Huelva 1 Zakładana Stawka: np. 10zł AKO: 14.67 Potencjalna wygrana: 132.10zł Co o tym myślicie? :) Proszę o opinie, komentarze, analizy :) Szczerze, obawiam się stawiać na polską ligę. Lech jest zagadką z mocnym (?) ostatnio Piastem. Legia jak zawsze jest ciotą, Craxa ma Ślusarskiego. Jaga ma Frankowskiego, Grosickiego i dobrze gra ostatni, a nasza Wisełka bez polotu bez pomysłu. Wisła może skończyć remisem : / |
Taki jeden luźny kuponik mi sie nasunął,później jakieś inne typy pewnie rozkminie.
Sunderland - Manch.Utd X Wigan - Arsenal X Kurs : 12,24 |
Mysle nad takimi kuponami:
1.kupon SV Mattersburg - SCR Altach over Kocaelispor - Besiktas JK 2 NAC Breda - AZ Alkmaar over Olympique Nimes - HSC Montpellier 2 Kurs: 10,53 2.kupon Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 2 Detroit Pistons - New Jersey Nets 1 Memphis Grizzlies - Phoenix Suns under 226 Dallas Mavericks - New Orleans Hornets 1 Kurs: 4,38 Jakieś opinie na temat tych kuponów? |
Cytat:
St.Liege - Lokeren 1 Barcelona - Huelva 1 Sporting - Naval 1 Kurs : 2,1 Fiorentina - Cagliari 1 Inter - Palermo 1 Dortmund - FC Koeln 1 D.Moskwa - FK Rostov 1 IFK Goeteborg - Djurgarden 1 Kurs : 10.82 |
Cytat:
3 pierwsze zdarzenia powinny siąść, szczególnie te BJK i AZ. co do 1 to nie powiem bo sie nie znam na tamtej lidze. Co do Nimes... Ja tu bardziej upatruje remisu. 2 kupon, bardzo ładny. Clevland można by nawet z handi zagrać. Co do DET.. sam nie wiem, ale raczej powinni sobie poradzić z NJN. Granie underu w meczu PHO to jest taka loteria jak duży lotek :) Sam wiesz na pewno jak rzucać potrafią gracze Suns. Memphis za to średnio.. ale powinno być ok, bo linia jest spora. DAL mi sięrównież podoba. pozdro. btw. Z ogromnymi kłopotami kadrowymi musi zmierzyć się trener NAC, który nie będzie mógł skorzystać z co najmniej dziewięciu zawodników! W piątkowy wieczór z powodu zawieszenia nie mogą zagrać wspominani Tim Gilissen i Donny Gorter. Z kolei kontuzje wyeliminowały z gry Joonasa Kolkkę, Csabę Fehéra, Edwina de Graafa, Kurta Elshota, Michiela Kramera, Gertjana Tamerusa oraz Michaela Oomena. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Ellery Cairo, a do pełnej sprawności nie powrócili jeszcze Rob Penders, Tommie van der Leegte, Martin Reuser, a także Patrick Mtiliga. Zestawienie optymalnej jedenastki, to dla Roberta Maaskanta prawdziwy sprawdzian, któremu może nie sprostać. [eredivisie.pl] |
Cytat:
A dlaczego? Bo nie gra sie tylko tzw.. pewniakow . Wybierz z tych meczy gora dwa lub trzy i dobierz inne bardziej wyszukane typy. |
Ale jak zagra dwa lub trzy to za stwake 10 zł wygra .....30 ?? Wiec szkoda fatygi . Albo grać za 200 zł :)
Ja osobiście polskiej ligi nie gram wcale . To wielka niewiedoma połączona niekeidy z parodia . Wole wybrac po dwa mecze z kilku lig europejskich i wtedy sklecic kilka kuponów , zainwestowac troche kasy i ....modlic sie by weszło :):):) |
Dodam ze najbardziej obawiałbym sie tutaj pewniej 2 na Lecha . OSosbiście stawuiałbym w druga strone
1x . pozdro |
Cytat:
za stroną Piasta: Peruwiańczyk to jedna z gwiazd zespołu Lecha. Franciszek Smuda choć martwi się kontuzją, to ma kim zastąpić tego piłkarza. W ataku najgroźniejszy będzie pewnie Robert Lewandowski, który ma koncie już 10 trafień w tym sezonie. Najjaśniejszą gwiazdą Lecha jest Semir Stilić. Bośniak kapitalnie wykonuje rzutu wolne i świetnie dogrywa. Dariusz Fornalak nie obawia się rywala - Nie zakładamy w meczu z Lechem możliwości wpadki. Mamy teraz zdobytych 25 punktów i jestem pewien, że to za mało, aby się utrzymać. Dlatego musimy szukać punktów także w takich spotkaniach jak to sobotnie – dla Gazety Wyborczej mówi szkoleniowiec Piasta. W drużynie gospodarzy wciąż niezdolny do gry jest Paweł Gamla. Rozchorował się również Marcin Folc. Do ich nieobecności jednak przyzwyczailiśmy się już. Kluczem do korzystnego wyniku będzie gra w destrukcji. |
Ja powiem tak,przez dluzszy czas gralem jak kazdy ,4-7 zdarzen na kupon,za 5 zl a cudem wejdzie i sie uda :)
Od pewnego czasu gram single,czasem duble dla podbicia ako za solidna stawke i to przynosi efekt :) Co do Lecjha,2 tak samo jak kleparz nie polecam,1x jak najbardziej :) |
RKC Waalwijk - Stormvogels/Telstar : 1
1.35 Kocaelispor - Besiktas Podwójna szansa: X2 1.11 Lierse - Beveren : 1 1.40 NAC Breda - AZ Alkmaar Liczba bramek: over 1.5 bramki 1.24 AKO=2.60 Stawka : 115 zł Przewidywana wygrana: 300 zl Polecam na dzis taki zestawik :) by było na jutrzejszy melanżyk |
Az Alkmar to nawet z handi mozna chyba grac :)
Cytat z foum.bukmcherskie.com : NAC jest jedyną druzyną ,ktora zdołała pokonac AZ Alkmaar w tym sezonie . Breda dokonała tej sztuki nawet dwa razy . Raz w Pucharze Holandii, oraz na początku sezonu. Podopieczni Roberta Maaskanta ostatnio nie grają zbyt dobrze , bowiem przegrali 3 spotkania na cztery rozegrane ostatnio. O formie AZ chyba nie trzeba nikomu pisać ? Graja oni wręcz niesamowicie. Nie przegrali w lidze od 27 spotkań, a dziś zaczyna się 30 kolejka. Taki bilans musi robić wrażenie. Ekipa z DSB Stadion już dzis może przypieczętować swój sukces w Eredivisie, musi liczyć na to że TWente i Ajax zgubia punkty oraz pokonac dziś NAC, a o to powinno byc nie trudno , bo u gospodarzy ogromne osłabienia: Z powodu zawieszenia nie mogą zagrać Tim Gilissen i Donny Gorter.Z powodu kontuzji nie zagrają: Joonas Kolkka, Csaba Fehér, Edwin de Graaf, Kurt Elshot, Michiel Kramer, Gertjan Tamerus oraz Michael Oomen. Niepewny jest występ Ellery Cairo, a do pełnej sprawności nie powrócili jeszcze Rob Penders, Tommie van der Leegte, Martin Reuser, a także Patrick Mtiliga. NIe pozostaje nic innego jak grac bet na win AZ nawet z HC Edit: Breda-Alkmar 2 1.70 S:100zł PW:153zł |
Cytat:
|
Manchester City-Fulham 1 1,85
Sv Kapfenberg-Red Bull Salzburg 2 1,62 Dalin Myślenice-Orlicz Suchedniów 1 1,65 2z3 za 99 zł do wygrania 287,83 zł Real-Valladolid 1 1,30 Granat Skarżysko Kamienna-Puszcza Niepołomice 2 1,40 Inter-Palermo 1 1,40 2z3 za 99 zł do wygrania 184,80 mam nadzieje, że będzie dobrze :) |
Cytat:
|
ja na dziś puściłem :
Haas-Phau 1 Lyon-Orleans 1 Wolverhampton-Southampton 1-1 Dallas-New Orleans 1 jedno już weszło to może inne pójdą za przykładem:) |
jaro gdzie można mecze dalinu obstawic?:O
|
BęczarkaTS można typować 4 ligę polską na stronie bodajże tobet.com czy coś podobnego
|
zgadza sie tobet.pl
|
Mam prośbę. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć ten system 2 z 3. Bo rozumiem że nie chodzi o to że wchodzą 2 mecze i jest fajnie:D.
|
2z3 - wchodzą dwa mecze i jest fajnie. wchodzą 3 i jest zajebiście :D
a tak serio to: A: Wisła - Legia 1 @2.00 B: Amica - Dyskopolo 2 @3.00 C: ManU - ManC 1 @2.00 2z3 stake: 50zł na kombinację (150zł na cały kupon) więc Załóżmy że Wisła wygrywa i ManU, a Amica przegrywa. wygrana= A (2.00) x C (2.00) x 50zł analogicznie w przypadku gdy inne zdarzenia nie wchodzą. Jeżeli wygra Wisła, Dyskopolo i ManU to: wygrana= A x C x 50 zł A x B x 50zł B x C x 50zł w przypadku innych systemów np 4z5 3z4 itd jest tak samo. |
to masz tak zeby wygrac to ci muszą wygrac przynajmniej 2 grupy
|
WALDI Besiktas do przerwy przegrywa 1:0 ty masz x2 to może wyciągną na remis a ja mam 2 tylko że ja za 2 zł a ty jak patrzyłem za 115. Oby wygrał !!
|
moje typy na weekend:
Barcelona - Huelva 1 Barca opromieniona wysoka wygrana w LM nie pozwoli sobie na strate punktów na własnym strdionie z druzyna grajaca ostatnio bardzo słabo. W tym meczu zapewne zajda jakies zmiany dajace odpoczac gwiazgom. Napewno zagra Marquez, maja zagrac tez Hleb i Bojan. Barca bedzie chciala wygrac ten meczyk aby sie umocnic na pozycji lidera i miec spokój w walce o mistrza. Stawiam na Barce tym bardziej iz w zespole Recreativo nie zagra kilka waznych dla tego zespołu graczy: Casado, Arzo, Beto, Oliviera, Zahinos - tych napewno nie zobaczymy w sobote. Jak dla mnie jest to pewny mecz. Kadra Barcy: Valdés, Pinto, Jorquera, Alves, Sylvinho, Cáceres, Puyol, Márquez, Piqué, Touré Yaya, Sergio Busquets, Keita, Xavi, Iniesta, Gudjohnsen, Hleb, Bojan, Eto'o, Messi, Henry. tak wiec wszyscy zdrowi i w pełni sił. Korona Kielce - Tur Turek 1 Korona po slabym poczatku rundy i nieznacznym oddaleniu sie od czołowki jest zdeterminowana aby wygrac ten mecz. Inny wynik niz wygrana korony moze oznaczac pozegnanie sie z awansem do Ekstraklasy. Tur ostatnio nie gra najlepszej piłki a Korona chca dogonic Widzew i Znicz musi wygrac.. przewage Kornie daje gra przed wlasna publicznoscia. Z tego co udalo mi sie dowiedziec to nie zagra w Koronie Sobolewski... jest to postac szalenie wazna dla Kielczan ale i bez niego powinni dac sobie rade. Nie zagraja takze: Łukasz Nawotczyński, Marcin Popławski Kadra na mecz z Turem Turek: Bramkarze: Radosław Cierzniak, Piotr Misztal Obrońcy: Robert Bednarek, Jacek Markiewicz, Hernani, Kamil Kuzera, Maciej Szajna, Dariusz Kozubek Pomocnicy: Jacek Kiełb, Cezary Wilk, Dariusz Łatka, Tomasz Nowak Napastnicy: Edi, Ernest Konon, Piotr Gawęcki, Łukasz Cichos, Michał Michałek analizy a moje i nie sa "pozyczane" z innych zrodeł postawilem ten kupon za 300 pozyczonych zł. AKO wynosi 2.45 bo ta tym kuponie postawilem takze srodowy mecz Barcy z Bayernem po kursie 1,62 PROPONUJE TAKZE ZEBY KAZDY TEZ WSTAWIAŁ ANALIZY MECZY KTÓRE POSTAWIL ulatwiło by to stawianie kuponów innym userom i mysle ze znikły by pytania typu: co proponujecie itp.. |
gol dla Besiktasu:P
a może mi ktoś z Was fachowcy powiedzieć dlaczego jest taki duży kurs że Arnhem strzeli gola? bo postawiłem taki kupon że strzelą Arnhem,Atletico,Anderlecht i Aston Villa |
U jakiego bukmachera można stawiać typy np 2z3 3z4 4z5 itd ? :)
|
w fortunie napewno mozna stawiac takie systemy bo czesto gralem 2 z 4 w sumie to zawsze jakis margines bledu sie ma
1-2 dla Besiktasu farciarze:) |
U prawie każdego.
Jeśli chodzi o granie w bukmacherke polecam zalozenie konta sobie na internecie na dowolnym poratalu najbardziej polecane to betssson.com i betsafe.com . Masz duzo opcji stawiania zakładów . Przelewasz kase z konta dzieki systemowi przelewy24.pl i kase masz odrazu a najwieksza zaleta tego jest ze ci nie potracaja podatku. A co do besiktasu to lubia postraszyc :) 1-2 |
Cytat:
Ok,dzięki. Ja na jutro 2 ostatnie kupony hadcore:D |
Cytat:
A ja bym polecił betclicka początkującym z tego prostego powodu, że zamiast bonusowej kasy, dają cashbacka do 55 zeta (czyli wpłacasz sobie 55 zeta, puszczasz jakiś kupon za całość, a jak przegrasz, to oddają Ci kasę). Jeśli ktoś by chciał tam założyć konto, to niech da znać- ja go polecę i dzięki temu odda mi przysługę samemu zyskując tego cashbacka. A, no i jak kupon nie siądzie, to tą kasę, którą się odzyskuje można sobie wypłacić- nie ma ryzyka. Ja mam piękną serię w tym tygodniu. Jakiś czas temu obciąłem się, że mam jakieś punkty na koncie w betssonie. 112 bodajże punktów VIP. Brzmiało poważnie, więc chciałem je wymienić na złotówki... dostałem tego całe.... 5 zeta 18 groszy :D No i zagrałem VA BANQUE :D Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Droga z 5 zeta do 204 :D Wiem, że taka napinka po fakcie to chwdp, ale chciałem się pochwalić :D |
Mam pytanko panie Dudi
Czym się opierasz twierdząc że BVB jutro pewnie wygra?Zastanawiam się nad tym meczem bo kurs kusi ale patrząc na wyniki Borussi ze swojego stadionu mocno się zastanawiam :) |
Na czym się opieram? Hmmm, w sumie nie wiem- na przeczuciu? ;) Tak po prostu będzie. Nie czytałem nawet o sytuacji kadrowej- wiem, że Kuba wraca do gry na całego i mi to wystarcza. Z resztą z tego co właśnie sprawdziłem fussball.pl też typują wygraną BVB.
|
@ Mr Dudi @ Nalezy nadmienic ze przy wyplacie kasy Betclick wymaga skanu rachunku za prad czy telefon jako gwarantu pełnoletnosci...
@Rafal_TS@ Jak do Ciebie nie przemawia wygrana z Werderem (który jest już w półfinale Uefa praktycznie, i z dotychczasowym liderem Herthą to nie wiem. Jak dla mnie to bardzo duży Valuebet i 1,75 biore w ciemno :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl