![]() |
Cytat:
|
Buduje sie Wam zajebisty stadion, a Wy jeszcze narzekacie? U nas tyz buduja, ale nieco gorszy.
|
Tak naprawdę to jak ten stadion się bedzie nazywal to się dowiemy za jakieś 2 lata no może 1,5. Nie sądzę aby to było tak jak teraz że miejski H.R. Obstawiam że nazwa zostanie sprzedana, jak to się wszędzie praktykuje, a to czy będzie podświetlenie nazwy Wisła Kraków to zależy od Wisły Kraków czy taki neon zamątują.
|
Pytanie do budowlańców: czy jest jakiś zalecany (konieczny) okres, od wykonania ścianki szczelinowej po którym można rozpocząć prace ziemne przy niej?? Pytam w kontekście budowy trybuny zachodniej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Są różne rodzaje betonu, nawet takie które wiążą w kilka godzin.
|
TO chyba domieszki do betonu decyduja o tym jak szybka bedzie wiazal.TObie zapewne wlasnie o to chodzilo bo rodzaje betonu to lekki, ciezki, zwykly.
|
Owszem są. Jednak nie mam pojęcia jaki tu stosują. Ścianka od Parku Jordana jest też ekranem wodoszczelnym więc możliwe, że zawiesina służąca do rozporu wykopu nie była wypompowana tylko zostawiona i sama stwardniała. Co będą robić pod A/B to już nie mam pojęcia.
Co do wiązania betonu, beton używany w zimie tzw. "beton zimowy" wiąże około 7 dni. Oczywiście są różne metody na przyspieszenie wiązania jak domieszki do betonu czy podnoszenie temperatury itd. |
Dlaczego kamerka na stadionie Wisły nie działa?
|
zasypało ją:)
|
Chyba tak bo mam obraz z 5rano
|
Czy ktoś był dziś na Reymonta? Praca wre czy jednak przez takie trudne warunki nie pracują?
|
mieli odśnieżać i pracować dalej, ale dzięki kamerce nie jestem w stanie tego zweryfikować.
|
http://www.stadionwisly.info/?p=galeria_zdjec&z=296
tu są zdjęcia z wczoraj. Jeszcze chyba nikt nie wklejał |
Przechodzilem kolo stadionu ok 11.30 idac po karnet. Pracuja dwie koparki.
|
Kamerka już działa, więc można dalej oglądać co się dzieje :D
|
na budowie póki co nie dzieje sie nic ciekawego, wieksze emocje są w parku:) widze ze sporo adeptów bialego szalenstwa sie tam zebrało:D
a wracając do meritum słabo u mnie widac na kompie czy w dolnym prawym rogu pracuje druga koparka? i |
tak, w prawym dolnym rogu pracuje kopara:D
|
Nie zebym się czepiał szczegolów ale 20 min 14 przed mają na tej koparce przerwę bo nic się nie dzieje dopiero od 14 ruszyło i nawet ciezarowka do wyładunku podjechała całe szczęscie ze odsnieżac nie musza :lol:
|
Czy tylko mi się wydaje, że strasznie wolno to idzie?? Dlaczego nie pracuje więcej koparek, dlaczego nie kręcą się tam robotnicy itd.???
|
Mi też się tak wydawało ale jak zobaczyłem na jaką głębokość oni to kopią nabrałem optymizmu.
|
Cytat:
A i od strony E już osiągnęli odpowiednią głębokość wykopu (tam gdzie już ta 2 koparka "znika") :) |
Cytat:
Teraz robią dwie duże koparki i jedna mała, mała to wygląda jakby śnieg sprzątała :P |
Dziś o 12 pracowały dwie koparki. Jedna z nich już pod poziomem, ledwo widoczna. Czy miłosny transparent nadal wisi na płocie ? Czy on nie powinien być skierowany w drugą stronę, w stronę kamerki ?
|
niezły dół wykopali:)
|
Fajna wizualizacja:
http://www.youtube.com/watch?v=hj-8h...eature=related Cieszmy się z tego co będziemy mieć... nie będzie tak źle :):):) |
Daj jakieś screeny jak możesz z tej wizualizacji bo niektórzy piszą z komórki :)
|
ta jest lepsza:
http://www.youtube.com/watch?v=tWJjm...eature=related |
spoko to sobie wyglada. Może w końcu po obejrzeniu tego wszyscy sceptycy zmienią zdanie - bo jest to naprawde ładny stadion.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl