Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Lysy 16.03.2011 21:42

Taka nieporadna wersja Franka ;D - ważne, że wpadło :)

spirit 16.03.2011 21:42

Kto to jest "Bunioza" ?

Swoja drogą Grodan straszne dno.

Janosz963 16.03.2011 21:43

Co za sęp !

CH. 16.03.2011 21:45

BRAMKA DO OBEJRZENIA


http://www.youtube.com/watch?v=ZfYjizOQCLo

buczo1985 16.03.2011 21:45

"Bunioza" to już klasyk :)

Brawo dla Pana Genkova! Jeszcze jedna i będzie luzik :D

vaazon 16.03.2011 21:45

Bunoza bierne zachowanie...
Mogło być 3:1 dla nas i pozamiatane, ale Rios za bardzo chciał sam.

Janosz963 16.03.2011 21:45

Pareiko trzymał już piłkę w rękawicach ?!

skeba 16.03.2011 21:45

No i zaczynają się nerwy ! Błąd naszego bramkarza...

LeQ 16.03.2011 21:45

A to się rozluźnili ...

kpn 16.03.2011 21:46

no i juz tylko 1:2 . Teraz beda zapewne huraganowe ataki, wiec moze byc łatwiej

Grisza1 16.03.2011 21:46

Ten komentator to chyba pracuje w Podbeskidziu... Wisła cały czas źle, a z gola gospodarzy cieszy się, jakby orgazm przeżywał....:/

DrunkenBear 16.03.2011 21:46

Wydaje mi się, że to był faul na bramkarzu...

Kluvi 16.03.2011 21:46

kwa co za ch...j ;/ uznaje taką bramkę.. przecież widać że wybito z rąk Pareice ;/

mic 16.03.2011 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janosz963 (Post 1065723)
Pareiko trzymał już piłkę w rękawicach ?!

NIestety, nie. Odbil na noge napastnika, zadnego faulu nie bylo

skeba 16.03.2011 21:48

Cytat:

kwa co za ch...j ;/ uznaje taką bramkę.. przecież widać że wybito z rąk Pareice ;/
Podobna sytuacja była w meczu Cracovia - Legia. Tam też Skaba miał w ręce.

Żuczek 16.03.2011 21:48

To chyba pierwszy tak poważny błąd Pareiki. No, ale nic, każdemu się zdarza. Teraz tylko trzeba wbić 3-cią bramkę, żeby przypadkiem coś Podbeskidziu nie wpadło na 2:2.

zdzichu411 16.03.2011 21:48

powstrzymajcie się od jakichkolwiek komentarzy w czasie meczu. Mecz się skończy to będziecie oceniać, co to ma za znaczenie czy pierwsze 10 minut było kiepskie, czy rewelacyjne jak wynik końcowy wszystko zweryfikuje. Nie róbcie tu trolowiska onetowego.

nbp 16.03.2011 21:48

ja .......ę..... " podbeskidzie podpisało umowę ze sponsorem koszulkowym" <face_paaaaaaaalm> ...................

vaazon 16.03.2011 21:49

Garguła...nieeeeeee, już bardziej się cieszę na widok Łobodzińskiego.

Janosz963 16.03.2011 21:49

Garguła strzeli bramule :D

pawelwislak 16.03.2011 21:49

po takich zmianach żaden wynik mnie nie zaskoczy :D

snyrting 16.03.2011 21:50

No to teraz wszyscy fani Riosa trzymajcie kciuki, wasz as idzie na szpice.

matkur 16.03.2011 21:50

piękna obrona Pareiko

wislak.kw 16.03.2011 21:50

Nom Podbeskidzie cisnie

Chrisman 16.03.2011 21:51

ale obraz co sie dzieje ale hd

CH. 16.03.2011 21:53

Dziwne te zmiany Maskaanta. Sam mówił że Garguła zawalił 1 mecz. A Łobo jak Łobo.. na dodatek za Meliksona i Genkova, zamiast ściągnąc kogoś z kartkowiczów - Paljica a najlepiej Siwakowa.

piotrek1325 16.03.2011 21:53

nosz ....a. Bunioza .

vaazon 16.03.2011 21:56

GRAĆ!!! Więcej celnych podań, pograć nią. Nie oddawać za darmo.

Chrisman 16.03.2011 21:56

zamiast 3:0 riosa to mamy nerwy ,sedzia koncz ten mecz wracajcie wislacy

pawelwislak 16.03.2011 21:57

wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!

Już nie komentuje super playmakera international level Garguły


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl