![]() |
Taka nieporadna wersja Franka ;D - ważne, że wpadło :)
|
Kto to jest "Bunioza" ?
Swoja drogą Grodan straszne dno. |
Co za sęp !
|
|
"Bunioza" to już klasyk :)
Brawo dla Pana Genkova! Jeszcze jedna i będzie luzik :D |
Bunoza bierne zachowanie...
Mogło być 3:1 dla nas i pozamiatane, ale Rios za bardzo chciał sam. |
Pareiko trzymał już piłkę w rękawicach ?!
|
No i zaczynają się nerwy ! Błąd naszego bramkarza...
|
A to się rozluźnili ...
|
no i juz tylko 1:2 . Teraz beda zapewne huraganowe ataki, wiec moze byc łatwiej
|
Ten komentator to chyba pracuje w Podbeskidziu... Wisła cały czas źle, a z gola gospodarzy cieszy się, jakby orgazm przeżywał....:/
|
Wydaje mi się, że to był faul na bramkarzu...
|
kwa co za ch...j ;/ uznaje taką bramkę.. przecież widać że wybito z rąk Pareice ;/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To chyba pierwszy tak poważny błąd Pareiki. No, ale nic, każdemu się zdarza. Teraz tylko trzeba wbić 3-cią bramkę, żeby przypadkiem coś Podbeskidziu nie wpadło na 2:2.
|
powstrzymajcie się od jakichkolwiek komentarzy w czasie meczu. Mecz się skończy to będziecie oceniać, co to ma za znaczenie czy pierwsze 10 minut było kiepskie, czy rewelacyjne jak wynik końcowy wszystko zweryfikuje. Nie róbcie tu trolowiska onetowego.
|
ja .......ę..... " podbeskidzie podpisało umowę ze sponsorem koszulkowym" <face_paaaaaaaalm> ...................
|
Garguła...nieeeeeee, już bardziej się cieszę na widok Łobodzińskiego.
|
Garguła strzeli bramule :D
|
po takich zmianach żaden wynik mnie nie zaskoczy :D
|
No to teraz wszyscy fani Riosa trzymajcie kciuki, wasz as idzie na szpice.
|
piękna obrona Pareiko
|
Nom Podbeskidzie cisnie
|
ale obraz co sie dzieje ale hd
|
Dziwne te zmiany Maskaanta. Sam mówił że Garguła zawalił 1 mecz. A Łobo jak Łobo.. na dodatek za Meliksona i Genkova, zamiast ściągnąc kogoś z kartkowiczów - Paljica a najlepiej Siwakowa.
|
nosz ....a. Bunioza .
|
GRAĆ!!! Więcej celnych podań, pograć nią. Nie oddawać za darmo.
|
zamiast 3:0 riosa to mamy nerwy ,sedzia koncz ten mecz wracajcie wislacy
|
wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!
Już nie komentuje super playmakera international level Garguły |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl