Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

licoo 03.09.2010 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 972732)
http://stadiony.net/projekty/fra/grand_stade_lille Popatrzcie na ten bajer. A w Polsce musza budować osobno stadiony, hale i na koniec nie ma parkingów. Jesteśmy 100 lat za Murzynami....

Murzyni zorganizowali mistrzostwa w 2010 r., my zorganizujemy w 2012, wiec jesteśmy już tylko 2 lata za Murzynami
:D

Grzadq 08.09.2010 16:31

http://static.wirtualnemedia.pl/medi...n_kampania.JPG


Niech to ktoś zmontuje z tym ;)



http://bi.gazeta.pl/im/4/8350/z8350854X.jpg

:lol:

studio2 08.09.2010 18:15

Nikt nie musi, już dawno była "odpowiedź" na idiotyczną kampanie Ryśka i jego kliki:

http://img826.imageshack.us/i/stadionklapaczarny.jpg/

Grzadq 11.09.2010 12:01

http://www.weszlo.com/fotonews/12835...eenShot623.jpghttp://static.wirtualnemedia.pl/medi...pania.JPG[

I ...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25314/manuel...n2010_470.jpeg

:rotfl:

medyk 11.09.2010 23:03

^ "uwajaj uwajaj uwajaj!!" haha

spidey 14.09.2010 14:10

No i wynik już znamy.
http://foto.terazpasy.pl/d/29829-1/2...ii_009_600.jpg

crazykaro 14.09.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 979754)

Spoko spoko ostatnio mieli 9:0 a podobno nawet i 10:0 :rotfl:

Krissu 14.09.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 979755)
Spoko spoko ostatnio mieli 9:0 a podobno nawet i 10:0 :rotfl:

Bo to wynik do przerwy. :lol:

brylant17 14.09.2010 15:06

Ci to mają wyobraźnie ,odwrotnie i 0:6 :D a niech sobie piszą, I liga czeka :lol:


sorry za ot

Marszałek 14.09.2010 17:14

Niech się bawią,bo prędko takich cyfr po ich stronie nie będzie.

TOMAY1979 14.09.2010 19:50

Heh dobre z ta trawa ale w Poznaniu juz chyba 3 lub 4 raz wymieniaja murawe...cos mi sie wydaje ,ze cos nie tak z tym dachem skoro trawa nie chce rosnac...moze za malo slonca...?

gigant 15.09.2010 23:52

Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.

http://http://www.wikipasy.pl/images...ebudowa_02.jpghttp://www.wikipasy.pl/images/d/de/2...ebudowa_02.jpg

Kabel do męskiego ładuje wibrator Filipiaka.

MatMario 15.09.2010 23:56

Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?

gigant 15.09.2010 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 980691)
Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?

Oni wszyscy już w to wierzą, łącznie z pismakiem z Gazety Krakowskiej.

MatMario 16.09.2010 00:11

O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane... Nasza łazienka ich pokonała jak pamiętamy ale umywalki bardziej zabezpieczone. :)

gigant 16.09.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 980701)
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane...

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Mahazel888 16.09.2010 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 980689)
Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.

I sympatycznie i swojsko, jak na dożynkach w Bujakowie. Dziołsze dorobiłbym cyce, a chłopu fioletowy nos i byłaby rzeczywiście klasa światowa.

Gwiaździsty 16.09.2010 08:53

Widocznie wiedzą jaka "inteligencja" chodzic będzie do Marketstadium przy ul. Kałuzy, dla której kółko i trójkat może być za trudnym znakiem na drzwiach. A i tak większość bedzie wchodzić w drzwi z namalowaną na nich postacią z kucykami. :)

Hudy 16.09.2010 09:26

to zdjęcie co gigant wkleił wygląda jak wejście do schronu
takie właśnie oświetlenie jest w nich montowane
kolorystyka też dająca powera
szkoda tylko, że murawa jest zielona
strasznie psuje cały efekt

Marcinnno 16.09.2010 09:35

a ja mam takie trochę inne pytanie. Co z halą widowiskową , która miała powstać w Czyżynach ?

Mario Nh 16.09.2010 09:54

Patrząc obiektywnie.
Zewnątrz całkiem fajnie prezentuje się stadion z drugiej strony błoń, więcej - świetnie. Natomiast wewnątrz...
http://d.polskatimes.pl/k/r/14/64/62...8d786062_p.jpg
http://d.polskatimes.pl/k/r/11/e0/11...8534dd41_p.jpg
Powiewa 3 ligą holenderską.

A tutaj dla porównania Premiership
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8918502139.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5633518524.jpg

Ważniejsze co jest wewnątrz. Pod warunkiem, że jest się kimś więcej dla klubu niż zwykłym przechodniem :>

Co do Poznania, korona stadionu jest zbyt wysoka. Nie ma cyrkulacji powietrza, promienie słoneczne nie docierają w odpowiedniej ilości.

szczebrzeszcz 16.09.2010 10:08

Lech, Miasto i stadion
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html
widać wcale nie jest tak rózowo

Buziek_LG 16.09.2010 13:39

Kolejny dowód na to że redakcja GW i wszelkich portali Agory jest poniżej dna, sami nie wiedzą o czym piszą i przekręcają fakty. pierwszy akapit i dwa przekłamania, reszty nawet nie chce mi się czytać:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sport.pl
"Operatora stadionu przy Bułgarskiej poznamy na przełomie bieżącego i przyszłego roku. W grę wchodzą: Sportfive (będzie współzarządcą stadionu Wisły w Krakowie), HSG Zander (operator stadionu we Frankfurcie; przegrał bój o stadion w Gdańsku) oraz AEG Europe (chcą zarządzać Stadionem Narodowym w Warszawie i stadionem olimpijskim w Londynie). Wchodzi też w grę Lech Poznań, który jednak doświadczenia w byciu operatorem nie ma, więc nieoficjalnie mówi się, że najbardziej prawdopodobnym dla Poznania rozwiązaniem będzie to przeszczepione z Gdańska - symbioza klubu sportowego i profesjonalnej firmy."

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UrządMiastaGdańska
Konsorcjum, które będzie operatorem PGE Arena Gdańsk tworzą Lechia Operator (spółka-córka Lechii Gdańsk S.A., Sportfive, która jest międzynarodową agencją marketingu sportowego oraz HSG Zander, która jest tzw. facility managerem, czyli firmą zarządzającą nieruchomościami od strony technicznej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trojmiasto.pl
Jedno konsorcjum chce zostać operatorem stadionu PGE Arena Gdańsk. Czy mu się uda, okaże się w połowie lipca, gdy zostanie rozstrzygnięty przetarg.

W środę, o godz. 16, upłynął termin składania ofert w pierwszym etapie przetargu na wybór operatora stadionu PGE Arena Gdańsk. Chęć wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym wyraziło konsorcjum złożone z trzech firm. - Są to Lechia Operator, Sportfive i HSG Zander - informuje Michał Kruszyński ze spółki BIEG 2012, budującej stadion piłkarski w Letnicy.


Południowiec 17.09.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymion9 (Post 973280)
Z całym szacunkiem to wydaję się mi, że z zewnątrz ten stadion Slavii prezentuję się estetyczniej od naszego brutala. Także w środku jest fajny i trybuny blisko boiska.

Zależy z której strony ,od ulicy i parkingu wygląda dobrze ,ale z drugiej strony tak:
http://i52.tinypic.com/5yw3kg.jpg

Gordian 17.09.2010 20:28

Co do stadionu Cracovii to nie tylko te wspaniałe malunki na drzwiach wuceta. Lepsze są to ultra nowoczesne, zajebiaszczo estetyczne lampy przemysłowe w korytarzach :d Nie ma co światowy standard. Ładniejsze mam w garażu...

GemHZR 19.09.2010 10:58

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1028.JPG
Lepiej było tam się przejść niż oglądać naszych patałachów;/

Maciuś 19.09.2010 11:22

A co to jest?

qchar90 19.09.2010 11:25

to są europejskie letnie igrzyska olimpiad specjalnych na Legi

_ukoL 19.09.2010 11:26

Otwarcie tej olimpiady specjalnej na Legii.

GemHZR 19.09.2010 11:27

Ta, otwarcie Igrzysk Olimpiad Specjalnych na Legii.
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/s...adziei/2735622


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl