![]() |
Cytat:
:D |
http://static.wirtualnemedia.pl/medi...n_kampania.JPG
Niech to ktoś zmontuje z tym ;) http://bi.gazeta.pl/im/4/8350/z8350854X.jpg :lol: |
Nikt nie musi, już dawno była "odpowiedź" na idiotyczną kampanie Ryśka i jego kliki:
http://img826.imageshack.us/i/stadionklapaczarny.jpg/ |
|
^ "uwajaj uwajaj uwajaj!!" haha
|
No i wynik już znamy.
http://foto.terazpasy.pl/d/29829-1/2...ii_009_600.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ci to mają wyobraźnie ,odwrotnie i 0:6 :D a niech sobie piszą, I liga czeka :lol:
sorry za ot |
Niech się bawią,bo prędko takich cyfr po ich stronie nie będzie.
|
Cytat:
|
Po widoku na Wawel, kopiec Kościuszki i wieżę ratuszową, kolejnym dowodem na wyjątkowość i światowość pastwiska na Kałuży, okazują się malunki na drzwiach do kibla. Podobno klasa światowa.
http://http://www.wikipasy.pl/images...ebudowa_02.jpghttp://www.wikipasy.pl/images/d/de/2...ebudowa_02.jpg Kabel do męskiego ładuje wibrator Filipiaka. |
Artur to udowodnił? Przywołał dzieła Da Vinci, Michała Anioła?
|
Cytat:
|
O jakiego piewce z GK chodzi? Może ro manek ale on z wybiórczej. Obejrzałem kiblową galerię to mają umywalki takie bym powiedział dość słabo umocowane... Nasza łazienka ich pokonała jak pamiętamy ale umywalki bardziej zabezpieczone. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widocznie wiedzą jaka "inteligencja" chodzic będzie do Marketstadium przy ul. Kałuzy, dla której kółko i trójkat może być za trudnym znakiem na drzwiach. A i tak większość bedzie wchodzić w drzwi z namalowaną na nich postacią z kucykami. :)
|
to zdjęcie co gigant wkleił wygląda jak wejście do schronu
takie właśnie oświetlenie jest w nich montowane kolorystyka też dająca powera szkoda tylko, że murawa jest zielona strasznie psuje cały efekt |
a ja mam takie trochę inne pytanie. Co z halą widowiskową , która miała powstać w Czyżynach ?
|
Patrząc obiektywnie.
Zewnątrz całkiem fajnie prezentuje się stadion z drugiej strony błoń, więcej - świetnie. Natomiast wewnątrz... http://d.polskatimes.pl/k/r/14/64/62...8d786062_p.jpg http://d.polskatimes.pl/k/r/11/e0/11...8534dd41_p.jpg Powiewa 3 ligą holenderską. A tutaj dla porównania Premiership http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8918502139.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5633518524.jpg Ważniejsze co jest wewnątrz. Pod warunkiem, że jest się kimś więcej dla klubu niż zwykłym przechodniem :> Co do Poznania, korona stadionu jest zbyt wysoka. Nie ma cyrkulacji powietrza, promienie słoneczne nie docierają w odpowiedniej ilości. |
Lech, Miasto i stadion
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html widać wcale nie jest tak rózowo |
Kolejny dowód na to że redakcja GW i wszelkich portali Agory jest poniżej dna, sami nie wiedzą o czym piszą i przekręcają fakty. pierwszy akapit i dwa przekłamania, reszty nawet nie chce mi się czytać:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://i52.tinypic.com/5yw3kg.jpg |
Co do stadionu Cracovii to nie tylko te wspaniałe malunki na drzwiach wuceta. Lepsze są to ultra nowoczesne, zajebiaszczo estetyczne lampy przemysłowe w korytarzach :d Nie ma co światowy standard. Ładniejsze mam w garażu...
|
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1028.JPG
Lepiej było tam się przejść niż oglądać naszych patałachów;/ |
A co to jest?
|
to są europejskie letnie igrzyska olimpiad specjalnych na Legi
|
Otwarcie tej olimpiady specjalnej na Legii.
|
Ta, otwarcie Igrzysk Olimpiad Specjalnych na Legii.
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/s...adziei/2735622 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl