Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Kocur 23.08.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 782164)
Ja mam wrażenie, że Lenczyk odbuduje szybko Matusiaka i wraz ze Ślusarskim duma gminy żydowskiej, będzie miała jeden z najsilniejszych ataków w lidze.


wykrakał :-p

WILU TS 23.08.2009 17:24

Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.

tommiyacht 23.08.2009 17:25

Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6

Lysy 23.08.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 783207)
Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6

Brawo Odra :) Jazda z nimi :) Wyniki rewelacyjne w tej kolejce, oby to utrzymali! :D

P.S. Legia idzie na MAJSTRA!

Marcin(L) 23.08.2009 17:30

@Lysy jakbyś nie wiedział, to wyrażenie odnosi się do Lecha z powodów oczywistych
A szczerze mówiąc wali już mnie ten wynik, żeby tylko zaoowocował wywalenimn tego zasranego Urbana. Mam już dość tej miernoty. Widzą to wszyscy, włącznie z kibicami Wisły tylko nie nasz kochany zarząd

felipe 23.08.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 783206)
Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.

Jakie to typowo polskie...
Chłop coś w życiu osiągnął (pracą, nie wygraną na loterii) to zaraz jakiś życiowy nieudacznik tylko czeka na potknięcie. Bez pozdrowień.

harthausen 23.08.2009 17:35

kibicom Craxy nie ma się dziwić, że w euforii. Było nie było 4 punkty na Legii i Lechu to jest konkreto osiągnięcie. Tym bardziej, że wcześniej łomot dostawali, od kogo mogli.
I powinniśmy ich wspierać w tej radości, było nie było, nawet jeśli tego nie chcieli to pod nas zagrali :D
Oderka też ładnie, szkoda, że drugiej nie włożyli, po meczu byłoby. Miejmy nadzieję, że tym meczu już nic złego się nie zdarzy :)

KRIS22 23.08.2009 17:36

Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.

4fan_player 23.08.2009 17:39

Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.

MaG* 23.08.2009 17:40

lol piłkarze mają skurcze takie rzeczy tylko w polskiej lidze ahhahaha

gigant 23.08.2009 17:43

Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.

Grisza1 23.08.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 783219)
Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.

Ani brak Pawła po kontuzji w Bełchatowie, ani jego niemoc strzelecka teraz nie przeszkadza w wygrywaniu meczów. Dobrej drużynie brak jednego zawodnika nie wyjdzie na złe. Wygrywalismy z Pawłem, wygrywalismy bez niego, nie odejdzie - bedziemy wygrywac, odejdzie - tez bedziemy wygrywac! Bo wygrywa Wisla, a nie Brozek !

tommiyacht 23.08.2009 17:47

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1372

i dziekuje bardzo.

gdyby nie -10 Jagi to byliby wiceliderem

brylant17 23.08.2009 17:48

Wsio Haraszo :D Liderów dwóch Wisłeka i Lechia :) dziekujemy Amico i Legio za zgubienie punktów oby tak dalej :D

Grisza1 23.08.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 783222)
Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.


Szczegolnie bedacy na 3 miejscu w tabeli Ruch to kelnerzy, a Odra i Polonia, z ktorymi przegraly Amica i Legia to tuzy nie z tej ziemi. Sztuka jest wygrywac z kazdym, a nie dzielic na kelnerow i mocarzy.

Rob_Zombie 23.08.2009 17:49

Ktoś wie dlaczego od kilku minut uśmiech nie schodzi mi z twarzy?

Ogryzek 23.08.2009 17:51

No piękny wynik w Wodzisławiu, naprawdę piękny...

PS
Szałachowski to ma dopiero "celownik" rozregulowany... a ktoś narzekał na nasz mecz z Arką? :D

skttrbrain 23.08.2009 17:53

Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

FraMat 23.08.2009 17:56

podobają mi się komentarze na forum Amiki:

Cytat:

O samym meczu nie ma co pisać bo to była totalna kompromitacja, która pokazała że nasza liga sięga dna..
jak na razie dna sięga Amica

ciastek11 23.08.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 783216)
Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.

Akurat Laskowski to najlepszy komentator Canal+ w dodatku ponoć jest kibicem Wisły ale tego w przyczyn oczywistych nie powie na głos.

Svartis 23.08.2009 17:56

łuhuhu... teraz to mi tylko wódeczki z ogóreczkiem do pełni szczęścia brakuje.

Luissss81 23.08.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 783233)
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

Tak samo pomyślałem. Co on z nimi zrobił?. Po pucharowym meczu w zeszłym tyg. myślałem, że mecz im po prostu nie wyszedł. Teraz utwierdzam się w przekonaniu, że to chyba raczej wpływ trenera Zielińskiego.

tofik 23.08.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek11 (Post 783239)
Akurat Laskowski to najlepszy komentator Canal+ w dodatku ponoć jest kibicem Wisły ale tego w przyczyn oczywistych nie powie na głos.

Ja też lubię Laskowskiego, robi atmosferę i nie usypia widza. A co do jego sympatii, czy też antypatii to nie zauwazyłem, żeby kogoś faworyzował.
O Levadię trudno, żeby się dziennikarze nie przyczepiali, skoro to była najbardziej frajerska porażka ostatnich lat.

lodecki 23.08.2009 18:02

ktos napisał ze na forum pejsow jest euforia.

spojrzcie na wlasne podworko co sie dzieje, polowa osob podjarana ze Lech i Legia przegrywaja.
Ludzie, 4 kolejka a wy juz sie szykujecie do fety, oczyiscie lepiej jest wygrywac niz przegrywac ale my tez ni prezentujemy jakiegos kosmicznego futbolu, owszem gramy lepiej niz reszta stawki ale trzeba przyznac ze mielismy troszke szczescia a i rywale nie najmocniejsi.

oczywiscie kolejka bardzo fajnie sie ulozyla. Patrzcie na tabele, Wiselka z Lechia na czele.

Rasialdo 23.08.2009 18:04

Laskowski podchodzi do sprawy z humorem i spokojnem.Levadia to przeszłóść,ale trzeba zapamiętać i wyciągnąć wnioski.Co do kolejki do Legia totalna porażka strzelecka,a Lech to dramat.
Podsumowując Wisła liderem i oby tak do końca.

FraMat 23.08.2009 18:04

szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę

Blaszczu16 23.08.2009 18:05

Cytat:

szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę
Ot co, jeszcze ta porażka z Levadią może nam na dobre wyjść.

Robert_wislak 23.08.2009 18:10

Czy przenosiny Wisły na stadion Hutnika są już pewne na 100%? Na tej stronie http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html pisze, że od 7 kolejki gramy na Hutniku...

szprotson 23.08.2009 18:12

ale się weekend ułożył.

Kto trafił u buka, przyznawać się.

Vinci 23.08.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 783233)
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..

Jakoś w czwartek, byliście wszyscy innego zdania... tak szybko Wam się odmieniło?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl