![]() |
Cytat:
wykrakał :-p |
Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.
|
Piechniak strzela gola dla Odry. 75 minuta. jest 1-0 zamiast 1-6
|
Cytat:
P.S. Legia idzie na MAJSTRA! |
@Lysy jakbyś nie wiedział, to wyrażenie odnosi się do Lecha z powodów oczywistych
A szczerze mówiąc wali już mnie ten wynik, żeby tylko zaoowocował wywalenimn tego zasranego Urbana. Mam już dość tej miernoty. Widzą to wszyscy, włącznie z kibicami Wisły tylko nie nasz kochany zarząd |
Cytat:
Chłop coś w życiu osiągnął (pracą, nie wygraną na loterii) to zaraz jakiś życiowy nieudacznik tylko czeka na potknięcie. Bez pozdrowień. |
kibicom Craxy nie ma się dziwić, że w euforii. Było nie było 4 punkty na Legii i Lechu to jest konkreto osiągnięcie. Tym bardziej, że wcześniej łomot dostawali, od kogo mogli.
I powinniśmy ich wspierać w tej radości, było nie było, nawet jeśli tego nie chcieli to pod nas zagrali :D Oderka też ładnie, szkoda, że drugiej nie włożyli, po meczu byłoby. Miejmy nadzieję, że tym meczu już nic złego się nie zdarzy :) |
Tego Laskowskiego to bardzo boli ze Wisła ma 12 pkt a Legia jak na razie tylko 6. Musiał cos dorzucić o Levadi śmieszny gość żałuje ze teraz nie gramy z Legia albo Lechem bo widać gołym okiem kto jest w lepszej formie.
|
Szkoda że Paweł pewnie odejdzie. Gdyby został to pewnie znowu byśmy rozjebali tą ligę.
|
lol piłkarze mają skurcze takie rzeczy tylko w polskiej lidze ahhahaha
|
Proponuję zabrać jeszcze rekę z siurka i wstrzymać się z onanizmem, bo graliśmy do tej pory z czterema kelnerami, o pastuchach nie wspomnę.
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1372
i dziekuje bardzo. gdyby nie -10 Jagi to byliby wiceliderem |
Wsio Haraszo :D Liderów dwóch Wisłeka i Lechia :) dziekujemy Amico i Legio za zgubienie punktów oby tak dalej :D
|
Cytat:
Szczegolnie bedacy na 3 miejscu w tabeli Ruch to kelnerzy, a Odra i Polonia, z ktorymi przegraly Amica i Legia to tuzy nie z tej ziemi. Sztuka jest wygrywac z kazdym, a nie dzielic na kelnerow i mocarzy. |
Ktoś wie dlaczego od kilku minut uśmiech nie schodzi mi z twarzy?
|
No piękny wynik w Wodzisławiu, naprawdę piękny...
PS Szałachowski to ma dopiero "celownik" rozregulowany... a ktoś narzekał na nasz mecz z Arką? :D |
Przy Zielińskim to jednak ze Smudy był geniusz. Gra Lecha to tragedia, która boje się że dopełni się w czwartek..
|
podobają mi się komentarze na forum Amiki:
Cytat:
|
Cytat:
|
łuhuhu... teraz to mi tylko wódeczki z ogóreczkiem do pełni szczęścia brakuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
O Levadię trudno, żeby się dziennikarze nie przyczepiali, skoro to była najbardziej frajerska porażka ostatnich lat. |
ktos napisał ze na forum pejsow jest euforia.
spojrzcie na wlasne podworko co sie dzieje, polowa osob podjarana ze Lech i Legia przegrywaja. Ludzie, 4 kolejka a wy juz sie szykujecie do fety, oczyiscie lepiej jest wygrywac niz przegrywac ale my tez ni prezentujemy jakiegos kosmicznego futbolu, owszem gramy lepiej niz reszta stawki ale trzeba przyznac ze mielismy troszke szczescia a i rywale nie najmocniejsi. oczywiscie kolejka bardzo fajnie sie ulozyla. Patrzcie na tabele, Wiselka z Lechia na czele. |
Laskowski podchodzi do sprawy z humorem i spokojnem.Levadia to przeszłóść,ale trzeba zapamiętać i wyciągnąć wnioski.Co do kolejki do Legia totalna porażka strzelecka,a Lech to dramat.
Podsumowując Wisła liderem i oby tak do końca. |
szczerze to niech wszycy komentatorzy w tv i dziennikarze w prasie jak najczęściej przypomnają o Levadii. My sie trochę powkurzamy, ale jest nadzieja, że nasi pilkarze też będą się cały czas wstydzili i będą chcieli zmazać tę plamę
|
Cytat:
|
Czy przenosiny Wisły na stadion Hutnika są już pewne na 100%? Na tej stronie http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html pisze, że od 7 kolejki gramy na Hutniku...
|
ale się weekend ułożył.
Kto trafił u buka, przyznawać się. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl