![]() |
cos pare fuckow poleci w szatni Rumunow :D
Szkoda,kibicuje Danowi |
No tak. Marica, Traesch, Pogrebniak - i po 11 minutach Petrescu i jego ekipa chyba mogą zapomnieć o wiosennej edycji Unirei w LM. Co prawda, dopóki piłka w grze... ale ekipy niemieckie nie wyglądają na takie, co po frajersku pozwolą się wyeliminować. Wczoraj "uratował się" Bayern kosztem Juve, dziś kolej na Stuttgard kosztem Unirei. Może na osłodę pozostanie Danowi okazja do spotkania się w LE z którymś ze "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów :-) ?
|
ale mi barca ladny kupon zepsula
D.Kijow - Barca (do 30 min) - 2 Sevilla - Rangers(1p) 1 Lyon-Debrecen(do 30min) 1 Stuttgart - Unirea (do 30 min) 1 mysle ze drugi juz uratuje :) |
Szkoda Dana. Liczyłem, że uda mu się coś ugrać z Hitlerjugend :(
|
Będzie 3:3 Pajace :D
|
3:1
Jeszcze dwa |
ten Leonardo z Olimpiakosu co własnie trafił nie był czasem przymierzany do Wisły?
|
Cytat:
|
Unirea gra bez dwoch podstawowych obrońców- w gruncie rzeczy można było sie spodziewać, że gra sie posypie
|
Bramkarz St. Liege strzela bramke na 1:1 w 95min !Najlepsze jest to że ta bramka "miała" być na wage moich 88zł u buka, gdyby nie to że je... Liverpool strcił gola w 92 min !Co za niefart...:/
|
Cytat:
szybko zdarzyles napisac posta i wstawic demota :D |
Cytat:
Cytat:
a to moj drugi kupon :P D.Kijow - Barca 2 Stuttgart - Unirea 1 Olympiakos - Arsenal 2 St.Liege - Alkmaar no i nie uratowal |
Cytat:
Zejdź na ziemię, Unirea przegrała z fatalnie spisującym się w tym sezonie Vfb (Stuttgart zajmuje 3 OD KOŃCA miejsce w tabeli niemieckiej bundesligi!!) bo była wyraźnie słabsza. Nie brońcie już tego waszego słabego tranera mitomani. |
Cytat:
|
W zależności od upodobania można Dana Petrescu żałować lub nie. Ja tylko od siebie dodam - ilu z nas, kibiców Wisełki chciałoby, aby nasz klub znalazł się w podobnej sytuacji: walczy do końca o wyjście z grupy, ostatecznie "ląduje" w fazie pucharowe Ligi Europy. Zarobili sporo $$$, zdobyli doświadczenie, będą grać dalej, czego więcej trzeba debiutantom? Gdyby tak Wisełka za parę lat, na nowym stadionie....
Z innych gier - trochę szkoda mi Alkmaaru - stracić gola w 95. minucie (i awans do LE), to przykre doświadczenie. Ale przecież nasza Wisełka też kiedyś awansowała do fazy grupowej PUEFA po strzale z wolnego Nikoli w 94. minucie. Każdy ma swoje małe radości. Oby ich nie zabrakło nam w przyszłym sezonie. |
Cytat:
I tyle tylko chciałem napisać. Co do słabego trenera i mitomanów - daruj sobie |
VfB Stuttgart - Barcelona |
Olympiakos - Bordeaux Inter - Chelsea | Bayern M. - Fiorentina CSKA - Sevilla | Ol. Lyon - Real Madryt FC Porto - Arsenal | Milan - Manchester Utd Milan z MU i Inter z Chelsea to hity. Reszta dosyc wyrownana,ciekawie bedzie w parze OL-Real Madryt. NIE BEDZIE EMOCJI W MECZU BARCELONY ;-) |
Pan Jotka - odjąłbym raczej Stuttgart-Barca, bo tutaj jest jeden zdecydowany faworyt. :P
A w reszcie spotkań, faktycznie ciężko wskazać faworyta. Dobrze, że będą nieco 'słabsze' drużyny w 1/4 finału (Olympiakos/Bordeaux, Sevilla/CSKA). Liczę na niespodzianki z udziałem Lyonu i Fiorentiny. |
Myślę, że MU sobie poradzi z Milanem tytpuje 2-2 i 2-0 dla MU :P reszta mi lata
|
Cytat:
Moim zdaniem jednak w meczu OL z Realem nie będzie zbyt ciekawie. Real wygra u siebie 3-1 (lub coś koło tego) a w Lyonie Olympique też nie pogra. Mieli lepszy skład i nic nie zdziałali to i z taką kadrą przeciwko Realowi nic nie zrobią. Może wbiją w sumie 2 lub 3 gole przy czym Madrytczycy strzelą ich ze dwa razy więcej. Choć ja i tak będę mocno trzymać kciuki za OL ;) A co do meczu Barcy, cóż... Tu właśnie mogą być emocje. Tzn. z Rubinem Barca też miała sobie poradzić z palcem w ..... a jak się zdarzyło wszyscy wiemy. Barcelona to nie jest jakaś maszynka. To tez ludzie, którzy potrafią się zapatrzyć na swój sukces i zlekceważyć rywala. Choć ja mam nadzieję, że tym razem Pep im nie popuści ;) Na dzień dzisiejszy najmocniej z powyższych drużyn kibicuje Barcelonie. Niech sięgnie drugi raz z rzędu po ten wspaniały puchar ^^ |
Po mojemu starcie Anglia vs Włochy wypadnie 2:0 na korzyść Anglików.
Na co stać Inter zobaczyliśmy już w meczu z Barceloną. Milan też nie notuje jakiś dobrych wyników. Nie zdziwię się, jak do 1/4 z Italii awansuje tylko Fiorentina. Z drużyn, które jeszcze zostały nie mam jakiś szczególnych sympatii. Chyba najbliżej mi do kibicowania Olympiakosowi (bo najsłabszy) i .. o matko!... Chelsea, bo to Anglia. (MU i Arsenalowi nigdy nie będę kibicował.... chyba, że grają z Barceloną) |
Mnie cieszy dobre losowanie ekip trochę mnie medialnych, lecz grający naprawdę fajną piłkę w tym sezonie: Bordeaux i Sevilla.
Nie jestem jakimś wielkim kibicem europejskich drużyn, lecz te dwa zespoły (szkoda, że OM odpadło;/) darzę sympatią i mam nadzieję, że namieszają trochę w tym sezonie;) |
Jak dla mnie w tym zestawieniu nie ma ani jednego hitu.
Vfb Stuttgart- FC Barcelona- zdecydowanie Barca, w blaugranie coś ostatnio szwankuje ale Niemcy to żaden rywal. Olympiakos- Bordeaux- zdecydowanie francuzi. Bordeaux jeszcze nie zaistniało w świadomości kibiców jako faworyt, ale wygrali swoją grupę bezapelacyjnie, remisując tylko jedno spotkanie i wygrywając pozostałe, a w grupie mieli Bayern i Juve. Grecy nawet w swojej słabej grupie ze Standardem i AZ- drużynami o nieporównywalnie mniejszej marce i doświadczeniu- nie byli w stanie odnosić zdecydowanych zwycięstw. Inter - Chelsea- tu nawet nie ma dyskusji, Chelsea. Lubię Inter, ale w pucharach dawno nic nie osiągnęli, do przodu nie ma kto grać, a defensywa jest dziurawa. Z drugiej strony Chelsea, która strzela dużo, traci mało i prowadzi w Premiership. Jedyną nadzieją Interu jest PNA, które może zdrowo namieszać Chelsea w sytuacji kadrowej jak i może ich kosztować gorsze wyniki w Premiership( The Blues muszą oddać na turniej Drogbę, Essiena, Kalou i Obi Mikel'a). Jeśli w Chelsea posypałyby sie kontuzje w przodzie i na dodatek trzeba byłoby gonić Manchester( i potencjalnie Arsenal, Villansów i Spursów) w tabeli ligowej, to Inter może wtedy mieć szansę. Bayern - Fiorentina- Bayern awansował kosztem Juventusu, ale Fiorentina dobrze sobie radzi w LM w tym sezonie. Ma sporo indywidualności, z drugiej strony Bayern się rozkręca. Dla mnie minimalnym faworytem jest jednak ekipa z Florencji. Para jest teoretycznie wyrównana, ale wynika to przede wszystkim z tego, że nikt nie ma pewności na co stać obie ekipy. Bardzo możliwe, że któraś z drużyn nie potwierdzi dyspozycji z fazy grupowej, co więcej możliwe jest, że obie tego nie uczynią i dostaniemy dwumecz wyrównany, zacięty, ale słaby i zależny bardziej od przypadku niż umiejętności piłkarzy. CSKA - Sevilla- Hiszpanie miażdżyli, Ruscy nie dość, że grali słabo to jeszcze będą przed sezonem. Sevilla zdecydowanym faworytem. Fajnie zapowiada się mecz Real - Lyon ale tylko dlatego, że francuzi grają nadspodziewanie dobrze, a Real to jeszcze nie drużyna. Starczy, że Real się rozegra albo Lyon zgubi formę i mamy zdecydowanego faworyta w tej parze. FC Porto - Arsenal- Arsenal ma dosyć szeroką i ciekawą kadrę, w Premiership na pudle pewnie się zmieszczą, Porto jest ciekawą drużyną, z wieloma rywalami miałoby spore szanse na awans, ale wyeliminowanie Anglików uważałbym za drobną sensację. Milan - MU- nawet po odejściu Teveza i Ronaldo Manchester jest przynajmniej o klasę lepszą drużyną ma świetnego trenera. Milan to drużyna w budowie, dla której sukcesem okazało się wyjście z grupy. Niewyeliminowanie Włochów byłoby olbrzymią sensacją, ale mogłobyteż przesądzić o losach tytułu na wyspach. |
Cytat:
No nie wiem. Lyon w lidze ostatnio przegrywa np z Bordeaux ,i graja mocno przecietnie.Real tez nic wielkiego nie prezentuje ,wiec licze ze Lyonowi sie jakos uda :D najciekawsza para to chyba Milan-Mu ...niestety chyba na korzysc Anglikow widze ten dwu mecz... |
Cytat:
|
Zgadzam się oby Czerwone Diabły przeszły gorszą część Mediolanu:) do tego lepsza część Mediolanu,niech przejdzie gorszą część Londynu i będzie ok:D
|
Mi się Wydaje że nie ma się czym ekscytować przed pojedynkiem Milan-ManU jak na San Siro w remis mogę uwierzyć tak już na Old Trafford Czerwone Diabły ich rozniosą ;-) w drugim spotkaniu Angielsko-Włoskim też bym stawiał na Anglików ;-)
Nie wiem czemu ale coś mi mówi że Hitem będzie mecz Bayern-Fiorentina ;-) |
Żeby puknąć MU nie potrzeba wielkiej filozofii tylko wystarczy ustawić zespół taj jak zrobił to trener Aston Villy,tudzież Wigan z Chelsea. Tam podobny manewr został zastosowany. Tylko pytanie czy Leonardo nie jest za słąby aby to naszkicować?A tak swoją drogą to MU strasznie traci bez Ronaldo,grają jak rzemieślnicy. Czasami zęby bolą jak na nich patrze. Do zaśnięcia te same zagrywki pokazują.
|
Cytat:
|
Ale Manchester dostaje po dupie :/ Obrona to jakiś dramat, bez Vidica i Ferdinanda nie wygląda to najlepiej...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl