![]() |
Ponawiam prośbę o mejla do fotografa wislakrakow.com Tomasza Burdy..
Dzięki z góry |
wie ktoś może gdzie obejzec mozna w necie starsze mecze Wisły,typu Wisła-groclin z 2003?jest wogóle szansa?albo ktos ma może na kompie?jesli tak niech sie odezwie jak moze
|
Jak Wisła walczyła o Ligę Mistrzów [VIDEO]
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...eo-1,id,t.html Fajne. Wspomnień czar. Pater wymiatał z Barceloną. |
|
pierwszy trening Wisły w nowym sezonie [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/06/bez-komentarz...a-do-treningu/ |
prezentacja Ilieva [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/06/ivica-iliev-o...aprezentowany/ |
Cafe Futbol - 12.06.2011 Gościem dzisiaj będzie Wojciech Szczęsny i Marek Koźmiński. Polsat Sport 624x352 | 16:9 | XviD | DVBRip | Na żywo | Nagranie: Rogal | Polski Komentarz http://img24.imageshack.us/img24/4347/polg.gif http://www.ufast.eu/pics/103149info.png Kod:
Cafe.Futbol.12.06.2011.DVBRip.XviD.PL-Rogal.avihttp://up.programosy.pl/foto/1_3446.jpg http://up.programosy.pl/foto/2_2316.jpg http://www.ufast.eu/pics/371143download.png Kod:
FILESERVE: |
|
Wisła Kraków: treningi rozpoczęte, Ivica Iliev zaprezentowany [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...wany,id,t.html I mocne zdjęcia z pobierania krwi do wiadra :) |
Drugi dzień w Zakopanem http://tsw.com.pl/upload/gallery/BW2wFjq2M1.jpg Wywiad z trenerem Maaskantem: http://tsw.com.pl/news/Maaskant-Zrob...ego-video-1033 |
|
Wisła Kraków pod Giewontem wykuwa formę na Ligę Mistrzów [ZDJĘCIA, VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...rzow,id,t.html Piłkarze Wisły Kraków na Kasprowym Wierchu [ZDJĘCIA] http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a,id,t,tm.html |
Na głównej stronie forum oraz na www.wisla.tv/live będzie transmisja z prezentacji M. Lameya
|
|
Prezentacja Michaela Lameya [VIDEO]:
http://kiks.tv/2011/06/michael-lamey-zaprezentowany/ |
Orientujecie się może kiedy będą wrzucone zdjęcia ze Sławkowa?
|
http://img824.imageshack.us/img824/4087/mmthegenius.jpg
Zapraszam do oglądania. http://www.youtube.com/watch?v=ujKSp8X5wow |
Parę amatorskich zdjęć ze Sławkowa - KLIK
|
|
http://www.tvp.pl/krakow/informacja/...z-1830/4721597 tu macie link do kroniki, od 5.13 o Wiśle
|
Panowie dajcie spokój. Teraz mamy dobrego trenera, dyr sportowego, mamy jakąś tam wizję budowania drużyny. Dwa poprzednie lata to były kompromitacje w pucharach, ale na to złożyło się wiele złych czynników. Przed pucharami rok temu rozsprzedano całą obronę. Teraz nikt wartościowy nie odszedł, a w dodatku solidnie się wzmocnimy. Przejście drugiej rundy to obowiązek, a później zobaczymy.:) a więc JJBG!!!
|
http://imageshack.us/photo/my-images...643124610.jpg/
FC Chicago na meczu Polska vs Usa, Liga Swiatowa |
Mały bonus dla walczących o powrót Białej Gwiazdy.... i dla reszty też...
TAPETA na pulpit. (1920x1200) *można śmiało powiedzieć Full HD. miniatury nie oddają klimatu :D http://img29.imageshack.us/img29/5139/bgprl.th.png http://img856.imageshack.us/img856/9244/bgprl2.th.png http://img694.imageshack.us/img694/8569/bgprl3.th.png Uploaded with ImageShack.us |
Właśnie oglądałem relacje z fety mistrzowskiej w C+ ; dość fajnie zrealizowane mam nadzieje ze ktoś to nagrywał
Oj ale feta była piękna :) ahh :) |
Cytat:
|
Jutro (23.06) Canal+ Sport
21:30 FETA MISTRZÓW - WISŁA KRAKÓW Jak ktoś ma możliwość nagrania i wrzucenia na jakiś serwer to przyłączam się do próśb. |
Mam ten reportaż nagrany na dekoderze, ale nie mam pojęcia jak go przesłać na dysk komputera.
Swoją drogą mi się nie spodobał, w ogóle nie oddaje atmosfery jaka panowała na stadionie czy na rynku. Rozkręciło się dopiero gdy Małecki przejął mikrofon na Sukiennicach. Tak więc ten 48s film zrobił na mnie większe wrażenie niż godzinny reportaż C+: http://www.youtube.com/watch?v=U8DekCgVdjg |
Feta Mistrzów - Wisła Kraków 2010/11 [FONT="Comic Sans MS"]Canal + Sport 624x352 | 16:9 | XviD | DVBRip | Nagranie: ElKoyote | Bez komentarza [/FONT] http://www.ufast.eu/pics/103149info.png http://www.ufast.eu/pics/186411screen.png http://img51.imageporter.com/i/00386/lp976ev99fbr_t.jpg http://img51.imageporter.com/i/00386/u36m3frmcr4a_t.jpg http://img51.imageporter.com/i/00386/q54r322jpsat_t.jpg http://img51.imageporter.com/i/00386/419pfnzxh9p3_t.jpg http://img51.imageporter.com/i/00386/rhxj1c8x88y0_t.jpg Aby powiększyć kliknij w miniaturkę http://www.ufast.eu/pics/371143download.png Kod:
...::: 259 MB, 246 MB :::...Linki z allgoals lub jakby ktoś chciał obejrzeć na C+ to rozpiska powtórek: http://images41.fotosik.pl/920/d36388d7fe01e596.jpg |
|
Składam gratulacje dla tego kto zmontował filmik powyżej!
Świetna robota. Jeden z lepszych filmików o naszej Wisełce. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl