Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Firo 10.08.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 583137)
Tak, oczekuję wręcz pragnę tego. Nigdy tam nie byłem.
Nie pomyślałeś że to może być prawda i przez jakiś czas nikt nie pisze?

Pisałeś poważnie ?
Przepraszam.

Ale jeśli brat mówi że wysyła to raczej wysyła.

Maciejo 10.08.2008 21:33

pytanie odnośnie poczty polskiej.

wysyłam paczkę za pobraniem. mija już jakieś 2 tygodnie, a pieniędzy, ani zwrotu paczki ni widy ni słychu.
gość do którego paczka poszła, także się nie odzywa. napisał kiedyś, że awizo dostał, czyli paczka była u niego. czy jest jakaś opcja sprawdzenia czy odebrał? jeśli nie to paczka wraca do mnie po jakimś czasie?

dzięki, pozdr

Arkas 10.08.2008 21:47

1. Da sie na Węgrzech płacic normalnie Euro czy trzeba miec tą ich walutę??
2. Jadąc na Chrowację co się bardziej opłaca: wymienic złotówki na kuny tu; Wymienic złotówki na kuny tam; kupic tu euro i tam wymiec na kuny czy jak??:P
Dzieki wielkie za info:)

DominoForza 10.08.2008 22:03

odemnie jechala ekipa to wzieli euro od nas a czy to sie bardziej oplaca to nie mam pojecia

uher 10.08.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 583141)
Pisałeś poważnie ?
Przepraszam.

Ale jeśli brat mówi że wysyła to raczej wysyła.



Okłamuje Cię..

simone 10.08.2008 22:44

O co chodzi w tym konflikcie między Górnikiem Zabrze a chorzowskim Ruchem?

w0lno. 10.08.2008 23:57

Czym różnie się replika od oryginalnej koszulki Wisły?
Ceną, napisem Wisła Kraków w środku koszulki, znaczkiem CLIMATE CONTROL i... ? Materiałem?

Z góry dzięki za odpowiedź.

FajQ 11.08.2008 02:26

1Wie ktoś czemu gdy chce zagrać przez w neta w jakąkolwiek gierke(commandos,heoreos, settlers) nie widze serwerow gry przez internet ?
2.Wie ktoś do czego służą takie metalowe kule o srednicy 10 cm?.Takie kulki można kupić np w decatchlonie pakowane sa po 8 sztuk Niestety istrukcja jest po chińsku

MatMario 11.08.2008 03:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 582804)
czy jest jakas aplikacja ktora w jakis sposob ' oszukuje'radio samochodowe ? chodzi o to ze radio odtwarza tylko oryginalne plyty, czy jest cos co po nagraniu pozwoli mi posluchac plytki nagrane w formacie mp3/audio ?

A co to za radio. Może nagraj płytę jak audio cd a nie jako mp3? Może spróbuj z innymi płytami CD tz inną marką.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 583286)
2.Wie ktoś do czego służą takie metalowe kule o srednicy 10 cm?.Takie kulki można kupić np w decatchlonie pakowane sa po 8 sztuk Niestety istrukcja jest po chińsku

Można rzucać nimi w ludzi, na odległość jak kto lubi, we Francji np grają takimi kulami w bulle http://pl.wikipedia.org/wiki/Bula

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 583274)
Czym różnie się replika od oryginalnej koszulki Wisły?
Ceną, napisem Wisła Kraków w środku koszulki, znaczkiem CLIMATE CONTROL i... ? Materiałem?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak materiałem też.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 583226)
O co chodzi w tym konflikcie między Górnikiem Zabrze a chorzowskim Ruchem?

A maja jakiś nowy konflikt czy to ten związany z tym że to derby??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 583168)
pytanie odnośnie poczty polskiej.

wysyłam paczkę za pobraniem. mija już jakieś 2 tygodnie, a pieniędzy, ani zwrotu paczki ni widy ni słychu.
gość do którego paczka poszła, także się nie odzywa. napisał kiedyś, że awizo dostał, czyli paczka była u niego. czy jest jakaś opcja sprawdzenia czy odebrał? jeśli nie to paczka wraca do mnie po jakimś czasie?
dzięki, pozdr

Przychodzi listonosz daje awizo mija 7 dni znow awizo znow 7 dni jak nikt nie odbierze to odsyłają do ciebie przy odbiorze jeszcze zapłacisz za drogę do Ciebie

Precel z makiem 11.08.2008 08:23

od której są dziisaj bilety sprzedawane ma mecz u siebie z Barcą??

Musiek1906 11.08.2008 08:51

Wislacki Swiat jest otwarty od godziny 11.oo.

WiselkaMLP 11.08.2008 13:13

ja mam pytanie ktore nurtuje mnie bardzo dlugi czas

jak nazywa sie ta nuta co leci zawsze przed meczem taka sredniowieczna tak jakby ??

filip_wislak 11.08.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 583460)
ja mam pytanie ktore nurtuje mnie bardzo dlugi czas

jak nazywa sie ta nuta co leci zawsze przed meczem taka sredniowieczna tak jakby ??


O to chodzi: http://www.youtube.com/watch?v=GtmlAaybIEs ??

PS
Jak się nazywa ta nuta co leci jak strzelimy bramę ?? :)

WiselkaMLP 11.08.2008 13:16

juz znalazlem dzieki wielkie o to mi chodzilo

filip_wislak 11.08.2008 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 583464)
FILIP jakbys mogl jakos w mp3 bo nie mam poinstalowanych wtyczek i nie wejde na youtube :/

Nie mogę znaleźć w MP3... nazywa się to: Conquest of Paradise - Vangelis, to poszukaj już sobie.

Jeszcze przypomnę moje pytanie: jak się nazywa ta nuta co leci jak strzelimy bramkę ??

Robert_wislak 11.08.2008 13:28

Do kiedy czeka rezerwacja biletów na Barcelone dla karnetowiczów?

Rybka fan :) 11.08.2008 13:31

do 19 sierpnia.

filip_wislak 11.08.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 583470)
Do kiedy czeka rezerwacja biletów na Barcelone dla karnetowiczów?

"Terminy sprzedaży i ceny:
- 11-19 sierpnia - sprzedaż wyłącznie dla posiadaczy karnetów (sklep Wiślacki Świat)"


PS. Moje pytanie jeszcze raz przypomnę:-D Jak się nazywa nuta co leci jak strzelimy bramkę??

Marszałek 11.08.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 583074)
Jaki polecacie internet do 60 zł/miesiąc? Jakieś propozycje?

45 zeta brutto w Play-u. 1mb/s

Jestem osobiście z tego zadowolony. Tym bardziej,ze płaciłem dwa razy tyle za taką samą prędkość.

Wislak1906_TS 11.08.2008 14:17

Mógłby mi ktoś, tylko podać przyśpiewke o Wiśle (anty)
która zaczyna się:
Kto ? Kto ? Pamiętamy ! Co ? Co ? Pamiętamy
Nie chce, by podawać na forum, bo nie ładnie śpiewać na Wiślackim forum takie piosenki, tylko chce znać treść tej piosenki...

jaro1985r 11.08.2008 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak1906_TS (Post 583490)
Mógłby mi ktoś, tylko podać przyśpiewke o Wiśle (anty)
która zaczyna się:
Kto ? Kto ? Pamiętamy ! Co ? Co ? Pamiętamy
Nie chce, by podawać na forum, bo nie ładnie śpiewać na Wiślackim forum takie piosenki, tylko chce znać treść tej piosenki...

KTO MISTRZEM JEST? KTO MISTRZEM JEST? OCZYWIśCIE żE NASZ TS :d... Innej nie znam HAHAHA

mileniumm 11.08.2008 14:38

[quote=FajQ;583286]1Wie ktoś czemu gdy chce zagrać przez w neta w jakąkolwiek gierke(commandos,heoreos, settlers) nie widze serwerow gry przez internet ?

Masz poblokowane porty

Zola 11.08.2008 15:11

wrzuci Ktoś tapete na pulpit "Wierność" ? (800x600)

P.S. najlepiej cala czarna- oryginalna, bez jakichkolwiek "dodatkow" :P

FajQ 11.08.2008 15:41

Cytat:

Masz poblokowane porty
1 A wiesz może jak je odblokować albo żeby naprawić i żeby dało sie grać przez neta ?
2.Ogladam właśnie szermierke w tv i moje pytanie dlaczego czasem po trafieniu przeciwnika zapala się biała lampka a nie czerwona bądz zielona

Arkas 11.08.2008 16:33

Wiadomo a jesli nie to kiedy bedzie wiadomo ktorego dnia będzie Wisla grala z Lechem?? Pytam się bo bardzo mi zależy na poznaniu terminu meczu ponieważ mam ważne spotkanie w jednym dniu i nie wiem czy dam rady byc jak bedzie ten mecz w sobote...




Santiago 11.08.2008 16:44

A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?

donecki 11.08.2008 16:48

Bedzie nierozstawiona w dwumeczu w rundzie el.PUEFA do awansu grupowego

tswpc 11.08.2008 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Santiago (Post 583546)
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?

Czeka nas I runda, a grupy są dopiero w II rundzie.

St@chu 11.08.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Santiago (Post 583546)
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?

Gramy w I rundzie P.UEFA --- dwumecz z prawdopodobnie całkiem mocnym rywalem.

Po ew. zwycięstwie są rozgrywki grupowe.

Robert_wislak 11.08.2008 17:22

odnosząc się do tego wyżej, z kim graliśmy, że doszliśmy do fazy grupowej UEFA bo mi wyleciało z głowy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl