![]() |
Ciekawe czy Leo w mediach dalej będzie nietykalny?
Nie zdziwię się, że będzie się mówić jedynie o postawie obrońców i Boruca. Spotkanie żałosne pod każdym względem. |
:lol:
Wszystkie te mecze to był jeden wielki śmiech, a dziś to nawet nie był poziom 2 ligowy, bo bym uraził zespoły z 2 ligi. A ta Irlandia słaba jak wietnamskie kondomy i wszystkie gole na ich koncie to nie ich zdobycz tylko Polaków. I dobrze że nie awansujemy na te MŚ bo jakbyśmy mieli pokazywać taką padlinę całemu światu to lepiej sobie odpuścić i nie robić lipy Polakom którzy są dumni tylko z tych którzy dają z siebie 100% bo orzełek na piersi do czegoś ****a zobowiązuje! A Beenhakker nic tu do rzeczy nie ma, z tym piłkarzam najlepszy trener świata nie poradziłby sobie. Mimo to lepiej dla niego będzie jak odejdzie i nie będzie się z nimi męczył. Bo to jak bicie głową w mur. My swoją grupę powinniśmy zmiażdzyć, ewentualnie Czechy mogą coś pograć. Szkoda tylko kibiców którzy tam pojechali, gdyby grajki mieli choć troszkę honoru zrobiliby zrzutkę na ich powrót do Polski. |
Patrząc na Boruca co dziś odwalił to Pawełek wcale takim złym bramkarzem nie jest.Przynajmniej jak wykopuje to trafia w piłke:rotfl:.Mamy jeszcze jakieś szanse na awans ?Jak nas mechaniki,kuchenkorze, i sklepikarze z San Marino ograją to już bedzie tragedia do entej potęgi.
|
Z polskich trenerow, to tylko: Kasperczak, Smuda lub Skorza. Inni nie wchodza w gre i wiadomo, ze PZPN nie bedzie forsowal innych kandydatow, zeby jeszcze bardziej sie nie kompromitowac w oczach opinii publicznej. Nie zdziwie sie, jesli bedzie to inny trener zagraniczny, bo tych i to dobrych, chetnich do pracy z nasza reprezentacja nie brakuje.
|
Cytat:
Jak to napisał już carpenter, trzecia bramka to nie wina Boruca, lecz Żewłakowa. Ale Boruc zawalił przy 1 golu i ogólnie zagrał jak Dolha kiedyś u nas... z barwach Lecha. Swoją drogą, czy on musi tak cały czas pluć? Jeszcze troche, a byłaby to piłka wodna. Leo musi odejśx teraz i natychmiast, bez dyskusji. Dlaczego? Żeby drużyna zrywała się na Euro2012. Krzynówek nie pownien grać w kadrze gdzies od dwóch lat. Boruc i Dudka niech odpoczną, może jeszcze złapią formę kiedyś. Swoją drogą, czemu nie daje się szansy w kadrze Kosowskiemu? Na litośc, jeśli Łobo grał, to co dopiero Kosa? O innych zawodnikach nie mówiąc. Ale w polskiej piłce problem jest głębszy, o czym wspomniał Gin. Sam kiedyś grałem w kilku "młodocianych" klubach i we wszystkim jednym słowem można określić poziom szkolenia - beton. Dno. Benadzieja. Katastrofa. Tragedia. do wyboru do koloru. Ale co z tego, skoro żadne rządy tym sie nie zajmują? |
|
Leo trzymał R. Lewandowskiego bo zbliża się letnie okienko transferowe i trzeba chłopaka promować. Ale chyba mu nie za bardzo wyszło :lol:
|
A czego się spodziewaliście po Naszych. Przecież już w sparingach z Irlandią i Walią grali padakę. Tylko dzięki szczęściu wygrali tamte mecze. O Borucu nic nie będę pisał, bo nie warto. Wytykacie słaby mecz Lewandowskiemu i Bandrowskiemu z Lecha. W takim razie co powiecie o grze Dudki, Krzynówka albo Wawrzyniaka? To jest gra zespołowa, dzisiaj nawet jakby grał Brożek i tak nie wygralibyśmy. Wystarczy 1 słabe ogniwo i można przegrać mecz. Kadra potrzebuje odmłodzenia, chociaż jak patrzałem na grę młodych z Litwą, to sam nie wiem.
Nie wiem, dlaczego cieszcycie się, że nasz trener odejdzie. Przecież PZPN będzie musiał mu odszkodowanie zapłacić. P.S. Leo zszargał sobie opinię bedąc trenerem Polski. |
Cytat:
|
Witam,
Krótko mówiąc (że też się klasykiem podeprę) "P I E R D O L O N Y P O Z I O M D N A ". Jestem bardzo ciekaw żenujących i infantylnych wypowiedzi kopaczy. Dzisiaj pewnie znowu Leon Wolontariusz usłyszy dirty questions na konferencji. A za rogiem już czai się Jurek Engel albo Doktor Majewski. Leon do dymisji się nie poda. Czeka aż go wyrzucą zainkasuje odszkodowanie za rozwiązanie kontraktu przed terminem i pójdzie w ****u. A my zostaniemy z jakimś rodzimym piechniczkoidem. Szlag człowieka trafia jak się patrzy na to wszystko. Wziąć tylko i zaorać ten PZPN w ****u. |
jezeli w tym kraju iles juz lat ustawialo sie wiekszosc wynikow ...
jezeli wtym kraju nie ma pieniedzy na to zeby mlodzi uprawiali jakikolwiek sport zamiast szlajac sie i pic piwo... jezeli prawie kazdy sedzia uczestniczyl w tym szwindlu jezeli nawet ambitni mlodzi odbijali sie od takiego muru.... no to dziury kiedys musialy sie pojawic.... |
ekhm
Teraz tylko czekac az Boruc bedzie gwiazda na youtube.com :)
Krzynówek,Dudka i Artur'mela'Boruc powini odpocząc! |
Cytat:
|
Jest "plus" kontuzji Pawła- nie musiał brac udziału w tej żenadzie i swoim CV może teraz napisac punkt:
- nie grałem w meczu przeciwko Irlandii w Belfascie!!! |
Blad Zewlakowa...
błedem to było wystawienie Boruca,podanie jak kazde inne,dobrze wiedzial jakie jest boisko... |
Przeciez to ewidentnie wina trenera, a nie pilkarzy. Przeciez ci nieraz udowodnili, ze potrafia w pilke grac na przestrzeni ostatnich kilku lat...przeciez wygrywalismy eliminacje w bardzo dobrym stylu(za wyjatkiem meczu z Bialorusia na koniec el. do MS 2002r., gdzie Dudek i Kukielka mieli jeszcze kaca po nocnej imprezce i robili takie rzeczy, ze wlosy staja deba)
http://www.youtube.com/watch?v=_nHdcCKMguo -dla przypomnienia. Trzecia stracona bramka, to klasa sama w sobie ;). |
A Lato i Engel zacierają ręce. PZPN, PZPN, j*, j*, PZPN!
|
Sara Mannei wypad!
|
Cytat:
Weź się człowieku nie ośmieszaj..:lol: |
Mecz żenujący... Ciężko oceniać indywidualnie zawodników bo nikt nie miał szans zagrać dobrze przy takiej grze zespołu, ale to co wyprawiał Wawrzyniak czy Bandrowski to już dno. Po co oni wogóle są powołani. Boruc to jakiś znerwicowany wieśniak który ciągle mieli ryjem i pluje, jak można wtedy skoncentrować się na grze. Po co Leo wpuszcza Błaszczykowskiego - nie rozumiem - widać, że chłopak boi się zagrać agresywnie. Niepotrzebnie tylko go narażał na odnowienie kontuzji. R. Lewandowskiego nie oceniałbym tak surowo - co miał chłopak zrobić żebyście powiedzieli, że zagrał dobrze. Starał się, biegał, walczył - nie najgorzej moim zdaniem. Środek pomocy - tragedia -M. Lewandowski to chyba przed każdym podaniem zamykał oczy, Roger prócz jednego podania słabiutko. Ogólnie brakło agresji, walki, ambicji i chęci zwycięstwa. Irlandczycy gryźli trawę a my patrzyliśmy i czekaliśmy na cud.
Swoją drogą murawa to jakieś nieporozumienie. Wyglądała jakby specjalnie ją zaorali tydzień przed meczem. |
Cytat:
dodałbym jeszcze pytanie, co zrobić by dzieciaki wylazly sprzed monitorów na pole? |
Cytat:
|
Cytat:
Żałosny jest tez Szpakowski z tym swoim pierdzieleniem i końcówką że eliminacje się dla nas skończyły - czy ten tumok zerknął choćby w tabele że ta cała Irlandia która się liczy ma 3 punkty więcej od nas a my mamy mecz zaległy i już się nie liczymy...parodia. A co do meczu to też parodia;) |
Ale po co analizowac ta bramke...niewazne czy zawalil Boruc, czy Zewlakow, to nic nie zmienia i nic by nie zmienilo. Irlandczycy napewno by ten mecz wygrali, bo gra jako calosc lezala na calej dlugosci. Predzej czy pozniej wpadlaby kolejna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do gry to powiem tyle, pierwszy raz widziałem mecz w TV, w którym zawodnicy p[otykaja się o własne nogi. A Darek był zajebisty!!!:-/ |
http://www.youtube.com/watch?v=_k6JYTMxnDU
pięćdziesiąt parę sekund podsumowujące naszą "grę" w tym meczu :) jednym słowem - dramat i nie chce mi się słuchać tekstów o nierównej murawie, słabszym dniu itd. zero usprawiedliwienia dla tych kopaczy :/ |
A tak niektorzy na Pawelka nadawali. On to przy Borucu to jest jednak kozak, bo taka pilke by przyjal i wydryblowal tego napadziora co na niego lecial :D
Meczu, a raczej tej kopaniny to niema sensu raczej komentowac, bo szkoda nerwow. W kazdym razie ogladalem go dzisiaj z ojcem w domu, bo wczesniej sie na meczu polamalem i takiej smiechawy juz dawno nie mielismy jak dzisiaj :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl