Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Topson 28.03.2009 20:20

Ciekawe czy Leo w mediach dalej będzie nietykalny?
Nie zdziwię się, że będzie się mówić jedynie o postawie obrońców i Boruca.
Spotkanie żałosne pod każdym względem.

element 28.03.2009 20:22

:lol:

Wszystkie te mecze to był jeden wielki śmiech, a dziś to nawet nie był poziom 2 ligowy, bo bym uraził zespoły z 2 ligi.
A ta Irlandia słaba jak wietnamskie kondomy i wszystkie gole na ich koncie to nie ich zdobycz tylko Polaków.

I dobrze że nie awansujemy na te MŚ bo jakbyśmy mieli pokazywać taką padlinę całemu światu to lepiej sobie odpuścić i nie robić lipy Polakom którzy są dumni tylko z tych którzy dają z siebie 100% bo orzełek na piersi do czegoś ****a zobowiązuje!

A Beenhakker nic tu do rzeczy nie ma, z tym piłkarzam najlepszy trener świata nie poradziłby sobie.
Mimo to lepiej dla niego będzie jak odejdzie i nie będzie się z nimi męczył. Bo to jak bicie głową w mur.


My swoją grupę powinniśmy zmiażdzyć, ewentualnie Czechy mogą coś pograć.

Szkoda tylko kibiców którzy tam pojechali, gdyby grajki mieli choć troszkę honoru zrobiliby zrzutkę na ich powrót do Polski.

FajQ 28.03.2009 20:24

Patrząc na Boruca co dziś odwalił to Pawełek wcale takim złym bramkarzem nie jest.Przynajmniej jak wykopuje to trafia w piłke:rotfl:.Mamy jeszcze jakieś szanse na awans ?Jak nas mechaniki,kuchenkorze, i sklepikarze z San Marino ograją to już bedzie tragedia do entej potęgi.

For_FuN_ 28.03.2009 20:25

Z polskich trenerow, to tylko: Kasperczak, Smuda lub Skorza. Inni nie wchodza w gre i wiadomo, ze PZPN nie bedzie forsowal innych kandydatow, zeby jeszcze bardziej sie nie kompromitowac w oczach opinii publicznej. Nie zdziwie sie, jesli bedzie to inny trener zagraniczny, bo tych i to dobrych, chetnich do pracy z nasza reprezentacja nie brakuje.

Elendil 28.03.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez To_Tylko_Ja
przydałby się Arboleda i Astiz

ta i Cleber albo Marcelo

Jak to napisał już carpenter, trzecia bramka to nie wina Boruca, lecz Żewłakowa. Ale Boruc zawalił przy 1 golu i ogólnie zagrał jak Dolha kiedyś u nas... z barwach Lecha.
Swoją drogą, czy on musi tak cały czas pluć? Jeszcze troche, a byłaby to piłka wodna.

Leo musi odejśx teraz i natychmiast, bez dyskusji. Dlaczego? Żeby drużyna zrywała się na Euro2012. Krzynówek nie pownien grać w kadrze gdzies od dwóch lat. Boruc i Dudka niech odpoczną, może jeszcze złapią formę kiedyś.

Swoją drogą, czemu nie daje się szansy w kadrze Kosowskiemu? Na litośc, jeśli Łobo grał, to co dopiero Kosa? O innych zawodnikach nie mówiąc.

Ale w polskiej piłce problem jest głębszy, o czym wspomniał Gin. Sam kiedyś grałem w kilku "młodocianych" klubach i we wszystkim jednym słowem można określić poziom szkolenia - beton. Dno. Benadzieja. Katastrofa. Tragedia. do wyboru do koloru.

Ale co z tego, skoro żadne rządy tym sie nie zajmują?

Sensej 28.03.2009 20:29

http://img19.imageshack.us/img19/1857/borus.jpg

kibic sukcesu 2007 28.03.2009 20:30

Leo trzymał R. Lewandowskiego bo zbliża się letnie okienko transferowe i trzeba chłopaka promować. Ale chyba mu nie za bardzo wyszło :lol:

Kris 155 28.03.2009 20:31

A czego się spodziewaliście po Naszych. Przecież już w sparingach z Irlandią i Walią grali padakę. Tylko dzięki szczęściu wygrali tamte mecze. O Borucu nic nie będę pisał, bo nie warto. Wytykacie słaby mecz Lewandowskiemu i Bandrowskiemu z Lecha. W takim razie co powiecie o grze Dudki, Krzynówka albo Wawrzyniaka? To jest gra zespołowa, dzisiaj nawet jakby grał Brożek i tak nie wygralibyśmy. Wystarczy 1 słabe ogniwo i można przegrać mecz. Kadra potrzebuje odmłodzenia, chociaż jak patrzałem na grę młodych z Litwą, to sam nie wiem.
Nie wiem, dlaczego cieszcycie się, że nasz trener odejdzie. Przecież PZPN będzie musiał mu odszkodowanie zapłacić.

P.S. Leo zszargał sobie opinię bedąc trenerem Polski.

ultr4 28.03.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 700286)
Patrząc na Boruca co dziś odwalił to Pawełek wcale takim złym bramkarzem nie jest.Przynajmniej jak wykopuje to trafia w piłke:rotfl:.Mamy jeszcze jakieś szanse na awans ?Jak nas mechaniki,kuchenkorze, i sklepikarze z San Marino ograją to już bedzie tragedia do entej potęgi.

Piłka Borucowi ewidentnie podskoczyła przed proba wybicia, wiec tak bym go za to nie winił. Blad Zewlakowa...

Bronex 28.03.2009 20:31

Witam,

Krótko mówiąc (że też się klasykiem podeprę) "P I E R D O L O N Y P O Z I O M D N A ".

Jestem bardzo ciekaw żenujących i infantylnych wypowiedzi kopaczy. Dzisiaj pewnie znowu Leon Wolontariusz usłyszy dirty questions na konferencji. A za rogiem już czai się Jurek Engel albo Doktor Majewski. Leon do dymisji się nie poda. Czeka aż go wyrzucą zainkasuje odszkodowanie za rozwiązanie kontraktu przed terminem i pójdzie w ****u. A my zostaniemy z jakimś rodzimym piechniczkoidem.

Szlag człowieka trafia jak się patrzy na to wszystko. Wziąć tylko i zaorać ten PZPN w ****u.

RAPH 28.03.2009 20:33

jezeli w tym kraju iles juz lat ustawialo sie wiekszosc wynikow ...
jezeli wtym kraju nie ma pieniedzy na to zeby mlodzi uprawiali jakikolwiek sport zamiast szlajac sie i pic piwo...
jezeli prawie kazdy sedzia uczestniczyl w tym szwindlu
jezeli nawet ambitni mlodzi odbijali sie od takiego muru....

no to dziury kiedys musialy sie pojawic....

Kordel 28.03.2009 20:33

ekhm
 
Teraz tylko czekac az Boruc bedzie gwiazda na youtube.com :)

Krzynówek,Dudka i Artur'mela'Boruc powini odpocząc!

ToTylkoJa 28.03.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 700292)
ta i Cleber albo Marcelo

to była ironia pokazująca siłę naszej obrony :lol:

palon 28.03.2009 20:36

Jest "plus" kontuzji Pawła- nie musiał brac udziału w tej żenadzie i swoim CV może teraz napisac punkt:
- nie grałem w meczu przeciwko Irlandii w Belfascie!!!

Kordel 28.03.2009 20:37

Blad Zewlakowa...


błedem to było wystawienie Boruca,podanie jak kazde inne,dobrze wiedzial jakie jest boisko...

For_FuN_ 28.03.2009 20:37

Przeciez to ewidentnie wina trenera, a nie pilkarzy. Przeciez ci nieraz udowodnili, ze potrafia w pilke grac na przestrzeni ostatnich kilku lat...przeciez wygrywalismy eliminacje w bardzo dobrym stylu(za wyjatkiem meczu z Bialorusia na koniec el. do MS 2002r., gdzie Dudek i Kukielka mieli jeszcze kaca po nocnej imprezce i robili takie rzeczy, ze wlosy staja deba)

http://www.youtube.com/watch?v=_nHdcCKMguo -dla przypomnienia. Trzecia stracona bramka, to klasa sama w sobie ;).

bonawentura 28.03.2009 20:41

A Lato i Engel zacierają ręce. PZPN, PZPN, j*, j*, PZPN!

atomek21 28.03.2009 20:42

Sara Mannei wypad!

Rafał_TS 28.03.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 700309)
Blad Zewlakowa...


błedem to było wystawienie Boruca,podanie jak kazde inne,dobrze wiedzial jakie jest boisko...


Weź się człowieku nie ośmieszaj..:lol:

legol 28.03.2009 20:43

Mecz żenujący... Ciężko oceniać indywidualnie zawodników bo nikt nie miał szans zagrać dobrze przy takiej grze zespołu, ale to co wyprawiał Wawrzyniak czy Bandrowski to już dno. Po co oni wogóle są powołani. Boruc to jakiś znerwicowany wieśniak który ciągle mieli ryjem i pluje, jak można wtedy skoncentrować się na grze. Po co Leo wpuszcza Błaszczykowskiego - nie rozumiem - widać, że chłopak boi się zagrać agresywnie. Niepotrzebnie tylko go narażał na odnowienie kontuzji. R. Lewandowskiego nie oceniałbym tak surowo - co miał chłopak zrobić żebyście powiedzieli, że zagrał dobrze. Starał się, biegał, walczył - nie najgorzej moim zdaniem. Środek pomocy - tragedia -M. Lewandowski to chyba przed każdym podaniem zamykał oczy, Roger prócz jednego podania słabiutko. Ogólnie brakło agresji, walki, ambicji i chęci zwycięstwa. Irlandczycy gryźli trawę a my patrzyliśmy i czekaliśmy na cud.

Swoją drogą murawa to jakieś nieporozumienie. Wyglądała jakby specjalnie ją zaorali tydzień przed meczem.

harthausen 28.03.2009 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 700300)
jezeli w tym kraju iles juz lat ustawialo sie wiekszosc wynikow ...
jezeli wtym kraju nie ma pieniedzy na to zeby mlodzi uprawiali jakikolwiek sport zamiast szlajac sie i pic piwo...
jezeli prawie kazdy sedzia uczestniczyl w tym szwindlu
jezeli nawet ambitni mlodzi odbijali sie od takiego muru....

no to dziury kiedys musialy sie pojawic....

Amen.

dodałbym jeszcze pytanie, co zrobić by dzieciaki wylazly sprzed monitorów na pole?

Martineq 28.03.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafał_TS (Post 700316)
Weź się człowieku nie ośmieszaj..:lol:

Skopane boisko, silne podanie i jesli sie nie myle nikt za pilka nie biegl. Mogl wiec pilke uwaznie przyjac i dopiero podac, a nie walic z pierwszej pilki.

1q2 28.03.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 700314)
A Lato i Engel zacierają ręce. PZPN, PZPN, j*, j*, PZPN!

Szkoda tego meczu bo dziś pezetpeenowskie ****y będą miały niezły bal ,niech któryś choć zawału dostanie z przechlania.

Żałosny jest tez Szpakowski z tym swoim pierdzieleniem i końcówką że eliminacje się dla nas skończyły - czy ten tumok zerknął choćby w tabele że ta cała Irlandia która się liczy ma 3 punkty więcej od nas a my mamy mecz zaległy i już się nie liczymy...parodia.

A co do meczu to też parodia;)

For_FuN_ 28.03.2009 20:47

Ale po co analizowac ta bramke...niewazne czy zawalil Boruc, czy Zewlakow, to nic nie zmienia i nic by nie zmienilo. Irlandczycy napewno by ten mecz wygrali, bo gra jako calosc lezala na calej dlugosci. Predzej czy pozniej wpadlaby kolejna.

ToTylkoJa 28.03.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martineq (Post 700320)
Skopane boisko, silne podanie i jesli sie nie myle nikt za pilka nie biegl. Mogl wiec pilke uwaznie przyjac i dopiero podac, a nie walic z pierwszej pilki.

zawodnicy z pola mieli problemy z przyjmowaniem podań, a miał to robić Boruc? Skąd pewność, że przy przyjmowaniu piłka by mu nie odskoczyła od nogi? Do tego podanie nie było na jego nogę, która ma lepszą. Więc nie rozumiem zbytnio Twojego rozumowania. Mało to razy widziałem, jak bramkarz chcąc przyjąć piłke robi gafę

atomek21 28.03.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 700318)
Mecz żenujący... Ciężko oceniać indywidualnie zawodników bo nikt nie miał szans zagrać dobrze przy takiej grze zespołu, ale to co wyprawiał Wawrzyniak czy Bandrowski to już dno. Po co oni wogóle są powołani. Boruc to jakiś znerwicowany wieśniak który ciągle mieli ryjem i pluje, jak można wtedy skoncentrować się na grze. Po co Leo wpuszcza Błaszczykowskiego - nie rozumiem - widać, że chłopak boi się zagrać agresywnie. Niepotrzebnie tylko go narażał na odnowienie kontuzji. R. Lewandowskiego nie oceniałbym tak surowo - co miał chłopak zrobić żebyście powiedzieli, że zagrał dobrze. Starał się, biegał, walczył - nie najgorzej moim zdaniem. Środek pomocy - tragedia -M. Lewandowski to chyba przed każdym podaniem zamykał oczy, Roger prócz jednego podania słabiutko. Ogólnie brakło agresji, walki, ambicji i chęci zwycięstwa. Irlandczycy gryźli trawę a my patrzyliśmy i czekaliśmy na cud.

Swoją drogą murawa to jakieś nieporozumienie. Wyglądała jakby specjalnie ją zaorali tydzień przed meczem.

to najlepsze podsumowanie tej całej żenady

atomek21 28.03.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700324)
zawodnicy z pola mieli problemy z przyjmowaniem podań, a miał to robić Boruc? Skąd pewność, że przy przyjmowaniu piłka by mu nie odskoczyła od nogi? Do tego podanie nie było na jego nogę, która ma lepszą. Więc nie rozumiem zbytnio Twojego rozumowania. Mało to razy widziałem, jak bramkarz chcąc przyjąć piłke robi gafę

myślałem że Boruc jest prawonożny. przecież podanie było na jego prawą nogę. wg mnie Żewłakow ani trochę nie zawinił. kiedyś identyczną bramkę puścił Kahn po podaniu od Babbela.

kubawislak 28.03.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 700319)
Amen.

dodałbym jeszcze pytanie, co zrobić by dzieciaki wylazly sprzed monitorów na pole?

Boiska, wiesz nie każdemu się chce grać na łakach. A te orliki to na prawdę super sprawa, tyle, ze powinien być taki w KAZDEJ nawet najmniejszej miejscowości, to może zachęcić do uprawiania sportu, ale prawda jest taka: jeżeli reprezentacja odniosłaby jakiś sukces, to zachęci młodzież do grania. Taj jak to było w przypadku skoków..
A co do gry to powiem tyle, pierwszy raz widziałem mecz w TV, w którym zawodnicy p[otykaja się o własne nogi. A Darek był zajebisty!!!:-/

MCX 28.03.2009 20:55

http://www.youtube.com/watch?v=_k6JYTMxnDU

pięćdziesiąt parę sekund podsumowujące naszą "grę" w tym meczu :)

jednym słowem - dramat

i nie chce mi się słuchać tekstów o nierównej murawie, słabszym dniu itd.

zero usprawiedliwienia dla tych kopaczy :/

Crusi 28.03.2009 20:57

A tak niektorzy na Pawelka nadawali. On to przy Borucu to jest jednak kozak, bo taka pilke by przyjal i wydryblowal tego napadziora co na niego lecial :D

Meczu, a raczej tej kopaniny to niema sensu raczej komentowac, bo szkoda nerwow. W kazdym razie ogladalem go dzisiaj z ojcem w domu, bo wczesniej sie na meczu polamalem i takiej smiechawy juz dawno nie mielismy jak dzisiaj :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl