Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Elefant 17.07.2011 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1128076)
^^ nie ma sensu się teraz czepiać, ale te wszystkie elementy (desktopy, szafki w szatniach) to straszna tandeta, widać po jakości wykonania i stylistyce tego. Te szafki to sklejka i to kiepsko wykonana, zamiast drewna w dobrej stylistyce. Może ktoś to kiedyś wymieni na porządne, przynajmniej w szatniach.

Te niebieskie szafki stoją w szatni Wisły. Szatni gości nie ma na tych zdjęciach.

Czy to jest to pomieszczenie, o którym wcześniej pisano, że nie będzie tam sufitów ?

Co do szafek to są dla mnie OK.

Drewniane ? Niepraktyczne, za rok w czasie fety zaleją szampanem i co ? Drewno się rozeschnie, trzeba będzie do renowacji dać. Lepsze takie, raz na rok się wymieni i będą ciągle nowe. :-D

Karherop 17.07.2011 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1128079)
Te drewniane balustrady też ładnie się komponują. Trochę natury na stadionie nie zaszkodzi.

teraz to pół biedy , ale nie wyobrażam sobie takich byków w fazie grupowej LM

stadion będzie wizytówką naszego klubu dla ludzi z całego świata , niestety patrząc na niektóre jego elementy ( szczególnie od zewnątrz ) wydaje się że ten stadion już stoi użytkowany conajmniej od 20 lat .

PiotrG 17.07.2011 09:31

Tak, sufitów tam miało nie być. Nie było ich w projekcie. Dopiero po nagonce medialnej je zrobili.

P.S. Szampan nie zniszczy drewna. Meble zresztą robi się z suchego już drewna.

Grantar 17.07.2011 09:53

Pierwsze wrażenia estetyczne przy wejściu na stadion póki co nie są powalające ...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._meczu//49719/

martin_6 17.07.2011 10:18

Ten daszek to w ogóle jakiś żart jest...

Enrico2000 17.07.2011 10:21

Ale jak już przejdziesz tę część, to ta http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49730/

robi wg mnie naprawdę wrażenie.

sayek89 17.07.2011 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1128105)
Ale jak już przejdziesz tę część, to ta http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49730/

robi wg mnie naprawdę wrażenie.

Tak, jak by się wchodziło do grobowca pełnego skarbów, tak się fajnie świeci... A na poważnie całkiem ładnie to wygląda.

gooro33 17.07.2011 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1128103)
Ten daszek to w ogóle jakiś żart jest...


Mozna sobie to mniej wiecej przeliczyc ile kosztowal... Dosyc drogi zart...

krakus76 17.07.2011 10:50

A co Wy chcieliście ? Galerię handlową jak po drugiej stronie błoń ? Marzy Wam się szyld "Kebeb" lub sklep z tanią odzieżą ? Stadion ma charakter a wejście nawiązuje do wielkości stadionu. A że nie wykończone ? W czasach prosperity w mieście lub przez samą Wisłę zostanie kiedyś dokończone. I nie płaczcie już wiecej bo to nudne się staje. Wiadomo że pieniędzy jest tyle ile jest żeby tylko oddać stadion w miarę przyzwoitym stanie do użytku.

plomien23 17.07.2011 11:04

Krzesełka na G zmienili WOW:D Gością zostawili stare reszta nowa a wiecie może jak na C sa te rozkładane czy zwykłe

Proud 17.07.2011 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez plomien23 (Post 1128116)
Krzesełka na G zmienili WOW:D Gością zostawili stare reszta nowa a wiecie może jak na C sa te rozkładane czy zwykłe

Nic przecież nie zmenili. Są jakie były.

kornd 17.07.2011 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez plomien23 (Post 1128116)
Krzesełka na G zmienili WOW:D Gością zostawili stare reszta nowa a wiecie może jak na C sa te rozkładane czy zwykłe

Gdzie ty widzisz te nowe krzesełka na południowej?

michael 17.07.2011 11:31

Jak dla mnie najważniejsze jest to, że możemy chodzić na mecze na R22 i zdzierac gardła ku chwale ukochanej drużyny, a z czasem stadion będzie miemy nadzieję coraz lepiej wyglądał ;]

Marsinel 17.07.2011 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1128119)
Gdzie ty widzisz te nowe krzesełka na południowej?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49714/

Pewnie tutaj kolega widział i nie zauważył, że to narożnik bo pewnie nigdy nie był na stadionie Wisły ;/

Wichar87 17.07.2011 12:19

To są krzesełka z narożnika.

krakus76 17.07.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marsinel (Post 1128158)

Byłeś kiedyś na stadionie Wisły ?

Grantar 17.07.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1128103)
Ten daszek to w ogóle jakiś żart jest...

Konstrukcja jet nawet ładna tylko to tak jakby sprzedawano samochód .. niepolakierowany.
No jeździ ...

Cza poczekać ... ale jak wejdziemy do LM to nie będzie kiedy zrobić tych elewacji.

No chyba że tego dachu na stadionie śląskim nie uda się naprawić ..... wtedy roboty na Reymonta ruszą z kopyta ...

enzo 17.07.2011 12:20

To jest przecież narożnik...

sayek89 17.07.2011 12:29

Dziś byłem koło stadionu, więc postanowiłem trochę fotek porobić.

http://imageshack.us/photo/my-images...717122251.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images...123024org.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images...7123111org.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images...7123317org.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images...7124246org.jpg

Cieszy fakt że nie ma już tych kontenerów przed trybuną G.

buczo1985 17.07.2011 12:31

Szkoda, że ławki rezerwowych nie zostały jeszcze wymienione. W sumie to nie rozumiem czemu tak z tym zwlekają.

Elefant 17.07.2011 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1128105)
Ale jak już przejdziesz tę część, to ta http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49730/

robi wg mnie naprawdę wrażenie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1128111)
Tak, jak by się wchodziło do grobowca pełnego skarbów, tak się fajnie świeci... A na poważnie całkiem ładnie to wygląda.

Raczej powiedziałbym, że nasz stadion to Palazzo in Fortezza.

Jak ktoś nie wie co zacz : http://pl.wikipedia.org/wiki/Palazzo_in_fortezza

Cytat:

A co Wy chcieliście ? Galerię handlową jak po drugiej stronie błoń ? Marzy Wam się szyld "Kebeb" lub sklep z tanią odzieżą ? Stadion ma charakter a wejście nawiązuje do wielkości stadionu. A że nie wykończone ? W czasach prosperity w mieście lub przez samą Wisłę zostanie kiedyś dokończone. I nie płaczcie już wiecej bo to nudne się staje. Wiadomo że pieniędzy jest tyle ile jest żeby tylko oddać stadion w miarę przyzwoitym stanie do użytku.
Popieram zdanie kolegi.

zibi2000 17.07.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar
No chyba że tego dachu na stadionie śląskim nie uda się naprawić ..... wtedy roboty na Reymonta ruszą z kopyta ...

A jaka jest zależność między stadionem Wisły a śląskim, bo nie bardzo rozumiem?

Grantar 17.07.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibi2000 (Post 1128198)
A jaka jest zależność między stadionem Wisły a śląskim, bo nie bardzo rozumiem?

Nie ma.

Już się cieszyłem że awaria jest na tym stadionie na EURO 2012

Sorki za pomyłkę

sorin320 17.07.2011 15:40

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał. Ale na 99% jak sie dowiedziałem kateringiem na naszym stadionie będzie zajmowało się Magillo :) podobno juz od meczu ze Skonto. Może wreszcie dostaniemy coś lepszego niż parówke z bułką w jednym okienku na całą trybunę

PiotrG 17.07.2011 15:43

Na trybunach wschodniej i południowej nie ma na to szans. Jeśli gdzieś wykonane są kioski gastronomiczne, to wyłącznie na północnej.
Chyba, że będą w mikrofalówce odgrzewać dania przygotowane poza stadionem.

sayek89 17.07.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1128186)
Raczej powiedziałbym, że nasz stadion to Palazzo in Fortezza.

A może i jest...

http://img27.imageshack.us/img27/9815/r22ts.jpg

crazykaro 17.07.2011 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1128242)
Na trybunach wschodniej i południowej nie ma na to szans. Jeśli gdzieś wykonane są kioski gastronomiczne, to wyłącznie na północnej.
Chyba, że będą w mikrofalówce odgrzewać dania przygotowane poza stadionem.

Jakby pomyśleli to by sprzedawali hamburgery i hot-dogi z mikrofali, bo na pewno byłby zbyt na ciepłe jedzenie.

Konrad. 17.07.2011 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1128242)
Na trybunach wschodniej i południowej nie ma na to szans. Jeśli gdzieś wykonane są kioski gastronomiczne, to wyłącznie na północnej.
Chyba, że będą w mikrofalówce odgrzewać dania przygotowane poza stadionem.

Tak samo jak nie było szans na murawę, nie było szans na podwieszany sufit w szatni i jeszcze w dziesiątkach innych sytuacji w których na naszym stadionie dzieją się rzeczy inne niż w projekcie...

Także niczego pewny bym nie był...

blanco 17.07.2011 18:45

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49713/

Ta brutalna ściana , to jest po prostu miazga głowy , niech coś tam nakleją , bo wygląda to paskudnie.

kornd 17.07.2011 19:05

Tu też nieźle wyglądają te 2 ścianki na trybunie a właściwie cała trybuna- przydałoby się to jakoś wykonczyć:
http://img705.imageshack.us/img705/3...7379415680.jpg

CH. 17.07.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1128299)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49713/

Ta brutalna ściana , to jest po prostu miazga głowy , niech coś tam nakleją , bo wygląda to paskudnie.


minuta roboty, sprawa groszowa, ,,sklejka'' z herbem czy czym tam chcą na całej długości jak na Legii,
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg
można też takie coś co można w każdej chwili zdjąc i wymienić na coś nowego (jak są mecze w LM czy LE to na stadionach pojawiają się takie sklejki na trybunach, po meczach jest to zdejmowane)

u nas tam wyżej na tym szerszym betonie pasowałaby grafika z kibicami, a na tych podłużnych coś na styl jak na Legii

KuLwIk 17.07.2011 20:10

Cytat:

Prezes Wisły na niedzielnych zajęciach pojawił się z żoną i synem. Przywitał się z piłkarzami, obejrzał z nimi nowe szatnie w trybunie zachodniej, a także skórzane fotele z herbem Wisły, które będą zmontowane na ławce rezerwowych.
Cytat z dzisiejszego wydania.

PiotrG 17.07.2011 20:41

Przecież wiadomo od dawna, że takie będą.

Grzadq 17.07.2011 20:43

Cytat:

Przecież wiadomo od dawna, że takie będą.
Piotrze, czy na tym stadionie cokolwiek jest wiadome, a tym bardziej od dawna?

Także cieszy taka wiadomość :)


także = też
tak że = więc


edit by: złośliwy korektor

KuLwIk 17.07.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1128326)
Przecież wiadomo od dawna, że takie będą.

Niby było wiadome że takie będą, jednak nie wiadome było kiedy będą. A tu jest tego potwierdzenie.

sayek89 17.07.2011 21:43

Miło wiedzieć że będziemy mieć skórzane fotele z logiem, a nie plastikowe siedzonka.

tomek100 17.07.2011 23:15

Przynajmniej wszystkie krzesełka na stadionie zostały gruntownie wymyte - mała rzecz a cieszy :).

http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...ryga,id,t.html

Feniks1983 18.07.2011 07:29

Nie dość, że nie mogą utrzymać w odpowiednim stanie boisk treningowych to i z głównym też są problemy...


http://sport.wp.pl/kat,77156,title,N...wiadomosc.html

mav23 18.07.2011 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1128438)
Nie dość, że nie mogą utrzymać w odpowiednim stanie boisk treningowych to i z głównym też są problemy...


http://sport.wp.pl/kat,77156,title,N...wiadomosc.html

Jeżeli Ty w tym widzisz problem wart opisania na forach i w serwisach internetowych to ja już tracę wiarę w to że polski wrodzony malkontentyzm z którego śmieją się na całym świecie kiedykolwiek się zmieni.
Przecież to kwestia dodania do nawozów odpowiedniego środka albo zwykły oprysk - to jest normalny zabieg w procesie pielęgnacji trawnika.

PiotrG 18.07.2011 10:29

Żadne problemy. Budowniczowie zapomnieli spryskać glebę środkiem grzybobójczym, więc sobie rosną. Dla stanu murawy nie tworzą zagrożenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl