![]() |
Cytat:
Co do szafek to są dla mnie OK. Drewniane ? Niepraktyczne, za rok w czasie fety zaleją szampanem i co ? Drewno się rozeschnie, trzeba będzie do renowacji dać. Lepsze takie, raz na rok się wymieni i będą ciągle nowe. :-D |
Cytat:
stadion będzie wizytówką naszego klubu dla ludzi z całego świata , niestety patrząc na niektóre jego elementy ( szczególnie od zewnątrz ) wydaje się że ten stadion już stoi użytkowany conajmniej od 20 lat . |
Tak, sufitów tam miało nie być. Nie było ich w projekcie. Dopiero po nagonce medialnej je zrobili.
P.S. Szampan nie zniszczy drewna. Meble zresztą robi się z suchego już drewna. |
Pierwsze wrażenia estetyczne przy wejściu na stadion póki co nie są powalające ...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._meczu//49719/ |
Ten daszek to w ogóle jakiś żart jest...
|
Ale jak już przejdziesz tę część, to ta http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49730/
robi wg mnie naprawdę wrażenie. |
Cytat:
|
Cytat:
Mozna sobie to mniej wiecej przeliczyc ile kosztowal... Dosyc drogi zart... |
A co Wy chcieliście ? Galerię handlową jak po drugiej stronie błoń ? Marzy Wam się szyld "Kebeb" lub sklep z tanią odzieżą ? Stadion ma charakter a wejście nawiązuje do wielkości stadionu. A że nie wykończone ? W czasach prosperity w mieście lub przez samą Wisłę zostanie kiedyś dokończone. I nie płaczcie już wiecej bo to nudne się staje. Wiadomo że pieniędzy jest tyle ile jest żeby tylko oddać stadion w miarę przyzwoitym stanie do użytku.
|
Krzesełka na G zmienili WOW:D Gością zostawili stare reszta nowa a wiecie może jak na C sa te rozkładane czy zwykłe
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak dla mnie najważniejsze jest to, że możemy chodzić na mecze na R22 i zdzierac gardła ku chwale ukochanej drużyny, a z czasem stadion będzie miemy nadzieję coraz lepiej wyglądał ;]
|
Cytat:
Pewnie tutaj kolega widział i nie zauważył, że to narożnik bo pewnie nigdy nie był na stadionie Wisły ;/ |
To są krzesełka z narożnika.
|
Cytat:
|
Cytat:
No jeździ ... Cza poczekać ... ale jak wejdziemy do LM to nie będzie kiedy zrobić tych elewacji. No chyba że tego dachu na stadionie śląskim nie uda się naprawić ..... wtedy roboty na Reymonta ruszą z kopyta ... |
To jest przecież narożnik...
|
Dziś byłem koło stadionu, więc postanowiłem trochę fotek porobić.
http://imageshack.us/photo/my-images...717122251.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...123024org.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...7123111org.jpg http://imageshack.us/photo/my-images...7123317org.jpg http://imageshack.us/photo/my-images...7124246org.jpg Cieszy fakt że nie ma już tych kontenerów przed trybuną G. |
Szkoda, że ławki rezerwowych nie zostały jeszcze wymienione. W sumie to nie rozumiem czemu tak z tym zwlekają.
|
Cytat:
Cytat:
Jak ktoś nie wie co zacz : http://pl.wikipedia.org/wiki/Palazzo_in_fortezza Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Już się cieszyłem że awaria jest na tym stadionie na EURO 2012 Sorki za pomyłkę |
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał. Ale na 99% jak sie dowiedziałem kateringiem na naszym stadionie będzie zajmowało się Magillo :) podobno juz od meczu ze Skonto. Może wreszcie dostaniemy coś lepszego niż parówke z bułką w jednym okienku na całą trybunę
|
Na trybunach wschodniej i południowej nie ma na to szans. Jeśli gdzieś wykonane są kioski gastronomiczne, to wyłącznie na północnej.
Chyba, że będą w mikrofalówce odgrzewać dania przygotowane poza stadionem. |
Cytat:
http://img27.imageshack.us/img27/9815/r22ts.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Także niczego pewny bym nie był... |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49713/
Ta brutalna ściana , to jest po prostu miazga głowy , niech coś tam nakleją , bo wygląda to paskudnie. |
Tu też nieźle wyglądają te 2 ścianki na trybunie a właściwie cała trybuna- przydałoby się to jakoś wykonczyć:
http://img705.imageshack.us/img705/3...7379415680.jpg |
Cytat:
minuta roboty, sprawa groszowa, ,,sklejka'' z herbem czy czym tam chcą na całej długości jak na Legii, http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg można też takie coś co można w każdej chwili zdjąc i wymienić na coś nowego (jak są mecze w LM czy LE to na stadionach pojawiają się takie sklejki na trybunach, po meczach jest to zdejmowane) u nas tam wyżej na tym szerszym betonie pasowałaby grafika z kibicami, a na tych podłużnych coś na styl jak na Legii |
Cytat:
|
Przecież wiadomo od dawna, że takie będą.
|
Cytat:
Także cieszy taka wiadomość :) także = też tak że = więc edit by: złośliwy korektor |
Cytat:
|
Miło wiedzieć że będziemy mieć skórzane fotele z logiem, a nie plastikowe siedzonka.
|
Przynajmniej wszystkie krzesełka na stadionie zostały gruntownie wymyte - mała rzecz a cieszy :).
http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...ryga,id,t.html |
Nie dość, że nie mogą utrzymać w odpowiednim stanie boisk treningowych to i z głównym też są problemy...
http://sport.wp.pl/kat,77156,title,N...wiadomosc.html |
Cytat:
Przecież to kwestia dodania do nawozów odpowiedniego środka albo zwykły oprysk - to jest normalny zabieg w procesie pielęgnacji trawnika. |
Żadne problemy. Budowniczowie zapomnieli spryskać glebę środkiem grzybobójczym, więc sobie rosną. Dla stanu murawy nie tworzą zagrożenia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl