Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wisl@k_TS 08.11.2010 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1007445)
Mam taki problem, mianowicie od pewnego czasu kiedy przychodzi mi komunikat z avasta, za chwilę pojawia się informacja o błędzie aplikacji gg i gg się wyłącza ma ktoś podobny problem ?

Dwa razy miałem taki problem z GG (ale Avast nie miał z tym nic wspólnego) i za każdym razem przyczyną była Java, musiałem ją zaktualizować. Jak coś to napisz do pomocy technicznej GG, nie wiem jak teraz, ale kiedyś błyskawicznie otrzymałem pomoc.

Konrad. 08.11.2010 16:45

Kojarzy ktoś szrot z Oplowskimi częściami w KRakowie, bądź okolicach?

miba 08.11.2010 18:27

Poszukuję obrazka/zdjęcia stąd (bez napisu):

http://www.freewebs.com/portsunlight...love_rugby.jpg


Albo też czegoś w podobnym klimacie, pomoże ktoś?

Krakus! 08.11.2010 20:17

Znacie jakieś dobre i tanie porady prawne z prawa rodzinnego na terenie Krakowa ?

szczepanwislak 08.11.2010 23:40

Czy wśród forumowiczów jest ktoś kto interesuję się dość szczegółowo turystyką ??
bo wiem , że taka osoba na pewno by mi pomogła
a głownie chodzi mi o pytanie dotyczące zagospodarowania turystycznego Podkarpacia ?? Jakie ono jest i parę argumentów potwierdzających tą tezę.

kreseq 09.11.2010 03:45

Czy wiecie moze czy procz osobnej imprezy falangistow w Krakowie 11.XI beda jakies konkretne marsze ?
Nie chodzi mi tutaj oczywiscie o zadne teczowe dyrdymaly.

PS: U nas bedzie chyba goraco bo lewacy robia blokade :D

WISŁAZWE 09.11.2010 09:16

* szczepanwislak * sprawdź e-mail. :)

Kolumbus 09.11.2010 11:46

Potrzebuje zakupic jakąs nową maszynke do strzyzenia włosów, może ktos polecic coś dobrego?Najważniejsze żeby ta nowa maszynka potrafiła dobrze strzyc włosy w miejscach typu skronie czy bitelsy:D, bo mój obecny Philiphs jakoś sobie średnio z tym radzi.

Zapomniałem dopisac, że chodzi mi o strzyżenie na bardzo krótko typu 2-4 mm

tomo 09.11.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1007838)
Czy wśród forumowiczów jest ktoś kto interesuję się dość szczegółowo turystyką ??
bo wiem , że taka osoba na pewno by mi pomogła
a głownie chodzi mi o pytanie dotyczące zagospodarowania turystycznego Podkarpacia ?? Jakie ono jest i parę argumentów potwierdzających tą tezę.

Mogę Ci pomóc ale ODBLOKUJ PW... .

Żmijka 09.11.2010 12:51

Zapewne są na form osoby które brały ZASTRZYKI ZE STERYDÓW W KOLANO ? Jak tak to prosiłabym o prv, chciałabym coś spytać :)

wierny 09.11.2010 17:01

Oglądał ktoś skrzydlate świnie? Warto?

Faitmen 09.11.2010 17:49

Jaki polecacie telefon taki do 1000 zł... chodzi mi przede wszystkim bajery ;) w sensie aparat dobry, odtwarzacz MP3, dobry dostep do neta, w sensie najlepiej WiFi... no i w miare duzy wyswietlacz...? i jeszcze zeby bateria w miare dobrze trzymała...

Nowohucianin^^ 09.11.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1008102)
Oglądał ktoś skrzydlate świnie? Warto?

http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=2155&page=33 tam masz ze dwa, trzy posty co do tego filmu..

MOJE PYTANIE: Jakaś zawodówka w Krakowie tylko musi być zaoczna.. podsyłajcie wszelakie linki :)

Hamas_kr 09.11.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1007872)
Czy wiecie moze czy procz osobnej imprezy falangistow w Krakowie 11.XI beda jakies konkretne marsze ?
Nie chodzi mi tutaj oczywiscie o zadne teczowe dyrdymaly.

PS: U nas bedzie chyba goraco bo lewacy robia blokade :D

Falangiści nie znaleźli sobie innych maoistycznych współtowarzyszy i jadą na NOP-owską do Wrocławia... ;-)

Większość patriotów/narodowców wybierze pewnie tak jak my kawałek swojego miejsca w oficjalnym pochodzie.

wislacki 09.11.2010 18:31

Szukam strony internetowej gdzie znajdę notowania giełdowe z konkretnych dni wstecz (np. sprzed tygodnia).
Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Porter 09.11.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1007546)
Kojarzy ktoś szrot z Oplowskimi częściami w KRakowie, bądź okolicach?

Nie spotkałem się ze stricte szrotem oplowskim... możesz spróbować:
- po prawej za wiaduktem na Warszawę
- w Bibicach po prawej vis-à-vis zjazdu Kosynier
- "Hans Car" ale się przenieśli tel. 12 6531825 dzwoń
patrz tu http://katalog.pf.pl/Kraków/Samochod...0R10C-m14.html

jak napiszesz pw. czego szukasz to może poradzę konkretnie bo trochę zwiedziałem szroty miesiąc temu

Bartoch3tsw 09.11.2010 19:17

Ile wynosi pierwiastek 5 stopnia z 7 i pierwiastek 5 stopnia z 4?

wierny 09.11.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1008152)
Szukam strony internetowej gdzie znajdę notowania giełdowe z konkretnych dni wstecz (np. sprzed tygodnia).
Z góry dziękuję za wszelką pomoc

http://www.money.pl/gielda/archiwum/spolki/

WISŁAZWE 09.11.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartoch3tsw (Post 1008185)
Ile wynosi pierwiastek 5 stopnia z 7 i pierwiastek 5 stopnia z 4?

Swego czasu liczyłem takie rzeczy w excelu :)

Ze wzoru =X^(1/5)

X- Twoja liczba
(1/5) - druga liczba to stopień pierwiastka w tym wypadku 5.
^ - znak pierwiastka w excelu.

Czyli:
= 7^ (1/5) = 1,319507911
= 4^ (1/5) = 1,475773162

chyba, że się mylę to niech ktoś poprawi :)

Żmijka 09.11.2010 20:18

Gdzie sprawdze liste meczy w kadrze Pawła Brożka? o jakos nie mogę ogarnąć.

piter116 09.11.2010 21:02

Witam.

Zużyłem w ciągu miesiąca 120 m3 gazu, 2 taryfa (mieszkam od miesiąca), jakiego rachunku mogę się spodziewać? Oczywiście Kraków, dokładnie okolice Ronda Mogilskiego.

Lupo 09.11.2010 21:11

potrzebuję opisać most Karola w Pradze. Niestety zadanie jest o tyle trudne, że nie ma to być historia mosty itp a sam jego opis architektoniczny -.- Robił z Was ktoś coś takiego??

WISŁAZWE 09.11.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1008227)
Gdzie sprawdze liste meczy w kadrze Pawła Brożka? o jakos nie mogę ogarnąć.

Tutaj mecz pod patronatem FIFY
http://www.fifa.com/worldfootball/st...938/index.html


Takie coś znalazłem jeszcze:

Kod:

Data: 2009-10-14
Miasto: Chorzów
Mecz: Polska - Słowacja
Wynik: 0:1
Rozgrywki: EMŚ

Data: 2009-09-09
Miasto: Maribor
Mecz: Słowenia - Polska
Wynik: 3:0
Rozgrywki: EMŚ 2010

Data: 2009-09-05
Miasto: Chorzów
Mecz: Polska - Irlandia Płn.
Wynik: 1:1
Rozgrywki: EMŚ 2010

Data: 2009-08-12
Miasto: Bydgoszcz
Mecz: Polska - Grecja
Wynik: 2:0
Rozgrywki: MT

Data: 2009-02-11
Miasto: Portugalia
Mecz: Polska - Walia
Wynik: 1:0
Rozgrywki:  MT

Data: 2009-02-07
Miasto: Portugalia
Mecz: Polska - Litwa
Wynik: 1:1
Rozgrywki:  MT

Data: 2008-11-19
Miasto: Dublin
Mecz: Irlandia - Polska
Wynik: 2:3
Rozgrywki: MT

Data: 2008-10-15
Miasto: Bratyslawa
Mecz: Slowacja - Polska
Wynik: 2:1
Rozgrywki: EMS 2010

Data: 2008-10-11
Miasto: Chorzów
Mecz: Polska - Czechy
Wynik: 2:1
Rozgrywki: EMS 2010

Data: 2008-03-26
Miasto: Kraków
Mecz: Polska - USA
Wynik: 0:3
Rozgrywki: MT

Data: 2008-02-02
Miasto: Pafos
Mecz: Polska - Finlandia
Wynik: 1:0
Rozgrywki: MT

Data: 2007-12-15
Miasto: Antalya
Mecz: Polska - Bosnia i Hercegowina
Wynik: 1:0
Rozgrywki: MT

Data: 2007-10-17
Miasto: Lódz
Mecz: Polska - Wegry
Wynik: 0:1
Rozgrywki: MT

Data: 2006-06-20
Miasto: Hannover
Mecz: Kostaryka - Polska
Wynik: 1:2
Rozgrywki: MS 2006

Data: 2006-06-14
Miasto: Dortmund
Mecz: Niemcy - Polska
Wynik: 1:0
Rozgrywki: MS 2006

Data: 2006-06-09
Miasto: Gelsenkirchen
Mecz: Polska - Ekwador
Wynik: 0:2
Rozgrywki: MS 2006

Data: 2006-05-30
Miasto: Chorzów
Mecz: Polska - Kolumbia
Wynik: 1:2
Rozgrywki: MS 2006

Data: 2006-03-28
Miasto: Rijad
Mecz: Arabia Saudyjska - Polska
Wynik: 1:2
Rozgrywki: MT

Data: 2005-11-16
Miasto: Ostrowiec Sw.
Mecz: Polska - Estonia
Wynik: 3:1
Rozgrywki: MT

Data: 2005-04-27
Miasto: Chicago
Mecz: Meksyk - Polska
Wynik: 1:1
Rozgrywki: MT


+ Polska - Kamerun :)

neq. 09.11.2010 21:31

cześć. gram sobie w nfs carbon i cały czas ściąga mnie w prawo przy naciskam jazdę prosto, próbowałem zmieniać klawisze czy aby strzałka w prawo nie jest popsuta ale jak daje jakiekolwiek inne to jest tak samo:( licze na pomoc

LuKaS TSW 09.11.2010 21:40

Czy da się wejść na bilet innej osoby na mecz?Konkretniej chodzi mi o to czy można wejść na bilet osoby z FC która nie da rady jechać na to spotkanie?

Zola 09.11.2010 21:41

Orientuje sie Ktos, o co chodzi z "zadaniem promocyjnym" w PIZZY HUT - a dokladniej "srody z orange" - nowa promocja, ze druga pizza gratis, itd, po okazaniu kodu i "wykonaniu zadania promocyjnego"? Co kryje sie pod haslem "zadanie promocyjne"? :)

Z góry Dzieki !

Marcinklon 09.11.2010 21:46

Witam potrzebuję jakieś info na temat tej miejscówki http://www.opuszczone.com/galerie/krk-willa/index.php nie jestem z Krakowa a tam nie ma żadnych namiarów jak ktoś rozpozna lub ma info czy to jeszcze stoi i czy to ktoś pilnuję/administruje (jak by trzeba było uzyskać pozwolenie) to proszę na priv bo nie śledzę tego tematu na bieżąco chodzi o miejsce do wykonania zdjęć w takim klimacie. Info na temat podobnych miejscówek mile widziane


pozdro

Kibic z Grodu Kraka 09.11.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 1008278)
Witam potrzebuję jakieś info na temat tej miejscówki http://www.opuszczone.com/galerie/krk-willa/index.php nie jestem z Krakowa a tam nie ma żadnych namiarów jak ktoś rozpozna lub ma info czy to jeszcze stoi i czy to ktoś pilnuję/administruje (jak by trzeba było uzyskać pozwolenie) to proszę na priv bo nie śledzę tego tematu na bieżąco chodzi o miejsce do wykonania zdjęć w takim klimacie. Info na temat podobnych miejscówek mile widziane


pozdro

Kojarze to miejsce jako ul.Beliny-Prażmowskiego nie jestem pewnien ale to już jest wyremontowane

FajQ 09.11.2010 22:12

Cytat:

Witam potrzebuję jakieś info na temat tej miejscówki http://www.opuszczone.com/galerie/krk-willa/index.php nie jestem z Krakowa a tam nie ma żadnych namiarów jak ktoś rozpozna lub ma info czy to jeszcze stoi i czy to ktoś pilnuję/administruje (jak by trzeba było uzyskać pozwolenie) to proszę na priv bo nie śledzę tego tematu na bieżąco chodzi o miejsce do wykonania zdjęć w takim klimacie. Info na temat podobnych miejscówek mile widziane
Ten budynek jest niedaleko ronda Mogilskiego ulica Prażmowskiego o ile pamiętam.Zresztą na dwunastym zdjęciu widać szkieletorka.

Nowohucianin^^ 09.11.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1008274)
Czy da się wejść na bilet innej osoby na mecz?Konkretniej chodzi mi o to czy można wejść na bilet osoby z FC która nie da rady jechać na to spotkanie?

TAK, wchodziłem tak na mecz z Lechią :)

Kibic z Grodu Kraka 09.11.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1008250)
Witam.

Zużyłem w ciągu miesiąca 120 m3 gazu, 2 taryfa (mieszkam od miesiąca), jakiego rachunku mogę się spodziewać? Oczywiście Kraków, dokładnie okolice Ronda Mogilskiego.

Ja mam taryfę W3 przy zużyciu 61m3 FV=211zł wiec powinienes rachunek kolo 300zl dostać

fan1906 09.11.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 1008298)
Ja mam taryfę W3 przy zużyciu 61m3 FV=211zł wiec powinienes rachunek kolo 300zl dostać

a na co ty tyle gazu zużywasz???/ żydów gazujesz czy co?

Marcinklon 09.11.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 1008293)
Ten budynek jest niedaleko ronda Mogilskiego ulica Prażmowskiego o ile pamiętam.Zresztą na dwunastym zdjęciu widać szkieletorka.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 1008290)
Kojarze to miejsce jako ul.Beliny-Prażmowskiego nie jestem pewnien ale to już jest wyremontowane

Dzięki za odpowiedzi
pzdr

MISTA92 10.11.2010 00:36

Panowiee pytanie z górnej półki
gdzie kupię jakieś róże lub kwiaty nie daleko R22?:)?

Manson33 10.11.2010 01:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 1008351)
Panowiee pytanie z górnej półki
gdzie kupię jakieś róże lub kwiaty nie daleko R22?:)?

Ulica Lea róg Skarbińskiego, park koło kościoła Misjonarzy.
Ulica Lea na rogu z ulicą Kronikarza Galla, przed szpitalem MSW.

Marcinnno 10.11.2010 09:40

Mam pytanie do osoby , która ogląda program Mam Talent. Poszukuję wideo w, którym dziewczyna śpiewała wraz z bodajże trzema chłopakami refren piosenki : "Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys '' Została bardzo pochwalona przez Agnieszkę Chylińską.

Potrzebuję trzy piosenki z tego wideo : 2:45 , 1:35 , 0:30 http://www.plejada.pl/198207,3,jedre...iec,wideo.html

Bialagwiazda 10.11.2010 09:52

Na milanos.pl powinieneś znaleźć bo tam wrzucają filmiki z każdego odcinka mam talent.

Rybka fan :) 10.11.2010 10:48

witam, mam takie pytanie: w razie zgubienia karnetu ile kosztuje wydanie duplikatu?

kornd 10.11.2010 11:44

Mógłby ktoś podać link do strony na której można było znaleźć odnośniki do forum wszystkich budowanych stadionów w Polsce?

Jot 10.11.2010 12:00

http://www.skyscrapercity.com/tags.php?tag=stadiony


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl