![]() |
|
"3miliony 600" skąd ona to bierze ?! chyba sobie na prędce wymyśliła oby tylko coś powiedzieć..
|
Cytat:
|
największym wałkiem, jak nie potężnym WAŁEM jest to, że niedziałkoska (celowo z małej litery i bez w) ciągle jeszcze siedzi w ZIKiT i dalej pieprzy farmazony o budowie naszego stadionu..
|
Telebimy na Stadionie Wisły Kraków mogą być tańsze, niż wylicza miasto
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...-niz,id,t.html |
Przypadkiem podsluchalem rozmowe:
Jacek: Słuchaj ! Ty będziesz robiła dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z NIK-u wzięła za tyłek. Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, zikitowski leb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami ! Na tym telebimie za cwierc ceny to moga puszczac filmy z toba i mezem, a my, zapamiętaj sobie to, kupimy ekran za pelna stawke, z obsluga obcojezyczna i tlumaczami. Pracujacymi na 3 zmiany. "Trzy zmiany" - słownie. Jola: Ale to jest .... MILION SZESET !!! Jacek: Zapłacimy ! Zapłacimy !!! Telebim wybuduje na zlecenie japonska instytucja i zapłacimy. Rachunki mam od tlumaczy na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I bedziemy placic, placic i placic. Jola: To znaczy - nie chcesz zarobić ?! Jacek: Powiedz mi po co jest ten telebim ? Jola: Po klase ELITE, ale.... Jacek: Nie ma ale. Ten telebim odpowiada żywotnym potrzebom Wisly na klase ELITE. Wisly i całego krakowskiego społeczeństwa. To jest telebim na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym telebimem ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest telebim na stadionie miejskim, zbudowany w oparciu o sześć instytucji, który sobie zostanie rozbityprzez moich na jesien, podczas derbow, I co się wtedy zrobi ? Jola: Protokół zniszczenia… ? Jacek: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, LED-owych inwestycjach. Koniaczku ? DAWAC NIK !!!!!!!!!!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym są to jakieś dziwne proporcje. Słyszałem o 4:3, 16:9, 19:10, ale 20:7 już nie. Maksymalny kinowy widescreen to 2,4:1, czyli przy szerokości 19,8 wysokość wychodzi 8,25 a nie 6,95. Mecz jest kręcony w proporcjach 16:9. |
oni ogólnie już nad niczym nie panują - raz jest jeden telebim, raz dwa. Raz jest w zakresie robót, raz nie (tak jak murawa, którą nam dali z łaski). Raz okazuje się, że projekt zieleni i otoczenia został zlecony, raz że go w ogóle nie ma. Szkoda tylko, 7 kotów że nie udało się nagrać podsłuchanej rozmowy.
Pozostaje mieć nadzieję, że jak NIK się weźmie za odpowiedzialnych za ten stan urzędników to znajdzie się ktoś kto im wszystko, zawsze wyśpiewa. |
popatrzcie na stadion Hoffenhaim, pojemność praktycznie ta sama, cena niższa .. coś pięknego
otoczenie stadionu !! ( parkingi ) : http://farm3.static.flickr.com/2511/...90e0b83e_b.jpg elewacja : http://farm3.static.flickr.com/2769/...02a07a5e_b.jpg w środku : http://farm3.static.flickr.com/2534/...69324978_b.jpg jak się chce to można .. |
Cytat:
Proszę Was nie wklejajcie takich zdjęć bo człowiekowi tylko ciśnienie skacze z wkur.....a jak za te pieniadze moglibyśmy mieć stadion na miarę Wielkiego klubu... ...bo już powoli zaczynam się przyzwyczajać do naszego klocka |
Cytat:
|
mam pytanie o baze szkoleniowa. Przepraszam, jezeli bylo gdzies juz w tym watku, ale nie moge znalezc. Otoz, gdzie by ta baza miala byc? Czy Wisla ma jakies tereny w Krakowie, czy baza ma byc w Myslenicach?
Moze to glupie pytanie, ale nie orientuje sie w tym temacie, a jestem ciekaw gdzie by to mialo byc. :) |
elewacja?? dajcie spokój, kawałek jakiejś siatki, kratownicy na gołych stopnicach (no może po za częścią od strony głównego wejścia )
http://www.spox.com/de/sport/fussbal...tadion-514.jpg Otoczenie? Asfaltowa pustynia jaka i u nas będzie, takie rozwiązanie parkingu to dla mnie również porażka, tak jak jego brak. |
...usilnie szukam możliwości kupienia biletów na mecz z Australia i bez skutku jak narazie... dzwoniłem nawet do PZPN pod ich infolinie i odesłali mnie do organizatora meczu czyli wisla krakow!! jak ona moze byc organizatorem jak formalnie nie ma prawa do obiektu) i do sprawdzenia informacji na stronie pzpn.pl no wiec wchodzę na ta stronę i tam jest napisane dokładnie od wczoraj:
Polska - Australia 7 września 2010 r., godz. 20:30 Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie Ze względu na problemy techniczne sprzedaż biletów na mecz Polska - Australia została wstrzymana.Wkrótce na www.pzpn.pl poinformujemy Państwa o sprzedaży biletów na ten mecz. Przepraszamy za opóźnienie i wszystkie niedogodności. (pzpn.pl) heheheh będzie wstyd na cala Polskę i kawałek Australii.... głównymi utrudnieniami technicznymi sa osoby Jacka M. pseudonim `rozrzutny` i Joanna N. pseudonim `brutalna` skrajna nieodpowiedzialnością jest dopuszczenie do sytuacji w której w jeden dzień będzie zamontowany system identyfikacji biletów a w następny będzie wpuszczone parę tysięcy kibiców za pośrednictwem tegoż systemu. skrajna nieodpowiedzialnościa jest wpuszczanie tak dużej liczby ludzi na obiekt który nie był w tym kierunku przetestowany. to jest jedna wielka ogromna kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Cytat:
Aczkolwiek, ciekawe jakie będą konsekwencje, jak do tego meczu nie dojdzie. Wtedy ten temat trafi do wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce... |
Fajnie by było, jakby cała ta lipa poszła w Polskę...żeby dowiedzieli się wszyscy jak buduje się w Krakowie.
|
Nie w całym Krakowie... Na R22 tylko tak to wygląda bo gównodowodzący nie chce "zejść na psy"
|
Poczekać.To tylko kwestia czasu kiedy NIK zainteresuje się tematem.W przeciwnym razie całkowicie zwątpię w tą instytucję.
Z ciekawości zapytam. Czy Majchrowski dalej ma immunitet? |
Cytat:
Wszystko zalezy od tego o czym piszesz, czy do odpowiednich osob, jak dobierzesz materialy i czy twoje argumenty maja wiekszy sens a nie opieraja sie tylko na tym ze jest wydana duza kasa a obiekt jest nieestetyczny. Powodzenia w dalszej walce im wiecej nas jest tym lepiej. |
Tak to jest z publicznymi pieniędzmi - 3,6 mln złotych - 1,4 mln wydali by na telebimy, reszta poszła by do kieszeń ;)
Pamiętam sytuacje z przed kilku lat kiedy na projekt jakiegoś forum internetowego urzędu z Pomorza wzięli ogromne pieniądze z Unii Europejskiej, na instalacje i na sztab adminów i moderatorów, który to miał dbać o to forum. Skończyło się na tym, że zainstalowali darmowy skrypt phpBB2, a postów tych urzędników/moderatorów było może 4 na tydzień. Największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście temat odnośnie marnotrawienia unijnych pieniędzy. Wtedy informacje rozeszła się na całą Polskę i każdy mógł skomentować ich rozrzutność. O ile pamiętam rozchodziło się o kwotę bliską 100 tys. euro - przyznacie, że jak na darmowe forum phpBB2 to dosyć spore koszta :) Chciałbym też podjąć jedną z kwestii związanych ze stadionem. Jeżeli jakimś niewyobrażalnym cudem faktycznie stadion będzie w całości oddany do użytku na początku listopada (w co niestety nie chce mi się wierzyć) to chciałbym, żebyśmy spytali Majchrowskiego, zikit, Niedziałkowską jak to się stało, że budowa i oddanie trybuny C będzie trwać od kwietnia 2009 roku do września 2010 czyli grubo ponad rok (+5 miesięcy) a budowę bardziej rozbudowanej trybuny (sektory vip, dziennikarskie - dodatkowe okablowanie, szatnie, itp itd) będzie trwało tylko 10/11 miesięcy bo na dobrę pracę rozpoczęły się z początkiem roku a oddanie planują na początek listopada. |
widok z samej góry narożnika rządzi :)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yczenie/39526/ brawo projektant! |
Nie przesadzajmy, to są najtańsze miejsca na stadionie, a boisko widać całe...
Cytat:
|
Obraz z kamery o 15:01. Pracują przy elewacji w narożniku przy trybunie północnej? 8 osób na trybunie C.
|
Cytat:
taaa szczególnie majchrwoski i niedziałkowska działają w tym kierunku najintensywniej. link ze strony rmf24.pl, mowili o tym tez w faktach o 13 |
sama C i E to nieco ponad 18 tys miejsc.. cos im sie pomylilo :)
|
a mi się marzy żeby mecz doszedł do skutku... jednak żeby okazało się że bramki na stadionie nie są w stanie wpuścić tych 13 tyś widzów... i żeby cześć widzów w ogóle nie weszła na stadion przed końcowym gwizdkiem... wtedy może co poniektórzy otwarli by oczy...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
pomyśl logicznie Vip nie zapłaci za loże a Wisła dużo straci na tym, bo Vip to gruba kasa i potencjalny sponsor. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl