![]() |
Jeżeli nie masz informacji z szatni/klubu, to może bacz na słowa, bo określenie figurant jest dość mocne.
Ja skłaniałbym się ku tezie, że Sobol bardzo dużo drużynie dawał, ale nie wszystko, co drużyna grała, zawdzięczała akurat jemu. Co chyba nie jest wielkim odkryciem, to takie wiślackie common knowledge. Ale jeżeli widzisz coś więcej, proszę, podziel się swoją analizą. A jeżeli wiesz, to tym bardziej - przekaż informację. |
Dla wszystkich którzy zaraz będą chcieli zamiany trenerskiej (tak jak już to niejednokrotnie przerabialiśmy w przypadku Kazimierza Moskala) przypominam, że Sobolewski był już raz tymczasowym trenerem Wisły pod koniec 2016 r.
Bilans meczów: 19.11.16 r. - Pogoń Szczecin, wyjazd - 2:6 26.11.16 r. - Arka Gdynia, domowy - 5:1. 30.11.16 r. - Lech Poznań (PP), domowy - 2:4. 03.12.16 r. - Lechia Gdańsk, domowy- 3:0. 10.12.16 r. - derby, domowy - 1:1. 16.12.16 r. - Ruch Chorzów, wyjazd - 0:1. |
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo. |
Cytat:
|
Cytat:
Dostał ofertę zostania pierwszym trenerem. Miała Wisła zwolnić Stolarczyka i awansować Sobola żeby nie odszedł? |
Cytat:
|
Przestańcie tak zachwalać Sobola, bo jak był naszym trenerem to tak super nie było. MaLk wyżej idealnie to podsumował. Sobol wygrał kilka meczy w Płocku i nagle się okazuje, że to on był trenerem a nie Stolar? Proszę Was.
|
Dokładnie. Póki co to wydaje się, że Sobol jedzie na przygotowaniach Ojrzyńskiego.
A jeśli u nas coś nie pykło w przygotowaniach do sezonu, to Sobol też dołożył do tego swoją cegiełkę, bo przecież był z drużyną w trakcie tych przygotowań, asystował przez kilka pierwszych kolejek Stolarowi. Wtedy wszystko hulało czy może już w tamtym czasie były widoczne symptomy nadciągającego kryzysu? :> |
Cytat:
kto Ojrzynskiemu przygotowywał druzynę ?:> |
Cytat:
10 znaków. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła to Wisła. Po co drążysz temat?
|
i Zdenek w debiucie strzela Angolom :)!!!
|
Cytat:
|
Brawo Cobra zasłużył
|
Kurde, przydalby sie teraz Zdenek , juz nue tylke pilkarsko , bo zaden z niego wirtuoz czy inny napadzior, ale charakter i jaja , cos czego wctej druzynie absolutnie nie ma , ....poza Pawlem i Kubą , reszta to ......
|
Trzy zwycięstwa w czterech wrześniowych meczach - Radosław Sobolewski z pierwszą nagrodą Trenera Miesiąca w karierze!
|
Robi robotę, ciekawe jak Wisła będzie wyglądała po przerwie na reprezentację, czas powiedzieć sprawdzam
|
Ja .......ę, Brylant, te Twoje mądrości są ponadczasowe.
|
|
Należy Sobolowi pogratulować, ale jednocześnie ciśnięcie po naszych trenerach jest słabe. Zresztą wystarczy, że przyjda i u niego ciężkie momenty i zacznie mieć gorsza prasę (czego mu nie życzę, ale dotyka to każdego trenera).
|
Poll Llonch z golem dla Willem II, przyczynił sie do wygranej 2-1. Teraz dopiero by sie nam przydał. To był jego debiutancki gol w Eredivisie.
|
W meczu Wisly Płock z Jagiellonią do siatki trafił Alan Uryga. Dowodzona przez Radka Sobolewskiego ekipa została liderem tabeli. W pierwszym składzie Jagielloni Imaz (zmieniony), cały mecz Arsenicia. Kostal cały mecz na ławce.
W trwającym meczu Śląska z Arką bramkę zdobył Michał Chrapek. W piewrszym składzie też Krzysztof Mączyński |
Za chwilę ktoś wyleci,że Ojrzyński zostawił mu gotową drużynę :rotfl:
|
Jest tylko jeden gość, który może nas teraz uratować:
Franek Smuda czyni cuda! http://weszlo.com/wp-content/uploads...da-590x410.jpg Jak zatrudnimy Smudę to on namówi Cupiała na powrót, w końcu są przyjaciółmi :D |
Wywiad z Alanem Urygą, są pytania o Wisłę i Jadczaka:
https://www.przegladsportowy.pl/chwi...wywiad/ql8ktnq |
Wczoraj urodziny, podobno 37 miał Kalu Uche, chyba jeden z naszych najlepszych zawodników w historii, gośc który przyszedł do nas z 3 ligi Hiszpańskiej zanim to jeszcze było modne
|
Kiko Ramirez i Goncalo Feio zostali zwolnieni z AO Ksanti.
|
a coz sie dziwisz ze go Xanthi wyjebało jak to typowy wuefista ha ha;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl