Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

czaro 05.10.2019 12:45

Jeżeli nie masz informacji z szatni/klubu, to może bacz na słowa, bo określenie figurant jest dość mocne.

Ja skłaniałbym się ku tezie, że Sobol bardzo dużo drużynie dawał, ale nie wszystko, co drużyna grała, zawdzięczała akurat jemu. Co chyba nie jest wielkim odkryciem, to takie wiślackie common knowledge.

Ale jeżeli widzisz coś więcej, proszę, podziel się swoją analizą. A jeżeli wiesz, to tym bardziej - przekaż informację.

Brozinho_23 05.10.2019 14:37

Dla wszystkich którzy zaraz będą chcieli zamiany trenerskiej (tak jak już to niejednokrotnie przerabialiśmy w przypadku Kazimierza Moskala) przypominam, że Sobolewski był już raz tymczasowym trenerem Wisły pod koniec 2016 r.


Bilans meczów:
19.11.16 r. - Pogoń Szczecin, wyjazd - 2:6
26.11.16 r. - Arka Gdynia, domowy - 5:1.
30.11.16 r. - Lech Poznań (PP), domowy - 2:4.
03.12.16 r. - Lechia Gdańsk, domowy- 3:0.
10.12.16 r. - derby, domowy - 1:1.
16.12.16 r. - Ruch Chorzów, wyjazd - 0:1.

leszekpw 05.10.2019 17:03

Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.

Vinci 05.10.2019 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1543940)
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.

Płock zdaje się nie ma klubu rozpieprzonego przez psychopatów z własnych trybun. Nasz był sabotowany i okradany ładnych kilka lat. Niech Sobol popracuje tyle co Stolar to będziesz oceniał. Póki co jest w tej lidze debiutantem..

Aalcman 05.10.2019 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1543940)
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.

To znaczy, co miała zrobić Wisła? Łańcuchem go przykuć do stołka przy Reymonta albo w Myślenicach?
Dostał ofertę zostania pierwszym trenerem. Miała Wisła zwolnić Stolarczyka i awansować Sobola żeby nie odszedł?

MaLk 05.10.2019 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1543940)
Po prostu uważam że Sobolewski jest lepszym trenerem i to był wielki błąd puszczenie go do Płocka który jeszcze odbije nam się czkawka.
Stolarczyk jest dobry w motywowanie zawodników ale nie ma aż takiego warsztatu. Widać tu fakt że Sobolewski asystował u paru znanych trenerów i wyniósł sporo.

Rozważny człowiek zaczekałby do uzyskania odpowiedniej próby, aby dokonać takiej oceny. Sobolewski, z całym szacunkiem, nie miał nawet okazji przepracować okresu przygotowawczego z żadną drużyną, nie wspominając o tym, że z Płockiem nie rozegrał jeszcze nawet połowy rundy. A Stolarczyk miał równie błyskotliwe wejście do Wisły. Pożyjemy, zobaczymy.

konrad123 06.10.2019 11:21

Przestańcie tak zachwalać Sobola, bo jak był naszym trenerem to tak super nie było. MaLk wyżej idealnie to podsumował. Sobol wygrał kilka meczy w Płocku i nagle się okazuje, że to on był trenerem a nie Stolar? Proszę Was.

Smuga 06.10.2019 14:57

Dokładnie. Póki co to wydaje się, że Sobol jedzie na przygotowaniach Ojrzyńskiego.

A jeśli u nas coś nie pykło w przygotowaniach do sezonu, to Sobol też dołożył do tego swoją cegiełkę, bo przecież był z drużyną w trakcie tych przygotowań, asystował przez kilka pierwszych kolejek Stolarowi. Wtedy wszystko hulało czy może już w tamtym czasie były widoczne symptomy nadciągającego kryzysu? :>

szprotson 07.10.2019 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1544111)
Dokładnie. Póki co to wydaje się, że Sobol jedzie na przygotowaniach Ojrzyńskiego.

A jeśli u nas coś nie pykło w przygotowaniach do sezonu, to Sobol też dołożył do tego swoją cegiełkę, bo przecież był z drużyną w trakcie tych przygotowań, asystował przez kilka pierwszych kolejek Stolarowi. Wtedy wszystko hulało czy może już w tamtym czasie były widoczne symptomy nadciągającego kryzysu? :>

czyli kogo
kto Ojrzynskiemu przygotowywał druzynę ?:>

wolfy 07.10.2019 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1544185)
czyli kogo
kto Ojrzynskiemu przygotowywał druzynę ?:>

Carillo.
10 znaków.

czaro 07.10.2019 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1544194)
Carillo.
10 znaków.

Ale drużynę Carillo przygotował Sobolewski, czyli w zasadzie Ojrzyński.

wolfy 07.10.2019 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1544204)
Ale drużynę Carillo przygotował Sobolewski, czyli w zasadzie Ojrzyński.

Ale w Płocku, czy Krakowie?

czaro 07.10.2019 17:21

Wisła to Wisła. Po co drążysz temat?

picasso 11.10.2019 21:27

i Zdenek w debiucie strzela Angolom :)!!!

WRANGLER 11.10.2019 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1544296)
i Zdenek w debiucie strzela Angolom :)!!!

Należało mu się! Fajny chłopak. Mam nadzieję, że do nas wróci :)

brylant17 12.10.2019 06:41

Brawo Cobra zasłużył

gizmowisla 12.10.2019 09:11

Kurde, przydalby sie teraz Zdenek , juz nue tylke pilkarsko , bo zaden z niego wirtuoz czy inny napadzior, ale charakter i jaja , cos czego wctej druzynie absolutnie nie ma , ....poza Pawlem i Kubą , reszta to ......

mitmichael 17.10.2019 12:13

Trzy zwycięstwa w czterech wrześniowych meczach - Radosław Sobolewski z pierwszą nagrodą Trenera Miesiąca w karierze!

brylant17 17.10.2019 19:22

Robi robotę, ciekawe jak Wisła będzie wyglądała po przerwie na reprezentację, czas powiedzieć sprawdzam

TIR_DO_SŁUBIC 17.10.2019 21:26

Ja .......ę, Brylant, te Twoje mądrości są ponadczasowe.

brylant17 20.10.2019 09:59

Przestań się mazać


https://pbs.twimg.com/media/EHP9jjeW...ng&name=medium

Karherop 21.10.2019 14:30

Należy Sobolowi pogratulować, ale jednocześnie ciśnięcie po naszych trenerach jest słabe. Zresztą wystarczy, że przyjda i u niego ciężkie momenty i zacznie mieć gorsza prasę (czego mu nie życzę, ale dotyka to każdego trenera).

mitmichael 26.10.2019 20:09

Poll Llonch z golem dla Willem II, przyczynił sie do wygranej 2-1. Teraz dopiero by sie nam przydał. To był jego debiutancki gol w Eredivisie.

IncognitoTSW 27.10.2019 16:00

W meczu Wisly Płock z Jagiellonią do siatki trafił Alan Uryga. Dowodzona przez Radka Sobolewskiego ekipa została liderem tabeli. W pierwszym składzie Jagielloni Imaz (zmieniony), cały mecz Arsenicia. Kostal cały mecz na ławce.



W trwającym meczu Śląska z Arką bramkę zdobył Michał Chrapek. W piewrszym składzie też Krzysztof Mączyński

brylant17 27.10.2019 16:22

Za chwilę ktoś wyleci,że Ojrzyński zostawił mu gotową drużynę :rotfl:

Cycu 28.10.2019 19:23

Jest tylko jeden gość, który może nas teraz uratować:

Franek Smuda czyni cuda!

http://weszlo.com/wp-content/uploads...da-590x410.jpg

Jak zatrudnimy Smudę to on namówi Cupiała na powrót, w końcu są przyjaciółmi :D

Cycu 13.11.2019 22:25

Wywiad z Alanem Urygą, są pytania o Wisłę i Jadczaka:

https://www.przegladsportowy.pl/chwi...wywiad/ql8ktnq

Sylwus1988 16.11.2019 09:59

Wczoraj urodziny, podobno 37 miał Kalu Uche, chyba jeden z naszych najlepszych zawodników w historii, gośc który przyszedł do nas z 3 ligi Hiszpańskiej zanim to jeszcze było modne

fansorina 25.11.2019 16:29

Kiko Ramirez i Goncalo Feio zostali zwolnieni z AO Ksanti.

goodbay 25.11.2019 16:40

a coz sie dziwisz ze go Xanthi wyjebało jak to typowy wuefista ha ha;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl