Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Tylko_Wisła! 01.11.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 1002603)
Jest jakas stronka do ogladania filmow na megavideo bez limitów?? Bo wszedzie trzeba jakies konta, premium vip lub inne .......y. Z góry bardzo dziekuje .

zalukaj.pl wysyłasz smsa za 3 zł i masz tydzień oglądania filmów bez limitów :)

Kompletnie darmowej strony niestety nie znam.

szprotson 01.11.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 1002620)
zalukaj.pl wysyłasz smsa za 3 zł i masz tydzień oglądania filmów bez limitów :)

Kompletnie darmowej strony niestety nie znam.

iplex.pl ?
Jak masz nakrętki z coca-coli to coś tam sie dzieje wtedy :)

felipe 01.11.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1002453)
Gdzie można iść w Krakowie na squasha w miarę przystępnej cenie ?

Podbiję pytanie kolegi.

bebeto 01.11.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1002734)
Podbiję pytanie kolegi.

http://atlanticklub.pl/

wislak_92 01.11.2010 20:25

Dostalem mandat w wysokosci 50zl, oficjalny powod to zasmiecanie, chociaz chodzilo o spozywanie alk w miejscu publicznym i do tego nie mam 18lat i nie bylem w swoim miescie tylko 100km od Krk takze odpuscili i wypisali takie cos. Mandat przyjalem. Liczyc, ze sie przedawni czy zaplacic i miec swiety spokoj? No ewentualnie jakie sa skutki za nie zaplacenie za mandacik.

harimata 01.11.2010 20:28

Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.

WislakWiDoK 01.11.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1002749)
Dostalem mandat w wysokosci 50zl, oficjalny powod to zasmiecanie, chociaz chodzilo o spozywanie alk w miejscu publicznym i do tego nie mam 18lat i nie bylem w swoim miescie tylko 100km od Krk takze odpuscili i wypisali takie cos. Mandat przyjalem. Liczyc, ze sie przedawni czy zaplacic i miec swiety spokoj?

Zapłać im w podziękowaniu za to że nie masz sprawy w sądzie za alkohol ;)

arytmetyk 01.11.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1001466)
Witam
Czy jest na forum jakaś osoba obeznana z nowinkami ze świata komputerów?
Posiadam 2,5 kafla na laptopa. Można kupić coś dobrego za tą kwotę?
Gierki najnowsze pójdą na sprzęcie za taką kwotę? Będzie to sprzet raczej z górnej półki
?
Jeden z kolegów na tym forum polecał coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/58308-notebook...20-dvd-rw.html


Może jest coś jeszcze lepszego?
a może warto dołożyć jeszcze troszeczke jakby był duży przeskok za niewielką dopłatę?
Proszę o opinie

Tak jak koledzy pisali, ale jeśli to MUSI być laptop weż sobie coś z GeForcem, a nie IntelHDkiem, np:
http://sklep.sferis.pl/index.php/produkt,24768 , tylko koniecznie w tej wersji z GF 210M

Tego lapka mam, polecam, najnowsze gry chodzą na srednich, niskich detalach. LApek naprawde fajny ale tak jak koledzy mowili, jak chcesz do gry to kup stacjonarnego. Jakbys mial pytania to mow, jako ze juz zlozylem pare zestawow moge poradzic, jak Wislak Wislakowi.

jaszczur90 01.11.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 1002753)
Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.

Ja bym polecił Bronowice, Krowodrzę, Azory oraz Krowodrzę Górka. Z tym, że według mnie najlepiej to chyba wypada Krowodrza ( z tym, że część dzielnicy w okolicy ulic Królewska, Armii Krajowej, Piastowska ). Tu masz niedaleko stadion Wisły, blisko na miasteczko studenckie AGH, 10 min autobusem bądź tramwajem do rynku. Dużo zielenii.. bezpiecznie jes

Haudrek 01.11.2010 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1002453)
Gdzie można iść w Krakowie na squasha w miarę przystępnej cenie ?

Najtańszym miejscem z jakim dotychczas się spotkałem była chyba Cascada na ruczaju (35zł/h), jednak jest to w godzinach od 7 do 15... Trochę wcześnie ale z racji tego że mają tam tylko jeden kort to w tych godzinach jest najłatwiej o rezerwacje. Dla porównania we wszystkich pozostałych miejscach jakich byłem kort w tych godzinach kosztuje 45-50 zł, a w godzinach popołudniowych 50-60zł. Chyba że masz kartę Multisport to w większości ośrodkach dopłacasz od 5 do 10zł...

Padre1906 01.11.2010 20:49

Jeśli ktoś pisał prace o marketingu w naszym klubie proszę o kontakt na PW. Dziękuje z góry.

Mario Nh 01.11.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1001110)
oj z 4, 5 lat temu, ostatnia kolejka, Legia grała w Zabrzu...
10.05.2006

pamietam baaardzo dobrze ten mecz

Ja też. Zależało mi jednak na dokładnej dacie. Dzięki ;-)

mic 01.11.2010 20:51

Oddawal ktos szpik ? -> PW :)

wiślak 86 01.11.2010 21:16

Czy istnieje możliwość wyrobienia karty multisport nie pracując? Wiem że to przeważnie do firm trafia w ramach premii.

LanceTS 01.11.2010 21:28

Zna ktoś jakąś stronę skąd można ściągnąć XP z SP3? Bo jak wpisuje to mi sam SP znajduje.

Edit/ Prosiłbym o dokładne linki.

mic 01.11.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1002800)
Zna ktoś jakąś stronę skąd można ściągnąć XP z SP3? Bo jak wpisuje to mi sam SP znajduje.

darkwarez.pl/forum/index.php
peb.pl
thepiratebay.org
itd...

StelmiOriginal 01.11.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 1002753)
Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.

Moze bede stronniczy, ale polecam Nową Hutę, szczegolnie Wzgórza Krzesławickie. Widoki z osiedla piękne :) W ogole osiedle przyjemne, duzo parkow, placow zabaw, jest nowy Orlik... dojazd tramwajem 1,4,5. Pod dworzec glowny tramwajem 27minut. Niedlugo poszerzają Kocmyrzowską, bedzie jeszcze lepszy dojazd. No i Na Stoku jest za Wisłą :P

Co wyroznia NH od reszty miasta? Duzo zieleni, parków (czego brakuje na nowych osiedlach, wszedzie blok, parking, blok, parking etc), dobry dojazd.... i niskie ceny wynajmu i kupna.

małpa 01.11.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1002803)
Co wyroznia NH od reszty miasta?

najszybciej możesz stracić komórę i jedynki ;)


==

bez OT;

ktoś z Was ma nokie z E-series , możecie skonfigurować swojego mejla ? Czy też macie problem ?

Haudrek 01.11.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1002793)
Czy istnieje możliwość wyrobienia karty multisport nie pracując? Wiem że to przeważnie do firm trafia w ramach premii.

Karty Multisport nie trafiają w ramach premii, każda firma może sobie wykupić taki pakiet dla pracowników jeżeli tylko oni chcą (bo to pracownicy płacą za nie co miesiąc, nie pracodawca). Popytaj znajomych którzy mają firmy i którzy mają wykupionego multisporta, wówczas możesz sobie wyrobić u nich kartę i będziesz zarejestrowany jako ich pracownik. Dla nich to będzie też korzyść bo im więcej osób u nich w firmie ma te karty tym mniej za nie płacą.

węgorz2 02.11.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1002803)
Moze bede stronniczy, ale polecam Nową Hutę, szczegolnie Wzgórza Krzesławickie. Widoki z osiedla piękne :) W ogole osiedle przyjemne, duzo parkow, placow zabaw, jest nowy Orlik... dojazd tramwajem 1,4,5. Pod dworzec glowny tramwajem 27minut. Niedlugo poszerzają Kocmyrzowską, bedzie jeszcze lepszy dojazd. No i Na Stoku jest za Wisłą :P

Co wyroznia NH od reszty miasta? Duzo zieleni, parków (czego brakuje na nowych osiedlach, wszedzie blok, parking, blok, parking etc), dobry dojazd.... i niskie ceny wynajmu i kupna.

potwierdzam ,jesli planujecie dzieci to jest tu raj ,przede wszystkim na każdym osiedlu jest przedszkole ,w większosci szkoła ,place zabaw cały czas odnawiane ,jest gdzie pojeżdzić na rowerach masa ścieżek ,świetny dla dzieci basen kryty i rewelacyjny ze zjeżdzalniami otwarty kompleks basenowy ,
polecam HUTE chociaz pochodzę z PODGORZA ,jeszcze jak traficie jak ja w okolice CZYZYN to zaskoczy was spokój na osiedlach

wiślak 86 02.11.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Haudrek (Post 1002866)
Karty Multisport nie trafiają w ramach premii, każda firma może sobie wykupić taki pakiet dla pracowników jeżeli tylko oni chcą (bo to pracownicy płacą za nie co miesiąc, nie pracodawca). Popytaj znajomych którzy mają firmy i którzy mają wykupionego multisporta, wówczas możesz sobie wyrobić u nich kartę i będziesz zarejestrowany jako ich pracownik. Dla nich to będzie też korzyść bo im więcej osób u nich w firmie ma te karty tym mniej za nie płacą.


Nie do końca. Niekiedy zdarza się że że to właśnie firma sama płaci za pracownika( coś jak dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne). Ale kontynuując wątek czy wie ktoś ile taka karta kosztuje bo u nich na stronie nie ma takiej informacji? albo ma ktoś właśnie jakieś dojście do takiej karty?

WislakWiDoK 02.11.2010 12:10

Gdzie zakupie w krakowie takie dresy ? http://allegro.pl/3472-nowe-spodnie-...288283493.html

małpa 02.11.2010 12:25

http://www.youtube.com/watch?v=emc2IPAZQ4I

7:25 - widzicie tego czarnego jeepa po prawej ?

' to ' się jakoś nazywa ? jest jakaś fachowa nazwa na takie podwyższone samochody ?

Tomek_TS 02.11.2010 12:36

Potrzebuje sprawdzic doslownie wszystko w aucie przed kupnem.
Gdzie w Krakowie znajde cos godnego polecenia?

kubawislak 02.11.2010 12:38

Szukam mapki Polski z bezrobociem, jak najnowszej znalazłem za lipiec br. ale ona jest mało dokładna
oto ona http://d.wiadomosci24.pl/g2/c4/29/7e...24_cd96_p.jpeg
wolałbym, żeby na województwach pisało jakie tam jest bezrobocie anie tak jak na tej w legendzie.

ladek1989 02.11.2010 13:35

http://www.stat.gov.pl/gus/5840_1487_PLK_HTML.htm
dane są dokładne, wystarczy pobawić się w paincie i wpisać do mapki jak chcesz:)

Lupo 02.11.2010 15:05

Ma ktoś może najnowsze MMPK (pro) z tą dzisiejszą aktualizacją rozkładu jazdy??

szprotson 02.11.2010 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1002981)
Gdzie zakupie w krakowie takie dresy ? http://allegro.pl/3472-nowe-spodnie-...288283493.html

sprawdz kraksport a na koniec, moze decathlon

TSW Fanatyk 02.11.2010 20:05

Okulary z polaryzacją gdzie najlepiej kupić? Najlepiej w centrum Krakowa. Kupię coś za ok 50 zł do jazdy autem?

Blacha92 02.11.2010 20:59

Gdzie można obejrzeć wywiad z Borucem dla n o aferze alko?

mic 02.11.2010 21:04

Gdzie mozna kupic sportowe spodnie (do treningu) "za kolano" ? Jak to sie fachowo nazywa ?

Podziekowal

Żmijka 02.11.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1003289)
Gdzie mozna kupic sportowe spodnie (do treningu) "za kolano" ? Jak to sie fachowo nazywa ?

3/4? Albo 7/8. W wiekszosci sklepów takie dostaniesz.

MłodePokolenie 02.11.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1003289)
Gdzie mozna kupic sportowe spodnie (do treningu) "za kolano" ? Jak to sie fachowo nazywa ?

Są to spodenki 3/4.

W Kraksporcie. Np.

http://www.kraksport.com/1264,adidas...-3-4-pant.html

EDIT: Żmijka mnie uprzedziła :)

Arkas 02.11.2010 22:49

Gdzie mogę taką wódkę znaleźć w Krakowie? :
http://www.dekorama-centrum.com.pl/images/za_200dp.jpg

EDIT: Dzięki wszystkim :)

mic 02.11.2010 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1003365)
Gdzie mogę taką wódkę znaleźć w Krakowie? :
http://www.dekorama-centrum.com.pl/images/za_200dp.jpg

Kiedys widzialem w Auchanie, ale to dawno.

Napewno beda tez w hurtowniach ALTI http://www.alti.com.pl/nowamapka/malopolskie.htm

PS. Wyglad fajny, smakowo cienko

--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 1003371)
hm poszukuje cracka do nero 10 wie kto skad mam go skminic??

darkwarez.pl
peb.pl

Overmars 02.11.2010 22:54

hm poszukuje cracka do nero 10 wie kto skad mam go skminic??

szczepanwislak 02.11.2010 23:05

panowie , zbliżają się 182 wielkie derby Krakowa. Z tej więc okazji mam taką prośbę :
czy ma ktoś szczegółową statystykę derbów ??
Bo ogólnie wiem jak to było w ekstraklasie , ogółem , kto więcej wygrywał , jak się miał stosunek bramkowy w obu przypadkach , tylko chodzi mi o taki włąsnie rozpis meczów u siebie i na wyjeździe
A dokładnie :
1. bilans meczów u siebie i na wyjeździe ogółem
2. bilans meczów u siebie i na wyjeździe w ekstraklasie

I fajnie było by jakby jeszcze te bramki ktoś tu uwzględnił :)

Manson33 02.11.2010 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1003365)
Gdzie mogę taką wódkę znaleźć w Krakowie? :
http://www.dekorama-centrum.com.pl/images/za_200dp.jpg

Na Zwierzynieckiej jest w dwóch sklepach.

nbp 02.11.2010 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 1003381)
Na Zwierzynieckiej jest w dwóch sklepach.

sklep " KOCYK " na Zwierzynieckiej vis a vis oddziałów banków, obok Muso Sushi.

Tam masz baaaardzo dużo rodzajów piw i różne rodzaje wódki.

joker_wislak 03.11.2010 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1003257)
Okulary z polaryzacją gdzie najlepiej kupić? Najlepiej w centrum Krakowa. Kupię coś za ok 50 zł do jazdy autem?


Szukaj na stacjach benznowych, tam są za około 35-40 zł okulary polaryzujące do jazdy na noc.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl