![]() |
Cytat:
Kompletnie darmowej strony niestety nie znam. |
Cytat:
Jak masz nakrętki z coca-coli to coś tam sie dzieje wtedy :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dostalem mandat w wysokosci 50zl, oficjalny powod to zasmiecanie, chociaz chodzilo o spozywanie alk w miejscu publicznym i do tego nie mam 18lat i nie bylem w swoim miescie tylko 100km od Krk takze odpuscili i wypisali takie cos. Mandat przyjalem. Liczyc, ze sie przedawni czy zaplacic i miec swiety spokoj? No ewentualnie jakie sa skutki za nie zaplacenie za mandacik.
|
Do mieszkańców Grodu Kraka. Jakie dzielnice\osiedle uważacie za najlepsze do zamieszkania ? Chodzi o dojazd, bezpieczeństwo, kultura, w miarę dużo rozrywki, parki ? Bo na razie to mi tylko Bronowice do głowy przychodzą. Oczywiście interesuje mnie coś blisko rynku (do 25 minut tramwajem) i żeby można było jakoś się poruszać tramwajami.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://sklep.sferis.pl/index.php/produkt,24768 , tylko koniecznie w tej wersji z GF 210M Tego lapka mam, polecam, najnowsze gry chodzą na srednich, niskich detalach. LApek naprawde fajny ale tak jak koledzy mowili, jak chcesz do gry to kup stacjonarnego. Jakbys mial pytania to mow, jako ze juz zlozylem pare zestawow moge poradzic, jak Wislak Wislakowi. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś pisał prace o marketingu w naszym klubie proszę o kontakt na PW. Dziękuje z góry.
|
Cytat:
|
Oddawal ktos szpik ? -> PW :)
|
Czy istnieje możliwość wyrobienia karty multisport nie pracując? Wiem że to przeważnie do firm trafia w ramach premii.
|
Zna ktoś jakąś stronę skąd można ściągnąć XP z SP3? Bo jak wpisuje to mi sam SP znajduje.
Edit/ Prosiłbym o dokładne linki. |
Cytat:
peb.pl thepiratebay.org itd... |
Cytat:
Co wyroznia NH od reszty miasta? Duzo zieleni, parków (czego brakuje na nowych osiedlach, wszedzie blok, parking, blok, parking etc), dobry dojazd.... i niskie ceny wynajmu i kupna. |
Cytat:
== bez OT; ktoś z Was ma nokie z E-series , możecie skonfigurować swojego mejla ? Czy też macie problem ? |
Cytat:
|
Cytat:
polecam HUTE chociaz pochodzę z PODGORZA ,jeszcze jak traficie jak ja w okolice CZYZYN to zaskoczy was spokój na osiedlach |
Cytat:
Nie do końca. Niekiedy zdarza się że że to właśnie firma sama płaci za pracownika( coś jak dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne). Ale kontynuując wątek czy wie ktoś ile taka karta kosztuje bo u nich na stronie nie ma takiej informacji? albo ma ktoś właśnie jakieś dojście do takiej karty? |
Gdzie zakupie w krakowie takie dresy ? http://allegro.pl/3472-nowe-spodnie-...288283493.html
|
http://www.youtube.com/watch?v=emc2IPAZQ4I
7:25 - widzicie tego czarnego jeepa po prawej ? ' to ' się jakoś nazywa ? jest jakaś fachowa nazwa na takie podwyższone samochody ? |
Potrzebuje sprawdzic doslownie wszystko w aucie przed kupnem.
Gdzie w Krakowie znajde cos godnego polecenia? |
Szukam mapki Polski z bezrobociem, jak najnowszej znalazłem za lipiec br. ale ona jest mało dokładna
oto ona http://d.wiadomosci24.pl/g2/c4/29/7e...24_cd96_p.jpeg wolałbym, żeby na województwach pisało jakie tam jest bezrobocie anie tak jak na tej w legendzie. |
http://www.stat.gov.pl/gus/5840_1487_PLK_HTML.htm
dane są dokładne, wystarczy pobawić się w paincie i wpisać do mapki jak chcesz:) |
Ma ktoś może najnowsze MMPK (pro) z tą dzisiejszą aktualizacją rozkładu jazdy??
|
Cytat:
|
Okulary z polaryzacją gdzie najlepiej kupić? Najlepiej w centrum Krakowa. Kupię coś za ok 50 zł do jazdy autem?
|
Gdzie można obejrzeć wywiad z Borucem dla n o aferze alko?
|
Gdzie mozna kupic sportowe spodnie (do treningu) "za kolano" ? Jak to sie fachowo nazywa ?
Podziekowal |
Cytat:
|
Cytat:
W Kraksporcie. Np. http://www.kraksport.com/1264,adidas...-3-4-pant.html EDIT: Żmijka mnie uprzedziła :) |
Gdzie mogę taką wódkę znaleźć w Krakowie? :
http://www.dekorama-centrum.com.pl/images/za_200dp.jpg EDIT: Dzięki wszystkim :) |
Cytat:
Napewno beda tez w hurtowniach ALTI http://www.alti.com.pl/nowamapka/malopolskie.htm PS. Wyglad fajny, smakowo cienko --=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--=--= Cytat:
peb.pl |
hm poszukuje cracka do nero 10 wie kto skad mam go skminic??
|
panowie , zbliżają się 182 wielkie derby Krakowa. Z tej więc okazji mam taką prośbę :
czy ma ktoś szczegółową statystykę derbów ?? Bo ogólnie wiem jak to było w ekstraklasie , ogółem , kto więcej wygrywał , jak się miał stosunek bramkowy w obu przypadkach , tylko chodzi mi o taki włąsnie rozpis meczów u siebie i na wyjeździe A dokładnie : 1. bilans meczów u siebie i na wyjeździe ogółem 2. bilans meczów u siebie i na wyjeździe w ekstraklasie I fajnie było by jakby jeszcze te bramki ktoś tu uwzględnił :) |
Cytat:
|
Cytat:
Tam masz baaaardzo dużo rodzajów piw i różne rodzaje wódki. |
Cytat:
Szukaj na stacjach benznowych, tam są za około 35-40 zł okulary polaryzujące do jazdy na noc. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl