Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

picasso 25.08.2019 20:26

niech idzie gdzie chce...byle za dobra kasę.zwłaszcza dla nas

bocian23 26.08.2019 13:25

Podobno 1,5 mln euro. Czyli jakieś 6,5 mln złotych.
W takim wypadku kasujemy 1,8mln złotych od Legii.

maciekkk 26.08.2019 14:01

Tak, jak będą nam płacili tak jak Jagiellonii za Novikovasa, to kasy szybko nie zobaczymy :D

Po za tym nie wiadomo, czy nie rozegrał tego pudel jakoś inaczej, żeby całkowicie lub prawie nic, nam z tego nie skapnęło.

szym_ek 26.08.2019 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekkk (Post 1542608)
Tak, jak będą nam płacili tak jak Jagiellonii za Novikovasa, to kasy szybko nie zobaczymy :D

Po za tym nie wiadomo, czy nie rozegrał tego pudel jakoś inaczej, żeby całkowicie lub prawie nic, nam z tego nie skapnęło.

http://weszlo.com/2019/08/26/legia-c...ze-novikovasa/

Dokładnie. To, że 7egia będzie nam winna X milionów za Carlitosa to nie znaczy, że je szybko zobaczymy. Wygląda na to, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu będziemy czekali na tą kasę jak w przypadku Brleka...

Karherop 26.08.2019 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1542607)
Podobno 1,5 mln euro. Czyli jakieś 6,5 mln złotych.
W takim wypadku kasujemy 1,8mln złotych od Legii.

Podobno należy się nam 30% od kwoty powyżej 450 tys euro

MaLk 27.08.2019 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1542618)
Dokładnie. To, że 7egia będzie nam winna X milionów za Carlitosa to nie znaczy, że je szybko zobaczymy. Wygląda na to, że w najbardziej optymistycznym scenariuszu będziemy czekali na tą kasę jak w przypadku Brleka...

No to trzeba zrobić cesję na rzecz miasta ;)

bocian23 27.08.2019 12:37

Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.

Karherop 27.08.2019 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1542627)
Już były kluby, które tak leciały w kulki z płaceniem za transfery itd. a potem był płacz, ujemne punkty i wyrzucenie z europejskich pucharów. Nie sądzę, że Mioduski jest aż tak głupi żeby zarżnąć kurę, która znosi złote jaja bo za sam awans do grupy LE ma 3,5mln euro.

Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.

Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.

W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.

piotek 28.08.2019 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1542629)
Kolegom wyżej raczej nie chodzi o nie płacenie za transfery, ale za umowy omijające prowizje wynikające z poprzednich umów.

Zresztą żeby nie daleko szukać: wiosna nieprzypadkowo sprzedaliśmy Imaza Jagielloni w pakiecie z Kostalem.

W każdym razie ufam że poniedzy polskimi klubami nie będzie kombinowania.

Jeżeli Legia chce skupować zawodników z ligi, to obejście umowy będzie dla nich szkodliwe w dłuższej perspektywie - mało ktory kontrahent będzie się godził na podobne zapisy w przyszłości.

brylant17 30.08.2019 20:59

Mały strzelił dzisiaj dwa gole dla Zagłębia przeciwko Stomilowi

TSWojtas 31.08.2019 08:38

Jezus znowu strzelił gola. Mamy od niego może (daj Boże) jakiś procent od transferu?

BlurgH 31.08.2019 13:00

Przepraszam za kloaczny dowcip, ale prędzej bym się spodziewał zaległości w wypłatach, które spłacamy w ratach :)
Niby sobota po południu, a ja już naje....

Brozinho_23 01.09.2019 00:04

Asmir Suljić blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Źródło :Krzysiek Kiewicz.

https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...387036160?s=20

mitmichael 01.09.2019 10:03

Dawid Kort rozwiazał kontrakt z Atromitosem. To sie chłopak nagrał w Grecji. Prawdopodobnie wroci do Polski - do Arki lub do Plocka do Sobola

rozarian 01.09.2019 10:04

Kiko Ramirez dobrze zaczął sezon ze swoim Xanthi. Wczoraj w drugiej kolejce druga wygrana i...jest na razie liderem :-D. Wspomnieć trzeba, że podstawowym graczem jest dobrze nam znany Jean Barrientos, który nawet strzelił w pierwszej kolejce gola.

Szneka 01.09.2019 22:26

Kamil Kuczak gol dla Garbarni w 2 lidze

Dzimi 03.09.2019 20:31

Może to jest tak, że piłkarz koło 35 roku potrzebuje chwili przerwy i lżejszego (indywidualnego) treningu, żeby jeszcze na 1-2 lata wrócić w dawnej formie. Piszę odnośnie Żurawskiego i jego beznadziejnej formy fizycznej w wieku zaledwie 34 lat, podobnie jak to było z Brożkiem tak ze 2 lata temu. Może ciężkie treningi Maaskanta nie przysłużyły się Żurawiowi...

LucjuszWielki 03.09.2019 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 1542737)
Asmir Suljić blisko podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Źródło :Krzysiek Kiewicz.

https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...387036160?s=20

Zapowiada się na bardzo mocne wzmocnienie zagłębia.

bódyń 03.09.2019 21:59

Wywiad z Pietrzakiem
http://weszlo.com/2019/09/03/myslale...a-trudniejsze/

Vinci 04.09.2019 05:36

A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D

krasny 04.09.2019 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1542839)
A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D

Samolot jeszcze nie wylądował więc trudno cokolwiek nowego powiedzieć.

cierpliwy 04.09.2019 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1542839)
A wie ktos może co u naszych dawnych artystów się dzieje, którzy przed rokiem próbowali zgarnąć całą pulę? Wanna Ly, Pan od skrelu z cygarami i cała reszta? Pierwszy doszedł już do siebie po ciężkiej chorobie? :D

To trzeba by zapytać ich kolegów którzy są w Wiśle i ich tutaj sprowadzali.

Levis88 04.09.2019 10:34

http://weszlo.com/2019/09/03/myslale...a-trudniejsze/
Oferty z Gdańska i Warszawy .

leszekm 04.09.2019 14:51

SOBOLEWSKI: JESTEM STWORZONY DO ZARZĄDZANIA KRYZYSEM
"..Rafa Benitez katuje piłkarzy taktyką. Dla Jürgena Kloppa bardzo ważne są przyjacielskie relacje z zawodnikami. A co jest charakterystycznego w pana pracy?

Ja bym chciał te cechy połączyć i wypośrodkować. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to niezwykle trudne, bo nie ma ideałów. Chciałbym być świetny zarówno taktycznie, jak i w kontaktach z piłkarzami. Pamiętajmy jednak, że na samym budowaniu atmosfery nie zajdzie się daleko. Taktyka jest dla mnie niesamowicie istotna. W zrozumieniu tego bardzo pomogli mi trenerzy z Hiszpanii: Kiko Ramirez i Joan Carrillo. Ale jak ktoś będzie wymagał tylko realizacji taktyki, a zapomni o ludziach, piłkarz nie pójdzie za trenerem w ogień. Najlepiej być taktykiem, teoretykiem i człowiekiem. Za tym wszystkim, co się przekazuje zawodnikom, musi być emocja. "

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/jvsfdc9

czaro 04.09.2019 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1542841)
To trzeba by zapytać ich kolegów którzy są w Wiśle i ich tutaj sprowadzali.

Tzn. kogo?

brylant17 06.09.2019 19:32

Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

nemox007 06.09.2019 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1542871)
Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

Oby tylko Mioduski nie zrobił numeru i nie sprzedał za 450tys euro plus bonusy...

dzollo 06.09.2019 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1542871)
Carlitos blisko odejścia z Legii kierunek ZEA transfer za 3 miliony euro :) dla nas zbawienie

Ile procent z zysku zagwarantowala sobie Wisełka?

bridgeburner 06.09.2019 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nemox007 (Post 1542872)
Oby tylko Mioduski nie zrobił numeru i nie sprzedał za 450tys euro plus bonusy...

Jak jest mądrze umowa skonstruowana to %mamy niezależnie czy to od kwoty bazowej czy bonusow
Btw na ławce Słowenii dzisiaj nasz stary znajomy Denis P. w FC Zurich teraz gra

skeba 06.09.2019 21:52

30%, czyli ok. 750 tys. Euro.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl