![]() |
Cytat:
|
|
Nowy stadion.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8608047733.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8608032013.jpg Sorry ale musiałem wkleić. To już z pół roku tak wygląda i nikt nie ma ochoty z tym nic zrobić. Za grosz wstydu Majchrowski nie ma . Rozumiem jeszcze że jest dyletant , laikom zlecił i nie dopilnował , ale żeby mu tłukli wszyscy do łba że to koszmar a on dalej nic z tym nie robi to już absurd |
Może zróbmy ogólnokibicowską zrzutę na farbę żeby pomalować stadion ?
|
to jest konkretny (czyt. concrete) stadion... ciekawe ile już milionów czy trylionów zł na tą fuszerkę poszło...
|
Pytanie co w końcu z sektorem gości? 19 gramy rewanż i jakoś ciężko mi uwierzyć, że UEFA zgodzi się na mecz bez kibiców przyjezdnych. A jeśli się nie zgodzi, to co wtedy ?
|
W takim przypadku prawdopodobnie zostanie udostępniona gościom część sektora G (G5?) a reszta sektora zostanie zamknięta (będzie strefą buforową).
|
Przecież G5 jest oddzielona wewnątrz trybuny, dodatkowo zawsze może powstać jakiejś doraźne ogrodzenie przy wejściu za kołowrotkami i to chyba na ekipę Skonto wystarczy. Nie sądzę też żeby UEFA wymagała kilku metrowych płotów
Oczywiście chciało by się żeby problem został rozwiązany w pełni, ale życie podpowiada coś innego... |
Stadion Wisły cały gotowy dopiero w lutym 2012. To już szósty termin oddania obiektu. Ostatni?
Stadion Wisły będzie w całości gotowy 28 lutego 2012 roku. Tak zapewniają urzędnicy, ale to już szósty termin jego oddania do użytku. Wisła zagra jednak przy czterech trybunach "już" od 12 października tego roku. http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...-juz,id,t.html To są jaja. Poza tym w tekście stoi, że za dodatkowe prace w wysokości 6 mln ma zapłacić Wisła. Dziwne. |
kocham takie artykuły. "10 lipca pojawią się jednak pulpity dla dziennikarzy, szatnie i kilka loży VIP". Czary mary hokus pokus bęc...pojawiły się. Normalnie czary. Nikt się tym nie zajmuje, nikt nic nie robi ale 9 lipca dalej aktualne będzie zdanie, że pojawią się. Niestety czarodziej nie przybędzie i 11 dowiemy się, że nie pojawiły się bo nei pojawili się robotnicy...I porównywanie kosztów...nikt nie pomyśli o tym, że my od kilku lat utrzymujemy firmy budowlane? Gdyby nie taki dlugi okres budowy cena byłaby mniejsza. Porównywac nasz stadion do Wrocławia, gdzie są miejsca parkingowe, stadion jest dużo większy i zdecydowanie bardziej atrakcyjny to jest żenada.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale za to w budżecie nie będzie na ten rok, lub 2 lata kosztów wynajmu stadionu, tak więc wyjdzie na zero. Zresztą w ogóle jak wygląda sprawa rozmów miasto - Wisła na temat wynajęcia stadionu i zostania jego operatorem?
|
Jacek Majchrowski-Kraków dziadowski!
|
Niekompetentne s....ysyny! Wynika z tego, że stadion gotowy będzie wtedy kiedy Rondo Ofiar Katynia ... albo nawet wcześniej.
|
To juz nawet nie jest szokujace...
Stadion bedzie jak bedzie takie jest podejscie w tym momencie ... |
Najciekawsze że większość mieszkańców Krakowa nie widziało niekompetencji Majchrowskiego w prowadzeniu kluczowych inwestycji miejskich. Ale zapewne będzie ciąg dalszy radosnej twórczości "menagera Krakowa". Linia tramwajowa na Ruczaj, Rondo Ofiar Katynia, Centrum Kongresowe, Hala w Czyżynach .... Na jego miejscu niespałbym po nocy bo niedługo może ktoś do niego zapukać o 5 rano ...
|
Swoja droga nie wiem skad GK wziela takie koszty, stadion w poznaniu z z wszystkimi dodatkowymi pracami bedzie kosztowac ok 700mln, w ktoryms artykule to bylo pisane, jak wyszlo ze u nich kolejne 30 mln trzeba dolozyc..
|
Jak otwarcie stadionu dopiero za 8 miesięcy ma się do rozgrywania meczy grupowych w LM/LE? Będą mogły odbywać się mecze przy Reymonta w tych rozgrywkach?
|
a dlaczego was nie zaciekawił jeden fragment z tej gazety:
Miasto zapłaciło biuru projektującemu stadion Wisły już 6,5 mln zł. Były poprawki w dokumentacji i opóźnienia. Mimo to, gmina nie zamierza skarżyć do sądu projektantów. - Nie było błędów z powodu, których musielibyśmy usuwać wykonane już rzeczy i ponosić straty. Projekt był po prostu modyfikowany i to powodowało zmiany i opóźnienia - mówi Krzysztof Migdał, wicedyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej i Transportu. czyli co biuro odwaliło robotę elegancko? to kto ....a jest winny temu opóźnieniu? |
Cytat:
a to powyżej to stek bzdur..chyba nikt już nie wierzy w te bajeczki. ostatni przykład ; rozwalali bodaj asfalt bo zapomnieli / czy nie było w projekcie jakichś rur pod ziemią. i wszystko od nowa. takich poprawek było mnóstwo. |
Ten stadion cały otworzą i usiadą na nim.......ale nasze dzieci.
|
Moje już na nim siedzą więc chyba nie jest tak źle :-)
|
Jak czytam te bajdurzenia o zmieniających się przepisach p.poż., to przypomina mi się ten fragment rozmowy z dyrektorem Warszawskiego OSiR-u odpowiedzialnego za budowę stadionu Legii.
Cytat:
|
Witam,
Prace na trybunie zachodniej potrwają do końca sierpnia. Konkretne info. Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
rzeczywicie za ogólnie to musze zmienic:) -- w wersjii dla wislaków "ojców" Na naszym cudzie przy R22,usiada dzieci tych waszych dzieci :) P.S Starozytni Egipcjanie by ten stadion szybciej wybudowali......... |
2000 lat temu wybudowali większy stadion w Rzymie, troche to trwało, ale kuźwa przetrwał 2000 lat ;d
|
Cytat:
|
Cytat:
a) albo dokładacie 6 milionów i macie stadion a te 6kk odliczycie sobie w ramach wynajmu b) albo miasto dalej w całości finansuje, a wtedy nie wiadomo kiedy będzie zrobione to chyba każdy na miejscu włodarzy klubu wybrałby opcję a... czemu taki wybór? Po prostu miasto jest sporo zadłużone a jeszcze dzisiaj dług miasta zwiększy się o ok. 300 milionów (bo nie wierzę, by RIO nie podtrzymała swojej wcześniejszej opinii), więc na gwałt szykowane są cięcia miejskich wydatków. a jak to zmniejszyć? np. przerzucić koszta na inne podmioty.... |
Cytat:
|
Cytat:
Nie pytajcie mnie co miałoby tyle kosztować - podejrzewam, że wliczony w to jest parking podziemny. Niemniej zgadzam się z teorią którą ktoś tutaj wyżej postawił - jeżeli są pieniądze należy stadion kończyc za "własne" i odliczać od czynszu który i tak będzie wynosił 8-9 mln PLN. |
Cytat:
Sandbender.Za co Wisła ma budować, skoro jej budżet to ok 45 mln złotych? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pomijając sprawy ww., dla nas kibiców najważniejsze jest to, że od nowego sezonu będzie można ogladać mecze na 3 trybunach czyli ponad 20 tys. miejsc, a w trakcie rundy dojdzie też 4 trybuna czyli ponad 33 tys.
|
Cytat:
Przeciesz że 8 mln to cena z %%^^ |
Cytat:
8-9 mln to przy 66% sportowej i 33% niesportowej powierzchni wynajmowanej.. No chyba że w ogóle źle do tego podszedłem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl